PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה דחוף על נהיגה בלי רישיון דחוף רק ממי שיודע

MagneZium
11-03-08, 22:38
לי יש רישיון ומלווה יש לי חבר שרוצה להוציא את האוטו של ההורים שלו הוא נכשל טסט ראשון זאת אומרת יודע לנהוג ולא אחד שבחיים לא נהג
עם עוצרת אותנו משטרה והוא נוהג ואני יושב לידו הוא מקבל שלילה ומה איתי? עושים לי משהו לרישיון שלי? אני גם מקבל שלילה?\משהו אחר?
דרך אגב אני יודע שכולם יגידו תגיד לו שלא יעשה אתזה וכאלו אבל זה לא יזעזור הילד מכור רק רוצה לנהוג וגם עם אני לא יבוא הוא יעשה סיבוב קטן לבד פה בשכונה
נ.ב הוא רוצה שאני יהיה איתו כי לי יש רישוון וניסיון עם ניהיה בסיטואציה שקצת קשה לתפקד בא

Gil-G
11-03-08, 22:41
אולי יחרימו את האוטו
הוא יזדייןןןןןןןןןןן אחושרמוטההההה יפתחו לו ת'תחת ל4 יכניסו מעדר ויחפרו
אתה לא יעשו לך כלום אם מקסימום תכחיש תגיד שחשבת שיש לו רישיון בלי מלווה וזה..

Naor Pinto
11-03-08, 22:41
חח כמוני אחי אני נוסע כבר כמאט חצי שנה ללא רשיון, באמא
נסענו כמה פעמים לים אם חברים בנזונה

MagneZium
11-03-08, 22:42
לפי החוק יכולים לעשות לי משהו? זה שאותו מזיינים אחושרמוטההההההההההההה אני יודע
השאלה מה קורה איתי בסיטואציה זהאת

BodyKilo
11-03-08, 22:44
בטח שיכולים לעשות לך, אתה גם תקבל זימון לבית משפט...
ידעת שלזה שנהג שלידך אין רשיון, וזאת עבירה פלילית מבחינת כל דבר.
אומנם אתה תקבל משהו יותר קטן, אבל לא תצא מזה נקי אם תופסים אותך..

הייתי מציע שתגיד לחבר שלך לרדת מזה... אלא אם כן זה מקום יותר שקט בלי יותר מדי שוטרים בסביבה.
אצלנו תמיד מרביצים סיבובים אנשים גם בלי רישיון בשכונה חופשי... אין הרבה שוטרים בסביבה..

Eskimo :-)
11-03-08, 22:45
לי יש רישיון ומלווה יש לי חבר שרוצה להוציא את האוטו של ההורים שלו הוא נכשל טסט ראשון זאת אומרת יודע לנהוג ולא אחד שבחיים לא נהג
עם עוצרת אותנו משטרה והוא נוהג ואני יושב לידו הוא מקבל שלילה ומה איתי? עושים לי משהו לרישיון שלי? אני גם מקבל שלילה?\משהו אחר?
דרך אגב אני יודע שכולם יגידו תגיד לו שלא יעשה אתזה וכאלו אבל זה לא יזעזור הילד מכור רק רוצה לנהוג וגם עם אני לא יבוא הוא יעשה סיבוב קטן לבד פה בשכונה
נ.ב הוא רוצה שאני יהיה איתו כי לי יש רישוון וניסיון עם ניהיה בסיטואציה שקצת קשה לתפקד בא
אני גם מאלה שמכורים לנהיגה אבל אני לא יעשה שטיות כאלה בחיים כי זה כזה מסוכן בשביל שנייה אתה יכול להדפק וזה לא שהוא לא התחיל אפילו הוא כבר עשה טסטס ככה שעוד מעט הוא יכל לנהוג
לפי דעתי הוא עושה שטות

ואני לא מבין למה הוא לא יכול לעשות שיעור במקום לזיין תשכל לך שיעשה שיעור ואז הוא ינהג לא רק בשכונה אלא גם בשכונות אחרות

Elevation
11-03-08, 22:45
כנראה שישללו לו את הרישיון.

