PDA

צפה בגרסא המלאה : חברההההה

denous
05-03-08, 13:40
צריך עזרה קטנה אנשים הצעותתת
חברה כוס עמק מצאתי את הזמן להיות איתה אנחנו שבועיים ביחד יום שני יש לה יום הולדת עכשיו בגלל שאנחנו רק שבועיים אי אפשר להשקיע בענק אבל גם לא נעים ככה בקטנה מה לעשות מה לקנות הצעות מישהו ?

Elevation
05-03-08, 13:41
צריך עזרה קטנה אנשים הצעותתת
חברה כוס עמק מצאתי את הזמן להיות איתה אנחנו שבועיים ביחד יום שני יש לה יום הולדת עכשיו בגלל שאנחנו רק שבועיים אי אפשר להשקיע בענק אבל גם לא נעים ככה בקטנה מה לעשות מה לקנות הצעות מישהו ?

כתוב משהו יפה ותן לה דובי.

eminemfan
05-03-08, 13:44
תן לה *** המתנה שהיא הכי תעריך,סתם אחי קנה לה דובי,פרחים,בונבוניירה וקח אותה למסעדה.

Logout
05-03-08, 13:59
תביא לה תמונה שלי , תאמין לי היא תיהיה מרוצה..

denous
05-03-08, 13:59
תן לה *** המתנה שהיא הכי תעריך,סתם אחי קנה לה דובי,פרחים,בונבוניירה וקח אותה למסעדה.

אתה לא רציני אחשלי
לא שמת לב שבועיים ביחד לא חודשיים :}
מזה דובי פרחים בונבוניירה ומסעדה שלא נדע כמה כסף...
חשבתי על רעיון יפה !
להביא אותה בערב לפנות את הבית להכין ארוחת ערב רומנטית ככה חמודה עם נרות משהו טוב שיצא מזה משהו אחרי זה ולקנות לה דובי ולכתוב ברכה מרגשתתת מה אומרים למרות שזה גאי כזה ? :flowers:

eminemfan
05-03-08, 14:02
אתה לא רציני אחשלי
חשבתי על רעיון יפה !
להביא אותה בערב לפנות את הבית להכין ארוחת ערב רומנטית ככה חמודה עם נרות משהו טוב שיצא מזה משהו אחרי זה ולקנות לה דובי ולכתוב ברכה מרגשתתת מה אומרים למרות שזה גאי כזה ? :flowers:
דובי 10 שקל+פרחים 30+שוקולד 20 שקל+תתפשר איתה על שווארמה 40 +חמוצים חינם מה לקח הילד?!=100 שקל אחי לארוז לך או שאתה אוכל פה?!

Logout
05-03-08, 14:03
דובי 10 שקל+פרחים 30+שוקולד 20 שקל+תתפשר איתה על שווארמה 40 +חמוצים חינם מה לקח הילד?!=100 שקל אחי לארוז לך או שאתה אוכל פה?!
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח עלק שאוורמה בימקום בונבוניירה

eminemfan
05-03-08, 14:04
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח עלק שאוורמה בימקום בונבוניירה
שווארמה במקום מסעדההההההההההה כי מסעדה יקר.
סתם אחי נו תעשה כל מה שאמרתי רק במקום מסעדה תבשל לה פסטה בבית ותאכל ארוחה רומנטית זה אחלה העיקר הכוונה אחי זה מה שחשוב.

denous
05-03-08, 14:06

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח תותח אחי !
ואיזה דובי רק דובי זה בטח איזה 100+ שקל פרחים 20 שקל שוקולד :):):):) אחי שוקולד פרה אתה מתכוון או מה ? שוקולד היום עולה ככה איזה 30-40 שקל שוקולד עוד לא משהו וארוחה אנערף נבשל בבית זה יוצא 130-150 שקל... נחמד :X.
למרות שאהבתי יותר את השווארמה !

eminemfan
05-03-08, 14:11
ואיזה דובי רק דובי זה בטח איזה 100+ שקל פרחים 20 שקל שוקולד :):):):) אחי שוקולד פרה אתה מתכוון או מה ? שוקולד היום עולה ככה איזה 30-40 שקל שוקולד עוד לא משהו וארוחה אנערף נבשל בבית זה יוצא 130-150 שקל... נחמד :X.
אז פרחים וברכה יפה וקח אותה לסרט שים בתוך תיק קולה מהבית ופופקורן שהכנת מראש על מנת לחסוך בעלויות כולה שבועיים אתה יודע.

denous
05-03-08, 14:12
אז פרחים וברכה יפה וקח אותה לסרט שים בתוך תיק קולה מהבית ופופקורן שהכנת מראש על מנת לחסוך בעלויות כולה שבועיים אתה יודע.

