PDA

צפה בגרסא המלאה : גליון סוף השבוע של "ידיעות אחרונות" - אלי אנה

Yoggie
06-03-08, 19:49
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3515798,00.html

goldBEN
06-03-08, 21:42
סתם דפקו אותו לדעתי.
הוציאו דווקא אותו שעיר לעזאזל...

דנידין
06-03-08, 21:43
תודה על הכתבה ועלק "נתפס לו השריר"

ניגרי ענק
06-03-08, 23:50
כל מי שאכפת לו מהבאדי בילדינג בארץ צריך לקוות שאלי ייצא מזה.
אני מאמין שזה מה שיקרה.
אלי, אני יודע שאתה קורא פה, תהייה חזק כי אתה המנהיג האולטימטיבי של הספורט הזה, שכל כך יקר לכולנו.
מחזיק לך אצבעות גבר.

shahar-king
07-03-08, 01:40
תעזבו אותו בשקט אין מספיק אנסים,רוצחים,גנבים ברחובות!!!!

SiX PACK
07-03-08, 03:11
שמח שהוא נשאר חזק, ולא מוותר.

שיעזבו אותו כבר יש דברים הרבה יותר חשובים לטפל בהם מאשר זה.

מאחל לו שיצא מזה ושיחזור לקדם את הפיתוח גוף בארץ, ושימשיך להביא סטרואידים איכותיים.

מה שכן, מי שמוכר זיופים צריך לתת לו מכות, אני חושב ומקווה שהוא לא עושה את זה.

shahar-king
07-03-08, 03:16
שמח שהוא נשאר חזק, ולא מוותר.

שיעזבו אותו כבר יש דברים הרבה יותר חשובים לטפל בהם מאשר זה.

מאחל לו שיצא מזה ושיחזור לקדם את הפיתוח גוף בארץ, ושימשיך להביא סטרואידים איכותיים.

מה שכן, מי שמוכר זיופים צריך לתת לו מכות, אני חושב ומקווה שהוא לא עושה את זה.\

דווקא אני חושב שהוא אחד הבודדים שאתה יכול ליסמוך עליו מבחינת זה לא שאני מביא מימנו אבל ככה זה מיסתדר לי כי הרוב מגיע מהשטחים זיופים מסריחים

arbel2
07-03-08, 08:33
בואו לא נפתח פה שיחה על חומרים יותר מדי לעומק, טוב חבר'ה ?

xLaes
07-03-08, 09:50
יופי שהוא יצא,יהיה מישהו שאפשר לקנות ממנו.
:wub1:

Goldberg
07-03-08, 11:49
תראו על מעדיפים לבזבז כסף במשטרה שלנו-עקבו אחריו במשך שנה שלמה ועל מה ?!
זה רק מראה עד כמה סדר העדיפות של המשטרה במדינה הזאת דפוק.

superguitar
07-03-08, 14:13
רוצחים וגנבים במקום האחרון
וסטרואידים במקום הראשון....
פייייייייייי משטרה תמשיכו כככה זה למה אני מבין למה המשטרה שלנו בארץ במקום 247 בעולם!

monster
07-03-08, 15:34
משטרת ישראל עושה את מירב המאמצים!!!!!!:laughing:
http://img262.imageshack.us/img262/8599/policeqj5.jpg

Night_Wolf
07-03-08, 16:30
אךךךךךךךךךך איזו מדינה מסריחה תמיד נופלים על האנשים הלא נכונים בארץ איףףףףף כבר בא לי לבכות

אלי,כמו שאביב אמר לך גם אני מקוה שתיצא מהענין הלא נעים הזה לגמרי!
ובבקשה תמשיך לקדם את נאבא ואת התחום פיתוח גוף בארץ אתה עשיתה שינויי מדהים בתחרות של נאבא 2007 נהנתי מכל רגע !!!
כל מי שקורא לעצמו בודיבילדר או מתעסק בתחום ואוהב את הדרך חיים הזאת מחזיק לך אצבעות אחינו!
אתה האבא של הפיתוח גוף בארץ ומקוים לראות את נאבא 2008 כתחרות המאה!:sbb4: :sbb4: :sbb4:

רק הצלחה אני מאחל לך רק הצלחה :sbb4:

אני חייב להוסיף משהו קטן:

אנחנו לא רוצים להתחרות אצל אשר פריג' החרא הזה שיקח מאיתנו כל שנה עוד 100 שקל(השנה לקח 550) על חשבון הטיול שלו לחו"ל ושיזלזל בנו ויתיחס אלינו לחבורת אפסים שלו!ובנוסף יקלל אותנו ויצעק עלינו ויעמיד אותנו בשיא החום בקיץ באיזו בריכה בתל אביב לעשות פוזינג ללא תמיכה או פירסום ולחכות שיפנו אותנו באמבולנס:diractor:

Night_Wolf
08-03-08, 01:03
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח דרך אגב יוגב..

