PDA

צפה בגרסא המלאה : ראקוטן+אימון בחדר כושר

אודיגו
11-12-06, 18:27
שלום לכם ידידיי..

אני רוצה לספר לכם סיפור קצר ולשאול בסופו שאלה למרות שהם לא קשורים לקטגורייה הזאת של הפורום אבל לא ידעתי איפה למקם את זה אז נתחיל:

הבעיה שלי היא כזאת אני מתאמן כבר שנים עם מכשור רציני בבית (אין צורך לפרט על המכשור)למטרת פיתוח גוף אבל במהלך תקופת האימונים שלי סבלתי ואני עדיין סובל מפצעי בגרות גדולים מאוד הלכתי לרופאת עור והיא המליצה לי על תרופה בשם ראקוטן כיוון שהיא הכניסה את מצב האקנה שלי לקטגורייה של אקנה קשה אך זה לא הסוף...

העניין הוא כזה:
אני עובד כדי לממן לי מנוי לחדר כושר ולעלות שלב נוסף בספורט הזה.
החודש הזה כבר הייתי בטוח שאני הולך על מנוי שנתי ובגדול כיוון שיש לי מספיק כסף.אך כשעשיתי מחקר קטן על הרקוטאן צויין שם שלא מומלץ לעסוק בפעילות ספורטיבית כיוון שהתרופה - יש לה תופעות לוואי גם על השרירים והיא יכולה לפגוע בהם.
הקטע הוא שאני חייב להתחיל את הטיפול הזה כבר עכשיו בתחילת החורף כיוון שאסור לי להיות חשוף לשמש במהלך הטיפול, וזה הליך של 6-8 חודשים של טיפול רציני עם כדורים וזה מאוד קריטי.
אבל במקביל אני רוצה לממש את המנוי ולהמשיך ולהתקדם בתחום.

האם אני יוכל להתאמן פעמיים עד שלוש פעמים בשבוע בחד"כ בתדירות נמוכה יותר כמו למשל 30-45 דקות של אימון(למרות שזאת תקופת המאסה)על מנת שלא לסכן את עצמי ואת הטיפול למרות שרשום שלא מומלץ להתאמן בחדר כושר??

אני רוצה תגובות רציניות בלבד (הצעירים שבפורום לא להיעלב בבקשה) כי מדובר בגוף שלי ואני לא רוצה שייגרם לו נזק.

שבוע טוב.

dkatorza
11-12-06, 18:33
אני לא מבין אותך..אם אתה רוצה תשובה רצינית מה אתה שואל פה אנשים..
אם המליצו לך לא לעסוק בפעילות ספורטיבית יש לזה מטרה..
תקופת הרואקוטן היא תקופה מגעילה ומסריחה..(אינ זוכר בזמנו)..
על חלק מהאנשים זה משפיע בצורת יובש בידיים או בחלקים אחרים בגוף..ואצל חלק כמו שהיה אצלי ..יובש רציני בשפתיים...
בקיצור..לך לרופא עור ותאל אותו בדיוק...
אל תצפה מחברה פה לתשובה רצינית..לא שיש לי פה משהו נגד מישהו..פשוט זה עניין שצריך להשאיר לרופאים.

VoRteX
11-12-06, 18:43
טוב בוא אני אגיד לך מה היה לי - גם אני לקחתי את התרופה בגיל 14.
היה לי חצ'קונים אחושרמוטה, בגודל של בית.
לקחתי 6 חודשים, בהתחלה חשבתי שמותר להתאמן ועשיתי טעות גדולה, היו לי התכווצויות שרירים בשרירים שעליהם עבדתי והיו לי כאבים של דלקת בכתף (למרות שלא הייתה דלקת).
הפסקתי להתאמן ואז באה ריצת 2000 בבי"ס, אז רצתי כי אחרת הציון שלי בספורט מתחיל מ-70 אם לא עושים את הריצה, לאחר הריצה בקושי יכולתי ללכת, כשהלכתי חברים שאלו אותי אם אנסו אותי בתחת, כאב לי כל-כך במפרקים של הירך שזה לא היה יאומן...

PoweRule
11-12-06, 18:45
טוב בוא אני אגיד לך מה היה לי - גם אני לקחתי את התרופה בגיל 14.
היה לי חצ'קונים אחושרמוטה, בגודל של בית.
לקחתי 6 חודשים, בהתחלה חשבתי שמותר להתאמן ועשיתי טעות גדולה, היו לי התכווצויות שרירים בשרירים שעליהם עבדתי והיו לי כאבים של דלקת בכתף (למרות שלא הייתה דלקת).
הפסקתי להתאמן ואז באה ריצת 2000 בבי"ס, אז רצתי כי אחרת הציון שלי בספורט מתחיל מ-70 אם לא עושים את הריצה, לאחר הריצה בקושי יכולתי ללכת, כשהלכתי חברים שאלו אותי אם אנסו אותי בתחת, כאב לי כל-כך במפרקים של הירך שזה לא היה יאומן...
למה לא הוצאת פטור מספורט ?

