PDA

צפה בגרסא המלאה : מישל טרוני זכה במר צפון של ifbb

ניגרי ענק
15-03-08, 17:20
ברכות למישל טרוני שזכה היום בתחרות מר צפון של ifbb
התחרות התקיימה היום בצהרים במלון קלאב הוטל טבריה.
בסך הכל היו 6 מתחרים, כאשר אור ביטון היה היחיד שהגיע חטוב ומוכן במאה אחוז.
עם זאת, מבחיינת המאסה הוא התקשה מאוד להתמודד מול מישל, שלדעתי היה רחוק מהרמה שהציג במר ישראל, ועדיין מהרגע הראשון היה לי ברור שהתחרות שלו.
אור סיים במקום השני המכובד, הוא התאכזב מאוד, אבל אני מקווה שהתאושש בינתיים.
בגדול אור נראה מצוין, אך אם ירצה להתקדם יידרש לאוף סיזן ארוך.
חסר לו הרבה עובי כדי לתת פייט ברמות הגבוהות, אבל אני מאמין שהוא יודע את זה - ויסיק את המסקנות.

///Efi///
15-03-08, 17:22
חבל על אור, הוא היה בטוח שהוא לוקח.

eminemfan
15-03-08, 17:23
יש למישהו תמונות?

ניגרי ענק
15-03-08, 17:32
עוד כמה מילים על התחרות.
הופעת האורח של מאור זרזד באוף סיזן (לא פרוע) הייתה נהדרת, ורק בשבילה היה שווה לבוא לתחרות.
הבנאדם פשוט נהייה בהמה, הוא מרשים יותר במאסה מאשר בחיטוב.
לא אחדש כלום אם אגיד שוב שיש לו עתיד גדול.
פגשתי את רפי מהפורום שגדל מאוד ומתכוון להתחרות השנה, ארבל הכריש שנמצא בחיטוב השוויץ בפני ברגליים המעולות שלו (אכן מעולות!), וגילי היה נקניק ועסוק כמו תמיד...

איך אפשר בלי להרגיז קצת את אשר...הרי זו מסורת שאני ואופיר עשינו לעצמנו, כל שנה כשהוא מגיע לטבריה אנחנו מארגנים לו איזו פרובוקציה כדי שיהיה מעניין...
הפעם באנו אלי, וכבר מרחוק הוא אומר לאופיר: "אם זה לגביו (הצביע עלי) אז אני לא רוצה לשמוע או לדבר איתו".
אופיר: "אשר, אבל אם הוא ירצה לחזור להתחרות אצלך"?
אשר: "בחיים לא, אין סיכוי לעולם. אולי רק אחרי שאני אמות".
אופיר: "אבל אולי בכל זאת" (תקלטו שבינתיים מתגודדים אנשים סביבנו ואני מת להקרע כבר מצחוק)
אשר: "לא! שיתחרה אצל החבר שלו אלי האנה שמוכר סמים. ותכתוב שאמרתי את זה באינטרנט".
אני: "סטרואידים זה לא סמים. זה חלק מהספורט, ואלי כבר יצא מזה, סתם ניפחו נגדו שמועות בשביל פרסום. אל תמהר לשמוח".
אשר: "אז תלך אליו".
בשלב זה החלטתי להטריף אותו ואמרתי לו את מה שכולם חושבים ולמרבה הצער לא הרבה מעזים: "אתה מקבל כל שנה 100 אלף שקל מהטוטו. למה הספורטאים שעבדו כל כך קשה לא יכולים לראות משהו מזה? אולי תגלה לנו מה אתה עושה עם הכסף"?
זה כמובן הפך לו את הקיבה והוא השתולל: "אני לא חייב לך תשובות, מי אתה בכלל??"
אני: "לי אתה לא חייב תשובות אבל למבקר המדינה כן".
אשר: אז תלך למבקר המדינה, חוצפן".
לפני שנפרדתי ממנו לשלום הזכרתי לו: "אשר תמיד תזכור: נאבא רק נאבא לנצח נאבא ואלי האנה מספר אחד"!

eminemfan
15-03-08, 17:33
אין על זרדז,למה הוא לא מגיב פה!?

eyalamzleg
15-03-08, 17:35
חחחח חאלס דיבורים מה אם תמונות!!!! ארבל הבטחתה!

eminemfan
15-03-08, 17:36
:):):):) חאלס דיבורים מה אם תמונות!!!! ארבל הבטחתה!
!!!!!!!!!!

Logout
15-03-08, 17:38
:):):):) חאלס דיבורים מה אם תמונות!!!! ארבל הבטחתה!
+1!!
יאללה פנקו בתמונות של מאור ארבל אור מישל יאללה בלאגןן :basketball:

ניגרי ענק
15-03-08, 17:38
לצערי הסוללה של המצלמה נגמרה לי בדיוק כשרציתי לצלם.
בכל זאת הספקתי תמונה או שתיים של מאור, הכבל של החיבור למחשב לא אצלי כרגע, אבל מבטיח להעלות אותה מחר.
היו אחרים שצילמו, בין השאר ארבל, אני מאמין שתמונות יעלו בהמשך הערב.

eminemfan
15-03-08, 17:39
+1!!
יאללה פנקו בתמונות של מאור ארבל אור מישל יאללה בלאגןן :basketball:
זרדז באוף סיזן מפחיד אני זוכר תמונות שלו בכנס בחיפה שנה שעברה איזה מפלצת היה אז עכשיו בכלל .

Ido
15-03-08, 18:59
עוד כמה מילים על התחרות.
הופעת האורח של מאור זרזד באוף סיזן (לא פרוע) הייתה נהדרת, ורק בשבילה היה שווה לבוא לתחרות.
הבנאדם פשוט נהייה בהמה, הוא מרשים יותר במאסה מאשר בחיטוב.
לא אחדש כלום אם אגיד שוב שיש לו עתיד גדול.
פגשתי את רפי מהפורום שגדל מאוד ומתכוון להתחרות השנה, ארבל הכריש שנמצא בחיטוב השוויץ בפני ברגליים המעולות שלו (אכן מעולות!), וגילי היה נקניק ועסוק כמו תמיד...

איך אפשר בלי להרגיז קצת את אשר...הרי זו מסורת שאני ואופיר עשינו לעצמנו, כל שנה כשהוא מגיע לטבריה אנחנו מארגנים לו איזו פרובוקציה כדי שיהיה מעניין...
הפעם באנו אלי, וכבר מרחוק הוא אומר לאופיר: "אם זה לגביו (הצביע עלי) אז אני לא רוצה לשמוע או לדבר איתו".
אופיר: "אשר, אבל אם הוא ירצה לחזור להתחרות אצלך"?
אשר: "בחיים לא, אין סיכוי לעולם. אולי רק אחרי שאני אמות".
אופיר: "אבל אולי בכל זאת" (תקלטו שבינתיים מתגודדים אנשים סביבנו ואני מת להקרע כבר מצחוק)
אשר: "לא! שיתחרה אצל החבר שלו אלי האנה שמוכר סמים. ותכתוב שאמרתי את זה באינטרנט".
אני: "סטרואידים זה לא סמים. זה חלק מהספורט, ואלי כבר יצא מזה, סתם ניפחו נגדו שמועות בשביל פרסום. אל תמהר לשמוח".
אשר: "אז תלך אליו".
בשלב זה החלטתי להטריף אותו ואמרתי לו את מה שכולם חושבים ולמרבה הצער לא הרבה מעזים: "אתה מקבל כל שנה 100 אלף שקל מהטוטו. למה הספורטאים שעבדו כל כך קשה לא יכולים לראות משהו מזה? אולי תגלה לנו מה אתה עושה עם הכסף"?
זה כמובן הפך לו את הקיבה והוא השתולל: "אני לא חייב לך תשובות, מי אתה בכלל??"
אני: "לי אתה לא חייב תשובות אבל למבקר המדינה כן".
אשר: אז תלך למבקר המדינה, חוצפן".
לפני שנפרדתי ממנו לשלום הזכרתי לו: "אשר תמיד תזכור: נאבא רק נאבא לנצח נאבא ואלי האנה מספר אחד"!