אתה פתחתה אז אשכול "עברית שפה יפה" אבל את השם משפחה של אלי לא יכולתה לרשום כמו שצריך?:ohmy: אלי האנה! תערוך תכותרת של האשכול:character63:

ניגרי ענק
08-03-08, 09:42
אךךךךךךךךךך איזו מדינה מסריחה תמיד נופלים על האנשים הלא נכונים בארץ איףףףףף כבר בא לי לבכות

ובבקשה תמשיך לקדם את נאבא ואת התחום פיתוח גוף בארץ אתה עשיתה שינויי מדהים בתחרות של נאבא 2007 נהנתי מכל רגע !!!
כל מי שקורא לעצמו בודיבילדר או מתעסק בתחום ואוהב את הדרך חיים הזאת מחזיק לך אצבעות אחינו!
אתה האבא של הפיתוח גוף בארץ ומקוים לראות את נאבא 2008 כתחרות המאה!:sbb4: :sbb4: :sbb4:

אנחנו לא רוצים להתחרות אצל אשר פריג' החרא הזה שיקח מאיתנו כל שנה עוד 100 שקל(השנה לקח 550) על חשבון הטיול שלו לחו"ל ושיזלזל בנו ויתיחס אלינו לחבורת אפסים שלו!ובנוסף יקלל אותנו ויצעק עלינו ויעמיד אותנו בשיא החום בקיץ באיזו בריכה בתל אביב לעשות פוזינג ללא תמיכה או פירסום ולחכות שיפנו אותנו באמבולנס:diractor:

אחי רואים אותך ביום שבת במר צפון?
(אני יכול לשריין לנו עמדה טובה שממנה נוכל לקלוע עגבניות רקובות על פדחתו של אשר)

ניגרי ענק
08-03-08, 09:44
משטרת ישראל עושה את מירב המאמצים!!!!!!:laughing:
http://img262.imageshack.us/img262/8599/policeqj5.jpg

:laughing: :laughing: :laughing:
גדול.

bigbit
08-03-08, 11:29

רוב הדברים שאמרת נכונים אבל מי ישמע שבתחרויות של נאבא באים לסקר אותנו מערוץ 5 על איזה פרסום אתה מדבר?
לא היה ולא יהיה פרסום הגעתי למסקנה הזאת..אני שלחתי בעבר אימיילים גם לערוץ 5 וגם ל0ne זה בכלל לא מעניין אותם בגלל שזה לא ענף אולימפי זה כביכול ענף של גופים מסחריים פרטיים..
תמיכה ופרסום גם עוד 50 שנה לא יהיה פה

bigbit
08-03-08, 11:34
קראתי את הכתבה בעיתון של יום שבת ומאוד נהניתי..לבנאדם יש תבונה בכל הנוגע לפיתוח גוף
אהבתי בעיקר משפט אחד חכם שהוא אמר
הוא אמר שמעצבן אותו שמפתח גוף מגיע לתוצאות מרשימות אבל הישראלים לא מפרגנים פה בארץ ואומרים לאותו מפתח גוף "זה הכל סטרואידים" אותם אנשים לא מבינים שהסטרואידים זה 10 אחוז מכל העניין..שמה שחשוב זה בעיקר גנטיקה,תזונה,אימונים,עמידה בלו"ח זמנים של ארוחות ושל שעות שינה קבועות בלי יכולת לעבוד יותר מדיי כי פיתוח גוף בעדיפות ראשונה ושזה מגביל אותך בחיים חברתיים ובכל מיני דברים..וכל העבודה הקשה הזאת זוכה לזלזול מצד אנשים..הוא מוסיף ואומר שאפילו אם תיקם את אותו בנאדם שאומר"זה הכל סטרואידים" תחבר אותו לאינפוזיה של תרופות הוא לא יגיע להיות אלוף עולם כמוהו ובוא נודה בזה ..זה נכון
כמה אנשים שאתם מכירים מתאמנים חזקים..משתמשים אפילו בחומרים ולא מגיעים לרבע ממה שמפתח גוף אחר הגיע?
אז קצת כבוד והערכה

Elevation
08-03-08, 20:37
\

דווקא אני חושב שהוא אחד הבודדים שאתה יכול ליסמוך עליו מבחינת זה לא שאני מביא מימנו אבל ככה זה מיסתדר לי כי הרוב מגיע מהשטחים זיופים מסריחים

האנה היה מאחורי הכנסה של כמות מטורפת של חומרים מזוייפים לישראל.

