PDA

צפה בגרסא המלאה : מאבק האליפות באנגליה

Antonator1
23-03-08, 15:13
עוד כמה דקות מתחיל הסופר סאנדיי הגדול. כל ארבעת האנגליות גדולות פוגשות זו את זו במאבק שיכול לקבוע פחות או יותר את גורל האליפות. תחזיות? תקוות?

אני מקווה מאד שליברפול יתעלו על עצמם פעם נוספת וינצלו יכולת לא טובה במיוחד של יונייטד ותוך כדי כך יעניקו מתנה יקרה מפז לארסנל שתתמודד מאוחר יותר נגד צ'לסי. כמובן שאני מעדיף את ארסנל כמנצחת, במיוחד בהתחשב בזה שלוונגר ולקבוצה שלו יש יותר פוטנציאל ללכת עד הסוף אם כבר מדברים על קבוצה שיכולה לעבור את סר אלכס. הקללה של גרנט כבר גרמה לי לבלבול מוחלט לגבי היכולת של צ'לסי ללכת על תואר רציני השנה. תאכלס הכישרון שטמון בקבוצה הזאת מספיק גם ליותר מתואר אחד, אבל בלי קשר לסטיגמות לגבי יכולתו של גרנט להוביל קבוצה כמו צ'לסי לנצחונות במעמדים גבוהים - זה פשוט נכון שבמשחקים האלה מישהו כאילו מטיל עליו קללה.

Ja Rule
23-03-08, 15:14
המשחקים ב5+?

DMX
23-03-08, 15:19
יאללה גרנט! מאחל לו בהצלחה

Nicolas
23-03-08, 15:31
מקווה שצלסי תנצח ומנצסטר תפסיד אבל בסוף יהיה

מנצסטר 1-0
ארסנל-צלסי תיקו

*DAVID*
23-03-08, 15:50
בליגה האנגלית הקבוצה המועדפת עליי היא צ'לסי
אבל אני מתתתתת שהם יפסידו כדי שיעיפו כבר את גרנט!!!
אבל הכי חשוב לי שמנצ'סטר המגעילים האלה לא ייקחו אליפות

DMX
23-03-08, 16:14
בליגה האנגלית הקבוצה המועדפת עליי היא צ'לסי
אבל אני מתתתתת שהם יפסידו כדי שיעיפו כבר את גרנט!!!
אבל הכי חשוב לי שמנצ'סטר המגעילים האלה לא ייקחו אליפות

מה אתה אדיוט? הוא אחד משלנו

Antonator1
23-03-08, 16:27
מה אתה אדיוט? הוא אחד משלנו
נו יופי, גם אנשים כמו ראובן עובד הם "משלנו"... אז למה שהוא פשוט לא יחליף את מירקו ווצ'יניץ' ברומא?!

DMX
23-03-08, 16:46
נו יופי, גם אנשים כמו ראובן עובד הם "משלנו"... אז למה שהוא פשוט לא יחליף את מירקו ווצ'יניץ' ברומא?!

כי הוא לא מספיק טוב, גרנט מספיק טוב ותעשה לי טובה אל תגיד לי שהוא לא עושה עבודה מצויינת

Ido
23-03-08, 16:51
2-0 מנצסטר

עוד מעט מתחיל צלסי - ארסנל ב"ה ארסנל תפתח להם תתחת

Antonator1
23-03-08, 16:56
כי הוא לא מספיק טוב, גרנט מספיק טוב ותעשה לי טובה אל תגיד לי שהוא לא עושה עבודה מצויינת
בהתחשב בחוסר הנסיון שלו באירופה ובמיוחד לאור העובדה שהוא קיבל את אחד המועדונים הגדולים באירופה ובעולם הוא עושה עבודה מצויינת. מעמד כזה זה כבר לא משחק ילדים. גם אם הוא מפשל פה ושם במשחקים גדולים, באופן כללי צ'לסי משחקת לא רע בכלל תחתיו. וזה בהתחשב בכך שגם כשבשנות ה-90 צ'לסי זכתה בתארים באירופה היא הצליחה פחות בליגה ממה שהיא מצליחה עכשיו תחת גרנט (לא תמיד פחות טוב, אבל בטח לא יותר טוב - ואם כן אז לא בהרבה).

eminemfan
23-03-08, 17:00
יאללה צ'לסי,המפסידה אומרת ביי ביי לאליפות.

*DAVID*
23-03-08, 17:02
אז מה שהוא אחד מאיתנו?.........
וחוץ מיזה הוא סתם גרוע
הוא הגיע לצ'לסי עם קשרים ולא בזכות יכולת
לא משנה לאן הם הגיעו זה כי יש להם סגל שחקנים מהטובים בעולם
ואפילו העוזר של גרנט מאמן הרבא יותר גדול מימנו

*DAVID*
23-03-08, 17:03
יואווווו ראיתי עכשו מנצ'סטר 3 0 איזה אפסים ליברפול

Antonator1
23-03-08, 17:04
אוקיי, יונייטד קרעה את החברה' לגזרים... חוץ מזה שזה מטיל בספק גדול מאד את הסיכויים של ליברפול להתקדם לכיוון גביע אירופה שישי בתולדותיה, זה גם מקרב את פרגי בצעדי ענק לאליפות. לארסנל וצ'לסי יש עוד מזל שהן פוגשות אחת את השנייה, כי אם אחת מהן הייתה פוגשת את ליברפול והשנייה את מנצ'סטר זה היה תלוי במנצ'סטר יותר מכל.

eminemfan
23-03-08, 17:05
אז מה שהוא אחד מאיתנו?.........
וחוץ מיזה הוא סתם גרוע
הוא הגיע לצ'לסי עם קשרים ולא בזכות יכולת
לא משנה לאן הם הגיעו זה כי יש להם סגל שחקנים מהטובים בעולם
ואפילו העוזר של גרנט מאמן הרבא יותר גדול מימנו
מה אתה מבלבל ת'מוח מה,קשה לך להיות קצת פטריוט?! וגרנט הוא גאון כדורגל על מה אתה מדבר בכלל-אף מאמן בעולם לא היה עושה יותר ממנו ואפילו אולי פחות-את הכסף סופרים במדרגות זאת נראה בסוף העונה.