חחחחחחחחחחחחח חזק אביב
נתת לו בראש לחתיכת חרא הזה.

ניגרי ענק
15-03-08, 19:18
חחחחחחחחחחחחח חזק אביב
נתת לו בראש לחתיכת חרא הזה.

זה מסורת אצלי, כל שנה שהוא בא לטבריה אני מכין לו אמבוש קטן. זו הנקמה הקטנה שלי, אבל הנקמה האמיתית תהייה שאנשים יצביעו ברגליים וכולם יתחרו רק בנאבא.
וזה אגב כבר די קורה: 6 מתחרים במר צפון??:unsure:

Night_Wolf
15-03-08, 19:25
נה נה נה נה נה אשר פריג' הוא הומו בן :):):):)!! כן כן כן כן כן הוא חתיכת חזיר שמן!!!

לא יצא לי בסוף להגיע :(
מישל מזל טוב על הזכיה נשמה!

soad
15-03-08, 19:28
אשר יא בן זונה תשרף בגהנום
וגם גיל גרנות הנוכל הזה שניהם משת"פים ביחד

Logout
15-03-08, 19:30
יאללה תמונות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Night_Wolf
15-03-08, 19:33
רוצים תמונות הלו!!!!!
ניגרי אחי אני במקומך איך שיש התקהלות סביבך וסביב אשר בא פותח עליו בנאגחה בראש השומני שלו!
אחרי זה כמה בוקסים טובים לבטן ובעיטה לביצים הקטנות שלו חחחחחחחחח

פריג'י החזרזיר צורח כמו מטורף!
בכל תחרות על נשים גברים וטף!

bigbit
15-03-08, 20:26
ברכות למישל טרוני שזכה היום בתחרות מר צפון של ifbb
התחרות התקיימה היום בצהרים במלון קלאב הוטל טבריה.
בסך הכל היו 6 מתחרים, כאשר אור ביטון היה היחיד שהגיע חטוב ומוכן במאה אחוז.
עם זאת, מבחיינת המאסה הוא התקשה מאוד להתמודד מול מישל, שלדעתי היה רחוק מהרמה שהציג במר ישראל, ועדיין מהרגע הראשון היה לי ברור שהתחרות שלו.
אור סיים במקום השני המכובד, הוא התאכזב מאוד, אבל אני מקווה שהתאושש בינתיים.
בגדול אור נראה מצוין, אך אם ירצה להתקדם יידרש לאוף סיזן ארוך.
חסר לו הרבה עובי כדי לתת פייט ברמות הגבוהות, אבל אני מאמין שהוא יודע את זה - ויסיק את המסקנות.

תודה על הפרגון אחי אני באמת מעריך את זה!

yaronas
15-03-08, 20:26
מזל טוב למישל על הזכייה,ארבל-תמונותתת

mickey
15-03-08, 20:32
אשר יא בן :):):):) תשרף בגהנום
וגם גיל גרנות הנוכל הזה שניהם משת"פים ביחד
כולם כבר הבינו את זה.
מה אם תמונות מהתחרות?

Dino Psaras
15-03-08, 20:33
רוצים תמונות הלו!!!!!
ניגרי אחי אני במקומך איך שיש התקהלות סביבך וסביב אשר בא פותח עליו בנאגחה בראש השומני שלו!
אחרי זה כמה בוקסים טובים לבטן ובעיטה לביצים הקטנות שלו חחחחחחחחח

פריג'י החזרזיר צורח כמו מטורף!
בכל תחרות על נשים גברים וטף!

בואנה אתה לא מבין כמה אני צוחק פה אחי :XDemoticon:

^סהר^אבוטבול^
15-03-08, 20:38
תביאו תמונות

toxicity
15-03-08, 20:38
ניגרי אתה רציני? הוא מקבל 100 אלף שקל כל שנה? אז איך התחרויות והפרסים כל כך עלובים?

yaronas
15-03-08, 20:44
ניגרי אתה רציני? הוא מקבל 100 אלף שקל כל שנה? אז איך התחרויות והפרסים כל כך עלובים?
כי הוא לוקח את זה היישר לכיס..

ניגרי ענק
15-03-08, 21:10
מאה אלף מהמועצה להסדר הימורים בספורט, באישור מנהל הספורט, ועוד הקצבה נכבדת מאי אף בי בי העולמי.
בנוסף כל מתחרה משלם כ 600 שקל הרשמה ודמי חברות באיגוד.
הוצאות? את האולם בהדר יוסף הוא מקבל בברטר, על קלאב הוטל אני בווגדאות יודע שהוא לא משלם, מר דרום מתנהל בקלאב הוטל אילת אז אני מניח שזה אותו סידור פלוס מינוס (רשת) - המתחרים לא זוכים לאגורה, אפילו לא לאיזה תוסף מזון, או משהו.
בשורה התחתונה אני מתקשה להבין מדוע אנשים מתחרים אצלו, למעט צעירים טרום גיוס שיכולים להשיג כך מעמד של ספורטאי מצטיין (ואין מה לדבר - את זה הוא מוסמך לסדר וגם סידר לכמה אנשים), או חברה כמו מאור וספיר שבונים על קריירה בחו"ל.
מתחרים שחושבים רק על הזירה המרקומית יכולים בכיף להתחרות רק בנאבא, לזכות ליחס הוגן וראוי - ואולי גם להרוויח כמה לירות.
רק נאבא!

Night_Wolf
15-03-08, 21:16
מאה אלף מהמועצה להסדר הימורים בספורט, באישור מנהל הספורט, ועוד הקצבה נכבדת מאי אף בי בי העולמי.
בנוסף כל מתחרה משלם כ 600 שקל הרשמה ודמי חברות באיגוד.
הוצאות? את האולם בהדר יוסף הוא מקבל בברטר, על קלאב הוטל אני בווגדאות יודע שהוא לא משלם, מר דרום מתנהל בקלאב הוטל אילת אז אני מניח שזה אותו סידור פלוס מינוס (רשת) - המתחרים לא זוכים לאגורה, אפילו לא לאיזה תוסף מזון, או משהו.
בשורה התחתונה אני מתקשה להבין מדוע אנשים מתחרים אצלו, למעט צעירים טרום גיוס שיכולים להשיג כך מעמד של ספורטאי מצטיין (ואין מה לדבר - את זה הוא מוסמך לסדר וגם סידר לכמה אנשים), או חברה כמו מאור וספיר שבונים על קריירה בחו"ל.
מתחרים שחושבים רק על הזירה המרקומית יכולים בכיף להתחרות רק בנאבא, לזכות ליחס הוגן וראוי - ואולי גם להרוויח כמה לירות.
רק נאבא!

מחזק!רק נאבא אחים שלי!

arbel2
15-03-08, 21:57
ינעל העולם איזה תחרות כיפית....!

קודם כל כבוד לארטיום התותח שבא איתנו ובידר אותי כל היום ,אני חולה עליך אח קטן רוסי ומגניב שלי !

לפני שנכנס לתחרות אני רוצה לחלק מחמאות ראויות לחלוטין לכמה אנשים.
גיל גרנות :אתה שפל,אתה נקניק ,אבל אני חולה עליך !היום היו צחוקים שלא היו הרבה הרבה זמן !
אביב עומר : שיחזור של הסטרפטיז שירותים מאוגוסט ! חח רק שהפעם אני עם ריבועים בבטן חחח
גדלת בטירוף אחי ,אתה בדרך הנכונה ,רק לחטב לחטב !