BodyKilo
08-03-08, 22:28
ואת זה אתה יודע כי?..

שייקה
09-03-08, 14:46
אלי מכחיש, נקודה.

HareLevi
09-03-08, 15:02
בואנא אתם חיים בסרט אה?
בוא נגיד שאם המצב הכלכלי שלו היה בקנטים, לא יכול לפרנס משפחה, הוא יסחור וימכור חומרים לא כאלה "איכותייים" כמו שאתם חושבים..
מה ניראה לכם הוא איש עסקים לכל דבר ועניין הוא לא מתעסק בקקה.

eyalamzleg
09-03-08, 15:07
בואנא אתם חיים בסרט אה?
בוא נגיד שאם המצב הכלכלי שלו היה בקנטים, לא יכול לפרנס משפחה, הוא יסחור וימכור חומרים לא כאלה "איכותייים" כמו שאתם חושבים..
תגיד תקראת בכלל כמה כסף הוא העלים?:ohmy:

Titanium
09-03-08, 15:24
חחחחחחחח משמצחיק פה שלא איכפת להם שימכור סטרואידים העיקר שישלם מ''ס :d :d:d:d

arbel2
09-03-08, 17:50
חחחחחחחח משמצחיק פה שלא איכפת להם שימכור סטרואידים העיקר שישלם מ''ס :d :d:d:d

ת'אכלס על הזין שלהם ,יש צרות גדולות יותר במדינה ,מעבר לכך ,סטרואידים לא נמצאים ברשימת החומרים האסורים (חומרים בסטייל קוקאין ,אסטזי וכו' ) ,ככה שמבחינתם זאת לא סוגיה פלילית המכירה ,אלה סוגייה של משרד הבריאות שהוא מוכר תרופות ללא רישיון ,מה שמפריעה להם זה שהוא הפעיל עסק שהמדינה לא הרוויחה ממנו.

Philip1123
09-03-08, 18:29
מה שאתם מבינים זה שהמשטרה לא מתעסקת במה שהוא מייבא ומה לא, האישומים נגדו (אם יוגש כתב אישום) הוא על העלמת מסים במיליוני דולרים, עבירה לא קלה... לדעתי לא צריך להתייחס לזה בקלות ראש, עם כל הכבוד לאלי האנה ומה שעשה לבודיבילדינג. העלמת המסים זו מכת מדינה.

BodyKilo
09-03-08, 20:19
מכת מדינה? סבבה, כל שני וחמישי צץ לנו בכותרות בעיתון "שר בממשלה חשוד בהעלמת מסים".. שילכו אתה יודע לאן.
ובסוף לא עושים כלום.

ואלי האנה בנאדם גדול לפי דעתי, באמת.. והקטע שהכי אהבתי בראיון הזה איתו, שהוא אמר שלא מזיזים ת'אצבע בשביל הבאדיבילדינג בארץ, בטניס - עושים כותרות מרעישות 24/7 מסביב לשעון על שחר פאר ועוד כמה טניסאים על זה שהם בתחרות מסוימת, ובסוף הם אפילו לא זכו בתחרות הזאת, קיבלו בראש.
אז כשהוא זוכה במר עולם 3 פעמים - לדעתי יש "קצת" הרבה מקום ליותר הערכה בארץ.
וכן, בחו"ל מכבדים אותו הרבה יותר.

Meir787
10-03-08, 15:58

למה לא נכונים ? ואם הוא באמת העלים מס וגנב מליונים מהמדינה ? זה לא סיבה לעצור אותו ? נו באמת אחי, הגיון.
זה שאשר אבן בולה זה משהו אחר...

מנטור
10-03-08, 16:29
אני מקווה שאלי האנה יצא נקי משום שיושב ראש איגוד צריך להיות ישר ונקי כפיים.
הוא מייצג את כל הספורטאים ואם יש כתם על ראש האיגוד אז יש כתם על כל האיגוד.
תארו לכם שנהיה אורחים לא רצויים בתחרויות בחו"ל בגלל יושב ראש האיגוד או שלא יהיו נותני חסויות

ול- night_wolf
מה אתה כועס על אשר. מישהו הכריח אותך לבוא לתחרות?
אם התנאים לא מתאימים לך אך תבוא.
תגיד תודה שעושים תחרויות איזוריות ונותנים לאנשים להתחרות ללא סינון.

