PDA

צפה בגרסא המלאה : הופעת אורח במר צפון ב 15 מרץ

מנטור
11-03-08, 08:33
מאור זרדז ועמית ספיר יופיעו
מעניין לראות איך הם כעת כשהם אמורים להיות באוף סיזן

http://www.bal.co.il/ifbb/ifbb-body-building/guest-preforme-ifbb-2008-north-district-contest.html

Ido
11-03-08, 12:13
ישששששששששששששששששששששששששששש

:mellow:

פינגווין
11-03-08, 12:16
"ואשר הגיע למקום ה12 (הדירוג הגבוה ביותר אליו הגיע ספורטאי ישראלי)"

ככה שוכחים את אלי?

Night_Wolf
11-03-08, 12:51
ישששששששששששששששששששששששששששש

:mellow:

חחחחחחחחחחחחחחחחחח הרגתה אותי אחי:laughing:

Ido
11-03-08, 13:17
חחחחחחחחחחחחחחחחחח הרגתה אותי אחי:laughing:

את מי מעניין הופעת אורח של עמית ספיר אם גלעד יהיה שם?? :bow: :diractor: :sbb4: :basketball: :boxing: :laughing:

Cortex
11-03-08, 13:18
"ואשר הגיע למקום ה12 (הדירוג הגבוה ביותר אליו הגיע ספורטאי ישראלי)"

ככה שוכחים את אלי?
כן הא ..

אלון בן שחר
11-03-08, 13:46
אשר פריג בזיון לספורט פיתוח הגוף בזיון אני יודע את האיש משנת 1980 בזיון איש כוחני שלא רוצה את טוב הספורטאי וקידומו

xLaes
11-03-08, 14:05
מרגש..

Night_Wolf
11-03-08, 14:34
אשר פריג בזיון לספורט פיתוח הגוף בזיון אני יודע את האיש משנת 1980 בזיון איש כוחני שלא רוצה את טוב הספורטאי וקידומו

הינה בבקשה רבותי דיעה של מתחרה מקצועי!
אני סתם זבוב בתחום עדין..אבל כל מתחרה וכל מקצוען יודע מי הוא בידיוק אדון פריג'
אל תשכחו מה נאסר אל סנובתי IFBB PRO אמר בראיון שלו לBB.קום:laughing:

פריג' הוא אפס מאופס מנטור בבקשה תסתכל בהודעה שלי בפוסט הקודם שהגבתה לי(על אלי האנה)הגבתי לציטוט שלך שם אחי

OverPower
11-03-08, 14:38
2 הבודי בילדרים הישראלים האהובים עליי,
ד''א אפשר תמונות עדכניות של שניהם או לפחות אחד?

Night_Wolf
11-03-08, 14:39
את מי מעניין הופעת אורח של עמית ספיר אם גלעד יהיה שם?? :bow: :diractor: :sbb4: :basketball: :boxing: :laughing:

אבל מזה שווה גם אתה תגיע אתה פה בפורום אחי מדבר איתי חופשי וזה ואז בפנים אתה אפילו לא בא להגיד שלום כמו בתחרות לחיצה באשדוד כמו חתיכת פסטרמה מסריחה עברתה לידי!!!
אתה מחייך צוחק תגיד אהלן גלעד מה המצב אחי???מזה מה אתה אישה?לא יפה חביבי תבוא תגיד שלום:flowers:

hasman90
11-03-08, 14:47
חחח רציתי לראות מיזה אשר פריג .. ולמה night_wolf שונ אותו חח אז חישפתי בגוגל.. כל הכותברות שם זה אנשים מכל מיני אתרים ששנואים אותי! תנסו
הנה דוגמאות :

למה שהוא לא ידבר על אשר? אשר הוא נוכל יכולים להגיד עליו מה שרוצים

ולא אתחרה אצל אשר פריג' לעולמי עד!!!!!וגם אם יצמידו לי אקדח לראש אני לא יעשה את זה וימות כמו גבר! וחיט טפו על האיש הזה שהרס את השם של IFBB אבל בגלל שהוא ...

לצערי, מסיבות אישיות זה לא קרה כמתוכנן עקב מריבה שהיתה לי עם אשר פריג' - יושב ראש איגוד IFBB. איני נוהג להחפיש שמו של אדם, בכל זאת עברו 20 שנה מאז, ...

אשר פריג עושה 5 תחרויות בשנה,, ובאזוריות הוא לוקח כסף מהצופים אז מה רע בזה שהרבה צופים יבואו לראות???? שנה שעברה באזוריות התחרו חברה רציניים: סרגיי זבייב ...

אשר פריג' יה שקרן.

עריכה : פחחחח אחד מאלה זה גלעד בעצמו..
אולי יותר o_O
חחח כל אלה ועוד הרבה

פשוט אני הולך ואין לי כוח להוסיף בייי

Night_Wolf
11-03-08, 15:49
חחח רציתי לראות מיזה אשר פריג .. ולמה night_wolf שונ אותו חח אז חישפתי בגוגל.. כל הכותברות שם זה אנשים מכל מיני אתרים ששנואים אותי! תנסו
הנה דוגמאות :

למה שהוא לא ידבר על אשר? אשר הוא נוכל יכולים להגיד עליו מה שרוצים

ולא אתחרה אצל אשר פריג' לעולמי עד!!!!!וגם אם יצמידו לי אקדח לראש אני לא יעשה את זה וימות כמו גבר! וחיט טפו על האיש הזה שהרס את השם של IFBB אבל בגלל שהוא ...

לצערי, מסיבות אישיות זה לא קרה כמתוכנן עקב מריבה שהיתה לי עם אשר פריג' - יושב ראש איגוד IFBB. איני נוהג להחפיש שמו של אדם, בכל זאת עברו 20 שנה מאז, ...

אשר פריג עושה 5 תחרויות בשנה,, ובאזוריות הוא לוקח כסף מהצופים אז מה רע בזה שהרבה צופים יבואו לראות???? שנה שעברה באזוריות התחרו חברה רציניים: סרגיי זבייב ...

אשר פריג' יה שקרן.

עריכה : פחחחח אחד מאלה זה גלעד בעצמו..
אולי יותר o_O
חחח כל אלה ועוד הרבה

פשוט אני הולך ואין לי כוח להוסיף בייי

חחחחחחחחחחח עזוב כתבות אחי תבוא למר ישראל בהדר יוסף באולם כדורסל קח תמיקרופון תצעק כל מי ששונא את אשר לזרוק עלי שקל אתה תיראה איך תיצא אם אחלה קופה הבייתה אחי:)
חחח ובטאחלס אני סתם אוהב לכתוב ולהרחיב הרבה בגדול אשר מענין לי תזין הוא בן אדם מאניק ותו לו:jockey: