PDA

צפה בגרסא המלאה : גיא אסולין זומן לנבחרת!

eminemfan
18-03-08, 16:19
נגד המשחק מול צ'ילה מה שאומר שהוא לא יוכל לשחק בנבחרת הספרדית-מהלך מצויין של קשטן הוא הולך להיות אחד השחקנים הטובים בעולם(ברצלונה) ואני לא מגזים מי שמבין כדורגל יודע על מה אני מדבר.
http://one.co.il/Article/112487.html

BBoyabon
18-03-08, 16:56
ואם הוא יסרב ?

מזה מהלך מצויין של קשטן בינתיים קשטן מאמן חרא

זה לא מהלך זה תרגיל

ואני לא סובל את גיא אסולין שילך קבנימט שישחק בניבחרת הספרדית
מזדיין אחד

blinki
18-03-08, 17:07
ואם הוא יסרב ?

זה לא מהלך זה תרגיל

:):):):):):) אחד

אתה דפוק? על מה אתה שונא אותו אין לי עוד 17 מה הבחור עשה לך ומתי בדיוק ראית/שמעת אותו? הוא התראיין אולי פעם אחת ואני אקח את הסיכון ואגיד לא ראית אותו משחק

BBoyabon
18-03-08, 17:09
אתה דפוק? על מה אתה שונא אותו אין לי עוד 17 מה הבחור עשה לך ומתי בדיוק ראית/שמעת אותו? הוא התראיין אולי פעם אחת ואני אקח את הסיכון ואגיד לא ראית אותו משחק

לא ראיתי אותו משחק ? ראיתי אותו מלא פעמים משחק

הוא אמר שהוא לא רוצה לשחק בנבחרת של ישראל אלה של ספרד אז שילך קבנימט

לא צריך תמזדיין הזה

CriminaL
18-03-08, 17:09
ואם הוא יסרב ?

זה לא מהלך זה תרגיל

סתום ת'פה שלך אידיוט אחד אתה אפילו לא מכיר את הבנאדם ואתה שונא אותו?
אחלה ילד שיחק איתי אחד הילדים הצנועים והשקטים.

eminemfan
18-03-08, 17:11
ואם הוא יסרב ?

זה לא מהלך זה תרגיל

הוא ואבא שלו אוהבים את ישראל ותמיד אמרו שהוא ישחק בנבחרת אז מה אתה מבלבל בביצים מה,קשטן מאמן טוב רק שהיה קמפיין לא משהו למרות שבעיני העולם "התקדמנו"(דירוג שיא,וניצחון על רוסיה) אבל לא משנה גם לגרנט היה קמפיין ראשון חרא והשני היה טוב מאוד ורק בגלל הפרש שערים לא עלינו לפלייאוף-גיא אסולין עוד יסב לנו הרבה גאווה.

BBoyabon
18-03-08, 17:12
סתום ת'פה שלך אידיוט אחד אתה אפילו לא מכיר את הבנאדם ואתה שונא אותו?
אחלה ילד שיחק איתי אחד הילדים הצנועים והשקטים.
פיי השחיף המוכער התחיל ליפתוח את הפה?
אני ראוה כל אחד בא לפה ומקלל אז יאללה גם אני יתחיל קצת

ואני ראיתי אותו משחק 20 אלף פעם הוא בא מי מקום קרוב אלי

BBoyabon
18-03-08, 17:13
הוא ואבא שלו אוהבים את ישראל ותמיד אמרו שהוא ישחק בנבחרת אז מה אתה מבלבל בביצים מה,קשטן מאמן טוב רק שהיה קמפיין לא משהו למרות שבעיני העולם "התקדמנו"(דירוג שיא,וניצחון על רוסיה) אבל לא משנה גם לגרנט היה קמפיין ראשון חרא והשני היה טוב מאוד ורק בגלל הפרש שערים לא עלינו לפלייאוף-גיא אסולין עוד יסב לנו הרבה גאווה.

