PDA

צפה בגרסא המלאה : כולם לראות אולפן לגית אלופות!

Antonator1
04-03-08, 23:01
אני עולה לשידור אחרי המחשק! פתרתי את החידה ראשון והתקשרו אליי מהערוץ.

Mr.Bazooka
04-03-08, 23:07
חחחחחחחחחחחח נשמע אותך..

Ja Rule
04-03-08, 23:20
ערוץ 5 לא?

Mr.Bazooka
04-03-08, 23:21
55-56

Ja Rule
04-03-08, 23:21
תודה בחורצ'יק

Dino Psaras
04-03-08, 23:24
מילאן עפה :bow:

Antonator1
04-03-08, 23:27
מילאן עפה :bow:
סיכוי בלתי מבוטל שגם אינטר...

Dino Psaras
04-03-08, 23:30
סיכוי בלתי מבוטל שגם אינטר...

נקווה שלא. שנת ה-100 (כמה ימים אחרי יום ה-100 בדיוק, או כמה ימים לפני, לא זוכר). הבעיה היא שסמואל וקורדובה כנראה סיימו את העונה וההגנה נראית בדיחה בזמן האחרון, אבל נקווה לטוב. פיגו, חימנז, זלאטן וקרוז יהיו כשירים, וככה גם שאר הסגל בגדול. גם ויירה חזר ..אז נקווה שיתעלו על עצמם ויציגו את היכולת של העונה שעברה.

Antonator1
04-03-08, 23:32
נקווה שלא. שנת ה-100 (כמה ימים אחרי יום ה-100 בדיוק, או כמה ימים לפני, לא זוכר). הבעיה היא שסמואל וקורדובה כנראה סיימו את העונה וההגנה נראית בדיחה בזמן האחרון, אבל נקווה לטוב. פיגו, חימנז, זלאטן וקרוז יהיו כשירים, וככה גם שאר הסגל בגדול. גם ויירה חזר ..אז נקווה שיתעלו על עצמם ויציגו את היכולת של העונה שעברה.
למרות סגנון המשחק המיושן מאד של אינטר באנפילד והבעיות עם קורדובה ומטראצי, ליברפול כבשה (לפחות את השער השני) מתקלה רגעית לכל דבר.

Mr.Bazooka
04-03-08, 23:32
נווו כוס אמק מתי החידה הזאתתת
אין לי כוח לראות תזיוני שכל האלה אני מחכה לחידה.

אנטון תגיד שאתה אנטון מישראלבודי

Dino Psaras
04-03-08, 23:34
למרות סגנון המשחק המיושן מאד של אינטר באנפילד והבעיות עם קורדובה ומטראצי, ליברפול כבשה (לפחות את השער השני) מתקלה רגעית לכל דבר.

המשחק בליברפול היה המשחק הכי גרוע של אינטר שאני ראיתי מאז ומעולם. אני חוזר, מאז ומעולם. למרות שגם בו היו פצועים וההרחקה של מטראצי, עדיין זו הייתה התצוגה הכי מסריחה שראיתי מאינטר אי פעם.

נקווה לטוב בשבוע הבא בסן סירו..

Antonator1
04-03-08, 23:36
המשחק בליברפול היה המשחק הכי גרוע של אינטר שאני ראיתי מאז ומעולם. אני חוזר, מאז ומעולם. למרות שגם בו היו פצועים וההרחקה של מטראצי, עדיין זו הייתה התצוגה הכי מסריחה שראיתי מאינטר אי פעם.

נקווה לטוב בשבוע הבא בסן סירו..
תהרוג אותי, גם אני פשוט לא הבנתי את ההחלטה של מאנצ'יני לחזור יותר מ - 40 שנה אחורה ולבחון את הקטנאצ'יו מחדש... כאילו אני פשוט בוהה בטלוויזיה ואשכרה לא מאמין שהם באמת מנסים לשחק ככה.

Dino Psaras
04-03-08, 23:37
תהרוג אותי, גם אני פשוט לא הבנתי את ההחלטה של מאנצ'יני לחזור יותר מ - 40 שנה אחורה ולבחון את הקטנאצ'יו מחדש... כאילו אני פשוט בוהה בטלוויזיה ואשכרה לא מאמין שהם באמת מנסים לשחק ככה.

כן, היה גועל נפש אמיתי..:ohmy:

Antonator1
04-03-08, 23:39
כן, היה גועל נפש אמיתי..:ohmy:
גועל נפש, אבל מה שמדהים זה שמנצ'יני אשכרה ניסה לשחק במתכונת הזאת. זה לא שליברפול חסמו מכל עבר. ליברפול של העונה זו הקבוצה הכי פחות מתאימה לטכניקות האלו. נגד ארסנל למשל זה היה יכול להיות יותר יעיל.

Dino Psaras
04-03-08, 23:42
זה ידוע שמאנצ'יני היה, נשאר וישאר אידיוט. הוא פשוט נהנה מסגל שחקנים אדיר.

Antonator1
04-03-08, 23:44
זה ידוע שמאנצ'יני היה, נשאר וישאר אידיוט. הוא פשוט נהנה מסגל שחקנים אדיר.
זה מה שכל כך חבל - עם מאמן כמו ארסן ונגר או לצורך העניין בניטז למשל אינטר היו דורסים אל ליברפול.

ahtung
04-03-08, 23:45
יששש יופי מילאן עפה,רציתי שזה יקרה,אחרי שההנהלה המחורבנת הזאת לא הביאה שחקנים זה הגיע לגאליאני הקמצן הזה!
הכל לטובה כמו שאומרים,כל הכבוד לארסנל ניצחו ביושר,חלב שחקן ענק.
מילאן שתתחיל להבנות מחדש תהיה קבוצה גדולה.

Danielllo
04-03-08, 23:46
חח מתי תה עולה אחרי המנשחק של סביליה ופנרבחצ'ה??

Antonator1
04-03-08, 23:50
חח מתי תה עולה אחרי המנשחק של סביליה ופנרבחצ'ה??
כן.

Dino Psaras
04-03-08, 23:51
זה מה שכל כך חבל - עם מאמן כמו ארסן ונגר או לצורך העניין בניטז למשל אינטר היו דורסים אל ליברפול.

תביא לי את אוטמאר היצפלד ואני יהיה מאושר..

Antonator1
04-03-08, 23:54
בונא קיבלתם? פנר וסביליה התחילו לשחק כמו בשכונה מרוב עייפות ורצון להכרעה...

Danzig
05-03-08, 00:01
היה היום משחק של אינטר!?

Danzig
05-03-08, 00:02
פנדלים זה צחוקים.

Mr.Bazooka
05-03-08, 00:19
חחחחחחחחחחחחחחחח אנטון בשידור
איזו תשובה דפקת :o

Danzig
05-03-08, 00:21
אופה אנטון מפגין ידע, תותח.
היית מוסר ד"ש לישראלבודי יא נקניק, בכל אופן חבל על סביליה באמת.

Dino Psaras
05-03-08, 00:26
היה היום משחק של אינטר!?

נדחה בשבוע מפני שלפי חוקי אופ"א אי אפשר לערוך משחק יום אחרי יום באותו איצטדיון.

זו פעם שנייה שהמקרה הזה קורה. בעונת 2004/2005 משחק של אינטר בשמינית גמר האלופות נגד פורטו גם כן נדחה בשבוע (מה שגרם לכך שערוץ הספורט שידר את המשחק מה שלא היה בתכנון המקורי), אינטר ניצחה 1-3 משלושער של אדריאנו, המשיכה לרבע הגמר ושם עפה מול מילאן לאחר תצוגת החזיזים הידועה..

Antonator1
05-03-08, 00:29
קיוויתי דווקא שפנר תיקח ושמחתי - אבל נדב התחיל לבלבל אותי...

Dino Psaras
05-03-08, 01:05
קיוויתי דווקא שפנר תיקח ושמחתי - אבל נדב התחיל לבלבל אותי...