VoRteX
11-12-06, 19:04
למה לא הוצאת פטור מספורט ?

לא יודע, אני אהבתי ת'שיעורים, האמתי שזה היה השיעור היחיד שאהבתי...
בכלל כל הזמן שלקחתי את התרופה בקושי הלכתי לבי"ס חח... איימו להזמין לי "קצין ביקור סדיר" משהו כזה חחח... ועשו לי שיחה עם המנהל וכל החרטא הזה... הייתי בא יומיים, לא בא שבוע, בא יומיים חחח זה היה אחד התקופות היפות... ד"א בהתחלה היה לי ממוצע 50 עם 6 נכשלים בערך (היה לי 0 בערבית ותנ"ך חחח), ובסוף השנה יצאתי על ממוצע 80 ;)

NIRAN
11-12-06, 19:32
קודם כל אהבתי את מה שעשית וורטקס, אחלה דבר! דרך אגב איזה כיתה אתה?
דבר שני אני לקחתי רואקוטן (אחד הדברים היותר טובים ושווים שעשיתי) לפני שהתחילו לי הפצעים הממש גדולים, בתקופה הזו התאמנתי (אבל הייתי נוב שבא פעם בשבוע בקושי,ואחרי זה בכלל הפסקתי) אז ככה שזה לא השפיע עלי לרעה מבחינת האימונים

בכל מקרה תדבר על זה עם הרופא, ואלך תוותר על התרופה גם כי בקושי נותנים אותה כי היא יקרה לקופת חולים, וגם כי היא פשוט נהדרת תוך כמה חודשים יש לך פנים נקיות

Ori-Silver
11-12-06, 19:42
1)שאני רציתי לקחת את התרופה הרופאת עור שלי אמרה שאין בעיה להתאמן אבל תתייעץ עם עוד רופאים ותחפש באינטרנט יש כל מיני פורומים עם שאלות בנושאים האלו וגם רופאים מוסמכים שעונים על שאלות
2)אני אישית לא הייתי ממהר לקחת את התרופה גם לי היה אקנה בצורה חמורה ולקחתי אנטיביטיקה רגילה בשם דוקסילין והפצעים שלי השתפרו ב-95 אחוז אחוז וכבר כמעט שלא נשאר כלום

אודיגו
11-12-06, 23:08
ראשית כל שוב שלום לכם :-)
הופתעתי לשמוע שיש פה אנשים שהשתמשו ברוקוטאן.

אורי ידידי במיוחד הופתעתי מהתשובה שלך הרי בפירוש רשום שלא מומלץלהתאמן אז איך רופא אמר לך דבר כזה?הרופאת עור שלי שאני סומך עליה בעיניים עצומות אמרה לי שצריך להימנע מפעילות ספורטיבית.

תודה גם לך וורטקס על התשובה ההומוריסטית נהניתי לקרוא.

אני חושב שאני ילך לעוד פגישה עם רופאת העור וישאל אותה כדי לקבל חוות דעת אחרונה.

תודה על התשובות.

Night_Wolf
11-12-06, 23:25
סתם בחיים אני לא לוקח תתרופה הזאת אני לא יכול להרשות לעצמי להפסיק להיתאמן יש לי משחה בבית לפני שינה זה מעלים לי מלא פצעים אבל פצעים זה לא גנים זה גם בא מליכלוך בן אדם שלא שומר על ההיגניה של הפנים שלו יבואו לו יותר פצעים!!!

לסיכום אחי יש לך 2 חתונות לרקוד בהם תחליט או שאתה קונה משחות ומעלים תפצעים בדרך איטית יותר ומפתח גוף על הדרך!:jockey: (וזה כולל תזונה ככה שכל הדברים השומניים והג'נק יעופו מהתפריט שלך ויהיה לך פחות פצעים)

או שתיקח רוקוטאן ותהיה שחיפי חחחחחחחחחח (אני אוהב תגיימר הזה אם היציאות שלו)
ללא פצעים

VoRteX
11-12-06, 23:50
קודם כל אהבתי את מה שעשית וורטקס, אחלה דבר! דרך אגב איזה כיתה אתה?