לתחרות עצמה:

מקום ראשון הלך למישל טרוני ,היה גדול ,היה יחסית חטוב ,וזאת תחרות פיתוח גוף והמאסה היא שיקול עיקרי פה ,אין מה לעשות ,זה הספורט. כל הכבוד על המקום הראשון !

מקום שני היה אור ביטון ,והוא היה מבחינת חיטוב ברמה אחרת מעל כל התחרות הזאת ,יכולת להכניס מטבעות של שקל בין הריבועים שלו בבטן ! הרגליים שלו השתפרה ,אבל הגב עדיין חלש ודורש שיפור משמעותי ,אני בטוח ומשוכנע באלף אחוז שאתה תשתפר ותתקדם ותהיה אחד החזקים בארץ ,כי מעטים החבר'ה פה שיכולים להתחטב ולהתייבש כמוך ,אני אוהב אותך מאוד אחי ,ואני גאה בך ,נתת הופעה של מלך ,וקיבלת את המקום השני בכבוד ,למרות שזה לא קל כשאתה מגיע כל כך טוב עדיין להפסיד ...כל הכבוד ,כל הכבוד ושוב פעם כל הכבוד !

עוד מתחרה שהתבלט בעייני היה אוסמא דגש ,מתחרה צעיר שלקח שני בנוער של נאבא ,יש לו מבנה טוב ,ופול מאסל מעולה ,רק צריך להתחדד ולהוסיף מסה ,אבל הפוטנציאל של הילד הזה בשמיים!

מעבר לכך היו הופעות אורח של מאור זרדז ועמית "בר כוח" ספיר ,
מאור כיום הוא הבאדיבילדר הכי טוב בארץ ,אין אפס ,הוא ללא ספק מ-ו-ש-ל-ם ...מסיבי ,זרועות מפוצצות,גב ברמה הכי גבוהה שיש ,רגליים ברמה עולמית (ואני רציני לחלוטין !) וחזה פסיכי ,אין פוזה שהוא נראה בה רע ,באמת מתקדם בקצב מסחרחר , כל הכבוד מאור !!

עמית ספיר הוא המתחרה הכי חזק שיש למאור היום בארץ,הוא הישתפר המון ,וpound For Pound עם המסה שיש לו על הגובה שלו ,הוא הולך חזק חזק עם מאור ראש בראש ,רגליים מעולות ,הרגל האחורית הכי טובה בארץ יד אחורית בין הטובות שיש פה ,חסר לו עוד קצת מסה כוללת והוא יהיה הכי איכותי בארץ ,הבחורצ'יק מתחרה עוד 9 שבועות באליפות אירופה בספרד,ושיהיה לו הרבה בהצלחה ,עשינו איתו ראיון וידאו והיה מצחיק לגמרי

תחרות מצויינת! תמונות יעלו עוד הלילה .

ניגרי ענק
15-03-08, 22:49
מסכים איתך בהרבה דברים אחי, אבל לא בזה שהיתה "תחרות מצוינת".
תחרות עם שישה מתחרים (ובערך חמישים איש בקהל), שרובם מגיעים לגמרי לא מוכנים - לא יכולה להיות תחרות מצוינת.
תחרות מצוינת זו התחרות שאלי הרים השנה במר ישראל של נאבא, כשרק בקטגוריה של ה 75 היו עשרה מתחרים - כשעאדל המעולה הלך ראש בראש עם חוסאם, כשיוני הפגיז מול אלי כושי, כשהיתה רמה טובה בפיטנס נשים, בפיטנס גברים, ואפילו במאסטרים, כשאנשים ירדו מהבמה עם כסף מזומן ולא עם הזין ביד - זו תחרות מצוינת.

arbel2
15-03-08, 22:52
תחרות עם שישה מתחרים (ובערך חמישים איש בקהל), שרובם מגיעים לגמרי לא מוכנים - לא יכולה להיות תחרות מצוינת.
תחרות מצוינת זו התחרות שאלי הרים השנה במר ישראל של נאבא, כשרק בקטגוריה של ה 75 היו עשרה מתחרים - כשעאדל המעולה הלך ראש בראש עם חוסאם, כשיוני הפגיז מול אלי כושי, כשהיתה רמה טובה בפיטנס נשים, בפיטנס גברים, ואפילו במאסטרים, כשאנשים ירדו מהבמה עם כסף מזומן ולא עם הזין ביד - זו תחרות מצוינת.

התחרות הייתה מצויינת מההסתכלות האישית שלי ,לא בהתרחשות כללית ,אתה צודק במה שאתה אומר ,אבל ביחס לתחרות איזורית ,היה מגניב לאללה

gil-Nissim
15-03-08, 22:54

אלי הכושי, גדל מאז התחרות בהרבה, צפו לפייט רציני השנה :sbb4:

ורק לפרוטוקול, השם המלא שלו זה אלי אלפרוד*

Cortex
15-03-08, 23:22
מה עפ תמונות אנשייםם ????
של מאור מישל ואור ...

arbel2
15-03-08, 23:24
מה עפ תמונות אנשייםם ????
של מאור מישל ואור ...

יעלו בשעה בקרובה

bigbit
15-03-08, 23:28
שני תמונות לבנתיים עד שתעלה גלרייה מסודרת לאתר
1.http://img98.imageshack.us/img98/840/img1738largegi5.jpg
2.http://img86.imageshack.us/img86/2307/img1752largekf2.jpg

עוד דבר אחד אחרון שרציתי לעשות ושכחתי זה לפרגן ל2 אנשים שמאוד יקרים חשובים וקרובים לליבי
1.גיל גרנות, האיש והאגדה בשבילי,מורה לדרך,הוא כמו אבא בשבילי בכל העניין של הפיתוח גוף אני כל הזמן לומד ממנו והשיתוף פעולה ביננו נהדר אני עבדתי עם עוד אנשי מקצוע אבל איתו זה שונה..עם גיל זה יותר אישי ,משפחתי ומקצועי..גיל הביא אותו לשיאים בלתי נתפסים מבחינתי..אני ב7 חודשים התחריתי ב2 תחרויות על 4.5 אחוז שומן כאשר היה שיפור משמעותי בין אחת לשניה שסך הכל היה לי 4 חודשים אוף סיזן בין אחת לשניה ועדיין הצלחתי להשתפר ולהגיע בכושר שיא לתחרות הנוכחית והרבה בזכות הבנאדם הזה שעבד איתי צמוד ודאג לי לכל מה שאני צריך..אז באמת מכל הלב תודה על הכל!
2.ארבל-אתה כמו אח גדול בשבילי..חבר אמיתי תמיד שם בשבילי שאני צריך עצה,תמיכה או סתם מישהו שיחזיר אותו לקרעקע ויחדיר בי מוטיבציה..אני חייב לומר שהיתי דיי שבור אחרי התחרות היום כי באתי עם ציפיות שיא וקצת התאכזבתי אבל ארבל פשוט הרים אותי מהקרשים וגרם לי להרגיש הכי טוב בעולם..אני מקווה שאני אוכל להחזיר לך באותו מטבע בעתיד כשאתה תתחרה..אז באמת תודה על הכל

Cortex
15-03-08, 23:32
שני תמונות לבנתיים עד שתעלה גלרייה מסודרת לאתר
1.http://img98.imageshack.us/img98/840/img1738largegi5.jpg
2.http://img86.imageshack.us/img86/2307/img1752largekf2.jpg

