PDA

צפה בגרסא המלאה : מאמר מחקר על עלייה.

denous
06-03-08, 23:12
מישהו יכול להביא לי מאמר או מחקר שמראים בו שהעלייה הכי גדולה שאפשר לעלות בשריר בחודש זה 0.5 גרם...? כי זה נשמע די מופרך כזה לא יודע...
בכל מקרה אם המאמר יהיה מלווה בכמה עולים בחודש וזה נחשב נקי או להפך מלוכלכך גם מאוד יעזור...
תודה !

sagi10
06-03-08, 23:14
0.5 גרם ?!
חצי קילו בחודש אחי...ככה אני שמעתי.

Danzig
06-03-08, 23:21
חצי קילו*
וזה ממש תלוי בגנטיקה, כל אחד עולה בקצב שלו, אתה לא תמצא בחיים שום מחקר שמוכיח שאפשר לעלות X שריר נקי בחודש, מחקרים בד"כ לא מתעסקים במספרים כאלה.

denous
06-03-08, 23:37
0.5 גרם ?!
חצי קילו בחודש אחי...ככה אני שמעתי.

טעות בכתיבה חצי קילו בקיצור...
ו-DANZIG אני לא מדבר ממש על מספרים מדוייקים אבל אתה יודע מחקר או מאמר שיאפשר בערך לדעת כמה צריך לעלות בחודש נקי גם מבחינת שומן והכל בכללי כמה אמורים לעלות בחודש למשל קילו וחצי שתיים ?

Danzig
07-03-08, 03:03
הכל תלוי בסופו של דבר במאזן החיובי ובכמה קלוריות מעל התחזוקה תהיה, הסיכוי שתמצא מאמר שבדק למשל X קלוריות וz קלוריות וכו' הוא די קלוש לדעתי, היה מחקר בזמנו (אין לי מושג מאיפה למצוא אותו) על עלייה במאסה רזה כנגד עליה בשומן או משהו בסגנון אני לא זוכר בכל אופן.

CriminaL
07-03-08, 09:21
http://www.beok.msn.co.il/ArticleToPrint.aspx?ArticleID=2416

5. עקוב אחר השינויים במשקל גופך. על מנת לבקר את תהליך האימון חשוב מאוד לבצע מעקב שבועי. עליך לבחון האם תוספת המשקל שצברת מקורה במסת שריר או שמא חס וחלילה צברת כמות עודפת של שומן. על מנת לעשות זאת באופן אובייקטיבי יש להשתמש במד אחוזי שומן (קליפר) ובמאזני שקילה.

בצע את המדידות תמיד באותו יום ובדיוק באותה השעה. קצב התקדמות סביר לעלייה במסת השריר הוא 0.5-1 ק"ג בשבוע. עליך לוודא שאחוז השומן בגופך אינו עובר את ה-15 אחוזים. צבירה עודפת של שומן תקשה עליך מאוד לשוב ולהיות רזה וחטוב.

OMRI-TURBO
07-03-08, 11:40
מישהו יכול להביא לי מאמר או מחקר שמראים בו שהעלייה הכי גדולה שאפשר לעלות בשריר בחודש זה 0.5 גרם...? כי זה נשמע די מופרך כזה לא יודע...
בכל מקרה אם המאמר יהיה מלווה בכמה עולים בחודש וזה נחשב נקי או להפך מלוכלכך גם מאוד יעזור...
תודה !

לא תמצא כזה מחקר בחיים.

CriminaL
07-03-08, 11:50
לא תמצא כזה מחקר בחיים.
אם אין מחקר שקובע כמה אמורה להיות עלייה,אז למה יש סיסמאות קבועות אצל אנשים שעלייה היא מקסימום 1 ק"ג ,מקסימום 500 גרם וכל מיני כאלה דברים?

CriminaL
07-03-08, 13:06
טוב אחרי קריאת מספר מאמרים באנגלית/עברית הממוצע לעלייה בשבוע הוא בין 250-500 גרם.

הזברה
07-03-08, 13:25
מה שכתבת בהודעה הראשונה, לא נכון , עלייה בגודל השריר נמדדת לרוב באחוזים ממה שהיה קודם בגלל שזה תלוי גם במשקל ובנתונים ההתחלתיים של האדם. המקסימום שראיתי ,היה אצל מתחילים שנתנו 12 אימונים קצרים בשבוע לארבע ראשי ועלו בערך באחוז ליום(למרות שכנראה שמדובר בעיקר במסה סרקופלזמית). מהסתכלות שלי על המחקרים שיש לי במחשב, 0.3-0.25 אחוז עלייה ביום צריכה להחשב לעלייה סבירה 0.5-0.7 למהירה יחסית.

gil-Nissim
07-03-08, 15:43
תודה !
למה אתה חושב שזה נשמע די מופרך ?
:mellow:

למה לכמה קילו שריר אתה מצפה לעלות בחודש :laughing:

אם אתה תעלה חצי קילו בחודש, אתה צריך לעשות חינגה :diractor:

בנאדם שרק התחיל להתאמן, יכול לעלות גם קצת יותר, אבל זה ממש בחודש חודשיים הרשאונים של האימונים שלו :11:

CriminaL
07-03-08, 15:48

בנאדם שרק התחיל להתאמן, יכול לעלות גם קצת יותר, אבל זה ממש בחודש חודשיים הרשאונים של האימונים שלו :11:
אם זה שבוע ראשון שלי אז והעלתי 500 גרם זה כן עלייה נקייה

gil-Nissim
07-03-08, 15:58
אם זה שבוע ראשון שלי אז והעלתי 500 גרם זה כן עלייה נקייה
מישהו אמר שלא ??...

ואתה אף פעם לא התאמנת על מסה, אז אין בכך ספק שאתה יכול לעלות גם יותר.

CriminaL
07-03-08, 16:08
מישהו אמר שלא ??...

ואתה אף פעם לא התאמנת על מסה, אז אין בכך ספק שאתה יכול לעלות גם יותר.
סבבה אחי איפה נעלמת יא מניוק :flowers:

gil-Nissim
07-03-08, 16:50
חח.. עוובדים אחי עובדים.. אני חזור לבית מאוחר..

שלחתי לך כמה פעמים הודעות לא ענית :laughing:

CriminaL
07-03-08, 16:57
חח.. עוובדים אחי עובדים.. אני חזור לבית מאוחר..

שלחתי לך כמה פעמים הודעות לא ענית :laughing:
ואללה גם לי אין זמן לנשום קורעים אותנו בבצפר

denous
07-03-08, 17:44

לא יודע אחי זה דבר כזה לא הגיוני יש אנשים עולים בחודשיים למשל משהו כמו 5 קילו אפילו יותר ואין מצב שמכל זה רק קילו אחד זה שריר אני מדבר ממבט על הבן אדם אתה רואה שזה לא שומן אפשר לראות ממבט שהוא גדל כמו שצריך.
חוץ מזה ביינתים כל אחד חושב משהו אחר בעיקרון...
וירדן לא הבנתי עלייה טובה לשבוע זה 500 גרם כאילו הכל כולל הכל ומתוך זה זה משהו כמו 100 גרם שריר ?