אני כיתה י' אחי... שנה שעברה הייתה לי אחת השנים הגרועות מבחינת פצעים... בחופש עוד המצב שלי היה מצויין! היו לי פנים די חלקות, פתאום התחיל הבצפר התחיל לי בכל הלחיים ובמצח פצעים פשוט גדולים! לא מהקטנים האלו, פצעים גדולים מלאים במוגלה ודם חחח...
ד"א פצעי הבגרות עניין גנטי מאוד, אח שלי לקח ראוקטן בגיל 26! מסכן...
וכן על פצעי הבגרות משפיעים דברים שונים:
טסטוסטרון
לחץ
לכלוך (בעיקר שהעור שומני זה גרוע מאוד, לכן מומלץ לשטוף 3 פעמים ביום את הפנים)

בקיצור המצב שלי היה על הפנים! חחח על הפנים!
זה בדיוק היה כשהטסטוסטרון עלה, לא יודע למה אבל בכיתה ט' היה לי לחץ בבי"ס ולא הייתי מנקה את הפנים שלי! כל זה יצר פני פיצה עד שהראוקטן הציל אותי, אני לא חושב שהיו לי פנים היום ללא הרואקוטן.

ד"א, אורך הטיפול תלוי במינון, שתלוי במשקל הגוף.
אני שקלתי באותו זמן 65 ולכן הרופאה התיחלה איתי ב-40 מ"ג לשלוש חודשים ואז עוד שלוש חודשים של 60 מ"ג ליום...
וחוץ מיובש בשפתיים (שטופל היטב ע"י המשחה - בליסטקס - מומלץ מאוד ללוקחי רואקוטן) לא היה לי תופעות לוואי נוספות.

בהצלחה. http://www.atraf-f.net/or/images/icons/icon12.gif

Yoshi-Moto
12-12-06, 14:47
http://www.acne.co.il/Index.asp?ArticleID=105&CategoryID=120

yakird
14-12-06, 20:26
אני לוקח את התרופה הזאת כבר 4 חודשים ואני מתאמן במקביל ואין לי שוב כאבים והכול כרגיל חוץ מיובש .

זה משפיע על כל אחד בצורה אחרת.

Takima
14-12-06, 21:08
לא קראתי את השרשור הזה ואני מגיב רק בהתאם לכותרת לכן אני מצטער אם אני לא כל כך קשור, אבל... זה לא רעיון טוב לדעתי להתאמן ולקחת ראקוטן במקביל כי שמעתי שהוא מייבש את המפרקים. שמעתי גם על אחד שראקוטן עשה לו נזקי יובש בכל הגוף לכל החיים!

בעצמי אף פעם לא השתמשתי בתרופה הזאת.

oR1515
15-12-06, 00:19
אני לא משתמש אבל שמעתי מחברים שלקחו שלוקחים תתרופה היא יכולה לעשות בעיות בכבד במקרים מסויימם והיא מייבשת יעני אתה רץ מטר אתה מתחיל להיתייבש ומיתנשף וכו' וזה גורם נזק בקיצור אימון וריקוטן לא הולך ביחד=\

VoRteX
15-12-06, 12:26
יובש לכל החיים - שטות, אין כזו תופעת לוואי מהתרופה.
מייבש את המפרקים - אכן קראתי הרבה על זה ואומרים שויטמין A מתרכז במפרקים ופעילות מאומצת יכולה לגרום לשחיקתם.
בנוגע לעייפות - לא קרה לי, לא נראה לי שיש כזה דבר.
אבל כן, אתה באמת יבש, אז מומלץ לשתות מים הרבה.

PcGunMan
15-12-06, 16:03
זה סתם שטיות אתה יכול להתאמן אני לוקח את התרופה הזאתי חודשים הלכתי לרופא פרטי אחראי מחלקה ושאלתי אותו והוא אמר שממש אין בעיה אם זה כי אם הייתה בעיה לא הייתי לוקח אותה
יש לזה תופעות לוואי יובש ירידה דם מאף בגדול
זה ממש לא מגביל את הפעילות הספורטבית
שבת שלום לכולם!

shay
18-12-06, 17:25
חד וחלקקק אסור להתאמןןןןן יכול לפגוע בגוף בצורה רצינית...אפילו חשיפה מרובה לשמש או הליכה מרובה יכולה לפגוע עם הכדורים הללו

PcGunMan
18-12-06, 18:50
מה אתה מזיין תשכל???? ישנהם 4 דרגות לאקנה רק בדרגה ריביעתי לא ממליצים לפעילות ספורטיבית ודרגה 4 זה שכל הפנים פשוט פצע אחד גדול!!!:wacko::blink:

PcGunMan
18-12-06, 19:03
כלמישהו תהיה רמה כזאת של אקנה הוא בוודאי לא יכול להתאמן:

http://www.acne.co.il/Index.asp?ArticleID=66&CategoryID=120&Page=1
איכס!!!!!!:blink:

NIRAN
18-12-06, 20:52
damn nigga!