עוד דבר אחד אחרון שרציתי לעשות ושכחתי זה לפרגן ל2 אנשים שמאוד יקרים חשובים וקרובים לליבי
1.גיל גרנות, האיש והאגדה בשבילי,מורה לדרך,הוא כמו אבא בשבילי בכל העניין של הפיתוח גוף אני כל הזמן לומד ממנו והשיתוף פעולה ביננו נהדר אני עבדתי עם עוד אנשי מקצוע אבל איתו זה שונה..עם גיל זה יותר אישי ,משפחתי ומקצועי..גיל הביא אותו לשיאים בלתי נתפסים מבחינתי..אני ב7 חודשים התחריתי ב2 תחרויות על 4.5 אחוז שומן כאשר היה שיפור משמעותי בין אחת לשניה שסך הכל היה לי 4 חודשים אוף סיזן בין אחת לשניה ועדיין הצלחתי להשתפר ולהגיע בכושר שיא לתחרות הנוכחית והרבה בזכות הבנאדם הזה שעבד איתי צמוד ודאג לי לכל מה שאני צריך..אז באמת מכל הלב תודה על הכל!
2.ארבל-אתה כמו אח גדול בשבילי..חבר אמיתי תמיד שם בשבילי שאני צריך עצה,תמיכה או סתם מישהו שיחזיר אותו לקרעקע ויחדיר בי מוטיבציה..אני חייב לומר שהיתי דיי שבור אחרי התחרות היום כי באתי עם ציפיות שיא וקצת התאכזבתי אבל ארבל פשוט הרים אותי מהקרשים וגרם לי להרגיש הכי טוב בעולם..אני מקווה שאני אוכל להחזיר לך באותו מטבע בעתיד כשאתה תתחרה..אז באמת תודה על הכל
מעריכים מאוד את השיפור שעשית וכל הכבוד על המקום שני .. מלך !1:bow:

bigbit
15-03-08, 23:37
מעריכים מאוד את השיפור שעשית וכל הכבוד על המקום שני .. מלך !1:bow:

תודה אחי!!!(=

arbel2
15-03-08, 23:38
קצת פאפרצי !
ארבל המתעלל 2 ?!
http://i32.tinypic.com/16bxamb.jpg

http://i28.tinypic.com/qp5mqb.jpg

הניגרי לשלטון !
http://i25.tinypic.com/2e6cyaf.jpg

אויש ,כמה יצאתי רע בתמונה הזאת ,שמישהו יזכיר לי כל פעם לכווץ את יד שמאל כוס אמא של העולם הזה !דרך אגב ,אני לבן כמו אלי לוזון הא ?!
http://i26.tinypic.com/vzdg03.jpg

אור ביטון ,מלך ישראל ! חי חי וחטוב !
http://i26.tinypic.com/11bjjpx.jpg

bigbit
15-03-08, 23:47
קצת פאפרצי !
ארבל המתעלל 2 ?!

הניגרי לשלטון !

אויש ,כמה יצאתי רע בתמונה הזאת ,שמישהו יזכיר לי כל פעם לכווץ את יד שמאל כוס אמא של העולם הזה !דרך אגב ,אני לבן כמו אלי לוזון הא ?!

אני לא מת על התמונה האחרונה אבל לפחות בתמונה איתך יצאתי טוב חחח
תשמעו התמונות לא מחמיאות לארבל.. ראיתי אותו פנים מול פנים ויסכימו איתי גם אחרים שראו אותו הוא הרבה יותר גדול ומרשים מה שכן אני גם ראיתי אותו חצי ערום ואני יכול לומר בודאות שלא האמנתי למראה עיני..לארבל יש רגליים חטובות ברמות שלא נתפסות ביחס לשלב שהוא נמצא..אני לא רוצה לחשוב מה יקרה שהוא יהיה על 5 אחוז שומן..זה פשוט נראה כמו החלה של שבת עם כל ההפרדות והראשים יוצאים להם החוצה בצורה מפלצתית..ואי אפשר לשכוח את הגב העצום שיש לו..יש אפילו יש סימנים לקוביות..בהחלט מרשים..
ועוד דבר ארבל אלוף בפוזינג..הוא יכול ללמד 80 אחוז מהמתחרים בארץ פוזינג מבלי שהוא עלה לבמה אפילו פעם אחת..פשוט תעלומה הבחור..

Sugarzaza
15-03-08, 23:47
הניגרי הענק ענק! ממש גדל.

arbel2
15-03-08, 23:49
אני לא מת על התמונה האחרונה אבל לפחות בתמונה איתך יצאתי טוב חחח
תשמעו התמונות לא מחמיאות לארבל.. ראיתי אותו פנים מול פנים ויסכימו איתי גם אחרים שראו אותו הוא הרבה יותר גדול ומרשים מה שכן אני גם ראיתי אותו חצי ערום ואני יכול לומר בודאות שלא האמנתי למראה עיני..לארבל יש רגליים חטובות ברמות שלא נתפסות ביחס לשלב שהוא נמצא..אני לא רוצה לחשוב מה יקרה שהוא יהיה על 5 אחוז שומן..זה פשוט נראה כמו החלה של שבת עם כל ההפרדות והראשים יוצאים להם החוצה בצורה מפלצתית..ואי אפשר לשכוח את הגב העצום שיש לו..יש אפילו יש סימנים לקוביות..בהחלט מרשים..
ועוד דבר ארבל אלוף בפוזינג..הוא יכול ללמד 80 אחוז מהמתחרים בארץ פוזינג מבלי שהוא עלה לבמה אפילו פעם אחת..פשוט תעלומה הבחור..

חחח עם מחמאות כאלו אני עוד אחשוב שהתרשמת.

mickey
15-03-08, 23:54
מספיק ללקק אחד לשני
תעלו עוד תמונות של מאור!:diractor:

Cortex
15-03-08, 23:54
בונא מאור מפלצתת .. מעניין איך יראה במר ישראל

arbel2
15-03-08, 23:55
מספיק ללקק אחד לשני
תעלו עוד תמונות של מאור!:diractor:

כשיהיו לי אני יעלה .

eminemfan
16-03-08, 00:01
ארבל אתה מפלצת ממש בהמה טיבטיתמה היקף? והאם היית אי פעם שזוף כי אתה לבןהתזה,שמש,צבע משהו בקיץ כן?!

Raffib
16-03-08, 00:05
הייתי מסכם את התחרות כנחמדה ולא יותר.
מבחינת חיטוב, אף אחד לא אגיע לרמה של אור (כל הכבוד אור). מישל לקח מקום ראשון בגלל המאסה, למרות שלדעתי ירד קצת מהתחרות באוגוסט.
אור, אני חייב להגיד לך, עזוב אותך משטויות, מקום ראשון ושני ב- IFBB זה אותו דבר בשני המקרים אתה מקבל גביע פלסטיק, מה שחשוב זה רמת החיטוב שהצגת והיכולת שלך להשתפר מתחרות לתחרות, ראיתי שהתבאסת בסוף התחרות, אבל אתה יכול להיות גאה בהופעה שלך וברמת החיטוב שהגעת אליה, כל הכבוד.
ההופעה של מאור הייתה הדובדבן שבקצפת ורק בשבילו היה שווה לבוא לתחרות.

פגשתי את ניגרי ואני חייב להגיד שבנאדם מפלצת, הוא גדל בצורה משמעותית מאוד ונראה שהוא הולך להפציץ בתחרות מר ישראל של השנה, בהצלחה ניגרי :sbb4: .
ההקנטות של ניגרי לאשר היו ממש מצחיקות, הוא הצליח להרגיז אותו ברמות (הוא ואפיר), הם הצליחו להוציא את אשר משיווי משקל וזה היה מאוד משעשע.