Antonator1
23-03-08, 17:09
אם ארסנל הייתה יותר מכוונת בחלק ההתקפי הם שמים כבר את האליפות בכיס. התנועה שלהם על המגרש, עם כדור או בלי - כנראה יותר טובה מזו של שתי המתחרות.

eminemfan
23-03-08, 17:14
אם ארסנל הייתה יותר מכוונת בחלק ההתקפי הם שמים כבר את האליפות בכיס. התנועה שלהם על המגרש, עם כדור או בלי - כנראה יותר טובה מזו של שתי המתחרות.
הם אלגנטיים,טכנים,צעירים מרהיבים עם הכדור אבל חסר להם רועעעעעעעעעע!

Antonator1
23-03-08, 17:17
הם אלגנטיים,טכנים,צעירים מרהיבים עם הכדור אבל חסר להם רועעעעעעעעעע! אם רק היו להם עוד שחקנים כמו פברגאס... אדבאיור אמנם נע מצויין ומהווה יחידה פיזית שיש להתחשב בה, אבל ראיתי אותו במהלך העונה מבזבז מצבים שאבי מלר היה מבקיע מהם.

Danzig
23-03-08, 17:29
אנטון איזה ערוץ\שעה?

אני מקווה מאוד שצ'לסי תיקח, למרות שלמנצ'סטר יש סיכוי לא קטן יותר.

DrGYM
23-03-08, 17:32
אם רק היו להם עוד שחקנים כמו פברגאס... אדבאיור אמנם נע מצויין ומהווה יחידה פיזית שיש להתחשב בה, אבל ראיתי אותו במהלך העונה מבזבז מצבים שאבי מלר היה מבקיע מהם.

הם ממש לא צריכים פברגאס נוסף, הם צריכים חלוץ עם ניסיון וקילר אינסטינקט שידע לשים את הכדור ברשת :

דרוגבה

:-).

eminemfan
23-03-08, 17:35
הם ממש לא צריכים פברגאס נוסף, הם צריכים חלוץ עם ניסיון וקילר אינסטינקט שידע לשים את הכדור ברשת :

דרוגבה

אנשים סתם יורים בלי לחשוב-אתה ראית כמה שערים אדבאיור שם שאתה ישר מעלה את השם של דרוגבה?

Antonator1
23-03-08, 17:46

דרוגבה

בגלל שיש להם שחקן כמו חלב מאחורי ההתקפה הם כנראה באמת לא צריכים פברגאס נוסף.

ואדבאיור אמנם יודע לכבוש, אף אחד לא יקח את זה ממנו, אבל עדיין אין לו את הבטחון והחדות הנדרשים. זה יבוא עם הנסיון.

The Sun
23-03-08, 18:13
יום אבל

Dino Psaras
23-03-08, 18:13
מה נסגר עם כריסטיאנו רונאלדו? לא נמאס לו להבקיע?

בעונות הראשונות שלו ביונייטד (בעיקר 03/04, 04/05 וגם 05/06 אפשר לומר), הוא סתם היה מעביר את עצמו ולא עושה משהו באמת מועיל. שערים הוא לא הבקיע הרבה. אבל החל מהעונה שעברה ובמיוחד העונה, הבנאדם בטירוף. והוא לא חלוץ בכלל ..

היחיד שאני זוכר שהבקיע בצורה כזו פנומנלית הוא רונאלדו השמן, זה שפעם היה השחקן הטוב בהיסטוריה.

eminemfan
23-03-08, 18:35

בעונות הראשונות שלו ביונייטד (בעיקר 03/04, 04/05 וגם 05/06 אפשר לומר), הוא סתם היה מעביר את עצמו ולא עושה משהו באמת מועיל. שערים הוא לא הבקיע הרבה. אבל החל מהעונה שעברה ובמיוחד העונה, הבנאדם בטירוף. והוא לא חלוץ בכלל ..

היחיד שאני זוכר שהבקיע בצורה כזו פנומנלית הוא רונאלדו השמן, זה שפעם היה השחקן הטוב בהיסטוריה.
השחקן הטוב בעולם כיום.

*DAVID*
23-03-08, 18:54
השחקן הטוב בעולם כיום.
וואלה לא מסכים איתך
לדעתי קאקא הכי טוב בעולם רק שהוא ניתקע בקבוצה של זקנים שלא מצליחה לזוז
עם קאקא יעבור לקבוצה שנימצאת במצב יותר טוב מי של מילאן אז תיראה איזה שחקן הוא

*DAVID*
23-03-08, 18:58

מה עם רומאריו?
ומה עם הגדול מי כולם פלה
וגם ראול אולי עכשו פחות אבל הבקיע הרבא בגיל 29 מלך השערים של ליגת האלופות
ויש עוד הרבא

Danzig
23-03-08, 19:04
השחקן הטוב בעולם? לא מסכים איתך.
כן רקובה צודק, הוא היה תמיד תותח בכל העניין של תרגילים וענייינים, רק אף פעם לא הכניס שערים, עכשיו זה שונה בכל אופן.
לדעתי קאקא שחקן מצויין לא פחות, אולי אפילו יותר.

Antonator1
23-03-08, 19:10
ארסנל כבר מובילה 1 - 0!

The Sun
23-03-08, 19:13
איזה באסה אחר י זה לראות מכבי ת"א - מ.ס אשדוד

eminemfan
23-03-08, 19:14
1-1 ישששששששששששששששששששששש

*DAVID*
23-03-08, 19:17
חחח אני רואה עכשו את המשחק של בארסה ההבדל בין זה לבין הליגה הישראלית זה שמיים וארץ
הליגה הישראלית זה ילדים בגן חובה ליד הליגה הספרדית או האנגלית

eminemfan
23-03-08, 19:23
ישששששששששששששששששששש 2-1 לצ'לסי צמד לדרוגבה היה מסריח מחצית ראשונה ומה נהיה?

Danzig
23-03-08, 19:29
חחח אני רואה עכשו את המשחק של בארסה ההבדל בין זה לבין הליגה הישראלית זה שמיים וארץ

אחושילינג, אבל מה הולך עם אטו !?

