PDA

צפה בגרסא המלאה : ספר באנגלית

///Efi///
08-03-08, 17:47
אם אתם מכירים תיכתבו כל מיני ספרים שיש גם בעיברית וגם באנגלית, חוץ מהממש מפורסמים כמו הארי פוטר וכאלה..

תודה לכולם:bow:

yonip
08-03-08, 17:59
שמע אחי עצה שלי
תיקח איזה ספר שיהיה לך.. ופשוט תקרא עליו את התקציר מויקיפדיה, או מסיכומונה ששם יש לך גם תתקצירים של כל פרק
ככה אני עשיתי לבוק ריפורט שלי באנגלית... 5 יחידות

///Efi///
08-03-08, 18:00
שמע אחי עצה שלי
תיקח איזה ספר שיהיה לך.. ופשוט תקרא עליו את התקציר מויקיפדיה, או מסיכומונה ששם יש לך גם תתקצירים של כל פרק
ככה אני עשיתי לבוק ריפורט שלי באנגלית... 5 יחידות

אחי זה בידיוק מה שאני רוצה לעשות חחחחח, בשביל זה אבל אני צריך ספר שיש גם בעיברית וגם באנגלית

yonip
08-03-08, 18:11
אני עשיתי על בעל זבוב... The Lord Of The Flies...

Shir =]
09-03-08, 16:22
כל ספרי ג'ון גרישם.

Mazoz3
09-03-08, 16:26
תיקח מחברים בכיתות אחרות..... אני אישית הגשתי בוק ריפורט אחד כל החיים שלי וזה היה בכיתה י'... היום אני סיימתי כבר אנגלית 5 יחידות... אבל כנראה שאני אצטרך לעשות את G הקיץ :)

///Efi///
09-03-08, 17:00
תיקח מחברים בכיתות אחרות..... אני אישית הגשתי בוק ריפורט אחד כל החיים שלי וזה היה בכיתה י'... היום אני סיימתי כבר אנגלית 5 יחידות... אבל כנראה שאני אצטרך לעשות את G הקיץ :)

לא חייבים לעשות 5 בוק רפורטים?

tRONic
09-03-08, 17:08
התפסן בשדה השיפון
גם ספר טוב. ומצחיק.

Mazoz3
09-03-08, 17:16
לא חייבים לעשות 5 בוק רפורטים?
:):):):) צריך.
הרבה דברים זה חירטוט אחי, ברגע האחרון אתה ניגש לבגרות חורף עושה מתכונת בגרות וזהו.. היא הגישה אותי על 90 ב F ו 90 ב G..... ולא עשיתי מלא דברים.... בקושי מבחנים, בוק ריפורט אחד שאין לה וחצי פרוייקט..... אבל מה אנ יכאילו דובר אנגלית כשפת אם אז אני טוב בזה וזה המזל היחיד שלי ובגלל זה היא הגישה אוית נראה לי :):):):)

///Efi///
09-03-08, 17:52
:):):):) צריך.
הרבה דברים זה חירטוט אחי, ברגע האחרון אתה ניגש לבגרות חורף עושה מתכונת בגרות וזהו.. היא הגישה אותי על 90 ב F ו 90 ב G..... ולא עשיתי מלא דברים.... בקושי מבחנים, בוק ריפורט אחד שאין לה וחצי פרוייקט..... אבל מה אנ יכאילו דובר אנגלית כשפת אם אז אני טוב בזה וזה המזל היחיד שלי ובגלל זה היא הגישה אוית נראה לי :):):):)

הכל פרוטקציה במדינה הזאת