PDA

צפה בגרסא המלאה : תראו על מה תפסו חברים שלי ושללו מכולם את הרישיון!!!!!!

Ido
11-03-08, 23:22
חברים שלי נסעו לתל אביב עם אוטו ובתוך האוטו ישבו 7 ובבגאז' ישב עוד אחד ומשטרה תפסה אותם !!!!!! שללו שם לנהג + עוד 2 את הרישיון ולכל השאר שללו עד גיל 21 כנראה.. יהיה להם משפט

איזה מפגרים אני עדיין בהלם !!!!!!!!!!!!!!!!:mellow:

nati10
11-03-08, 23:23
בטח קראו את הפוסט עם המועדוני חשפנות שפתחת התלהבו לא יכלו לחכות...

BodyKilo
11-03-08, 23:25
על טעויות משלמים.

מתן18
11-03-08, 23:26
אהבתי.

Mazoz3
11-03-08, 23:48
וואלה לפני כמה זמן תפסו את חבר שלי מסיע 7 אנשים (מוזר איך בדיוק אותו מספר חחח) בתוך הלאנטיס שלו (תימנים באמא שלי חבל שלא ראיתי איך הוא הצליח להכניס אותם לאוטו) באזור המושב שלו.... בסופו של דבר הוא יצא מזה עם אזהרה בלבד ובלי שום דבר לו או לאחרים....

Yoggie
12-03-08, 00:06
אני מקווה שישללו לכולם שם את הרשיון לכמה שנים טובות.

rrkk
12-03-08, 00:09
אני מקווה שישללו לכולם שם את הרשיון לכמה שנים טובות.
+1
הבעיה גם שהם בטח יתגאו בזה

Dino Psaras
12-03-08, 00:11
על טעויות משלמים.

‏‏‏‏

Hodaya*L*
12-03-08, 00:11
איך הם נכנסו 7 למכוןנית אחת..? חחח הם צריכים להיות ממש קטנים..

אז מה מלא פעמים היה לחברות שלי נהג חדש והיא הסיעה שתיים ואחת ישבה למטה..

:]

מסכנים..

yespocket
12-03-08, 00:49
אני רואה שכולם מתייחסים לנושא הזה ברצינות, הוא רציני או בצחוק?

איך מישהו יכול להיכנס לבגאג? חחח

eyalamzleg
12-03-08, 08:35
איך הם נכנסו 7 למכוןנית אחת..? חחח הם צריכים להיות ממש קטנים..

אז מה מלא פעמים היה לחברות שלי נהג חדש והיא הסיעה שתיים ואחת ישבה למטה..

:]

מסכנים..
בטח כי היה נהג
אז יש סיבה למה לשבת למטה

ZivX
12-03-08, 11:47
וואי.. אתמול נסעתי עם חבר שלי 4 באוטו.. נסע 140 החמור ועצרו אותו על מהירות ואז גילו שיש 4 באוטו והוא נהג חדש..
איזה מזל שהשוטר ויתר לו בגלל שאנחנו מתגיסים והכל.. שיחק קטע טוב..
רק דוח 750 על מהירות

Dino Psaras
12-03-08, 12:06
אני רואה שכולם מתייחסים לנושא הזה ברצינות, הוא רציני או בצחוק?

איך מישהו יכול להיכנס לבגאג? חחח

מזתומרת איך?

פעם אני ועוד כמה חברים יצאנו למועדון, זה היה 20+, אז אני ועוד חבר נכנסו לבגאז' ..גם נכנסו וגם לא שילמנו (לכל אחד שמשלם שמים חותמת של המועדון על היד, אז העברנו בעזרת רוק) :laughing:

השטויות של פעם..

toxicity
12-03-08, 12:51
לא היו גם אולי 3 קופים על הגג?
ותגיד גם שנהנג שתה בירה, שם מוזיקה על פול ווליום, בלי חגורה

פינגווין
12-03-08, 12:53
בחיים לא נסעתם עם מישו בבגאז'? אתם רציניים?

Yoshi-Moto
12-03-08, 12:55
חחחחחחחחחח איזה שרוטים.