:):):):) אתה סטלן אחייי תותחחח חחחחחחחחחחח!

gman
05-03-08, 14:12
תביא לה תמונה שלי , תאמין לי היא תיהיה מרוצה..
תהיה מרוצה לדעת שיש לה חבר ממש חתיך, לעומת זה שיש מכוערים כמוך? :laughing:

Logout
05-03-08, 14:14
תהיה מרוצה לדעת שיש לה חבר ממש חתיך, לעומת זה שיש מכוערים כמוך? :laughing:
:):):):) ככה?!
אתה סתם מתוסכל כי שלחת לחברה שלך תמונה שלי ואז היא ניפרדה ממך!

gman
05-03-08, 14:16
:):):):) ככה?!
אתה סתם מתוסכל כי שלחת לחברה שלך תמונה שלי ואז היא ניפרדה ממך!
היא ניפרדה בגלל הטראומה שגרמתי לה עם התמונה הזאת, הבחורה עכשיו לא מצליחה להרדם בגלל הזוועות האלה!

Gil-G
05-03-08, 14:17
שב איתה על קורונפלקס לאור נרות

xLaes
05-03-08, 14:42
אתה לא רציני אחשלי
חשבתי על רעיון יפה !
השקעה יותר מדי.

פשוט תביא לה דובי קטן כזה,עם אני אוהב אותך באמצע.

ZoonD
05-03-08, 14:53
קנה לה תחתונים
עם מנעול באמצע...

תשמור את המפתח אצלך
ותגיד לה בפנים :

אם את מזדיינת מהצד
אני דוחף לך ת'מפתח לתחת :sbb4:

תאכלס יש כאלה תחתונים בSEXSHOP
אחלה דבר

ninja
05-03-08, 14:58
קנה לה תחתונים
עם מנעול באמצע...

תשמור את המפתח אצלך
ותגיד לה בפנים :

אם את מזדיינת מהצד
אני דוחף לך ת'מפתח לתחת :sbb4:

תאכלס יש כאלה תחתונים בSEXSHOP
אחלה דבר

חחחחחחחחחחחחחחחחחח גדדדדדדדדולללללל

ran_z
05-03-08, 15:07
אם אתה חושב שזה יהיה קשר ארוך טווח אתה יכול להשקיע קצת יותר ממשהו צנוע. שלא תחשוב חלילה שאתה קמצן ופעם הבאה שתגיד לה בואי נצא היא תגיד לך נזכרתי שסבתא שלי בבית-חולים.

Yoshi-Moto
05-03-08, 15:11
למה אתה הופך את היומהולדת שלה ליום אבל בשבילך?

קנה לה משהו סמלי, פרחים+דובי ב40 שקל, ושלום על ישראל.

בלי שום קשר אני לא חושב שכדאי להשקיע יותר מידיי במתנה הראשונה, זה "מחייב" אותךלהשקיע בפעמים באות, שהיא לא תתאכזב.

denous
05-03-08, 15:14

חלילה אחי לא הופך את זה ליום אבל אם זה היה יום אבל בשבילי לא הייתי מחפש איך להשקיע ושיהיה כיף ונהנה...
ZOOND אתה חולה נפש אחי מילה שלי :]
והחלטתי בסוף דובי פרחים וארוחה :]
יש בית ריק צריך לנצל אותו כהוגן !

eminemfan
05-03-08, 15:14

בלי שום קשר אני לא חושב שכדאי להשקיע יותר מידיי במתנה הראשונה, זה "מחייב" אותךלהשקיע בפעמים באות, שהיא לא תתאכזב.
במשפט האחרון נכון מאוד! תעלה ברמה בהדרגה.

ran_z
05-03-08, 15:15
חולר עליך איתן, טעם ראשוני זה דבר חשוב. היא יכולה לקחת את המתנה הזולה הזאת, ולחשוב על זה כאיך יראה כל הקשר בעתיד... זול ומכוער עם שערות של דובי ושוקולד קשה ומקולקל.
אני דווקא במתנה הראשונה הייתי משקיע טוב, בשאר פחות.