חחח אמרת לו סביליה? :laughing:

Antonator1
05-03-08, 01:14
חחח אמרת לו סביליה? :laughing:
הם שאלו אותי אם אני מרוצה מהתוצאות, אז אמרתי "יחסית כן". אז נדב תיקל אותי בשאלה "יחסית למה?". הייתי חייב לשלוף מהר משחק אחד שאני לא מרוצה ממנו לעומת השאר והחלטתי לשלוף את זה כי שם הייתי הכי נייטרלי, למרות שרציתי את פנר ברבע וזה מה שקיבלתי. הדבר הכי משמח היה לראות את פאברגס שובר את מילאן לחלוטין בסוף המשחק ואת מילאן עפה. לא בגלל שאני שונא אותם, נהפוך הוא, אבל אני תמיד בעד חידושים ומנגד החיאות העבר בכדורגל. לראות את אותן קבוצות בגמר כל שנה זה לא ממש מעניין. אבל עכשיו תאכלס כשאני חושב על זה, אני באמת קצת מאוכזב שסביליה הפסידה...

Antonator1
05-03-08, 22:14
מישהו יודע אם אפשר לעלות באותו מחזור פעמיים ברציפות (יום אחרי יום) לשידור?

Dino Psaras
05-03-08, 22:20
מישהו יודע אם אפשר לעלות באותו מחזור פעמיים ברציפות (יום אחרי יום) לשידור?

ברור

Antonator1
05-03-08, 22:22
ברור
חבל, היום ישנתי עד הדקה ה - 20 של המחצית ובטח כבר ענו... מה הייתה השאלה?

Dino Psaras
05-03-08, 22:26
חבל, היום ישנתי עד הדקה ה - 20 של המחצית ובטח כבר ענו... מה הייתה השאלה?

האמת שלא שמתי לב (אני רואה את המשחק של ריאל-רומא). יכול להיות שעוד לא שאלו..

Antonator1
05-03-08, 22:55
גם ווצ'יניץ' נכנס - וגם פפה הורחק... ריאל בצרות.

Antonator1
05-03-08, 22:56
1 - 0 רומא. 80% שריאל עפה.

eminemfan
05-03-08, 22:56
1-0 לרומאאאאאאאאאאאאאאאאא יואו

eminemfan
05-03-08, 22:57
1-1 ייאללהההה

eminemfan
05-03-08, 22:58
1 - 0 רומא. 80% שריאל עפה.
עוד גול אחד והארכה למה 80 אחוז אנטון חח

Danzig
05-03-08, 22:59
סעמק אין לי את הארוץ הזה (לא קניתי), רואה בינתיים צ'לסי-אולימפיאקוס, 3-0 לצ'לסי לא הכי מפתיע.

eminemfan
05-03-08, 23:00
סעמק אין לי את הארוץ הזה (לא קניתי), רואה בינתיים צ'לסי-אולימפיאקוס, 3-0 לצ'לסי לא הכי מפתיע.
העיקר שיהיה קצת שקט לגרנט

Danzig
05-03-08, 23:02
ללא ספק

Danzig
05-03-08, 23:04
וואללה דרוגבה ולאמפארד משחקים היום מצויין (לא הכי מפתיע אבל בכל זאת)

eminemfan
05-03-08, 23:08
נערוך עדיף חחח

Danzig
05-03-08, 23:08
איזה תותח הקודיצ'יני הזהההההההההההההההההההההההההההההה

Antonator1
05-03-08, 23:15
תם, נגמר, נשלם ונאטם הרמטית.

eminemfan
05-03-08, 23:16
תם, נגמר, נשלם ונאטם הרמטית.
רומא הפתיעה אותי לאאלללההההה לנצח פעמיים 2-1 את ריאל מדריד זה לא דבר של מה בכך.

TheGift
05-03-08, 23:24
ריאל תמיד מגיעה ביכולת גרועה ביותר לשמינית הגמר. לא מזמן הפסידה לחטאפה בבית ושיחקה כמו קבוצה נכה והיום שוב הפסד לרומא, הפסד שאותי הוא לא מפתיע בכלל.

לדעתי ברצלונה תיקח השנה, היא הקבוצה הטובה ביותר בעולם.

Antonator1
05-03-08, 23:25
ריאל תמיד מגיעה ביכולת גרועה ביותר לשמינית הגמר. לא מזמן הפסידה לחטאפה בבית ושיחקה כמו קבוצה נכה והיום שוב הפסד לרומא, הפסד שאותי הוא לא מפתיע בכלל.