האמת היא שאני מופתע לגלות כמה השוטרים סלחניים, על כל במקרים שסיפרו פה מגיע שלילה, איך ככה חיפפו?

eyalamzleg
12-03-08, 13:02
^^^
א. כי זה נוער לפני צבא
ב. במדינת ישראל הצבא הוא מעל הכל
ג. ילד ילמד טוב יותר כשמפחידים אותו ונותנים להמשיך עלאה אם הרגשה חרא
מאשר שיכנסו בו טוב טוב וכל מה שהוא ירצה זה לנקום

Yoshi-Moto
12-03-08, 13:07
^^^
א. כי זה נוער לפני צבא
ב. במדינת ישראל הצבא הוא מעל הכל
ג. ילד ילמד טוב יותר כשמפחידים אותו ונותנים להמשיך עלאה אם הרגשה חרא
מאשר שיכנסו בו טוב טוב וכל מה שהוא ירצה זה לנקום
ילד נוסע על 140 עם 7 אנשים באוטו, עוצר אותו שוטר אומר לו "תזהר"

למה שיפסיק? הוא מבין שאין אכיפה לחוק, שהוא יכול להמשיך לעשות את זה ולא יעשו כלום חוץ מקנס של 500 שקל.

גם מהירות מופרזת.
גם נהג חדש(אני בספק אם נגמר המלווה)
גם אם נגמר המלווה, הוא לוקח איתו 7 אנשים
וגם אם נחפש עוד קצת על מה הם עברו נמצא עוד(לא שמו חגורות בטיחות)

פינגווין
12-03-08, 13:13
ילד נוסע על 140 עם 7 אנשים באוטו, עוצר אותו שוטר אומר לו "תזהר"

למה שיפסיק? הוא מבין שאין אכיפה לחוק, שהוא יכול להמשיך לעשות את זה ולא יעשו כלום חוץ מקנס של 500 שקל.

גם מהירות מופרזת.
גם נהג חדש(אני בספק אם נגמר המלווה)
גם אם נגמר המלווה, הוא לוקח איתו 7 אנשים
וגם אם נחפש עוד קצת על מה הם עברו נמצא עוד(לא שמו חגורות בטיחות)
מצד שני, שללת ל7 אנשים תרשיון (חוק ממש מטומטם)
מה עשית בזה?

eminemfan
12-03-08, 13:42
בחיים לא נסעתם עם מישו בבגאז'? אתם רציניים?
ברורר חחחחחחחחח היינו עושים התערבויות ואז מי שמפסיד נכנס לבגאז' ואפילו 2 אנשים ולפעמים הטמבלים גם עישנו שם-ואז עושים צלחות יש לי ווידיאו שמתעד אני אעלה בהזדמנות.

Dino Psaras
12-03-08, 14:12
מה עשית בזה?

גרמת להם לכך שהם לא יעשו זאת שוב, קרוב לודאי. וגם הרתעת אחרים.

פינגווין
12-03-08, 14:14
ברורר חחחחחחחחח היינו עושים התערבויות ואז מי שמפסיד נכנס לבגאז' ואפילו 2 אנשים ולפעמים הטמבלים גם עישנו שם-ואז עושים צלחות יש לי ווידיאו שמתעד אני אעלה בהזדמנות.
חחחחחחחחחחח בטח, מי שלא עשה את לא חיי תאמין לי,
זה אחד הדברים....צחוקים חבל על הזמן......חבר שלי פעם הוציא תידיים מהחורים של הרמקולים
האנשים בכביש לא הבינו מאיפה זה צצ להם חחחחחחחח
אחד החזקים

פינגווין
12-03-08, 14:18
גרמת להם לכך שהם לא יעשו זאת שוב, קרוב לודאי. וגם הרתעת אחרים.
לא חושב, טבע האדם הוא לעשות שטויות, בארה"ב ובארצות אירופה המפותחות החוקים הרבה יותר רכים

לתת אזהרה לעתיד או משו......ישר לשלול רשיון? להה.....

Yoshi-Moto
12-03-08, 14:38
מה עשית בזה?
הפחתתי לפחות עוד 7 תמותות בשנה בקרובה.