eminemfan
05-03-08, 15:16
חולר עליך איתן, טעם ראשוני זה דבר חשוב. היא יכולה לקחת את המתנה הזולה הזאת, ולחשוב על זה כאיך יראה כל הקשר בעתיד... זול ומכוער עם שערות של דובי ושוקולד קשה ומקולקל.
אני דווקא במתנה הראשונה הייתי משקיע טוב, בשאר פחות.
אבל אז היא תחשוב שאתה משקיען גדול ותצפה כל פעם למשהו מפוצץ לפי דעתי לעלות בהדרגה.
ולפותח הופסט אל תשכח יין אדום חצי יבש,תשקיע באווירה יותר חשוב מכל משהו חומרי.

Yoshi-Moto
05-03-08, 15:18
שב איתה על קורונפלקס לאור נרות
חחחחחחחחחחחח גדול

וברצינות בן אדם, למה אתה קונה לה מתנה אם אתה שם עלייה זין?
אם אתה לא רואה בקשר הזה משהו חוץ ממין\לא יודע מה, אל תתן לה לפתח ציפיות שאתה אוהב אותה.

אחח הגברים האלה, גועל נפש אחד אחד, כולם אותו חרא

denous
05-03-08, 15:19
אבל אז היא תחשוב שאתה משקיען גדול ותצפה כל פעם למשהו מפוצץ לפי דעתי לעלות בהדרגה.

שמע אין ברירה ככה זה אבל RAN צודק...
רושם ראשוני זה דבר מאוד חשוב אם תביא לה מתנה ב-40 שקל איזה רושם היא תקבל ?
וואלה זה היא תבליג אבל בכל זאת תמיד ישאר לה בראש איזה מניאק עה ככה הביא ככה
אני גם חושב שיש צורך להשקיע מאוד במתנה הראשונית כי זה מצביע על המטרות על הרצינות על מה אתה מרגיש המתנות אחרי כן בסדר זה דורש גם השקעה אבל לא צריך להגזים גם היא יודעת שיש גבול לדעתי.
דרך אגב אחי אתה אומר פסטה רוטב עגבניות וקציצות בשר מתאים ? :O ובסוף עוגה קינוח ...

denous
05-03-08, 15:20
חחחחחחחחחחחח גדול

וברצינות בן אדם, למה אתה קונה לה מתנה אם אתה שם עלייה זין?
אם אתה לא רואה בקשר הזה משהו חוץ ממין\לא יודע מה, אל תתן לה לפתח ציפיות שאתה אוהב אותה.

אחח הגברים האלה, גועל נפש אחד אחד, כולם אותו חרא

אני שם עלייה זין ?
אתה מדבר אליי ? :\

eminemfan
05-03-08, 15:21
רושם ראשוני(אם מדובר בבחורה על רמה)מתבטא בכימיה שלכם בעד כמה אתה מצחיק אותה נותן לה להרגיש חשובה ומשקיע בשבילה ולאוו דווקא בחומריות אלא גם במחשבה אז תחשוב על זה.

eminemfan
05-03-08, 15:23
כן אחי,סדר יפה שולחן נרות,שחק אותה יעני אתה מלצר במסעדה תושיב אותה בכיסא,תשתה קודם יין תאחל לה משהו יפה וקצר תאמין לי זה יחמם לה תלב יותר מכל דובי ב-500 שקל.

denous
05-03-08, 15:27
כן אחי,סדר יפה שולחן נרות,שחק אותה יעני אתה מלצר במסעדה תושיב אותה בכיסא,תשתה קודם יין תאחל לה משהו יפה וקצר תאמין לי זה יחמם לה תלב יותר מכל דובי ב-500 שקל.

בטח אחי דוגרי הדבר שנותן למישהי הכי רצון להיות איתך ולהרגיש איתך בטחון זה שאתה תתן לה להרגיש חשובה מעל כולם חשיבות כלפיה בכלל ליד אנשים אם עשית את זה באמת שהשגת הרבה דברים באותו רגע.
דרך אגב תודה רבה אחי רק דבר אחד אולי תעזור :] זה נראה נורמלי כזה קודם לשבת זה מדברים טיפה להביא ישר ספגטי ואז עוגה או שעדיף להכין איזה משהו קטן לפני הספגטי :]....!