אני לא מבלבל את הביצים הוא אמר את זה ממך לא ציפתי להודעה חסרת כבוד כזאתי

blinki
18-03-08, 17:15
גם בגיל 12 הוא היה מזדיין? כי זה הגיל שהוא עזב את ישראל,והוא לא אמר כזה דבר הוא פשוט אמר שהוא לא רוצה לשרת בצה"ל על מנת שלא יפגע לו בקריירה ובמידה שלא יתנו לו ללבוש את מדי נבחרת ישראל הוא ישחק בספרד אבל ההעדפה הראשונה שלו היא כמובן ישראל וגם את זה הוא לא אמר ואפילו לא אבא שלו אלא "מקרובים" אליו

BBoyabon
18-03-08, 17:16
גם בגיל 12 הוא היה :):):):):):)? כי זה הגיל שהוא עזב את ישראל,והוא לא אמר כזה דבר הוא פשוט אמר שהוא לא רוצה לשרת בצה"ל על מנת שלא יפגע לו בקריירה ובמידה שלא יתנו לו ללבוש את מדי נבחרת ישראל הוא ישחק בספרד אבל ההעדפה הראשונה שלו היא כמובן ישראל וגם את זה הוא לא אמר ואפילו לא אבא שלו אלא "מקרובים" אליו

הוא יכול לעשות שרות לאומי כמו בן סער אולי זה יהיה לו טיפה אבל ממש טיפה קשה אבל הוא יכול ליתרום בדרכים אחרות פי10 מאשר הוא היה תורם בתור גובניק

והוא כן אמר את זה אני לא מדבר סתם

eminemfan
18-03-08, 17:16
טוב עזוב לא משנה אני מתנצל אם דיברתי לא יפה אבל עובדה שהוא יבוא לשחק נגד צ'ילה והוא יהיה בנבחרת לעד אז תן לו צ'אנס-הוא יהיה כוכב עצום.

BBoyabon
18-03-08, 17:18
טוב עזוב לא משנה אני מתנצל אם דיברתי לא יפה אבל עובדה שהוא יבוא לשחק נגד צ'ילה והוא יהיה בנבחרת לעד אז תן לו צ'אנס-הוא יהיה כוכב עצום.

אני לא אמרתי שאני לא יתן לא צא'נס בטח שאני יתן לא אבל זה לא משנה את העובדה שאני כרגע לא אוהב אותו לא בתור שחקן ולא בתור מה שהוא הראה בראויות איתו

ואל תיתנצל אחי מה אנחנו ילדים פה ? רק לדבר בכבוד כמו שאני מדבר איתך זה הכל
אינטינה חי דיאלי פאמת'ני דבה?

eminemfan
18-03-08, 17:21
אני לא אמרתי שאני לא יתן לא צא'נס בטח שאני יתן לא אבל זה לא משנה את העובדה שאני כרגע לא אוהב אותו לא בתור שחקן ולא בתור מה שהוא הראה בראויות איתו

ואל תיתנצל אחי מה אנחנו ילדים פה ? רק לדבר בכבוד כמו שאני מדבר איתך זה הכל
אינטינה חי דיאלי פאמת'ני דבה?
חחחחחחחחחחחחחח,תשמע אם הוא היה משחק בספרד הבוגרת והיה נהפך לכוכב עצום לא הייתי סולח לו ומקלל אותו כל החיים אבל הנה רביעי הבא הוא ישחק -יהיה פסטיבל סביבו כמו שהיה לבן סהר ראיונות וכו' ונזכה להכיר אותו ולפי חוקי פיפא הוא לא יוכל לשחק בנבחרת אחרת אז הרווחנו.

eminemfan
18-03-08, 17:22
האק,שוף עיוני-
http://www.one.co.il/Article/112487.html