ניגרי ענק
11-03-08, 08:42
תארו לכם שנהיה אורחים לא רצויים בתחרויות בחו"ל בגלל יושב ראש האיגוד או שלא יהיו נותני חסויות

ול- night_wolf

תחרויות אזוריות זה דבר מבורך, אבל על מעלליו של אשר אפשר לכתוב ספר.
בדוח מבקר המדינה שפורסם לפני כחצי שנה והתיחס להקצבות הטוטו לתאגידי ספורט, התברר שאי אף בי בי מקבל הקצבה שנתית נאה מהמדינה, באזור המאה אלף שקל.
בנוסף, אשר זוכה לתמיכה כספית נכבדת מאיגוד אי אף בי בי העולמי.
זה לא כסף שלא אבא שלו - מצפים ממנו לקדם את הספורט עם הכסף הזה, רק חבל שאף אחד לא בודק שזה באמת נעשה.
מדוע שחלק מהכסף לא יילך למתחרים?
בנוסף, היחס של האדון לספורטאים הוא חומר לתחקיר של האגודה לזכויות האזרח, והוא עוד חכם על אנשים רעבים וצמאים שנמצאים במצב של מתח נפשי קשה.
וכמו שאומר קופמן: זה רק קצה הקרחון.
לגבי העניין של כתם או לא כתם, תניח למשטרה לעשות את עבודתה.
אני מזכיר לך שאלי לא הורשע עדיין בכלום.
וחוץ מזה גם שמם של גוסטבו באדל והמתחרה היפני נקשר בסחר בחומרים ולא ראיתי שהשם שלהם הוכתם במשהו.
כל מי שבתחום יודע שחומרים זה חלק מהמשחק.
את זה אני אומר מבלי לקבוע האם היה או לא היה, את זה יקבעו הגורמים הסוברניים להחליט.
אני יכול רק לקוות, ולייחל שאלי ייצא מזה.
וכך צריך לעשות כל מי שאכפת לו מהספורט הזה.

Night_Wolf
11-03-08, 10:36

ול- night_wolf

אחי היקר,אשר מענין לי את הביצים וסליחה על הגסות,אני אבוא לתחרות כי אני אוהב בודיבילדינג! ואני בא בישביל לראות את ההשקעה שהמתחרים השקיעו ולראות כמה מדהים איך שבן אדם מכין את עצמו למטרה כלכך גדולה ואיך שהוא מציג את ההשקעה שלו:flowers: בצורא הכי מקצועית שיש:sbb4: ובלי קשר לזה אני מקבל מוטיבציה בת :):):):) שאני רואה מתחרים אחרים על הבמה לא משנה אם הם ניראים פי מליון יותר טוב או פחות טוב ממני,מתחרה זה בן אדם שאני מעריץ ומכבד:sbb4:
אבל את אשר אני שונא בגלל הרבה מאוד סיבות ולמה אני כועס עליו?כי הוא מתיחס למתחרים בכזה זילזול והופך תספורט הניפלא הזה תדרך חיים הקדושה הזאת!!!הוא הופך את זה למשחק הכספים המקומבן שלו ומתנהג בצורא דוחה כלפי המתחרים,הקהל וכלפי כולם גם כלפי אלו שתומכים באיגוד שלו!!!
מבלי קשר לזה שהוא בן אדם גס רוח ומגעיל ומי שלא תהיה אחי אני בטוח שאת זה אתה יודע היטב:winked:

SiX PACK
11-03-08, 13:23
בואנא אתם חיים בסרט אה?

כן גאי דמק הוא גם איש עסקים לכל דבר ועניין אה.. :ohmy:

Night_Wolf
11-03-08, 14:29
כן גאי דמק הוא גם איש עסקים לכל דבר ועניין אה.. :ohmy:

חח ראסמי אחי..
מה שמצחיק שרוב הכסף של גאידמק בא כי הבחור סוחר בנשק במדינות במזרח אירופה:)
חלק מהנשק של אירגוני הטרור הגיע מהידיים שלו חח מה לא עושים בישביל כסף הא?:flowers:

OverPower
11-03-08, 14:47
ת'אכלס על הזין שלהם ,יש צרות גדולות יותר במדינה ,מעבר לכך ,סטרואידים לא נמצאים ברשימת החומרים האסורים (חומרים בסטייל קוקאין ,אסטזי וכו' ) ,ככה שמבחינתם זאת לא סוגיה פלילית המכירה ,אלה סוגייה של משרד הבריאות שהוא מוכר תרופות ללא רישיון ,מה שמפריעה להם זה שהוא הפעיל עסק שהמדינה לא הרוויחה ממנו.

+1 חחח