לדעתי ברצלונה תיקח השנה, היא הקבוצה הטובה ביותר בעולם.
עם יציבות של מגדל מקלפים.

eminemfan
05-03-08, 23:26
אין קבוצה יציבה לאורך שנים

TheGift
05-03-08, 23:28
נכון, יציבות זו הבעיה שלה השנה. אבל מבחינת איכות הסגל אין קבוצה באירופה שמתקרבת אליה. רק אינייסטה, מסי ואטו הם בין 10 השחקנים הטובים ביותר בעולם לדעתי. כול שאר השחקנים הבולטים שלה הם מהאיכותיים ביותר שיש בתפקידיהם. חואולי מה שיהיה בעוכריה של בארסה זו הליגה הספרדית שהיא כ"כ קשה, כך שיהיה לברצלונה בעיה רצינית לשמור על כושר שיא בשתי החזיתות. אבל בכול זאת, אני הולך עליהם השנה!

Antonator1
05-03-08, 23:28
אין קבוצה יציבה לאורך שנים
שנים? אני מדבר על ימים.

כנס מדי פעם לפורום ספורטאנטר - בשבילך זה יהיה מעניין. אם יוצא לך - תקרא כמה מהכתבות שלי שם...

eminemfan
05-03-08, 23:30
שנים? אני מדבר על ימים.

כנס מדי פעם לפורום ספורטאנטר - בשבילך זה יהיה מעניין. אם יוצא לך - תקרא כמה מהכתבות שלי שם...
כתובת?,ותודה אחי,מתי אתה עולה לשידור?!
זה כל היופי שבאירופה אין אחת שהיא מעל כולם מתי ראית בפעם האחרונה קבוצה שזוכה פעמיים רצוף בליגת/גביע האלופות?!

Dino Psaras
05-03-08, 23:34
אבל מבחינת איכות הסגל אין קבוצה באירופה שמתקרבת אליה.

חסל סדר בולשיט להיום.

Antonator1
05-03-08, 23:35
כתובת?,ותודה אחי,מתי אתה עולה לשידור?!
זה כל היופי שבאירופה אין אחת שהיא מעל כולם מתי ראית בפעם האחרונה קבוצה שזוכה פעמיים רצוף בליגת/גביע האלופות?!
עליתי אתמול לשידור חחח...

TheGift
05-03-08, 23:35
אם כבר כדורגל אז ביורו, מי שלא שם כסף על ספרד פשוט פרייאר. אני לא זוכר שנה שהשחקנים (ודגש על שחקנים, כי הנה שוב ספרד עושה בושות באירופה) הספרדיים היו כ"כ דומיננטים !

קסייאס, פויול, סרחיו ראמוס, טורס, אינייסטה, צ'אבי, ססק, דויד ויאה, דויד סילבה, חואקין, בוז'ן, ראול וגוטי (אולי..) והרשימה עוד ארוכה...

פשוט נבחרת מפחידה!!

רקובה, עוד מעט תגיד לי שאינטר יותר איכותית?? פחחח תסתכל לרגע על השחקנים של ברצלונה, גם בלי רונלדיניו והנרי הגמורים הם יותר טובים ממכם!!

eminemfan
05-03-08, 23:37
אם כבר כדורגל אז ביורו, מי שלא שם כסף על ספרד פשוט פרייאר. אני לא זוכר שנה שהשחקנים (ודגש על שחקנים, כי הנה שוב ספרד עושה בושות באירופה) הספרדיים היו כ"כ דומיננטים !

קסייאס, פויול, סרחיו ראמוס, טורס, אינייסטה, צ'אבי, ססק, דויד ויאה, דויד סילבה, חואקין, בוז'ן, ראול וגוטי (אולי..) והרשימה עוד ארוכה...

פשוט נבחרת מפחידה!!
ספרד כרגיל נופלים ברגע האמת בטורנירים ויפלו שוב,אני מהמר על פורטוגל שעם השנים מראים שיפור מגמתי

Dino Psaras
05-03-08, 23:38
רקובה, עוד מעט תגיד לי שאינטר יותר איכותית?? פחחח תסתכל לרגע על השחקנים של ברצלונה, גם בלי רונלדיניו והנרי הגמורים הם יותר טובים ממכם!!