גם את ארבל ראיתי וגם עליו אני חייב להגיד שהוא גדול יותר מאשר בתמונות, תמשיך ככה ארבל :11: .

bigbit
16-03-08, 00:10
הייתי מסכם את התחרות כנחמדה ולא יותר.
מבחינת חיטוב, אף אחד לא אגיע לרמה של אור (כל הכבוד אור). מישל לקח מקום ראשון בגלל המאסה, למרות שלדעתי ירד קצת מהתחרות באוגוסט.
אור, אני חייב להגיד לך, עזוב אותך משטויות, מקום ראשון ושני ב- IFBB זה אותו דבר בשני המקרים אתה מקבל גביע פלסטיק, מה שחשוב זה רמת החיטוב שהצגת והיכולת שלך להשתפר מתחרות לתחרות, ראיתי שהתבאסת בסוף התחרות, אבל אתה יכול להיות גאה בהופעה שלך וברמת החיטוב שהגעת אליה, כל הכבוד.
ההופעה של מאור הייתה הדובדבן שבקצפת ורק בשבילו היה שווה לבוא לתחרות.

פגשתי את ניגרי ואני חייב להגיד שבנאדם מפלצת, הוא גדל בצורה משמעותית מאוד ונראה שהוא הולך להפציץ בתחרות מר ישראל של השנה, בהצלחה ניגרי :sbb4: .
ההקנטות של ניגרי לאשר היו ממש מצחיקות, הוא הצליח להרגיז אותו ברמות (הוא ואפיר), הם הצליחו להוציא את אשר משיווי משקל וזה היה מאוד משעשע.

גם את ארבל ראיתי וגם עליו אני חייב להגיד שהוא גדול יותר מאשר בתמונות, תמשיך ככה ארבל :11: .

תודה אחי אני כבר יצאתי מהבאסה ..ואני מעריך את הפרגון ואת ההערכה שלך כי באמת עבדתי קשה לקראת התחרות באמת עשיתי את הכל כדי להגיע מוכן ולא זלזלזתי בגלל שזו תחרות אזורית ואני שמח שאנשים מעריכים את זה..

Shauder
16-03-08, 00:12
כל הכבוד אור ניראה מרשים!

eminemfan
16-03-08, 00:15
ביטון אתה נראה מעולה יש לך עתיד חבל על הזמן.
מס' 1 בארץ! מי יודע מה הנתונים שלו עכשיו?!
http://img86.imageshack.us/img86/2307/img1752largekf2.jpg

m4a1
16-03-08, 00:17
פששש בואנה אור באת אחד החטובים!! אני מקווה שאתה עכשיו חושב על אוף סיזן טוב? או שיש עוד תחרות בראש? מאור נראה מטורף וואו הבחור ברמה מטורפת לוקח את כל המפלצות של נאבא.

arbel2
16-03-08, 00:30
ארבל אתה מפלצת ממש בהמה טיבטיתמה היקף? והאם היית אי פעם שזוף כי אתה לבןהתזה,שמש,צבע משהו בקיץ כן?!

היקף זרוע ? 47 כרגע ..46.5 משהו כזה ,לא מדדתי המון זמן .

eminemfan
16-03-08, 00:32
היקף זרוע ? 47 כרגע ..46.5 משהו כזה ,לא מדדתי המון זמן .
מרשים אחי .חיטוב/מאסה?,כמה זמן מתאמן והאם התחרית/שוקל להתחרות!?

arbel2
16-03-08, 00:33
בחיטוב כרגע ,יש קצת ריבועים אפילו ...עוד איזה 10 שבועות נכנס למסה ממש ממש רצינית .

eminemfan
16-03-08, 00:35
בחיטוב כרגע ,יש קצת ריבועים אפילו ...עוד איזה 10 שבועות נכנס למסה ממש ממש רצינית .
שיזוף ואתה לא הולכים ביחד?! (ולאוו דווקא אולטרה סגולית)

arbel2
16-03-08, 00:35
שיזוף ואתה לא הולכים ביחד?! (ולאוו דווקא אולטרה סגולית)

אשכזי לבן תחת אחי ,משתזף יפה דווקא ,פשוט לא שומר על צבע .

eminemfan
16-03-08, 00:38
אשכזי לבן תחת אחי ,משתזף יפה דווקא ,פשוט לא שומר על צבע .
הבנתי.ובמה?

rg12
זה חוקי בכלל שאשר פריג' לוקח כסף שנותנים לו למטרות הספורט ומכניס לכיס שלו?
כי זה לא נשמע כאילו מתייחסים למה שהוא עושה ברצינות.
אם זה נכון שהוא גונב כספים שנשלחים אליו מאיי אף בי בי העולמי וכל המקומות האלה שציינתם, אז אפשר לתקוע אותו על זה.
לא רק בשביל נקמה, אלא בשביל שיעמוד שם מישהו רציני שייקח את הכסף ויעשה כמו אלי האנה.
לדעתי אם זה אמיתי שהוא גונב כספים אפשר לארגן לו תוכנית תחקירים שתפיל את הכלב הזה, ואז אולי יעלה מישהו שיעשה את כל מה שהוא לא עשה ויעלו תחרויות עם פרסים ולא תחרויות שצריך לשלם בשביל להתחרות, וכמובן שלא לעמוד בשמש או באיזה אולם ספורט מסריח. כלב.

Yoggie
אור, לפי התמונות לדעתי היית צריך לקחת את המקום הראשון. מישל נראה נהדר ומאסיבי אבל לרמת החיטוב שלך לא היו מתחרים. ובכלל הגעת בשייפ מצוין לתחרות. כל הכבוד. רק מבחינה טכנית לדעתי לפעם הבאה תעבוד קצת על הצבע...

ארבל, שוב פעם אתה מוריד את המכנסיים ליד כולם? (:

arbel2
16-03-08, 00:39
אור, לפי התמונות לדעתי היית צריך לקחת את המקום הראשון. מישל נראה נהדר ומאסיבי אבל לרמת החיטוב שלך לא היו מתחרים. ובכלל הגעת בשייפ מצוין לתחרות. כל הכבוד. רק מבחינה טכנית לדעתי לפעם הבאה תעבוד קצת על הצבע...

ארבל, שוב פעם אתה מוריד את המכנסיים ליד כולם? (:

כן
אבל רק לידך אני מוריד גם את התחתונים יוגי..

arbel2
16-03-08, 00:39
הבנתי.ובמה?

שנתיים מהיום וסופר אחורה:)

m4a1
16-03-08, 00:40
תגידו... אביב באמת ניגרי?! כי ענק הוא כן.

eminemfan
16-03-08, 00:45
שנתיים מהיום וסופר אחורה:)
בהצלחה אחי! במאמר מוסגר בתכ'לס בכנות אתה לפעמים כזה מסתורי,לפי מה שהבנתי יש לך חלות של שבת ברמה גבוהה ושאתה עושה פוזינג טוב אז שחרר כמה תמונות נטו שלך תחשף קצת(אולי פירסמת כמה בעבר ולא שמתי לב אז מתנצל מראש)

arbel2
16-03-08, 00:48
בהצלחה אחי! במאמר מוסגר בתכ'לס בכנות אתה לפעמים כזה מסתורי,לפי מה שהבנתי יש לך חלות של שבת ברמה גבוהה ושאתה עושה פוזינג טוב אז שחרר כמה תמונות נטו שלך תחשף קצת(אולי פירסמת כמה בעבר ולא שמתי לב אז מתנצל מראש)

עד שאני לא מרוצה ,אני לא עושה בוק.

Danzig
16-03-08, 00:51
ארבל אני והפורום מאוד מקווים לקצת תמונות איכותיות סוף סוף בסופו של החיטוב.

בכל אופן כל הכבוד לאור עלה בהחלט אסטטי וחטוב כרגיל ונראה מצויין, גם מאור נראה מצויין, למרות שלפי מה שאני רואה הוא לא גדל הרבה.
מזל טוב למישל.

eminemfan
16-03-08, 00:52
עד שאני לא מרוצה ,אני לא עושה בוק.
מזדהה לפעמים עם המשפט אבל אני לא מבין איך אתה מתאפק- אתה צריך עוד ללטש?!,הבנתי.סורי שחפרתי סתם הייתי סקרן-בהצלחה.
דרך אגב אתה יודע מה נתונים של זרדז?

