PDA

צפה בגרסא המלאה : מחירי החלבון והדולר..

Tal67
20-03-08, 13:37
יש קשר בין שער הדולר למחירי החלבון?
כאילו הדולר צנח אז למה המחירים גם לא?

SiX PACK
20-03-08, 13:54
כמה הדולר עכשיו..?

bl0rgish
20-03-08, 14:03
3.377 כרגע..
אתמול הוא נסגר על 3.394

P-a-n-1-c
20-03-08, 14:03
3.37

SiX PACK
20-03-08, 14:06
3.37

איזה עלוב, והיורו..?

superbik3
20-03-08, 15:12
5.2 נראה לי

ran_z
20-03-08, 15:14
מה לנו ולדולר.

Arsan
20-03-08, 15:17
מחירי החלבון הינם בדולרים ובאמת היבואן בארץ לא מתחשב בכך וחבל , אם למשהו יהיה כוח יום אחד שיארגנו חרם על אופטימום ועוד כמה חברות גדולות שהוא מיבא ואולי הוא ילמד

Danzig
20-03-08, 15:27
מה אתם אומרים על הזמנה מbb.com?

The Sun
20-03-08, 15:30
אני אומר שאם נעשה קנייה מרוכזת 4-5 אנשים יהיה שווה להזמין מחו"ל... אני בפנים אם מישהו מעוניין לעשות כזה דבר ויש לו כרטיס אשראי שיכול לבצע קנייה כזאת.

Arsan
20-03-08, 15:31
מה אתם אומרים על הזמנה מbb.com?
הם הפסיקו משלוחים לחו"ל לא יודע למה

BodyKilo
20-03-08, 17:16
אני אומר שאם נעשה קנייה מרוכזת 4-5 אנשים יהיה שווה להזמין מחו"ל... אני בפנים אם מישהו מעוניין לעשות כזה דבר ויש לו כרטיס אשראי שיכול לבצע קנייה כזאת.
עזוב אחי וותר על דבר כזה.. כבר כמה תחסוך? 30-50 שקל? ולא נשכח ת'כאב ראש...

אם ממש רוצים לקנות בזול האופציה היחידה היא שקרוב משפחה או מישהו שמכירים הוא בחו"ל ומתכוון לעלות לארץ בתקופה הקרובה.. בכלל, בארה"ב המחירים של האבקות חלבון, הקריאטין וכל התוספים ממש ברצפה, רציני..

או שלא חייב שיעלה לארץ, אבל לעשות משלוח משם לארץ...(מה שיעלה את המחיר של כל זה, ובגלל זה עדיף שמישהו יביא)

Blabla144
20-03-08, 17:36

אם ממש רוצים לקנות בזול האופציה היחידה היא שקרוב משפחה או מישהו שמכירים הוא בחו"ל ומתכוון לעלות לארץ בתקופה הקרובה.. בכלל, בארה"ב המחירים של האבקות חלבון, הקריאטין וכל התוספים ממש ברצפה, רציני..

או שלא חייב שיעלה לארץ, אבל לעשות משלוח משם לארץ...(מה שיעלה את המחיר של כל זה, ובגלל זה עדיף שמישהו יביא)
5 ילדים יוצאים ברווח מאוד נחמד .
ביחס לארץ שהמחיר מטורף!!

Danzig
20-03-08, 18:00

עם הדולר כרגע זה יוצא שאני חוסך 200 שקל.

BodyKilo
20-03-08, 18:03
אשמח אם תראה לי את החישובים..

The Sun
20-03-08, 18:08
אז יש או אין מישהו בעניין הזה? אחלה חיסכון שבעולם ואפשר לקנות מראש ישר 2 באקטים של חלבון

JoeTwille
20-03-08, 18:39
מה לנו ולדולר.

אולי כמעת הכל?