מה אתה מצפה שאני יענה? אני לא אנסה אפילו. התגובה שלך היא תגובה טיפוסית לכל ילדי ה-"רונאלדיניוווווווו שולתתתתתת!!!!!!1111".

Danzig
05-03-08, 23:43
חח, אינטר קבוצה איכותית אל תזלזל לי, ברצה אכן עד עכשיו שיחקה מצויין, מסי לצערי הרב עוד פעם בפציעה וכנראה גם ארוכת טווח לפי מה שאמרו, בכל אופן יהיה מעניין.
ברצה לאליפות.

TheGift
05-03-08, 23:45
טוב, רקובה. :mellow:

אמינם פאן, צודק אחי, פורטוגל באמת אחת הטובות בעולם ולא רק באירופה. הבעיה היחידה שלהם היא שחסר להם חלוץ חוד איכותי. הוגו אלמיידה ופאולטה שחקנים בינונים לגמרי. גם באמצע יש להם קצת בעיות, כי טאיגו, דקו ומאניש ממש לא נמצאים בשיאם, אבל עדיין נבחרת סופר חזקה

אינטר קבוצה איכותית מאד, אבל פחות טובה מברצלונה. חוץ מזה אני לא סובל אותם, ומטרצי שחקן מסריח.

Dino Psaras
05-03-08, 23:57
אינטר קבוצה איכותית מאד, אבל פחות טובה מברצלונה.

אינטר הקבוצה הטובה ביותר באירופה. אני עייף עכשיו ואין לי כוח לפרט, אבל אם תרצה מחר אני אפרט לך למה בדיוק אינטר היא הקבוצה הטובה ביותר באירופה.

eminemfan
05-03-08, 23:59
אינטר הקבוצה הטובה ביותר באירופה. אני עייף עכשיו ואין לי כוח לפרט, אבל אם תרצה מחר אני אפרט לך למה בדיוק אינטר היא הקבוצה הטובה ביותר באירופה.
לא חושב! אם היא נכשלה באנפילד בצורה כזו אז לא מגיע לה תתואר הזה-ומי שמנצח את מילאן 2-0 בחוץ ראוי לזה.

Danzig
06-03-08, 00:02

בגלל דוד סואזו. :laughing:

אני לא מסכים עם כך שהיא הקבוצה הטובה ביותר, בכל אופן היא קבוצה טובה ואיכותית כמו שאמרתי, לדעתי בכל אופן עם כל ה'דפקות' הקטנות שיש לברצה היא עדיין ה-קבוצה.

eminemfan
06-03-08, 00:04

אני לא מסכים עם כך שהיא הקבוצה הטובה ביותר, בכל אופן היא קבוצה טובה ואיכותית כמו שאמרתי, לדעתי בכל אופן עם כל ה'דפקות' הקטנות שיש לברצה היא עדיין ה-קבוצה.
מבחינת איכות כדורגל כן אין ספק.ארסנל גם מראה איכיות מדהימות כשהיא רוצה אם היא לוקחת אליפות ואת הצ'מפיונס אין עוררין לגבי מי הטובה אבל זה עוד מוקדם יהיו עוד דרמות!!!!!

Dino Psaras
06-03-08, 00:05
לא חושב! אם היא נכשלה באנפילד בצורה כזו אז לא מגיע לה תתואר הזה-ומי שמנצח את מילאן 2-0 בחוץ ראוי לזה.

אה, הבנתי. ע"פ משחק אחד גרוע (מאוד) אינטר לא ראויה לזכות בתואר? איזו אבחנה דקה, מה אני אגיד לך. לפני שכתבת את מה שכתבת, טרחת לברר מה הלך באינטר? מה שלום מכת הפציעות שפקדה את הקבוצה?

אינטר התחילה את המשחק גרוע, וההרחקה של מטראצי לא תרמה לכך כמו שראינו, אבל בגומלין הכל יראה אחרת, אני מבטיח לך.