Danzig
05-03-08, 15:29
עזוב תך מדובים, קנה קופסא יפה שים לה בפנים איזה משהו חמוד ומכתב ושלום על ישראל.

eminemfan
05-03-08, 15:31
בטח אחי דוגרי הדבר שנותן למישהי הכי רצון להיות איתך ולהרגיש איתך בטחון זה שאתה תתן לה להרגיש חשובה מעל כולם חשיבות כלפיה בכלל ליד אנשים אם עשית את זה באמת שהשגת הרבה דברים באותו רגע.
דרך אגב תודה רבה אחי רק דבר אחד אולי תעזור :] זה נראה נורמלי כזה קודם לשבת זה מדברים טיפה להביא ישר ספגטי ואז עוגה או שעדיף להכין איזה משהו קטן לפני הספגטי :]....!
לפי דעתי לא,היא לא לוליק שצריכה ארוחה של 2000 קלוריות שב דבר איתה בזמן שהארוחה מתבשל שתה יין ואז תגיד הופה מוכן ואז תשחק אותה כאילו אתה משרת אותה,תן לה להיות רעבה כשאתה רעב אז הארוחה פי אלף יותר טעימה.ואז בסוף תן לה משהו קטן לקינוח ויאללה לראות סרט.

Yoshi-Moto
05-03-08, 15:33
בטח אחי דוגרי הדבר שנותן למישהי הכי רצון להיות איתך ולהרגיש איתך בטחון זה שאתה תתן לה להרגיש חשובה מעל כולם חשיבות כלפיה בכלל ליד אנשים אם עשית את זה באמת שהשגת הרבה דברים באותו רגע.דרך אגב תודה רבה אחי רק דבר אחד אולי תעזור :] זה נראה נורמלי כזה קודם לשבת זה מדברים טיפה להביא ישר ספגטי ואז עוגה או שעדיף להכין איזה משהו קטן לפני הספגטי :]....!

בדיוק, לחברה שלך יהיה טוב איתך לא אם תקנה לה דברים יפים, אלא אם תתן לה כבוד ביומיום.
המתנות זה רק כדי להנציח אירועים(שנה שלכם, יומהולדת) או סתם כדי שיהיה לה משהו ממך.
קח לדוגמא את חברה שלי עד היום ישנהעם הכרית שהכנתי לה עם תמונה של שנינו חח :](אגב, אני מבסוט מזה בעיקר בגלל שאני רואה כמה גדלתי מאז :]])

מספיק שתיהיה לה איזה דובון על המדף ממך, שכל פעם שהיא בחדר היא תסתכל על זהויעלה לה חיוך, כבר עשית את היעוד של המתנה מבחינתי.
בחודש-חודשיים, שנה וכאלה, תשקיע יותר מדובי פרחים וארוחה.

denous
05-03-08, 15:34
לפי דעתי לא,היא לא לוליק שצריכה ארוחה של 2000 קלוריות שב דבר איתה בזמן שהארוחה מתבשל שתה יין ואז תגיד הופה מוכן ואז תשחק אותה כאילו אתה משרת אותה,תן לה להיות רעבה כשאתה רעב אז הארוחה פי אלף יותר טעימה.ואז בסוף תן לה משהו קטן לקינוח ויאללה לראות סרט.

חח צודק אחי ניתן לרוטב ולקציצות להתבשל אחי ואחרי כמה זמן נגיד לה מוכן נביא לה הכל בכיף כזה שיהיה מצחיק כזה סרט זה בעיה אחושרמוטה... למה לפעמים רואים סרט וזה לא מצחיק יעני קשה הבחירה זה לא מצחיק לה והיא כאילו צוקחת איתך במזויף ואתה שם לב דבר הכי מביך בעולםםםםםםםם :[

Yoshi-Moto
05-03-08, 15:35
אני שם עלייה זין ?
אתה מדבר אליי ? :\
סורי, הרושם שנשאר היה שאתה רואה אותה כטרחה ולא כחברה.
מיהרתי להגיב, טעות שלי.