Eskimo :-)
20-03-08, 18:43
חחחחחח בוא נפתח בורסת חלבון
שער הסריוס מאס עלו בכ חצי אחוז
לעומת זאת שער הקריאטין ירד בנסיג של כ 1.5 אחוז...

ran7
20-03-08, 18:56
אז יש או אין מישהו בעניין הזה? אחלה חיסכון שבעולם ואפשר לקנות מראש ישר 2 באקטים של חלבון
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחח
באקטים חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

Elevation
20-03-08, 19:18
5 ילדים יוצאים ברווח מאוד נחמד .
ביחס לארץ שהמחיר מטורף!!

חמישה ילדים מקבלים זין גדול לתחת.

נתחיל בזה שכל משלוח ששוקל מעל חמישה קילוגרם ומכיל מוצרי מזון/תוספי תזונה, מעוכב ע"י המכס.

זה לבד עולה חמש מאות שקל.

עמלות על האיכסון שלו במשרדים שלו, הנפקת אישורים כדי לשחרר את זה (כן כן, דיברתי עם העמילים, הם מקבלים המון משלוחים מHigher power AKA :):):):):):):):):):):):):):):):):) וכל מוצר, כולל אלו שמוכרים למכס, מעוכב וצריך להצהיר עליו בהתאמה. וזה עוד כסף.

מעבר לזה, כמות שגובלת בעשרה קילוגרם ויותר (שזה רק שני שקים, כן?) נחשבת כבר על גבול המסחרית, ואז צריך רישיון ייבוא, או לחלופין, שלל הצהרות וטפסים.

מעבר לזה, אתם נצרכים (ועשיתי את זה בעצמי, אני לא ממציא) להמציא טופס מהרופא משפחה שלכם שאומר שאתם זקוקים לתיסוף חלבון כדי להצדיק את הכמות, שנחשבת מסחרית.

נשמע לכם משתלם? שתהיו לי בריאים.

gad57
20-03-08, 20:33

נתחיל בזה שכל משלוח ששוקל מעל חמישה קילוגרם ומכיל מוצרי מזון/תוספי תזונה, מעוכב ע"י המכס.

עמלות על האיכסון שלו במשרדים שלו, הנפקת אישורים כדי לשחרר את זה (כן כן, דיברתי עם העמילים, הם מקבלים המון משלוחים מHigher power AKA :):):):):):):):):):):):):):):):):) וכל מוצר, כולל אלו שמוכרים למכס, מעוכב וצריך להצהיר עליו בהתאמה. וזה עוד כסף.

מעבר לזה, כמות שגובלת בעשרה קילוגרם ויותר (שזה רק שני שקים, כן?) נחשבת כבר על גבול המסחרית, ואז צריך רישיון ייבוא, או לחלופין, שלל הצהרות וטפסים.

מעבר לזה, אתם נצרכים (ועשיתי את זה בעצמי, אני לא ממציא) להמציא טופס מהרופא משפחה שלכם שאומר שאתם זקוקים לתיסוף חלבון כדי להצדיק את הכמות, שנחשבת מסחרית.

זה ככה גם אם קרוב משפחה שגר בחו"ל שולח לי את זה בתור מתנה?:mellow:

Blabla144
20-03-08, 20:53

זיין בתחת זה גם משהו:unsure: :ohmy: :mellow: :unsure: חחחחחחח
טוב אני באנגליה פחות מחודש ננסה להביא משהו מקומי ואולי צ'מפיון ואופטימום בזול

Elevation
20-03-08, 21:12
זה ככה גם אם קרוב משפחה שגר בחו"ל שולח לי את זה בתור מתנה?:mellow:

אם זה ארוז סגור ונעול, יכולה להיות בעיה. אם זה לא ארוז יכולים לפשפש לך בזה ואת זה אתה גם לא רוצה.

קיצר, דאבל אנטרי.

BodyKilo
20-03-08, 23:39
שלא ימצאו שם בטעות קוקאין..

וידעתי שכל העניין הזה לא משתלם, כמו הבחור ההוא שאמר שהוא חוסך 200 שקל... לפי החישובים(שאתה הראת לפחות) זה לא הגיוני, ידעתי את זה..

בקיצור חבר'ה, אין מה לעשות... המחירים בארץ אולי יקרים אבל זה מה יש... אל תשכחו שהרבה דברים עומדים מאחרי הורדה והעלאת מחירים ולא רק שער הדולר.