לא חושב, טבע האדם הוא לעשות שטויות, בארה"ב ובארצות אירופה המפותחות החוקים הרבה יותר רכים

בארצות הברית גם לא לומדים עם מורה, אלא עם האבא, למה? כי שם יש תרבות, שם הם בני אדם, לא חיות שמשיגים רשיון כדי להשוויץ לחבר'ה "אני שבוע עם רשיון כבר קיבלתי 3 פעם קנס על מהירות מופרזת"

2 ילדים מהכיתה שלי בדיוק ככה, קיבלו רשיון, אחד עשה תאונה עם האופנוע, השני קיבל קנס 750 שקל על מהירות מופרזת, נכנס לכיתה באיחור, עם חיוך על הפנים ואומר "קיבלתי קנס כי נסעתי על 120!"

פינגווין
12-03-08, 14:49

בארצות הברית גם לא לומדים עם מורה, אלא עם האבא, למה? כי שם יש תרבות, שם הם בני אדם, לא חיות שמשיגים רשיון כדי להשוויץ לחבר'ה "אני שבוע עם רשיון כבר קיבלתי 3 פעם קנס על מהירות מופרזת"

2 ילדים מהכיתה שלי בדיוק ככה, קיבלו רשיון, אחד עשה תאונה עם האופנוע, השני קיבל קנס 750 שקל על מהירות מופרזת, נכנס לכיתה באיחור, עם חיוך על הפנים ואומר "קיבלתי קנס כי נסעתי על 120!"

להאשים תתרבות זה לא פתרון....לפתח חברה תרבותית זה הפתרון
ולא להגיד "אה יש לנו פה חברה טפשה, אז נסגור אותם מכל הכיוונים עם חוקים כאלה וכאלה
וככה נפתור אתזה"

Krazy-Hawk
14-03-08, 17:09

חחח הזוי הייתי מפיל עליו מוט של 120 קילו לצורך העניין

Yoshi-Moto
14-03-08, 17:20
להאשים תתרבות זה לא פתרון....לפתח חברה תרבותית זה הפתרון
ולא להגיד "אה יש לנו פה חברה טפשה, אז נסגור אותם מכל הכיוונים עם חוקים כאלה וכאלה
וככה נפתור אתזה"
לא ראיתי את ההודעה הזאת לכן לא הגבתי.

מה אתה רוצה שאני אעשה, חוץ מלהיות תרבותי ולגרום לסובבים אותי להיות מתורבתים ובני אדם מה אני יכול לעשות?
זה באופי.

אם כבר לשנות את זה, אז המשטרה\הממשלה, לתת עונשים בהתאם, להכניס קצת שכל לאנשים.
איפה עוד תראה 7 בני אדם באוטו נוסעים על 140 ומקבלים בסופו של דבר רק קנס של 750 ש"ח? איך זה ישתנה אם זה מה שקורה?

Sugarzaza
14-03-08, 18:24
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח עלק בבגאז' חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

Gil-G
14-03-08, 18:34
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
גדוללללללללללללל חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
בטח איזה מצחיק היה שפתחו ת'בגאז' וראו מישהו חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

Danielllo
14-03-08, 19:39
חחח יושי מוטו אנחנו נערים כל אחד עושה שטויות וצחוקים זה המהות של גיל ההתבגרות... על תהיה לי כמו החנונים המחוננים האלה שאתה נוגע בהם בטעות הם ישר אומרים לך "אני אתבע אותך" תזרום אחייי חחחחחח

Yoshi-Moto
14-03-08, 20:32
חחח יושי מוטו אנחנו נערים כל אחד עושה שטויות וצחוקים זה המהות של גיל ההתבגרות... על תהיה לי כמו החנונים המחוננים האלה שאתה נוגע בהם בטעות הם ישר אומרים לך "אני אתבע אותך" תזרום אחייי חחחחחח
כשמדובר בחיים ומוות אני לא רואה סיבה לזרום עם שטויות של גיל ההתבגרות.

היית רוצה לראות על עידו שלנו חס וחלילה במודעה היומיומית שחוזרת על עצמה "12 הרוגים בתאונה"?

Bullet
14-03-08, 20:42
מה עשית בזה?
מנעת מ7 אנשים להסיע עוד 6 אנשים כל אחד.