BBoyabon
18-03-08, 17:24
האק,שוף עיוני-
http://www.one.co.il/Article/112487.html

וואחה יאללה אני תאנמשי אקל שיחז'ה

וושלמה חביבי

trx--->sus
18-03-08, 17:24
לא ממש יצא לי לצפות בו

eminemfan
18-03-08, 17:28
לא ממש יצא לי לצפות בו
יש לו משחק דומה מאוד לשל מסי ונגיעות כמו של רונלדיניו ואני לא מגזים זה מזכיר רצח.

eminemfan
18-03-08, 17:31
יש לו כמה סירטונים ביו טיוב-
http://www.youtube.com/watch?v=auUxdr78Rok&feature=related

eminemfan
18-03-08, 17:35
וואחה יאללה אני תאנמשי אקל שיחז'ה

וושלמה חביבי
אני חלש במרוקאית חחח

CriminaL
18-03-08, 17:49
פיי השחיף המוכער התחיל ליפתוח את הפה?
אני ראוה כל אחד בא לפה ומקלל אז יאללה גם אני יתחיל קצת

ואני ראיתי אותו משחק 20 אלף פעם הוא בא מי מקום קרוב אלי
עוד חודשיים נעלה תמונות תראה מה זה שחיף

eminemfan
18-03-08, 17:53
עוד חודשיים נעלה תמונות תראה מה זה שחיף
די נשמה אתה שפיץ על מה שעברת אף אחד פה בפורום לא עבר ואתה ראוי להערכה אז אני מבקש ממך וממנו להתנצל אחד בפני השני.

BBoyabon
18-03-08, 18:09
די נשמה אתה שפיץ על מה שעברת אף אחד פה בפורום לא עבר ואתה ראוי להערכה אז אני מבקש ממך וממנו להתנצל אחד בפני השני.

חביב אין על מה להיתנצל הוא בא בגישה חרא מזלזלת שכל כוונתה ליפגוע בי בלי שום היתגרות מצידי
זו התוצאה אנשים פה אין לרובם פה טיפת כבוד אפילו מאחורי מיקלדת

וכרימנל

תעלה עוד חודשיים תמונות זה עדיין לא משנה את העובדה שאתה שחיף וגם עוד חודשיים אלה אם תיקח GH לא תשנה את העובדה הזאתי

סלמאת מותק

flikeron
18-03-08, 18:45
כן הוא משחק בבארסה ב', שיחק שנה שעברה אם בוז'אן קרקיץ וגובאני דוס סאנטוס החברים הכי טובים שלו, הוא סיפר בכתבה עליו שהם באים כל יום שבת אליו לאכול ג'חנון וביצה.
אני אישית רואה את הגולים שהוא מכניס והוא מכניס גול כימאט כל משחק, שחקן אדיר, הוא יעלה לבוגרים עוד שנתיים בקצב הזה, הוא בגיל שלי הזין הזה! :ohmy:

eminemfan
18-03-08, 18:47
[QUOTE=flikeron]כן הוא משחק בבארסה ב', שיחק שנה שעברה אם בוז'אן קרקיץ וגובאני דוס סאנטוס החברים הכי טובים שלו, הוא סיפר בכתבה עליו שהם באים כל יום שבת אליו לאכול ג'חנון וביצה.
אני אישית רואה את הגולים שהוא מכניס והוא מכניס גול כימאט כל משחק, שחקן אדיר, הוא יעלה לבוגרים עוד שנתיים בקצב הזה, הוא בגיל שלי הזין הזה! :ohmy:[/QUOTE
חחח ואלה לא ידעתי את זה שהם אכלו ג'חנון אצלו-לפי דעתי שנה הבאה הוא עולה לבוגרים.

m4a1
18-03-08, 20:14
http://gaiassulin.com/
בואנה ראיתי סרטונים שלו ביוטוב הוא אחד החיות איזה מהירות!

superbik3
18-03-08, 20:28
עד גיל 12 הוא היה גר בנהריה הוא היה בבית ספר לידי
מאיפה אתה 親分oyabon מהאזור אחי??