Ido
16-03-08, 00:53
ארבל אתה שחיף ברמות מטורפות חתיכת אפס

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח סתם אחי שלי תאמין לי אתה יותר ענק ממה שחשבתי... אפילו יותר ענק נראה ממאור.. טוב מאור גם נמוך כזה וחטוב אש
תעלה כבר על הבמה תעלה !!!!!!!!

Ido
16-03-08, 00:54
אה ולאור ביטון - אני חייב להגיד לך שאתה פשוט תותח איך אתה תמיד מצליח להגיע לרמות כאלה של אחוז שומן!! ופעמיים בשבעה חודשים?? פשוט ענק לדעתי מגיע לך המקום הראשון בגלל הרמה הזאת של החיטוב והייבוש לתחרות.. ומישל ממש ירד ולא היה חטוב מספיק לעומתך.

כל הכבוד אחי בשבילי אתה מקום ראשון !

eminemfan
16-03-08, 00:57
טוב דנזיג ועידו אני אומר נתחיל בקמפיין שכנוע שארבל לפחות יעלה תמונות רגליים-לפחות זה!!!!!! זרוק לנו עצם.

rrkk
16-03-08, 01:02
כל מי שמחכה לתמונות מארבל , שווה לחכות
למרות שהתמונות פה לא עושות איתו חסד
מי שזכה לראות אותו עושה פוזינג יודע שיש פה כישרון מדהים (גם גנטיקה מדהימה גם עבודה חכמה בחדר כושר והתזונה ובכלל אדם חכם- יש לכולם מה ללמוד ממנו)

arbel2
16-03-08, 01:05
כל מי שמחכה לתמונות מארבל , שווה לחכות
למרות שהתמונות פה לא עושות איתו חסד
מי שזכה לראות אותו עושה פוזינג יודע שיש פה כישרון מדהים (גם גנטיקה מדהימה גם עבודה חכמה בחדר כושר והתזונה ובכלל אדם חכם- יש לכולם מה ללמוד ממנו)

אתם מפריזים בערכי

eminemfan
16-03-08, 01:06
אתם מפריזים בערכי
אל תצטנע עזריאל(חגיגה בסנוקר) אני בטוח שיש דברים בגו.

rrkk
16-03-08, 01:18
אתם מפריזים בערכי
אני מבין למה אתה לא רוצה להעלות עכשיו תמונות. אבל אני בטוח שאחרי שכולם יראו את מה שאני ראיתי ועוד כמה בודדים כולם יסכימו איתי

גיל גרנות
16-03-08, 01:25
האמת שהיתה אחלה תחרות. אמנם לא היה אולם ענק ובטח שלא היו מספיק מתמודדים( סה"כ 5), אבל בסופו של דבר כן היה ארוע, וכן היתה במה וכן היתה מוזיקה ובסה"כ היה נחמד מאוד.

אור באמת שיחק אותה השנה ועשה אותי גאה יותר מתמיד, אור הוא באמת מזן נדיר של מתחרים- ממושמע שיודע להשאיר את האגו בצד ולעשות את העבודה כמו שצריך.
השיפור שעשינו השנה הוא מדהים, אור עבד קשה ופשוט קרע את התחת, בחודש האחרון הוא הגיע אלי כל שבוע למדידות, שקילות ומעקב. שיחות טלפון כל יום והרבה מיילים ועדכונים.
עבדנו על הפוזות ( תודה ענקית לארבל) ועברנו ביחד על התמונות והאסטרטגיה לקראת התחרות.

מלבד זאת, מאור זרדז, שמתחתן בקרוב עם קארין היקרה, נתן הופעת אורח ממש מושקעת בלבוש חייל מרינס והדהים את הקהל , גם עמית ספיר לא נשאר חייב והראה שגם עם הכנה של יומיים בלבד לקראת ההופעה הוא נראה מיליון דולר.

ניגרי, אוי ניגרי, מה ניהיה ממך? מה הגודל הזה? רק אחרי שהאדמור ורפי הצביעו עליך הצלחתי לזהות שמדובר בך ולא באיזה מקרר שמחכה להובלה.

בקרוב נעלה לאתר את סרטוני הוידיאו הרשמיים של התחרות בשיתוף עם פורטל פליקס.
למתחרים חולקו מתנות מחברת צ'מפיון, פרומקס וחברת ההלבשה למפתחי גוף- טייגר- אז גם להם מגיע תודה שתמכו ועזרו.

כן ירבו ארועים כאלו.

ahtung
16-03-08, 01:41
בתמונות לא התרשמתי מהתחרות,חוץ מאור אף אחד לא הגיע מוכן (חיטוב וייבוש) וכן בטח עם 6 מתחרים אין אפילו אופציה לתת שלב מקדים שבו יעיפו את כל המתחרים שלא מגיעים ברמה טובה לתחרות(וכן מי שלא חטוב לדעתי לא אמור להיות שם אלא אם כן כמובן זה פעמים ראשונות) כי לא ישארו אנשים לתחרות הזאת,המקום של התחרות לא מכובד,מה זה הבמה הזאת? בקושי נראה לי היה מקום שם...
IFBB בושה בארץ!

ניגרי נראה מאוד רחב וגדול יותר מפעמים קודמות,מאור נראה כאילו שיפר את הרגליים שלו דווקא מהתחרות האחרונה.. ארבל גם נראה בחור לא קטן בכלל.. אור דפק חיטוב דה בסט! :sbb4:

eminemfan
16-03-08, 01:46
האמת שהיתה אחלה תחרות. אמנם לא היה אולם ענק ובטח שלא היו מספיק מתמודדים( סה"כ 5), אבל בסופו של דבר כן היה ארוע, וכן היתה במה וכן היתה מוזיקה ובסה"כ היה נחמד מאוד.

אור באמת שיחק אותה השנה ועשה אותי גאה יותר מתמיד, אור הוא באמת מזן נדיר של מתחרים- ממושמע שיודע להשאיר את האגו בצד ולעשות את העבודה כמו שצריך.
השיפור שעשינו השנה הוא מדהים, אור עבד קשה ופשוט קרע את התחת, בחודש האחרון הוא הגיע אלי כל שבוע למדידות, שקילות ומעקב. שיחות טלפון כל יום והרבה מיילים ועדכונים.
עבדנו על הפוזות ( תודה ענקית לארבל) ועברנו ביחד על התמונות והאסטרטגיה לקראת התחרות.

מלבד זאת, מאור זרדז, שמתחתן בקרוב עם קארין היקרה, נתן הופעת אורח ממש מושקעת בלבוש חייל מרינס והדהים את הקהל , גם עמית ספיר לא נשאר חייב והראה שגם עם הכנה של יומיים בלבד לקראת ההופעה הוא נראה מיליון דולר.

ניגרי, אוי ניגרי, מה ניהיה ממך? מה הגודל הזה? רק אחרי שהאדמור ורפי הצביעו עליך הצלחתי לזהות שמדובר בך ולא באיזה מקרר שמחכה להובלה.

בקרוב נעלה לאתר את סרטוני הוידיאו הרשמיים של התחרות בשיתוף עם פורטל פליקס.
למתחרים חולקו מתנות מחברת צ'מפיון, פרומקס וחברת ההלבשה למפתחי גוף- טייגר- אז גם להם מגיע תודה שתמכו ועזרו.

כן ירבו ארועים כאלו.
גיל ב-24 לחודש אני אצלך.

gil-Nissim
16-03-08, 01:51
גיל ב-24 לחודש אני אצלך.
חחח.. איזה לא קשור אתה אחי :laughing:

מזל טוב אור !!!

אתה נראה מעולה!!