אני ספאמר ברמות, אני עף להסתפר אחר כך אני אגיב. ביי

eyalamzleg
05-03-08, 15:36
בדיוק, לחברה שלך יהיה טוב איתך לא אם תקנה לה דברים יפים, אלא אם תתן לה כבוד ביומיום.
המתנות זה רק כדי להנציח אירועים(שנה שלכם, יומהולדת) או סתם כדי שיהיה לה משהו ממך.
קח לדוגמא את חברה שלי עד היום ישנהעם הכרית שהכנתי לה עם תמונה של שנינו חח :](אגב, אני מבסוט מזה בעיקר בגלל שאני רואה כמה גדלתי מאז :]])

מספיק שתיהיה לה איזה דובון על המדף ממך, שכל פעם שהיא בחדר היא תסתכל על זהויעלה לה חיוך, כבר עשית את היעוד של המתנה מבחינתי.
בחודש-חודשיים, שנה וכאלה, תשקיע יותר מדובי פרחים וארוחה.
חרם על האשכים שלך לא?:flowers:

denous
05-03-08, 15:37
סורי, הרושם שנשאר היה שאתה רואה אותה כטרחה ולא כחברה.
מיהרתי להגיב, טעות שלי.

אני ספאמר ברמות, אני עף להסתפר אחר כך אני אגיב. ביי

:):):):) סטלן !
תתחדש על התספורת שתראה את ההודעה :laughing:
דרך אגב זה קצת בעיה האמת חודש-חודשיים כי אנחנו שבועיים ביחד זאת אומרת שאחרי היומלדת עוד שבועיים זה יהיה חודש עוד מתנה זה כבר יהיה מין בדיחה האמת לא ? (אתה מבין למה אני מתכוון אני מקווה...)

Yoshi-Moto
05-03-08, 15:38
:):):):) סטלן !
תתחדש על התספורת שתראה את ההודעה :laughing:
דרך אגב זה קצת בעיה האמת חודש-חודשיים כי אנחנו שבועיים ביחד זאת אומרת שאחרי היומלדת עוד שבועיים זה יהיה חודש עוד מתנה זה כבר יהיה מין בדיחה האמת לא ? (אתה מבין למה אני מתכוון אני מקווה...)
עוד לא הלכתי.

כן זה יהיה דבילי לקנות לה היום, ושוב עוד שבוע.
מתי שתרגיש, אין חוקים בעניין הזה.

eminemfan
05-03-08, 15:39
חח צודק אחי ניתן לרוטב ולקציצות להתבשל אחי ואחרי כמה זמן נגיד לה מוכן נביא לה הכל בכיף כזה שיהיה מצחיק כזה סרט זה בעיה אחושרמוטה... למה לפעמים רואים סרט וזה לא מצחיק יעני קשה הבחירה זה לא מצחיק לה והיא כאילו צוקחת איתך במזויף ואתה שם לב דבר הכי מביך בעולםםםםםםםם :[
קומדיה רומנטית או אימה שהיא תחבק אותך בקטעים המפחידים.

denous
05-03-08, 15:41
קומדיה רומנטית או אימה שהיא תחבק אותך בקטעים המפחידים.

יש לך איזה המלצות טובות לסרטים אחי ?
חשבתי על הקומדיית נעורים - 10 דברים שאני שונאת אצלך.
אבל איפה אני אמצא אותו אני לא יודע....

eminemfan
05-03-08, 15:43
יש לך איזה המלצות טובות לסרטים אחי ?
חשבתי על הקומדיית נעורים - 10 דברים שאני שונאת אצלך.
אבל איפה אני אמצא אותו אני לא יודע....
במאמר מוסגר ההוא מהסרט מת לא?!
אישה יפה סרט טוב.
עיר של מלאכים.
בית על האגם

denous
05-03-08, 15:51
במאמר מוסגר ההוא מהסרט מת לא?!
אישה יפה סרט טוב.
עיר של מלאכים.
בית על האגם

מה מה מה על איזה סרט אתה מדבר אחשלי ?