MagneZium
11-03-08, 22:48
חברה אתם סוטים מה שיעשו לו אני יודע כבר שזה שלילה
השאלה היא מה עושיםםםםםםםם לייייייייייייייייייייי ולרישון שלייייייייייייייייייייייי?!@!@?!

11-03-08, 22:52
כול עוד הוא לא נוהג באוטו שלך לא נראה לי יעשו לך כלום 90% אני לא בטוח
אבל אם יתפסו אותו להורים שלו גם יעשו משהו.......
שמע תחשוב בהיגיון למה שלך יעשו משהו שזה לא שאתה אחראי על האוטו האוטו הוא לא שלך ככה שאין מצב שיעשו לך משהו .........................

Elevation
11-03-08, 22:52
השאלה היא מה עושיםםםםםםםם לייייייייייייייייייייי ולרישון שלייייייייייייייייייייייי?!@!@?!

תגיד שלא ידעת, י'נעלול פלא.

Gil-G
11-03-08, 22:53
אם תכחיש ותגיד שלא ידעת שאין לו רישיון לא יעשו לך כלום

maorstyle
11-03-08, 22:53
מה הבעיה תגיד שהוא אמר לך שיש לו רישיון ושלא ידעת שאין לו... כיאלו יעשו לך פוליגרף אם אתה משקר או לא -_-

bigwave1
11-03-08, 23:18
אני יענה לך שתבין......
חבר שלך אומר לך שהוא הולך לרצוח מישהו, אתה שומר את זה בסוד ואחרי הרצח איכשהוא מגיעים אליך, האם המשטרה תניח לך? כמובן שלא. אתה שותף לפשע כי לא מנעת רצח

עכשיו נחזור למציאות, אתה יושב ליד חבר שלך שאין(!!!) לו רישון והוא יכול להרוג לא בן אדם אחד אלא משפחה שלמה על הכביש, ואתה אפילו לא מנסה לעצור אותו . אתה חושב שאתה חף מפשע?

11-03-08, 23:21
אני יענה לך שתבין......
חבר שלך אומר לך שהוא הולך לרצוח מישהו, אתה שומר את זה בסוד ואחרי הרצח איכשהוא מגיעים אליך, האם המשטרה תניח לך? כמובן שלא. אתה שותף לפשע כי לא מנעת רצח

עכשיו נחזור למציאות, אתה יושב ליד חבר שלך שאין(!!!) לו רישון והוא יכול להרוג לא בן אדם אחד אלא משפחה שלמה על הכביש, ואתה אפילו לא מנסה לעצור אותו . אתה חושב שאתה חף מפשע?
בסדר מה הקשר מאיפה הוא אמור לדעת אין למשטרה שום הוכחות
וגם לא נראה לי שיש חוק כזה כי אני יודע שעושים לך משהו רק אם אתה הוא בעל האוטו ויש לך רשיון אז האחריות עלייך
אבל כאן הוא רק ישב איתו מה הקשר נגיד הילד הזה ישב אם האח הקטן שלו שהוא בן 15 גם ישללו גם לאח שלו תרשיון ......לא אז זה אותו דבר כאן

מתן18
11-03-08, 23:25
נאור פינטו וגם אתה וגם חבר לך דפוקים,איך אתם מרשים לעצמכם לנהוג ללא רשיון? אני רוכב על אופנוע ואני רואה שאנשים בעלי נסיון של שנים עושים טעויות בכביש וכמעט פוגעים בי כל פעם מחדש...אז בגלל שהתחשק לכם לסוע לים למסיבה או לזובור מישהו צריך לשלם בחיים שלו?!

rrkk
11-03-08, 23:31
אתה באמת קורא לעצמך חבר טוב שמה שמעניין אותך זה רק מה שיעשו לך?
חבר טוב זה גם מי שלא ישתף פעולה עם החבר שלו בכל דבר
ואם אתה באמת חושב רק על עצמך תחשוב שאתם עלולים להיות בתאונה וגם לך יקרה משהו
רק שתעד לפי סטטיסטיקה המקום הכי פגיע בתאונות זה המושב ליד הנהג
אז אם אתה חושב באמת על עצמך אז אל תשתף פעולה