אין לך ממה להתאכזב,זכית במקום ה-2 :sbb4:

כל עוד שמרת על כבודך, זה לא משנה באיזה מקום זכית :sbb4:

eminemfan
16-03-08, 02:01
חחח.. איזה לא קשור אתה אחי :laughing:

מזל טוב אור !!!

אתה נראה מעולה!!

אין לך ממה להתאכזב,זכית במקום ה-2 :sbb4:

כל עוד שמרת על כבודך, זה לא משנה באיזה מקום זכית :sbb4:
חחחחחחחחח סתם משעמם,איזה נדחף אני

גיל גרנות
16-03-08, 02:07
eminemfan אל תאיים... תבצע !
:-)

eminemfan
16-03-08, 02:10
eminemfan אל תאיים... תבצע !
:-)
תשמע אחרי החיטוב שעשיתי שנה שעברה עליתי מלוכלך ביותר אז יש לשנינו הרבה עבודה.ואני רוצה שתצלם אותי הפעם למה אני הולך להפתיע.

גיל גרנות
16-03-08, 02:37
אין בעיה, רק תזכיר לי יום לפני להביא את המצלמה, במקרה ואני אשכח :-)

גיל גרנות
16-03-08, 02:39
בימים הקרובים יעלו גם הסרטים.

תודות נוספות ל- ארבל, ארתיום, הילה, ואח של אור ביטון שסבל את אור ביטון בחדר ההלבשה :bow:

http://www.israelbody.org/Index.asp?CategoryID=191&ArticleID=1189

eminemfan
16-03-08, 02:40
אין בעיה, רק תזכיר לי יום לפני להביא את המצלמה, במקרה ואני אשכח :-)
סבבה,אני בא לראשון.

Logout
16-03-08, 02:48
איפה הרגליים ארבל? :o

eL!RaN
16-03-08, 03:42
תחרות היתה נחמדה מאוד !

zuko
16-03-08, 12:55
מזל טוב לזוכה!
אלוהים איזה מפלצת מאור זרדז,אין ספק שהוא מספר 1 בארץ,אין מה לדבר בכלל.
אחלה תמונות.

ניראה לי שזה השיזוף האמיתי של הבחור(תימני?) :)
http://www.israel-muscle.com/albums/Mr-North2008-Iffb-done/normal_DSCF7984_%28Medium%29.JPG (javascript:;)
http://www.israel-muscle.com/albums/Mr-North2008-Iffb-done/normal_DSCF7998_%28Medium%29.JPG (javascript:;)

Logout
16-03-08, 13:24
הרגליים של מאור פשוט מדהימות!
וזה משו שחסר להרבה מיתחרים פה בארץ.

eL!RaN
16-03-08, 13:47
הרגליים של מאור פשוט מדהימות!
וזה משו שחסר להרבה מיתחרים פה בארץ.

אל תשקח שהוא על סטרואידים !

Logout
16-03-08, 13:48
:mellow:

denous
16-03-08, 14:13
נשמע ענק מה שהלך שם !
אז קודם כל אור אחי כל הכבוד לך על המקום השני באמת שהיית חטוב בצורה מטורפת עד שבאמת היה אפשר להכניס שקלים בין הריבועים פשוט מדהים לדעתי היה מגיע לך המקום הראשון מקווה שהפעם הבאה תגיע למטרה שלך, כל הכבוד יצאת תותח ! :sbb4:
ארבל שתי דברים אחד שמעתי עליך שאתה גדול והכל אבל לא חשבתי שככה גדול אתה ענק אחי ונראה מצווין מה היקף ואתה עומד להתחרות ?
דבר שני תוריד את הסמל שים משהו אחר התמונה של הסמל לא מחמיאה לך לעומת התמונות כאן :}
לגבי מאור זדרד הבן אדם באמת מפלצת זה מטורף והרגליים באמת רמה עולמית כל הכבוד לו!
יש לו בכלל מתחרים למר ישראל ?!
דרך אגב אין קצת תמונות גב משהו ?
ודבר אחרון מיזה זה שעומד שם הכי שמאלי מכולם ? :|
הוא ממש אבל ממש לא חטוב בכלל מה הקטע לעלות ככה ?

Cortex
16-03-08, 15:19
אני מקווה שזה בנימה של צחוק ...:ohmy:

האדמור
16-03-08, 15:33
חוץ ממישל ואור שאר המתחרים היו ברמה נמוכה מאוד ובאמת מה שהיה שווה לראות זה את מאור שהגיע ענק מתמיד והרשים שם את כולם.

התחרות עצמה הייתה עלובה! 6 מתחרים ותחשבו שזה לא חולק לקטגוריות.... אני חושב שבקהל היו יותר מתחרים מאשר על הבמה, חחח.

בכל זאת אגיד מילה טובה על התחרות: כל תחרות מכניסה בי מוטיבציה וחשק להמשיך ולהתאמן חזק יותר וכך גם התחרות הזאת.

eminemfan
16-03-08, 16:26
מה יהיה תגיד לי

arbel2
16-03-08, 17:02

בא לי לתת לך סטירה עם הבולבול על המשפט הזה.

bigbit
16-03-08, 17:16
בא לי לתת לך סטירה עם הבולבול על המשפט הזה.

חחח איך אני אוהב שאתה אומר את המשפט הזה...

Shauder
16-03-08, 17:20

תהגיד לא אמרת שאתה מתחרה שם?

Night_Wolf
16-03-08, 17:28
1+:diractor:

Night_Wolf
16-03-08, 17:30
אני לא מאמין שבן אדם שטען שהוא עומד לעלות על במה ולהתחרות,אומר משפט כזה כמו שאמרתה!
עזוב אחי פרוש מפיתוח גוף מקצועי:flowers:

eyalamzleg
16-03-08, 17:51
:ohmy:
סתם קבל ח"ח כל הכבוד על המקום השני והחיטוב המרשים כל הכבוד!

m4a1
16-03-08, 18:07
מה?!:ohmy:

:flowers:

imported_NIR_B
16-03-08, 18:24

מיזה?מישל?

eminemfan
16-03-08, 18:25

מיזה?מישל?
מאור זרדז

sagi10
16-03-08, 18:32
בן כמה מאור ?

imported_NIR_B
16-03-08, 18:32
הא אזז איפה מישל תביאו תמונות משהו כואב לי הראש מכל זה

eminemfan
16-03-08, 18:35
בן כמה מאור ?
25 אוטוטו נראה לי.

ניר-תראה בעמוד הראשי תמונות ממר צפון.

imported_NIR_B
16-03-08, 18:37
ראיתי לא מצאתי
זה ההוא השחום שבתמונה שיש פה שארבל שם של כל ה 6 מתחרים זה ההוא מצד ימין של אור?

arbel2
16-03-08, 18:51
http://www.israel-muscle.com/displayimage.php?album=4&pos=270

בתמונה הזאת מאור מזכיר את קולמן

:(
איפה אני ואיפה הבחור הזה ...

eyalamzleg
16-03-08, 18:55
פיי איזה זקופי גב

Cortex
16-03-08, 19:08
יאאלהה גם כשהוא לא חטוב ויבש תראו איך רואים את כל הפרטים בגב

Night_Wolf
16-03-08, 20:50
http://www.israel-muscle.com/displayimage.php?album=4&pos=270

בתמונה הזאת מאור מזכיר את קולמן

:(
איפה אני ואיפה הבחור הזה ...

תמונה יפה בהחלט!
אבל איפה הוא ואיפה קולמן חחחחחח בכלל איפה קולמן ואיפה הבודיבילדינג הישראלי?!?!?!?!

arbel2
16-03-08, 21:34
תמונה יפה בהחלט!
אבל איפה הוא ואיפה קולמן חחחחחח בכלל איפה קולמן ואיפה הבודיבילדינג הישראלי?!?!?!?!