*DAVID*
23-03-08, 19:29
טובבבב........ איןןן אני חולה על דרוגבה שחקן ענקק

Danzig
23-03-08, 19:32
תותחון הבוז'אן הזה לא ראיתי את המשחק מהתחלה, יפה לו זוג.

eminemfan
23-03-08, 19:39
אברם ניצח! כל מאמן אחר היה מחליף את דרוגבה (חצי פצוע ויכולת חלשה)במחצית הראשונה אבל הוא השאיר אותו ויצא גדול-האוהדים שרו קאמבק מוריניו עלקקק

Antonator1
23-03-08, 19:46
זהו, עכשיו זה הכל או כלום - גרנט צריך ללכת עד הסוף והוא הוכיח שיש לו את היכולת והכלים לעשות זאת.

eminemfan
23-03-08, 19:52
זהו, עכשיו זה הכל או כלום - גרנט צריך ללכת עד הסוף והוא הוכיח שיש לו את היכולת והכלים לעשות זאת.
אם הוא היה מפסיד לא הייתי מרחם עליו-האוהדים והתקשורת מחכים לו כמו רוטווילרים בפינה,אבל סוף סוף סתם להם ת'פה עם ניצחון נגד קבוצה גדולה במשחק גדול בשיא המאני טיים.

Dino Psaras
23-03-08, 20:03
מה עם רומאריו?
ומה עם הגדול מי כולם פלה
ויש עוד הרבא

בהודעתך הוכחת שני דברים:

1. אין לך מושג בכדורגל
2. אתה חי על סטיגמות כגון "פלה הגדול מכולם". אני חותם לך בערבות שמעולם לא ראית מה פלה עשה בקריירה שלו. ועם כל הכבוד למשה שהוא עשה בקריירה שלו, בתקופה ההיא, אי אפשר להפוך אותו לגדול מכולם. אחד החלוצים הגדולים והמשובחים- כן. הגדול מכולם- ממש ממש לא.

מה עם רומאריו?

מה איתו? בשיאו היה השחקן הטוב בעולם ואחד הטובים ביותר אי פעם. אבל, שוב- לא הגדול מכולם. הוא לא עשה מספיק בשביל להיות אחד כזה.

וזה הציטוט שבגינו הגעתי למסקנה הפשוטה והברורה שאין לך מושג בכדורגל.

ראול? תגיד, אתה צוחק עליי? בשיא שלו הוא לא דיגדג רבים וטובים כגון רונאלדו בשיאו, מראדונה, זידאן, באג'יו וכו'. על זה שהוא מלך השערים של ליגת האלופות מגיע לו הרבה כבוד, הוא היה בעבר סקורר ענק, אבל כמות שערים זה לא מה שקובע. קח לדוגמא את ואן ניסטלרוי שכבש בעונות הראשונות שלו ביונייטד בצרורות וכעת הוא הכובש השני בתולדות הצ'מפיונס. מדוע אותו לא הזכרת כמועמד לשחקן הטוב בעולם? אני יאמר לך מדוע- מפני ששערים - כמו שאמרתי - הם לא הכל. היכולת, היכולת, זה מה שהופך שחקן מעוד סתם שחקן טוב לשחק על.

רונאלדו בשיאו לא ראה ממטר כל חלוץ אחר שהיה בהיסטוריה, וזה כולל את רומאריו ופלה (ששיחק בתקופה בה המגינים היו בדיחה מהלכת).

*DAVID*
23-03-08, 20:06
בהודעתך הוכחת שני דברים:

1. אין לך מושג בכדורגל
2. אתה חי על סטיגמות כגון "פלה הגדול מכולם". אני חותם לך בערבות שמעולם לא ראית מה פלה עשה בקריירה שלו. ועם כל הכבוד למשה שהוא עשה בקריירה שלו, בתקופה ההיא, אי אפשר להפוך אותו לגדול מכולם. אחד החלוצים הגדולים והמשובחים- כן. הגדול מכולם- ממש ממש לא.

מה איתו? בשיאו היה השחקן הטוב בעולם ואחד הטובים ביותר אי פעם. אבל, שוב- לא הגדול מכולם. הוא לא עשה מספיק בשביל להיות אחד כזה.

וזה הציטוט שבגינו הגעתי למסקנה הפשוטה והברורה שאין לך מושג בכדורגל.

ראול? תגיד, אתה צוחק עליי? בשיא שלו הוא לא דיגדג רבים וטובים כגון רונאלדו בשיאו, מראדונה, זידאן, באג'יו וכו'. על זה שהוא מלך השערים של ליגת האלופות מגיע לו הרבה כבוד, הוא היה בעבר סקורר ענק, אבל כמות שערים זה לא מה שקובע. קח לדוגמא את ואן ניסטלרוי שכבש בעונות הראשונות שלו ביונייטד בצרורות וכעת הוא הכובש השני בתולדות הצ'מפיונס. מדוע אותו לא הזכרת כמועמד לשחקן הטוב בעולם? אני יאמר לך מדוע- מפני ששערים - כמו שאמרתי - הם לא הכל. היכולת, היכולת, זה מה שהופך שחקן מעוד סתם שחקן טוב לשחק על.

רונאלדו בשיאו לא ראה ממטר כל חלוץ אחר שהיה בהיסטוריה, וזה כולל את רומאריו ופלה (ששיחק בתקופה בה המגינים היו בדיחה מהלכת).

עזוב על תדבר שטויות אתה אמרתה שאתה לא זוכר אנשים שהבקיעו בכמויות כמו רונאלדו אז נתתי לך כמה דוגמאות
ובקשר לראול זאת הדעה שלך עליו
והדעה שלי שונה אני לא בא להילחם איתך פה

Dino Psaras
23-03-08, 20:19
עזוב על תדבר שטויות אתה אמרתה שאתה לא זוכר אנשים שהבקיעו בכמויות כמו רונאלדו אז נתתי לך כמה דוגמאות
ובקשר לראול זאת הדעה שלך עליו
והדעה שלי שונה אני לא בא להילחם איתך פה

התבלבלתי וחשבתי שכתבת את השמות ההם כשחקנים שלדעתך הם הגדולים אי פעם. טעות שלי. הכוונה לא הייתה לכמות נטו מפני שכאלו לא חסר. אדריאנו בימים הטובים, ויירי, שבצ'נקו, הנרי, טרזגה, לוקה טוני וכו'. לא חסרים שחקנים שהבקיעו בכמויות. העניין הוא שלא מדובר רק בשערים, אלא בדרך שהם הובקעו. ובאספקט הזה, אין לרונאלדו שני וזה מה שהפך אותו בשיאו לשחקן הכי טוב אי פעם שנראה על מגרשי הכדורגל. מה שהשחקן הזה עשה, אף אחד אחר יצליח לשחזר.