Night_Wolf
15-03-08, 01:09
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אחד החריפים פעם גם אנחנו יצאנו באוטו של חבר היינו איזה 8 הכנסו מישהו בבגאג' חחחחחחחחחחחחחחחחחח
אחרי זה שיצאנו מהאוטו אמרנו לו אורי איזו אחת שמנה מתקרבת איך שבאה פתחנו תבגאג' בקטנה כזה והוא קפץ וצעק לה אבוללהההההההה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
:laughing: :laughing: :laughing:

save_us_Y2J
15-03-08, 02:03
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אחד החריפים פעם גם אנחנו יצאנו באוטו של חבר היינו איזה 8 הכנסו מישהו בבגאג' חחחחחחחחחחחחחחחחחח
אחרי זה שיצאנו מהאוטו אמרנו לו אורי איזו אחת שמנה מתקרבת איך שבאה פתחנו תבגאג' בקטנה כזה והוא קפץ וצעק לה אבוללהההההההה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
:laughing: :laughing: :laughing:

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחח

idan1523
15-03-08, 23:42

ואם אתם עושים תאונה אז מה יעשה מי שבבגאז? בחייך אחי יש דברים שלא צוחקים איתם זה מתחיל מזה לא תדע איך זה יגמר.

rrkk
16-03-08, 01:24

מה שכתבת על החוקים במדינות אחרות זה ממש לא מדויק
יש מדינות בארצות הברית ששם אתה מקבל על המקום 1000 דולר קנס אם אתה נוסע במהירות מעל המותר (ואני לא מדבר שתפסו אותך ב150 מייל לשעה שמותר רק 80 אלא על הרבה פחות)
ולגבי טבע האדם...
גם אם זה נכון אז כדאי מאד להלחם בטבע הזה אלא אם כן אתה רוצה למצוא את עצמך במקום לא נעים
תבינו, מספר ההרוגים בתאונות דרכים מאז קום המדינה הוא הרבה הרבה יותר גבוה מכל ההרוגים במלחמות ישראל כולל פעולות הטרור.
ונתון סטטיסטי נוסף לידיעתכם: אחוז הצעירים המעורבים בתאונות דרכים גבוה מאחוזם באוכלוסית הנהגים. אז אולי נתחיל לשנות את הסטטיסטיקה הזו. זה בידיים שלנו

פינגווין
16-03-08, 12:47
מה שכתבת על החוקים במדינות אחרות זה ממש לא מדויק
יש מדינות בארצות הברית ששם אתה מקבל על המקום 1000 דולר קנס אם אתה נוסע במהירות מעל המותר (ואני לא מדבר שתפסו אותך ב150 מייל לשעה שמותר רק 80 אלא על הרבה פחות)
ולגבי טבע האדם...
גם אם זה נכון אז כדאי מאד להלחם בטבע הזה אלא אם כן אתה רוצה למצוא את עצמך במקום לא נעים
תבינו, מספר ההרוגים בתאונות דרכים מאז קום המדינה הוא הרבה הרבה יותר גבוה מכל ההרוגים במלחמות ישראל כולל פעולות הטרור.
ונתון סטטיסטי נוסף לידיעתכם: אחוז הצעירים המעורבים בתאונות דרכים גבוה מאחוזם באוכלוסית הנהגים. אז אולי נתחיל לשנות את הסטטיסטיקה הזו. זה בידיים שלנו

לתת דוח של 1000$ זה עדיף, ככה הוא ילמד לא לעשות שטויות, בכך שהוא יעבוד כמו חמור
וישלם כל פרוטה ופרוטה על המעשה המטומטם שהוא עשה
אבל לשלול, הבן אדם ירצה לחזור להגה, הרי בינינו כל מי שמקבל שלילה יוצא לכביש לאחר חודש ובלי רשיון...