זאת הייתה דוגמא ,הוא רחוק מלהיות מאסיבי כמו רוני ,אבל תסתכל על תמונות של רוני מתחילת הדרך ,הגב של מאור מזכיר את הגב שלו בקטנה.

TheGift
16-03-08, 21:45
זרזד נראה מדהים. לפי דעתי שיצא לחו"ל, כבר אין לו מה לחפש פה...

שייקה
16-03-08, 22:33
מזל טוב לשניהם, כל הכבוד גם למישל על הראשון וגם לאור על השני, עלו והצליחו

shahar-king
16-03-08, 23:11
מאור מדהיםם יתן לנו הרבה כבוד בחו"ל

Samsung
17-03-08, 00:21
המבנה האנטומי של מאור מזכיר מאוד את של רוני קולמן.
שימו לב לידיים,גב,חזה,רגליים - כמובן לא מבחינת גודל, אלא צורה ויחסים.

Eskimo :-)
17-03-08, 13:07
קצת פאפרצי !
ארבל המתעלל 2 ?!

הניגרי לשלטון !

סליחה על הבורות

אבל מי זה הענק אם החולצה שחורה של fox ?

Night_Wolf
17-03-08, 13:13
סליחה על הבורות

אבל מי זה הענק אם החולצה שחורה של fox ?

ניגרי ענק:sbb4:
בהחלט ענק!

Alon Big Guy
17-03-08, 14:09
קצת פאפרצי !
ארבל המתעלל 2 ?!

הניגרי לשלטון !

סעמק ביטון מה נהייה ממך אחי, איזה חטוב אתה!!!
מצטער שלא יכלתי להגיע בסוף, ראית בעצמך שלא היה לי ולנתי איך =/..
אבל סחתיין על המקום2 זה מכובד מאוד ועוד יש שיפור ענקי מהתחרות של שנה שעברה..
התמונה שלך עם ארבל רואים כמה אתה חטוב ומיובש אחי .. סעמק איזה ידיים.. גם אני רוצה חיחעחיחע..:bow:
שמתי לב לרגליים שלך בתמונות שהם התחטבו מאוד.. :)
בקיצור אחי יש לך יכולות ענקיים..
יאללה סוף שנה לוס אנג'לס אני ואתה.. :)

Night_Wolf
17-03-08, 14:14
סעמק ביטון מה נהייה ממך אחי, איזה חטוב אתה!!!
מצטער שלא יכלתי להגיע בסוף, ראית בעצמך שלא היה לי ולנתי איך =/..
אבל סחתיין על המקום2 זה מכובד מאוד ועוד יש שיפור ענקי מהתחרות של שנה שעברה..
התמונה שלך עם ארבל רואים כמה אתה חטוב ומיובש אחי .. סעמק איזה ידיים.. גם אני רוצה חיחעחיחע..:bow:
שמתי לב לרגליים שלך בתמונות שהם התחטבו מאוד.. :)
בקיצור אחי יש לך יכולות ענקיים..
יאללה סוף שנה לוס אנג'לס אני ואתה.. :)

חחח אני לא יהפוך תפוסט המכובד הזה למריבה:flowers:
אני רק מציע לך שאתה טס ללוס אנג'לס תבקש מקום לנכה כי זה מה שיקרה לך אחרי שאני אפגוש אותך על הליכלוכים שלך אז אתה תשלם ביוקר מתוקי וגלעד לא שוכח ובטח שלא סולח:happy: :yup: :winked:
ועל הליכלוכים בפורום שרירים לפני יומיים אתה באמת תצטער:yup: נחמד מצידך להתחזות לאור ולהכנס לשם לקלל אותי ועוד אנשים חחח אחי יעשו בך לינצ' בסוף מה הסרט שלך?!:laughing:

נ.ב
אין לך מה להגיב לי כי לא משנה מה תגיד אני לא אשנה את דעתי בנושא!
רק הזכרתי לך שיש לנו חשבון קטנטן:flowers: שלא תברח הא?חח
יאלה יום טוב בנתיים ,אור שוב פעם כל הכבוד אחי:ok:

Alon Big Guy
17-03-08, 15:34
אני רק מציע לך שאתה טס ללוס אנג'לס תבקש מקום לנכה כי זה מה שיקרה לך אחרי שאני אפגוש אותך על הליכלוכים שלך אז אתה תשלם ביוקר מתוקי וגלעד לא שוכח ובטח שלא סולח:happy: :yup: :winked:
ועל הליכלוכים בפורום שרירים לפני יומיים אתה באמת תצטער:yup: נחמד מצידך להתחזות לאור ולהכנס לשם לקלל אותי ועוד אנשים חחח אחי יעשו בך לינצ' בסוף מה הסרט שלך?!:laughing:

נ.ב

חחח אל מה אתה מדבר?
נראה לך אין לי חיים חוץ מהפורום הזה? אני נכנס פעם בחודש לפורום וגם זה אולי.. כנראה מישהו ניסה לחם אותך יותר עליי.. תנסה לראות את זה לבד..
ותשלח לי בבקשה לינק של הליכלוכים כמו שאתה אומר אני רוצה לראות..

ועוד משהו... בחייאת תפסיק כל הזמן לנסות להרביץ לי מה אתה ילד קטן..
באמת אין לי מושג על מה אתה מדבר על הליכלוכים האלה..
תשאל את אור אם הוא חושב שזה אני ותיראה לבד.. אור מכיר אותי מצויין.. אני לא משחק בקקה אין לי זמן וזה וכוח ויום טוב גם לך..

סטרואיד D:
17-03-08, 17:35

נ.ב
אחת התגובות הבאמת מפגרות בפורום הזה.

Night_Wolf
17-03-08, 17:38

בגלל זה רשום לך שאתה עומד להיות מושעה על ספאמינג?:mellow:
עזוב אחי אל תיתערב בזה.

arbel2
17-03-08, 22:16
גלעד אני מבקש ממך לא לערב פה עניינים מפורומים אחרים ,תאכלס ? זה לא מעניין אף אחד.
אתה רוצה להרביץ לאלון ? תרביץ לאלון,שיהיה בכבוד.
אל תפרסם את זה בפורום ,זה לא עניינו של אף אחד פה.

gil-Nissim
17-03-08, 22:21

נ.ב
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח......
חולה על התגובות שלך אחי :laughing: :laughing:

עזוב אותך שטויות אחי, אל תתיחס ....

Eskimo :-)
17-03-08, 22:30
תגיד אתה זה סטרואיד הענק מפורום שרירים?
אם כן תפרסם כאן תמונות שהאנשים יראו קצת איזה חיה אתה.............

סטרואיד D:
17-03-08, 22:41
בגלל זה רשום לך שאתה עומד להיות מושעה על ספאמינג?:mellow:
עזוב אחי אל תיתערב בזה.
המועמד השעייה זה מזמן...
סתכל על התגובות שלך אפשר לחשוב פתחת פה מאפיה לאף אחד לא מעניין את הביצה שיש לך חשבון עם מישהו

Night_Wolf
17-03-08, 23:05
המועמד השעייה זה מזמן...
סתכל על התגובות שלך אפשר לחשוב פתחת פה מאפיה לאף אחד לא מעניין את הביצה שיש לך חשבון עם מישהו

חח לא פתחתי מאפיה הבהרתי לבחור נקודה חחח וזה לא היה אמור באמת לענין לך תביצה אלה לו בלבד!
טוב יאלה אין לי כוח לויכוחים פה בסדר פתחתי מאפיה יאלה אחלה לילה :flowers:

Mutant
18-03-08, 14:38
תחרות העולם בקלאס אולי

http://cache-storage.showme.co.il/media/2008/2/24/6/6/210966/2898551402021_b.jpg

קשה קשה..