מכריסטיאנו רונאלדו אני כל כך מתרשם מפני שהוא לא חלוץ, ועד לא מזמן הוא לא נתן תפוקה כזו. 34 שערים יש לו בנתיים, ומאבק האליפות באנגליה עדיין פתוח והיונייטד בצ'מפיונס, אני לא אהיה מופתע אם הוא יגיע ל-40 ואז זה יהיה לא נורמלי. זה פתאום פרץ לו. כמובן שמבחינת היכולת הוא גם לא מתקרב לרונאלדו האגדי של ברצלונה ואינטר בסוף שנות ה-90'.

ולא הבנתי- מה דעתך על ראול? שהוא השחקן הכי טוב אי פעם?

The Sun
23-03-08, 20:22
מראדונה היה ויהיה כנראה הכי טוב אי פעם.
אחריו אפשר להזכיר שחקנים כמו פלה, רונאלדו והרשימה תמשך עד אינסוף...

Dino Psaras
23-03-08, 20:28
מראדונה היה ויהיה כנראה הכי טוב אי פעם.
אחריו אפשר להזכיר שחקנים כמו פלה, רונאלדו והרשימה תמשך עד אינסוף...
רונאלדו של 96/97 ו-97/98 היה השחקן הכי גדול אי פעם. זו דעתי וכמובן שלא כולם מסכימים איתה.

Ori-Silver
23-03-08, 23:25
רונאלדו של 96/97 ו-97/98 היה השחקן הכי גדול אי פעם. זו דעתי וכמובן שלא כולם מסכימים איתה.
חבל שכל משחק פירקו לו את הרגליים,מסכן כל פעם שהוא מחלים אחרי כמה משחקים מפרקים אותו ואז הוא לא משחק שנה והופך לתפוח אדמה שמן.

Antonator1
23-03-08, 23:36
גם באיינדהובן הוא הפציץ...

eminemfan
23-03-08, 23:36
רונלדו עוד יחזור חלוצים לעולם לא שוכחים איך לשים תכדור ברשת

ran7
23-03-08, 23:42
איזה תותח אברהם גרנט אני אומר לכם...
קודם כל מראדונה מספר אחד, מכאן והלאה יש תחרות על המקום השני בכל הזמנים..

Dino Psaras
24-03-08, 02:07
גם באיינדהובן הוא הפציץ...

אתה צודק .. אבל עם כל הכבוד לאיינדהובן ולליגה ההולנדית, זה לא מה שהפך את רונאלדו לאגדה. אבל השנתיים הגדולות (והספקטקולריות) שלו באיינדהובן הם שגרמו לבואו לבארסה כמובן.

לא חסרים שחקנים שהפציצו בליגות נמוכות (כרגע לא עולים לי ממש לראש, אבל קח את רקובה לדוגמא שלפני בואו לאינטר תמורת 7 מיליון יורו בשנת 1997, כבש 57 שערים ב-51 משחקים בליגה האורוגוואית).

חח ולדעתי רונאלדו מס' אחת ואני אומר את זה בתור אחד שראה את כל השערים של מראדונה (וכן אני יודע ששערים זה לא הכל, אבל זאת דעתי).

The Sun
24-03-08, 07:03
מראדונה הכי גדול כי הוא לבד לקח נבחרת אפורה של ארגנטינה והביא אותה לגבהים שמי חשב בכלל שהיא תגיע... ורק בגללו התחילו לתת שריקות לטובת ההתקפה אחרי שגרמניה פירקה לו את הרגליים בגמר...

וכן ראיתי את רונאלדו ואין ספק שהוא או השני או השלישי הגדול ביותר, אבל מארדונה זה לא קנה מידה לאףאחד.

Nicolas
24-03-08, 08:32
איזה תותח אברהם גרנט אני אומר לכם...
קודם כל מראדונה מספר אחד, מכאן והלאה יש תחרות על המקום השני בכל הזמנים..

מראדונה באמת שחקן על אבל נא לא לשקוח הוא השתמש הרבה בסמים ממריצים כמו אפדרין

Antonator1
24-03-08, 08:43
מראדונה הכי גדול כי הוא לבד לקח נבחרת אפורה של ארגנטינה והביא אותה לגבהים שמי חשב בכלל שהיא תגיע... ורק בגללו התחילו לתת שריקות לטובת ההתקפה אחרי שגרמניה פירקה לו את הרגליים בגמר...

וכן ראיתי את רונאלדו ואין ספק שהוא או השני או השלישי הגדול ביותר, אבל מארדונה זה לא קנה מידה לאףאחד.
הוא גם היה גורם מכריע בהפיכתה של נאפולי, קבוצה בינונית מהדרום העני של איטליה לאחת הקבוצות הטובות בעולם בזמנו.

tRONic
24-03-08, 09:09
מראדונה לקח ממריצים, השתמש ביד שלו לזכות בגביע העולם, השתתף בקטטות המכוערות ביותר בכדורגל אי פעם (מישהו זוכר את הברכייה שהוא נתן לאיזה שוער? ואז קפץ בבעיטת קראטה על שחקן אחר).
לא משנה כמה כישרון היה לו, ספורטיביות לא היה לו ולדעתי זה יותר חשוב מהכדרור שלך, מהגביעים בארון או מהסטטיסטיקות שיש לו בויקיפדיה.
השחקן הכי טוב אי פעם הוא פלה.