rrkk
16-03-08, 12:53
לתת דוח של 1000$ זה עדיף, ככה הוא ילמד לא לעשות שטויות, בכך שהוא יעבוד כמו חמור
וישלם כל פרוטה ופרוטה על המעשה המטומטם שהוא עשה
אבל לשלול, הבן אדם ירצה לחזור להגה, הרי בינינו כל מי שמקבל שלילה יוצא לכביש לאחר חודש ובלי רשיון...
זו הבעיה שלנו במדינה
מצד אחד אנחנו לא יודעים לשמור על חוקים. (כמובן שאנחנו מתעצבנים שאחרים עוברים על חוקים שטובים לנו אבל חוק שלא מוצא חן בעיניו אנחנו עוברים עליו)
מצד שני אין מספיק אכיפה
אם יתפסו את אותם נהגים ששללו להם את הרישיון והמשיכו לנהוג ויכניסו אותם לכלא אז יהיה פה סדר
שתבין בארהב אין וויכוחים
דרך אגב אחד הגורמים לזה שאנחנו עוברים בייחוד על חוקי נהיגה זה שאנחנו מתפארים בזה, ואנחנו נחשבים כ"גברים" אם אנחנו נוסעים מהר או לוקחים משהו בבגאז'...

פינגווין
16-03-08, 13:08
זו הבעיה שלנו במדינה
מצד אחד אנחנו לא יודעים לשמור על חוקים. (כמובן שאנחנו מתעצבנים שאחרים עוברים על חוקים שטובים לנו אבל חוק שלא מוצא חן בעיניו אנחנו עוברים עליו)
מצד שני אין מספיק אכיפה
אם יתפסו את אותם נהגים ששללו להם את הרישיון והמשיכו לנהוג ויכניסו אותם לכלא אז יהיה פה סדר
שתבין בארהב אין וויכוחים
דרך אגב אחד הגורמים לזה שאנחנו עוברים בייחוד על חוקי נהיגה זה שאנחנו מתפארים בזה, ואנחנו נחשבים כ"גברים" אם אנחנו נוסעים מהר או לוקחים משהו בבגאז'...

גם נכון האמת...דבר טיפשי, עובר עם הגיל

rrkk
16-03-08, 13:11
גם נכון האמת...דבר טיפשי, עובר עם הגיל
לצערי לחלקם זה לא עובר עם הגיל תראה מה קורה אצלנו על הכבישים זו מחלה שצריך לעקור אותה. כי כמו שאמרתי יש כאלה שלא מצליחים להרפא ממנה. מילא הם חולים אבל הם פוגעים באחרים

Gil-G
16-03-08, 13:12
לצערי לחלקם זה לא עובר עם הגיל תראה מה קורה אצלנו על הכבישים זו מחלה שצריך לעקור אותה. כי כמו שאמרתי יש כאלה שלא מצליחים להרפא ממנה. מילא הם חולים אבל הם פוגעים באחרים

לדעתי לא מטפלים ב"מחלה" הזאת נכון

rrkk
16-03-08, 13:14
לדעתי לא מטפלים ב"מחלה" הזאת נכון
צודק. בגלל זה יש לנו המון הרוגים בכבישים. וזה לא מזיז לנו כל כך (שימו לב כמה שאנחנו מתרגשים ובצדק מכל הרוג במלחמה או בפיגוע. למה אנחנו לא מתרגשים אותו דבר מהרוגי תאונות דרכים?)

Gil-G
16-03-08, 13:27
צודק. בגלל זה יש לנו המון הרוגים בכבישים. וזה לא מזיז לנו כל כך (שימו לב כמה שאנחנו מתרגשים ובצדק מכל הרוג במלחמה או בפיגוע. למה אנחנו לא מתרגשים אותו דבר מהרוגי תאונות דרכים?)

בסינגפור לוקחים ילדים בגיל יסודי אני חושב ומראים להם מראות מזעזעים ביותר של תאונות דרכים
זה חורט להם עמוק במוח נכנס לתת מודע ואני חושב שבזכות זה אחוז תאונות הדרכים שם הוא הכי נמוך בעולם (או בין הנמוכים ביותר)

Ido
16-03-08, 13:32
לא פלא שבסינגפור החינוך הוא הכי טוב שקיים והתרבות הכי טובה שקיימת.

rrkk
16-03-08, 13:50
זה ניתן לויכוח. לא נראה לי שהיית רוצה לחיות שם. יש גם דרך אמצע

פינגווין
16-03-08, 13:51
תיסע לקווקז.

שייקה
16-03-08, 14:20
איזה זיןן אני בשוק