ואני יכול להגיד לכם שהוא היה ילד שחצן רצח בטח כולכם מכירים את "המתלהבים" האלה,אבל בטוח הוא השתנה, בברצלונה החינוך לא כמו פה..

והוא שחקן כדורגל ענק, אני זוכר ביסודי היינו עושים משחקים איתו הוא היה עושה לקבוצה הכל מרים לעצמו למספרות מחצי מגרש ומכניס דברים כאלה חחח

*DAVID*
18-03-08, 21:27
לא ראיתי אותו משחק ? ראיתי אותו מלא פעמים משחק

הוא אמר שהוא לא רוצה לשחק בנבחרת של ישראל אלה של ספרד אז שילך קבנימט

לא צריך תמזדיין הזה
קודם כל עם אני לא טועה רק פעם אחת הוא שותף במשחק של בארסה ככה שלא ראיתה אותו משחק
על תדבר שטויות
ושנית הציעו לו אזרחות ספרדית והוא סירב כי הוא אמר שהוא אזרח ישראלי גאה והוא רוצה לשחק בניבחרת ישראל
אבל בדוגרי אני לא מחזיק מימנו

eminemfan
18-03-08, 21:29
קודם כל עם אני לא טועה רק פעם אחת הוא שותף במשחק של בארסה ככה שלא ראיתה אותו משחק
על תדבר שטויות
ושנית הציעו לו אזרחות ספרדית והוא סירב כי הוא אמר שהוא אזרח ישראלי גאה והוא רוצה לשחק בניבחרת ישראל
אבל בדוגרי אני לא מחזיק מימנו
אזרחות ספרדית זה בשביל שהוא לא ייחשב כזר שם זה לא קשור לנבחרת הוא ישחק בנבחרת שלנו."לא מחזיק"? שהוא ישחק בליגת האלופות תגיד לי את זה.

*DAVID*
18-03-08, 21:33
אזרחות ספרדית זה בשביל שהוא לא ייחשב כזר שם זה לא קשור לנבחרת הוא ישחק בנבחרת שלנו."לא מחזיק"? שהוא ישחק בליגת האלופות תגיד לי את זה.
אני לא אומר שהוא לא טוב פשוט אני לא כולכך אוהב את השחקן לא כי הוא לא שחקן טוב. אני גם לא אוהב את רונאלדו לדעתי הוא קוקסינל ונגיד רונאלדיניו גם בתקופות הכי חרא שלו חשבתי שהוא תותח על.
יש מצב שהוא שחקן טוב אבל בגלל שהוא ישראלי אני לא מאמין שהוא יגיע רחוק אבל עם הוא יגיע רחוק אז אני ישמח

Dino Psaras
18-03-08, 21:37

בונה סוזוקי מה נסגר איתך כל הודעה וכל מה שתקוע לך בראש זה "כבוד"? שתחרר כבר בנאדם ..אמר נבחרת ספרדית אז מה? גם אם אני הייתי במצב שלו הייתי אומר שאני לא סגור על עצמי ויש מצב לפה ולפה.

eminemfan
18-03-08, 21:45
אני לא אומר שהוא לא טוב פשוט אני לא כולכך אוהב את השחקן לא כי הוא לא שחקן טוב. אני גם לא אוהב את רונאלדו לדעתי הוא קוקסינל ונגיד רונאלדיניו גם בתקופות הכי חרא שלו חשבתי שהוא תותח על.
יש מצב שהוא שחקן טוב אבל בגלל שהוא ישראלי אני לא מאמין שהוא יגיע רחוק אבל עם הוא יגיע רחוק אז אני ישמח
ישראלים כשהם באירופה הם הכי פייטרים שיש מה קרה לך.

Dino Psaras
18-03-08, 22:02

רונאלדו של מנצ'סטר או רונאלדו האגדי?

eminemfan
19-03-08, 20:51
סתכלו איזה צנוע וחמוד עוד מתחלף לו הקול-
http://www.one.co.il/Article/112583.html