Antonator1
24-03-08, 09:53
מראדונה לקח ממריצים, השתמש ביד שלו לזכות בגביע העולם, השתתף בקטטות המכוערות ביותר בכדורגל אי פעם (מישהו זוכר את הברכייה שהוא נתן לאיזה שוער? ואז קפץ בבעיטת קראטה על שחקן אחר).
לא משנה כמה כישרון היה לו, ספורטיביות לא היה לו ולדעתי זה יותר חשוב מהכדרור שלך, מהגביעים בארון או מהסטטיסטיקות שיש לו בויקיפדיה.
השחקן הכי טוב אי פעם הוא פלה. את הברכייה לא הוא נתן, את הברכייה נתנו כנקמה על זה שאנדוני גויקוצ'יאה "הקצב מבילבאו" כיסח לו את הרגליים שנה לפני כן - כל זה עוד היה כשהוא שיחק בברצלונה. ברנד שוסטר, המאמן של ריאל מדריד עכשיו שיחק רוב הקריירה דווקא בברסה ולקח גם הוא חלק פעיל בקטטה הזאת. אגב אותו גויקוצ'יאה פצע עוד יותר קשה.

ran7
24-03-08, 09:54
מספיק לדבר שטויות הוא גם לקח סמים שפוגעים בכושר קוקאין וכל החרטא הזאת.
תראה לי עוד שחקן אחד בעולם שיכול לזכות עם 10 נגרים ב2 אליפיות איטיליה וגביע עולם.
אנחנו לא מדברים כאן על איזה בן אדם צריך להיות, מדברים על כדורגל נטו, ובזה מה לעשות אין למראדונה מתחרים

Antonator1
24-03-08, 10:01
תראה לי עוד שחקן אחד בעולם שיכול לזכות עם 10 נגרים ב2 אליפיות איטיליה וגביע עולם.
אנחנו לא מדברים כאן על איזה בן אדם צריך להיות, מדברים על כדורגל נטו, ובזה מה לעשות אין למראדונה מתחרים
כשנאפולי לקחה את גביע אופ"א ב - 89' היא כבר לא ממש הייתה אוסף של נגרים...

ran7
24-03-08, 10:02
כשנאפולי לקחה את גביע אופ"א ב - 89' היא כבר לא ממש הייתה אוסף של נגרים...
רובם היו שחקנים לא ברמה הכי גבוהה אתה יודע למה אני מתכוון.

Antonator1
24-03-08, 10:17
רובם היו שחקנים לא ברמה הכי גבוהה אתה יודע למה אני מתכוון. זה נכון, אבל היה להם את זוג הברזילאים קארקה ואלמאו...

אוי, הליגה האיטלקית של אז... מילאן לוקחת את גביע האלופות פעמיים ברציפות ב - 1989 וב - 1990, נאפולי, יובנטוס ואינטר לוקחות את גביע אופ"א אחת אחרי השנייה בין 1989 ל - 1991 וסמפדוריה לוקחים את גביע המחזיקות ב - 1990... מילאן עם שלישיית הולנדים (ואן באסטן, חוליט ורייקארד), אינטר עם שלישיית גרמנים (מתיאוס, ברמה וקלינסמן) נאפולי עם שלישיית דרום אמריקאים (מראדונה, קארקה ואלמאו), סמפדוריה עם המקומיים שלה, טורינו בצמרת עונה אחרי עונה, גם הלס ורונה + סקודטו בעונת 1984/85 כשהיו לה שחקנים כמו פרבן לארסן אלקיאר והאנס פיטר בריגל. יובה עם כל הסגל של נבחרת איטליה + מישל פלאטיני, זביגנייב בונייק ומיכאל לאודרופ, רומא (אני הולך אחורה בסדר כרונולוגי) של החצי הראשון של שנות ה - 80 עם פלקאו, קונטי, פרוצו ואחרים... היו זמנים...

Dino Psaras
24-03-08, 11:18
רובם היו שחקנים לא ברמה הכי גבוהה אתה יודע למה אני מתכוון.

איזה לא ברמה הכי גבוהה?

היה את מראדונה כמובן, קארקה שהיה אחד החלוצים הטובים בעולם, אלמאו, צ'ירו פרארה האגדי ולבטח עוד מס' שחקנים שכרגע לא עולים לי בראש.

ואנטון, אתה צודק. הליגה האיטלקית של אז הייתה משהו עילאי. אינטר לקחה את האליפות האגדית ב-88/89 עם ג'ובאני טרפאטוני, הגיע לגמרי אופ"א בעונות 90/91 ו-93/94 ולקחה אותם, לאחר מכן ב-96/97 היא הגיעה שוב לגמר אופ"א והפסידה אותו בפנדלים (זכורה לי במיוחד ההחמצה של איוואן זמוראנו האגדי), ובעונה לאחר מכן הגיע הניצחון האגדי 0-3 על לאציו בסטאד דה פראנס משערים של זמוראנו, זאנטי ורונאלדו. ד"א, רקובה יש באותו משחק על הספסל ..חבל.

tRONic
24-03-08, 11:36
את הברכייה לא הוא נתן, את הברכייה נתנו כנקמה על זה שאנדוני גויקוצ'יאה "הקצב מבילבאו" כיסח לו את הרגליים שנה לפני כן - כל זה עוד היה כשהוא שיחק בברצלונה. ברנד שוסטר, המאמן של ריאל מדריד עכשיו שיחק רוב הקריירה דווקא בברסה ולקח גם הוא חלק פעיל בקטטה הזאת. אגב אותו גויקוצ'יאה פצע עוד יותר קשה.
מצאתי את הסרטון:
http://youtube.com/watch?v=sZh9onJ0Gaw

זה כן מרדונה נתן את הברכייה. איך נותנים לשחקן כזה להמשיך לשחק כדורגל?
אני לא מבין בכלל איך אנשים אחרי גיל 20 נגררים לקטטות כאלו בגלל, ואני מדגיש, -ספורט-.

עריכה: אוקיי, יכול להיות שלא הבנתי נכון, אנדוני גויקוצ'יאה הוא זה שקיבל את הברכייה? אם כן, קבל את התנצלותי.

ניגרי ענק
24-03-08, 11:52
השחקן הטוב בעולם כיום.

זה לא שחקן: זו תופעת טבע.
שנים שלא היה דבר כזה בכדורגל העולמי, גם מרהיב וגם יעיל.
הייצור הזה פשוט מבקיע מתי שבא לו, והוא כל כך מגוון, פשוט לא יאומן.