פיגו חזר, חימנז חזר, ויירה נכנס לכושר, קמביאסו וזאנטי יהיו שם, סטאנקוביץ' גם כן כשיר, זלאטן בדיוק יחזור מפציעה בברך (החמיץ את שני המשחקים האחרונים), קרספו בדיוק חוזר לכושר. אומנם סמואל וקורדובה לא יהיו שם ואינטר תאלץ לאלתר משהו עם בורדיסו/ריבאס, אני מאמין שלכבוד שנת המאה של המועדון הקבוצה תדאג לעשות את העבודה כמו שצריך.

Dino Psaras
06-03-08, 00:06

זו אך ורק דעתך גבר :flowers:

Danzig
06-03-08, 00:07
רקובה, מה הולך עם אדריאנו תגיד?

eminemfan
06-03-08, 00:11
אה, הבנתי. ע"פ משחק אחד גרוע (מאוד) אינטר לא ראויה לזכות בתואר? איזו אבחנה דקה, מה אני אגיד לך. לפני שכתבת את מה שכתבת, טרחת לברר מה הלך באינטר? מה שלום מכת הפציעות שפקדה את הקבוצה?

אינטר התחילה את המשחק גרוע, וההרחקה של מטראצי לא תרמה לכך כמו שראינו, אבל בגומלין הכל יראה אחרת, אני מבטיח לך.

פיגו חזר, חימנז חזר, ויירה נכנס לכושר, קמביאסו וזאנטי יהיו שם, סטאנקוביץ' גם כן כשיר, זלאטן בדיוק יחזור מפציעה בברך (החמיץ את שני המשחקים האחרונים), קרספו בדיוק חוזר לכושר. אומנם סמואל וקורדובה לא יהיו שם ואינטר תאלץ לאלתר משהו עם בורדיסו/ריבאס, אני מאמין שלכבוד שנת המאה של המועדון הקבוצה תדאג לעשות את העבודה כמו שצריך.
קבוצה נמדדת ברגעים כאלו וכן על פי משחק אחד אפשר לקבוע,גמר זה משחק אחד גם אז לא נקבע על פי זה.אבל אולי אני אשנה את דעתי אחרי הגומלין בסן סירו ואבוא ואתנצל זה מה שיפה שהכל נזיל.

Dino Psaras
06-03-08, 00:17
רקובה, מה הולך עם אדריאנו תגיד?

מושאל לסאו פאולו עד סיום העונה. כבש 4 שערים, הספיק לעשות תאונה, לאחר לאימון, לריבו בו עם צלם, לעזוב לפני הסיום ולגרום לראשי סאו פאולו לומר "If Adriano not happy here, he can go away". לאחר שיחת הבהרה העניינים שם התיישרו טיפה..

קבוצה נמדדת ברגעים כאלו וכן על פי משחק אחד אפשר לקבוע,גמר זה משחק אחד גם אז לא נקבע על פי זה.אבל אולי אני אשנה את דעתי אחרי הגומלין בסן סירו ואבוא ואתנצל זה מה שיפה שהכל נזיל.

לא, אי אפשר לקבוע על פי משחק אחד. קבוצה יכולה לשחק חרא ולעלות, ומצד שני קבוצה יכולה לתת משחק ענק ולא לעלות. אינטר נתנה באנפילד משחק זוועה (הכי גרוע שראיתי מאינטר אי פעם), וזה מבלי להתייחס לכל מה שמסביב. אני מקווה שבסן סירו אינטר תתקן את הנזק שהיא עשתה במשחק הראשון, אני גם מאמין שזה יקרה..

Danzig
06-03-08, 00:21
חחחח, לא חבל להשאיל שחקן כזה?
לפחות עדיין יש את ויירה קרספו ואיברהימוביץ', את מאטרצי אני לא אוהב.

Dino Psaras
06-03-08, 00:22
אתה יודע, לא סתם השאילו אותו ..הוא כבר שנתיים וחצי לא פוגע ורק עושה בעיות. יש גבול:cry:

חח ומטראצי הוא מלך מלכי המלכים :basketball:

Danzig
06-03-08, 00:23
כן ברור שתמיד יש סיבה, עניין אותי למה :laughing:

Danzig
06-03-08, 00:24
לפחות הוא חוגג

http://madeinbrazilmag.com/sports/adriano-oct19-1.jpg

Ido
06-03-08, 00:25
איזה ערבבבבבבבבבבבבבבבבבבבב ענקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק

רומא אני אוהב אותךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך

Dino Psaras
06-03-08, 00:26
חחח תראה מה מטראצי עשה למילאן ובעיקר לשבצ'נקו בחצי גמר הצ'מפיונס בעונת 2002/2003:

http://www.youtube.com/watch?v=WJPKM5aJGW8

1:11 זה הקטע הגדול, אני פשוט חולה עליו :laughing: :basketball:

Dino Psaras
06-03-08, 00:26
לפחות הוא חוגג

http://madeinbrazilmag.com/sports/adriano-oct19-1.jpg

חח התמונה הזאת ישנה, לפני איזה שנה וחצי..

Danzig
06-03-08, 00:29
אז כנראה טעיתי, הייתה עוד תמונה שחבר שלי (אוהד אינטר ד"א) שלח לי במסנג'ר לפני איזה חצי שנה ככה או פחות הייתי בטוח זה זאת

Antonator1
06-03-08, 00:51
מבחינת הנאה, כשברסה ביום טוב - זאת אמנות.

eminemfan
06-03-08, 02:53
מבחינת הנאה, כשברסה ביום טוב - זאת אמנות.
בדיוק! יצירת אומנות אם רונלדיניו טוב ושמח ואטו בריא ודקו בכושר ומסי רגיל היא מציגה את הכדורגל הכי יפה שאני ראיתי,מניעה כדור על שטח קטן הכי מושלם שקבוצה אי פעם הניעה זה פשוט תאווה לעיניים.

Antonator1
06-03-08, 02:57
בדיוק! יצירת אומנות אם רונלדיניו טוב ושמח ואטו בריא ודקו בכושר ומסי רגיל היא מציגה את הכדורגל הכי יפה שאני ראיתי,מניעה כדור על שטח קטן הכי מושלם שקבוצה אי פעם הניעה זה פשוט תאווה לעיניים. רונאלדיניו משתמש לאחרונה בטכניקות שמיכאל לאודרופ בזמנו היה משתמש בהן - בהרבה מקרים בצורה יותר טובה ממיכאל לאודרופ בעצמו...

ahtung
06-03-08, 03:07
יופי,רומא הקבוצה שבאמת מגיע לה ,לא סובל את ריאאאאאאל המכורים הלאה,.....,.,.
לפחות קבוצה איטלקית טובה אחת תהיה ברבע הגמר וזאת תהיה רומא... :)))

מילאן שנה הבאה בע"ה תתחזק ותהיה עוד פעעעםםם קבוצה שתלחתץץ על התואר.

Antonator1
06-03-08, 04:32
נדב ואבי, למרות שאני מאמין שלנדב בינתיים יש מאגר עובדות יותר גדול משלי לגבי כדורגל אירופי - נותנים הרבה מידע שגוי.

Ori-Silver
06-03-08, 11:30
אנטון זכית במשהו מהעלייה לשידור?

Yoshi-Moto
06-03-08, 11:39
בדרך כלל מביאים דיסק של האורח שבא באותו הערב..

eminemfan
06-03-08, 13:16
נדב ואבי, למרות שאני מאמין שלנדב בינתיים יש מאגר עובדות יותר גדול משלי לגבי כדורגל אירופי - נותנים הרבה מידע שגוי.
נכון אחי,יש המון חובבנים שלוקחים אותם בכיס הקטן והם גם מודים בזה אבל בכל זאת הם צריכים גם לזכור מידע וגם להתאים את עצמם לתכנית טלווזיה בשידור חי וזה לא דבר קל.
לפעמים מלר מעוות שם של איצטדיון וזה מעצבן אותי עד שהוא הצליח להגיד סוקרו סראקוגלו לקח לו כל שלב הבתים .
אני מחזיק מאוד ממלר בידע שלו על הכדורגל הבריטי והתשוקה שלו למשחק שאין דברים כאלה אצל שרים/פרשנים ומיעקובי בכדורגל הלטיני אבל בתור מכלול אני אוהב מאוד את שגיא כהן שהוא מבריק ברמות מעביר את הידע נקי ורהוט ולפעמים גם משעמם כי הוא מתעסק המון בטקטיקה אבל יש לו ידע עצום בהכל לא רק בכדורגל.