PDA

צפה בגרסא המלאה : ברך ימין בזמן ריצה.

Nadav19
07-03-08, 12:17
בזמן ריצה - אחרי בערך קילומטר אחד בלבד, אני מרגיש כאבים של מתיחה/דקירה מימין לברך ימין.

חשבתי אולי זו מתיחה של הרצועה (הרצועה העקיפה הצידית), אז נחתי שבוע בלי לרוץ בכלל וקניתי גם מגן ברך.
לאחר שבוע (אתמול) יצאתי לריצה של 6 ק"מ, שגרמה לי לבעסה רצינית כי שוב הרגשתי דקירות/מתיחה מימין לברך ימין אחרי ק"מ אחד בלבד, לכן נאלצתי ללכת.

האם יש למישהו מושג מה זה יכול להיות? קבעתי תור לאורתופד ליום שני.

שייקה
07-03-08, 12:39
דקירות??? על זה בחיים לא שמעתי.. לפי דעתי תלך לאורטופיד מוסמך בווינגיט ולא סתם אחד מהמרפאה כללית/מכבי/מאוחדת הם לא מבינים בזה כלום.. תיתקשר ותקבע מועד לפגישה לי הם ממש עזרו והם מבינים בזה מלא.. על דבר כזה בחיים לא שמעתי ויכול להיות שזה רציני אם אתה מעונין במספר פלאפון של רופא מעולה שאני מכיר בוינגיט אני מוזמן לתת לך עכשיו הוא עוסק בזה הרבה ובאו אליו ספורטאים עם כל הפציעות האפשריות, תאמין לי לך רק אליו.. רוצה??..

superbik3
07-03-08, 21:58
קרה לי משהו דומה יש מצב שזה שבר מאמץ אחי

Nadav19
08-03-08, 20:02
דקירות??? על זה בחיים לא שמעתי.. לפי דעתי תלך לאורטופיד מוסמך בווינגיט ולא סתם אחד מהמרפאה כללית/מכבי/מאוחדת הם לא מבינים בזה כלום.. תיתקשר ותקבע מועד לפגישה לי הם ממש עזרו והם מבינים בזה מלא.. על דבר כזה בחיים לא שמעתי ויכול להיות שזה רציני אם אתה מעונין במספר פלאפון של רופא מעולה שאני מכיר בוינגיט אני מוזמן לתת לך עכשיו הוא עוסק בזה הרבה ובאו אליו ספורטאים עם כל הפציעות האפשריות, תאמין לי לך רק אליו.. רוצה??..

כן אחי זה יעזור לי מאוד.
nadavzr@gmail.com

שייקה
09-03-08, 14:50
09-8639420, 09-8639423

תדבר עם ציפי ותגיד לה שאתה רוצה לקבוע טור.. ממליץ כמה שיותר מהר אחי כדי שלא יתפתח משהו רציני (אני מקווה בשבילך)
בי טיפלה רופאה בשם: לובה, רוסיה נחמדה מבינה הרבה אבל לא יודע מה היא מבינה בקשר לרגליים לי הייתה נפיחות באוזן באמצע אימון ג'ודו שקרה לי, עזוב מסובך.. קיצר תיתקשר ותבקש טור...
לי היא עזרה הרבה אבל לא יודע עד כמה היא מבינה ברגליים
בהצלחה אחי