ניגרי ענק
24-03-08, 11:54

אל תשכח שהוא גם שיחק נגד רתכים וחוטבי עצים.
עם כל הכבוד, דברים שעושים היום מסי וכריסטיאנו נגד בלמים של 30 מיליון דולר - מרשימים יותר.

eminemfan
24-03-08, 11:57
זה לא שחקן: זו תופעת טבע.
שנים שלא היה דבר כזה בכדורגל העולמי, גם מרהיב וגם יעיל.
הייצור הזה פשוט מבקיע מתי שבא לו, והוא כל כך מגוון, פשוט לא יאומן.
באמת אין דברים כאלה גם נוגח מעולה/מגביה/בועט/דריבל/תשוקה למשחק/יעילות/יציבות-אין לו חסרונות.

ניגרי ענק
24-03-08, 11:59
התבלבלתי וחשבתי שכתבת את השמות ההם כשחקנים שלדעתך הם הגדולים אי פעם. טעות שלי. הכוונה לא הייתה לכמות נטו מפני שכאלו לא חסר. אדריאנו בימים הטובים, ויירי, שבצ'נקו, הנרי, טרזגה, לוקה טוני וכו'. לא חסרים שחקנים שהבקיעו בכמויות. העניין הוא שלא מדובר רק בשערים, אלא בדרך שהם הובקעו. ובאספקט הזה, אין לרונאלדו שני וזה מה שהפך אותו בשיאו לשחקן הכי טוב אי פעם שנראה על מגרשי הכדורגל. מה שהשחקן הזה עשה, אף אחד אחר יצליח לשחזר.

מכריסטיאנו רונאלדו אני כל כך מתרשם מפני שהוא לא חלוץ, ועד לא מזמן הוא לא נתן תפוקה כזו. 34 שערים יש לו בנתיים, ומאבק האליפות באנגליה עדיין פתוח והיונייטד בצ'מפיונס, אני לא אהיה מופתע אם הוא יגיע ל-40 ואז זה יהיה לא נורמלי. זה פתאום פרץ לו. כמובן שמבחינת היכולת הוא גם לא מתקרב לרונאלדו האגדי של ברצלונה ואינטר בסוף שנות ה-90'.

צודק מאתיים אחוז, רונאלדו בתקופה של ברצלונה ואינטר זה דבר שספק אם אי פעם ניתן יהיה לשחזר, אפשר היה לעצור אותו בדרך אל השער רק עם רובה אם 16, הדריבלים על מגרשים שלמים, שבת אחרי שבת, זה היה פסיכי לגמרי.

eminemfan
24-03-08, 12:07
השחקן הטוב בכל הזמנים זה לא רק מה שעשית על הדשא אלא גם ההשפעה שלך מחוצה לו-במונדיאל 90' כשארגנטינה שיחקה נגד איטליה בנאפולי עיר איטלקית לכל דבר 60 אלף מקומיים עודדו את מראדונה תחשבו כאילו ישראל תארח מונדיאל ונשחק נגד קרואטיה ברמת גן ו40 אלף אוהדים ישירו שירי הלל לג'ובאני רוסו-בלתי נתפס.יש מקדשים בארגנטינה שסוגדים רק לו:"מרדו,מרדו" בארגנטינה הוא לא אליל הוא האמא של האלילים ובמזרח הרחוק גם ובכלל בעולם כולו.הוא הבקיע את השער הכי גדול בהיסטוריה של הכדורגל ולא יעזור לאף אחד-עשה דברים מדהימים במונדיאלים שזה הטורניר הכי חשוב-הוא בא מפרבר עני מבואנוס איירס(קלאסי) אבל הכי לא תואם ספורטאי עם הגובה שלו והשמנמנות שלו אבל עדיין הוא הגדול מכולם

ניגרי ענק
24-03-08, 12:09

הליגה הישראלית זה לא כדורגל, זה כדורעף חופים או מחניים, משהו כזה - אבל זה בטח לא כדורגל. תהייה לנו נבחרת רק כאשר עשרים שחקנים ישחקו בחו"ל כבר מגיל 20, וממש לא חשוב איפה - רק לא פהץ
אני השנה נהייתי כל כך אדיש לליגת העל שאפילו בתוצאות בדיעבד אני לא מתעדכן.
פשוט הבנתי שעובדים עלינו, כל ילד שמשחק בשכונה יכול לעשות את מה עושים בלפנים כמו ארבייטמן ועומר פרץ. פשוט בושה לענף, אנשים כאלה במדינה אחרת היו מתדלקים בתחנת דלק, אלה מתפרנסים כמו ברוני ספינות, ועוד שמים זין, יוצאים לפאבים עד לפנות בוקר, מתעצלים באימוני כושר. איחס, בא לי להקיא עליהם.
מקווה שבוזגלו יברח מכאן כבר בשנה הבאה, וגם שפונגין ועוד כאלה שיש סיכוי שעוד ייצא מהם משהו.
איך קיבינימט מכבי תל אביב, מועדון מקצועני, לא השכילו להוסיף לשפונגין עוד 8 קילו שריר?? מה זו החובבנות הזאת?? גועל נפש.

ניגרי ענק
24-03-08, 12:22
השחקן הטוב בכל הזמנים זה לא רק מה שעשית על הדשא אלא גם ההשפעה שלך מחוצה לו-במונדיאל 90' כשארגנטינה שיחקה נגד איטליה בנאפולי עיר איטלקית לכל דבר 60 אלף מקומיים עודדו את מראדונה תחשבו כאילו ישראל תארח מונדיאל ונשחק נגד קרואטיה ברמת גן ו40 אלף אוהדים ישירו שירי הלל לג'ובאני רוסו-בלתי נתפס.יש מקדשים בארגנטינה שסוגדים רק לו:"מרדו,מרדו" בארגנטינה הוא לא אליל הוא האמא של האלילים ובמזרח הרחוק גם ובכלל בעולם כולו.הוא הבקיע את השער הכי גדול בהיסטוריה של הכדורגל ולא יעזור לאף אחד-עשה דברים מדהימים במונדיאלים שזה הטורניר הכי חשוב-הוא בא מפרבר עני מבואנוס איירס(קלאסי) אבל הכי לא תואם ספורטאי עם הגובה שלו והשמנמנות שלו אבל עדיין הוא הגדול מכולם