מתן18
11-03-08, 23:32
שישתף שישתף...מי יתן ויתפסו אתכם יאכילו את שניכם טוב טוב..

nati10
11-03-08, 23:35
יהיה לך גם שלילה אין דבר כזה לא עשו אותם באצבע אתה תגיד שלא ידעת אתה חושב הם יאמינו לך זה חבר שלך איך אתה לא יודע שיש לו רישיון אם אתה רוצה להסתכן תיסע מה הסיכויים שיתפסו אותכם כבר?..

שייקה
11-03-08, 23:53
לך לא יקרה כלום אחי, לא ישללו לך תרישיון או משהו כזה אבל עכשיו יש פול פרסומות בטלוויזיה בכל ערוץ ואומרים במפורש שמי שנוהג ונתפס בלי רישיון מקבל כנס+ מעצר לבית כלא וזה יכול להביא להליכים משפטיים לא חבל ? נכשל טסט ראשון שינסה עוד פעם זה לא שווה אל המחיר תאמין לי אחי, אם הוא יהיה ביש מזל ברגע זה יכול לקרות למרות שהסיכויים שואפים ל0 אבל לאחרונה מחמירים את הבדיקות..
ראה אוזהרת..

אני אמרתי את שלי

BodyKilo
12-03-08, 07:31
חחחחחחחחחח איזה תמימים אתם... עלק "תגיד שלא ידעת", נראה לכם שהמשטרה לא מכירה את זה?
הם יוציאו את זה ממנו תוך שנייה, דיי להיות תמימים..

במיוחד שלזה שפתח את הדיון יש רישיון..

eyalamzleg
12-03-08, 08:12
הייתי במצב כזה אם חבר סיוט לא נורמלי בסוף התפשרנו אם המשטרה וזה עבר בלי שיעשו לנו כלום
בעיקרון לפי מה שהבנתי אתה תקבל שלילה עד גיל 21
הוא כלום כי הוא לא נהג באוטו זה יכול להחישב כאילו אתה גבנתה אותו

MagneZium
12-03-08, 12:06
הייתי במצב כזה אם חבר סיוט לא נורמלי בסוף התפשרנו אם המשטרה וזה עבר בלי שיעשו לנו כלום
בעיקרון לפי מה שהבנתי אתה תקבל שלילה עד גיל 21
הוא כלום כי הוא לא נהג באוטו זה יכול להחישב כאילו אתה גבנתה אותו
התבלבת גבר אניזה זיושב ליד הנהג ולא עושה כלום הוא זה בלי הרשיון שנוהג

eyalamzleg
12-03-08, 12:35
:mellow: התבלבת גבר אניזה זיושב ליד הנהג ולא עושה כלום הוא זה בלי הרשיון שנוהג
אתה? לא יעשו לך כלום... מה הקשר אליך:mellow: אבל חבר שלך ידפק קשות

zav
12-03-08, 14:21
תחשוב על המצב הזה:
חבר שלך ואתה חלילה עושים תאונה... אין ביטוח (כי אין לו רישיון),
מה עכשיו? מי ישלם על כל הנזקים?

///Efi///
12-03-08, 16:30
שלילה עד גיל 21 + מחרימים את האוטו + סיכוי אפילו לעונש מאסר בפועל, אבל אם הוא קטין אז לא ניראה לי שזה יקרה... (מהפירסומת בטלוויזיה).

תחשבו בהיגיון אבל, 17-18 שנים חיכיתם לרישיון, לא תיתאפקו עוד כמה חודשים? למה לקחת את הסיכון שתמשיכו ליסוע על אופניים עד גיל 21.

והמישטרה לא יכולה לדעת אם ידעת או לא ידעת שיש לו רישיון, אתה יכול להגיד גם שאתה סתם טרמפיסט, המישטרה לא יכולה להוכיח כלום, והם גם לא יתווכחו איתך בנושא.