eminemfan
05-03-08, 15:54
מה מה מה על איזה סרט אתה מדבר אחשלי ?
3 סרטים
אישה יפה-ג'וליה רוברטס וריצרד גיר
עיר של מלאכים-ניקולאס קייג' ומג ראיין
בית על האגם-סנדרה בולוק וקיאנו ריבס

ran_z
05-03-08, 16:00

הכל הדדי, אתה לא תקנה לה מתנה טובה ואז שיהיה התור שלה היא תקנה זבל. אתה יכול לראות את זה בתור רושם ראשוני טוב ויפה והשקעה לעתיד. בסופו של יום, כמובן, קשר לא מבוסס על מתנות.
אבל כשמגיע יום כמו יומולדת/יום אהבה/נישואין/שנה ביחד... אז פותחים קצת ת'ארנק ומשקיעים. אתה יודע בנות אחר כך יושבות ומנתחות הכל. ברגע שאתה קצת מועט יכולת (חייל/סטודנט/ללא פרנסה) אז הבחורה תדע למה לצפות בזמן הזה, ובטח שלא לטבעת יהלומים. ועל זה נאמר, העיקר האהבה.

eminemfan
05-03-08, 16:03
הכל הדדי, אתה לא תקנה לה מתנה טובה ואז שיהיה התור שלה היא תקנה זבל. אתה יכול לראות את זה בתור רושם ראשוני טוב ויפה והשקעה לעתיד. בסופו של יום, כמובן, קשר לא מבוסס על מתנות.
אבל כשמגיע יום כמו יומולדת/יום אהבה/נישואין/שנה ביחד... אז פותחים קצת ת'ארנק ומשקיעים. אתה יודע בנות אחר כך יושבות ומנתחות הכל. ברגע שאתה קצת מועט יכולת (חייל/סטודנט/ללא פרנסה) אז הבחורה תדע למה לצפות בזמן הזה, ובטח שלא לטבעת יהלומים. ועל זה נאמר, העיקר האהבה.
גם נכון!

Danzig
05-03-08, 16:04
יש משהו במה שאתה אומר רן, אבל הם כולה שבועיים ביחד בוא נגיד, לא קונים משהו גדול ומפציץ ממש לא, שלא תצפה בעתיד ליותר מדי.

denous
05-03-08, 16:04
3 סרטים
אישה יפה-ג'וליה רוברטס וריצרד גיר
עיר של מלאכים-ניקולאס קייג' ומג ראיין
בית על האגם-סנדרה בולוק וקיאנו ריבס

אישה יפה סרט מצווין רק שאין מישהו שלא ראה אותו :]
עיר של מלאכים נראה נחמד...
ויש גם סרטים יפים קומדיות די רומנטיות אפשר להגיד עם אדם סנדלר !
כמו סדנת עצבים...
או נער המים או הסרט שהוא צריך להשלים לימודים ומחרה באיזה אחד ב-6 מקצועות ועולה כל פעם כיתה א ב ג ומתאהב במורה ומשהו כזה לא זוכר את השם משהו עם בילי...
מה אתה אומר ? :]

eminemfan
05-03-08, 16:06
אישה יפה סרט מצווין רק שאין מישהו שלא ראה אותו :]
עיר של מלאכים נראה נחמד...
ויש גם סרטים יפים קומדיות די רומנטיות אפשר להגיד עם אדם סנדלר !
כמו סדנת עצבים...
או נער המים או הסרט שהוא צריך להשלים לימודים ומחרה באיזה אחד ב-6 מקצועות ועולה כל פעם כיתה א ב ג ומתאהב במורה ומשהו כזה לא זוכר את השם משהו עם בילי...
מה אתה אומר ? :]
גם אופציה... תתיעץ איתה גם אולי היא אוהבת בכלל אנימציה כמוני!

denous
05-03-08, 16:06

נכון מאוד! זה כל היופי שזה הדדי...!

ran_z
05-03-08, 16:09
יש משהו במה שאתה אומר רן, אבל הם כולה שבועיים ביחד בוא נגיד, לא קונים משהו גדול ומפציץ ממש לא, שלא תצפה בעתיד ליותר מדי.

כן כמובן, בזה אתם בהחלט צודקים, צריך משהו יחסית צנוע ונחמד. אבל עדין שלא יהיה משהו בסגנון דובי ושוקלד, אתה תעצור להשתין ליד הפח אשפה מול הבית שלה, תעיף מבט פנימה אתה תמצא את המתנה שם.

denous
05-03-08, 16:13
כן כמובן, בזה אתם בהחלט צודקים, צריך משהו יחסית צנוע ונחמד. אבל עדין שלא יהיה משהו בסגנון דובי ושוקלד, אתה תעצור להשתין ליד הפח אשפה מול הבית שלה, תעיף מבט פנימה אתה תמצא את המתנה שם.