בסדר אבל שוב: כנס לפרופורציות, הבנאדם כידרר מול בלמים שאפילו ראובן עובד יכול לעבור (בתנאי שזה היה רגע נדיר בו הוא לא בילה לילה קודם בפאב והוריד 5 באגטים שווארמה).
מסי מקרקס בלמים בעלי טכניקה ופיזיות כאילו היו קונוסים, זה הרבה יותר מרשים.

eminemfan
24-03-08, 12:22
הליגה הישראלית זה לא כדורגל, זה כדורעף חופים או מחניים, משהו כזה - אבל זה בטח לא כדורגל. תהייה לנו נבחרת רק כאשר עשרים שחקנים ישחקו בחו"ל כבר מגיל 20, וממש לא חשוב איפה - רק לא פהץ
אני השנה נהייתי כל כך אדיש לליגת העל שאפילו בתוצאות בדיעבד אני לא מתעדכן.
פשוט הבנתי שעובדים עלינו, כל ילד שמשחק בשכונה יכול לעשות את מה עושים בלפנים כמו ארבייטמן ועומר פרץ. פשוט בושה לענף, אנשים כאלה במדינה אחרת היו מתדלקים בתחנת דלק, אלה מתפרנסים כמו ברוני ספינות, ועוד שמים זין, יוצאים לפאבים עד לפנות בוקר, מתעצלים באימוני כושר. איחס, בא לי להקיא עליהם.
מקווה שבוזגלו יברח מכאן כבר בשנה הבאה, וגם שפונגין ועוד כאלה שיש סיכוי שעוד ייצא מהם משהו.
איך קיבינימט מכבי תל אביב, מועדון מקצועני, לא השכילו להוסיף לשפונגין עוד 8 קילו שריר?? מה זו החובבנות הזאת?? גועל נפש.
אמת ויציב-הקטע שכבר 15 שנה שומעים ת'דברים הללו ולא עושים עם זה שום דבר-אבל אני אופטימי-יהיו מתקנים אירופאים בקרוב(הוכח כבר הרבה פעמים שמתקן טוב מניב איכות טובה)אולגרכים נכנסים עוד ועוד לכדורגל-וזה בכל אספקט דבר טוב כי שם המשחק זה כסף,השחקן השיראלי הוא טכנית ברמות הכי גבוהות אבל חלש פיזית ומנטלית ופה צריך להכניס כמה שיותר אנשי מקצוע אירופאים שיעשו חרש עמוק בנוער ובנבחרות הצעירות כדי שנקצור פרי בעתיד,בל נשכח שאנחנו משנות ה-90' באירופה וצברנו ניסיון ומעט הישגים ואנחנו בשיפור מתמיד באירופה על אף שאנחנו לא רואים זאת ומבקרים את עצמנו תמיד-ראו טורקיה ויוון עם השקעה כספית וניסיון לאן הגיעו-ברגע שיבואו לפה מאמנים בקליבר הכי גובה,וכן זה אפשרי תמורת 2 מיליון יורו לעונה גאידמק ושניידר יוכלו להביא מאמנים תותחים שישכנעו שחקנים בכירים בשלהי הקריירה לבוא לארץ.
בל נשכח את המצב הביטחוני שגם לו יש גורם מכריע. אבל אני אופטימי שבעשר שנים הבאות ביתר או מכבי או קבוצה אחרת שתקנה על ידי אוליגרך תגיע לשמינית גמר ליגת האלופות,ישראל תעלה לטורניר חשוב,תיהיה ליגה מעניינת במתקנים טובים,כרטיסים ימכרו יותר בזול-ומאמניםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם כוס אמא שלהם לא יקבלו נקודות על תיקו! מאמנים פחדנים כמו אלי גוטמן זה סרטן לכדורגל.

eminemfan
24-03-08, 12:24
בסדר אבל שוב: כנס לפרופורציות, הבנאדם כידרר מול בלמים שאפילו ראובן עובד יכול לעבור (בתנאי שזה היה רגע נדיר בו הוא לא בילה לילה קודם בפאב והוריד 5 באגטים שווארמה).
מסי מקרקס בלמים בעלי טכניקה ופיזיות כאילו היו קונוסים, זה הרבה יותר מרשים.
תשמע ההשוואות לעולם לא יפסיקו כי הזמנים משתנים והתנאים משתנים-השאלה היא במכלול מי משפיע על המשחק יותר מכל ומראדונה אכן השפיע הכי הרבה.

ניגרי ענק
24-03-08, 12:35
אמת ויציב-הקטע שכבר 15 שנה שומעים ת'דברים הללו ולא עושים עם זה שום דבר-אבל אני אופטימי-יהיו מתקנים אירופאים בקרוב(הוכח כבר הרבה פעמים שמתקן טוב מניב איכות טובה)אולגרכים נכנסים עוד ועוד לכדורגל-וזה בכל אספקט דבר טוב כי שם המשחק זה כסף,השחקן השיראלי הוא טכנית ברמות הכי גבוהות אבל חלש פיזית ומנטלית ופה צריך להכניס כמה שיותר אנשי מקצוע אירופאים שיעשו חרש עמוק בנוער ובנבחרות הצעירות כדי שנקצור פרי בעתיד,בל נשכח שאנחנו משנות ה-90' באירופה וצברנו ניסיון ומעט הישגים ואנחנו בשיפור מתמיד באירופה על אף שאנחנו לא רואים זאת ומבקרים את עצמנו תמיד-ראו טורקיה ויוון עם השקעה כספית וניסיון לאן הגיעו-ברגע שיבואו לפה מאמנים בקליבר הכי גובה,וכן זה אפשרי תמורת 2 מיליון יורו לעונה גאידמק ושניידר יוכלו להביא מאמנים תותחים שישכנעו שחקנים בכירים בשלהי הקריירה לבוא לארץ.
בל נשכח את המצב הביטחוני שגם לו יש גורם מכריע. אבל אני אופטימי שבעשר שנים הבאות ביתר או מכבי או קבוצה אחרת שתקנה על ידי אוליגרך תגיע לשמינית גמר ליגת האלופות,ישראל תעלה לטורניר חשוב,תיהיה ליגה מעניינת במתקנים טובים,כרטיסים ימכרו יותר בזול-ומאמניםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם כוס אמא שלהם לא יקבלו נקודות על תיקו! מאמנים פחדנים כמו אלי גוטמן זה סרטן לכדורגל.