למה אחי ?!
דובי שוקולד פרחים וארוחה זה לא מתנה יפה ?
מה אתה מציע...

Yoshi-Moto
05-03-08, 17:08
למה אחי ?!
מה אתה מציע...
זה סבבה לדעתי, אתם סה"כ שבועיים יחד, אני לא חושב שהיא הייתה קונה לך יותר מזה, וגם אין צורך ביותר מזה.

רן אני מסכים איתך, אבל במקרה הספציפי אני לא רואה צורך לעבור את ה100 שקל, בסך הכל הם רק שבועיים יחד, מי אמר שהם יחזיקו הרבה? מי אמר שהם לא יפרדו עוד חודש חודשיים חס וחלילה?

Eskimo :-)
05-03-08, 17:44
ואיזה דובי רק דובי זה בטח איזה 100+ שקל פרחים 20 שקל שוקולד חחחח אחי שוקולד פרה אתה מתכוון או מה ? שוקולד היום עולה ככה איזה 30-40 שקל שוקולד עוד לא משהו וארוחה אנערף נבשל בבית זה יוצא 130-150 שקל... נחמד :X.
לךךךך למשחקיה תנסה לתפוס דובי אולי הדובי יעלה לך שקל חחחח

חחח איזה חזק זה נגיד היא תראנ אותך תופס תדובי במכונה הזאת ואז היא תראה אותו בתור מתנה

Danzig
05-03-08, 18:14
Denous תקשיב ותקשיב לי טוב
אני אחזור על ההצעה שלי שוב.
תקנה קופסא (יש בהאפנינג ועוד כל מיני חנויות) יפה מיוחדת, שים בפנים איזה משהו נחמד מה שתרצה, תקשט ותביא, לא הרבה עבודה ולא הרבה כסף.

דובי שוקולד ופרחים ועוד ארוחה לדעתי יותר מדי.

snirzaharonz
05-03-08, 18:45
בדווק לה שמן מים
המנועים של היום לא כמו של פעם

ran_z
05-03-08, 21:01
למה אחי ?!
מה אתה מציע...

האאאא אני שמח ששאלת :-)
אני לא יודע איפה אתה גר, אבל כאן בב"ש יש חנויות שמוכרים לך בשמים מזוייפים. כלומר הם נראים כמו הבושם האמיתי היוקרתי שעולה 300-400 ש"ח, אבל זה זיוף, אתה יודע ריכוז נמוך. מוכרים לך אותו באיזה ב40 שקל. הריח אותו ריח, פשוט אתה יודע שהוא מזוייף רק עם נניח תשפריץ באוטו, אתה תחזור אחרי שעה לא יהיה כבר ריח. אבל ככה שאתה קונה למישהו הוא לא יודע.
תתארגן על חנות כזאת, תקנה בושם פצצה, היא תחשוב דפקת השקעה, אחי היא תראה את המתנה היא תתבלבל. אתה תחגוג באותו לילה. ואל תדאג זה הסוד שלנו.:flowers:

denous
05-03-08, 21:45
האאאא אני שמח ששאלת :-)
אני לא יודע איפה אתה גר, אבל כאן בב"ש יש חנויות שמוכרים לך בשמים מזוייפים. כלומר הם נראים כמו הבושם האמיתי היוקרתי שעולה 300-400 ש"ח, אבל זה זיוף, אתה יודע ריכוז נמוך. מוכרים לך אותו באיזה ב40 שקל. הריח אותו ריח, פשוט אתה יודע שהוא מזוייף רק עם נניח תשפריץ באוטו, אתה תחזור אחרי שעה לא יהיה כבר ריח. אבל ככה שאתה קונה למישהו הוא לא יודע.
תתארגן על חנות כזאת, תקנה בושם פצצה, היא תחשוב דפקת השקעה, אחי היא תראה את המתנה היא תתבלבל. אתה תחגוג באותו לילה. ואל תדאג זה הסוד שלנו.:flowers:

חחח אני גר בירושלים מבשרת חנות כזאת אין פה דווקא :]
אבל בעיקרון זה מתנה נחמדה לשבועיים...?
אבל אל תשכחו דבר אחד לפני שנהיינו חברים היינו גם ידידים טובים מאוד אז בכל זאת זה יומלדת שלה עדיין צריך השקעה...!