לכדורגל בארץ אין שום סיכוי לדעתי, מדובר בבלון אוויר ולא יותר מזה. הליגה פה היא חובבנית ותו לא. אבל לנבחרת יש סיכוי כי יש לנו כשרונות פנטסטיים - הם פשוט חייבים לצאת החוצה בגיל צעיר וללמוד את המקצוע.
תראה איזה שינוי עשה ברדה, שחקן לא גדול, בליגה לא גדולה, ועדיין השתפר ב 15 רמות כי שם יש מחוייבות למקצוע.

Dino Psaras
24-03-08, 13:00
אמינם פאן תעשה כתב נורמלי אחי אי אפשר לקרוא ככה

eminemfan
24-03-08, 13:02
לכדורגל בארץ אין שום סיכוי לדעתי, מדובר בבלון אוויר ולא יותר מזה. הליגה פה היא חובבנית ותו לא. אבל לנבחרת יש סיכוי כי יש לנו כשרונות פנטסטיים - הם פשוט חייבים לצאת החוצה בגיל צעיר וללמוד את המקצוע.
תראה איזה שינוי עשה ברדה, שחקן לא גדול, בליגה לא גדולה, ועדיין השתפר ב 15 רמות כי שם יש מחוייבות למקצוע.
בזה אני מסכים שהליגה פה היא פח אבל עדיין אני אופטימי שאני רואה קבוצות כמו הפועל באר שבע,קרית שמונה,נתניה עם כל כך הרבה תשוקה למשחק-יש קהלים טובים בארץ אבל הם מוברחים ע"י מאמנים ושלל סיבות תראה איזה תענוג ואיזה פנטזיה יכולה להיות קהלים כאלה באיצטדיונים כאלה-
באר שבע ומכבי תל אביב-
http://www.crazyone.co.il/Msites/CrazyOne/VideoPlayer.aspx?id=3722
http://www.crazyone.co.il/Msites/CrazyOne/VideoPlayer.aspx?id=3723
שער 11 בדלה אלפי!-
http://www.youtube.com/watch?v=YTGvoA8paaA&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=TbHsuk2SUFM&feature=related
תחשוב האוהדים האלה באיצטדיונים כאלה-
נתניה
http://totowinner.cn/imgs/natanya.jpg
באר שבע
http://totowinner.cn/imgs/beersheva.jpg
חיפה
http://www.krayot.com/news/gfx/news/kiryatsport.jpg

eminemfan
24-03-08, 13:06
מה אתה מבלבל ת'מוח מה,קשה לך להיות קצת פטריוט?! גרנט הוא גאון כדורגל על מה אתה מדבר בכלל-אף מאמן בעולם לא היה עושה יותר ממנו ואפילו אולי פחות-את הכסף סופרים במדרגות זאת נראה בסוף העונה.
מה אמרתי אתמול ומה עיתוני אנגליה אמרו היום חחחחח? אני גאון!--------------------->
http://one.co.il/Article/112870.html

*DAVID*
24-03-08, 13:08

לא חחח אני שונה אותו אני אוהד בארסה אבל דעתי היא שהוא היה סקורר

*DAVID*
24-03-08, 13:11
כל מילה זהב אחי

Dino Psaras
24-03-08, 13:14
לא חחח אני שונה אותו אני אוהד בארסה אבל דעתי היא שהוא היה סקורר

חח זו לא דעתך זו עובדה. ראול היה סקורר.
פשוט חשבתי שאמרת שהוא השחקן הכי טוב אי פעם ..:laughing:

Dino Psaras
24-03-08, 13:16
רשימת השחקנים הגדולים אי פעם לטעמי:

1. רונאלדו
2. מראדונה
3. רוברטו באג'יו
4. זידאן
5. רומאריו

ואם רקובה היה מממש חצי מהפוטנציאל שלו גם הוא היה נמצא ברשימה למעלה :cry:

*DAVID*
24-03-08, 13:17
הדבר שהכי מדאיג אותי כרגע זה שלוזון וקשטן חושבים שאנחנו נעלה למונדיאל....
מאיפה הם הביאו את זה שישראל יכולה לסיים רישונה בבית עם יוון ושוויץ?.......
יוון אלופת אירופה אחת מהקבוצות הכי טובות בעולם קשטן ולוזון חושבים שהם יכולים לסיים לפניהם בבית
ומי שחושב שהם יכולים לסיים מקום שני הוא טועה כי גם שוויץ טובים מאוד
אבל בכל זאת מי מקום שני כימעט בילתי אפשרי לעלות במיוחד שיש לנו ניבחרת כזאת חלשה

ran7
24-03-08, 13:20
איזה לא ברמה הכי גבוהה?

היה את מראדונה כמובן, קארקה שהיה אחד החלוצים הטובים בעולם, אלמאו, צ'ירו פרארה האגדי ולבטח עוד מס' שחקנים שכרגע לא עולים לי בראש.

ואנטון, אתה צודק. הליגה האיטלקית של אז הייתה משהו עילאי. אינטר לקחה את האליפות האגדית ב-88/89 עם ג'ובאני טרפאטוני, הגיע לגמרי אופ"א בעונות 90/91 ו-93/94 ולקחה אותם, לאחר מכן ב-96/97 היא הגיעה שוב לגמר אופ"א והפסידה אותו בפנדלים (זכורה לי במיוחד ההחמצה של איוואן זמוראנו האגדי), ובעונה לאחר מכן הגיע הניצחון האגדי 0-3 על לאציו בסטאד דה פראנס משערים של זמוראנו, זאנטי ורונאלדו. ד"א, רקובה יש באותו משחק על הספסל ..חבל.
עריכהההההההההההההה

*DAVID*
24-03-08, 13:21
וואלה אבל מה זה חבל לי על קאקה לדעתי אחד הגדולים בימים האלה
רק חבל שהוא תקוע במילאן אלוואי יביאו אותו לבארסה!!

Antonator1
24-03-08, 15:59
בליגה הישראלית עושים דברים שאני בזמנו עשיתי אחרי שנים בלי לשחק כדורגל. שלא לדבר על זה שפיזית היא בכלל קטסטרופה. יש פה הרבה שחקנים שלא תואמים את המושג "ספורטאי" בכלל...

eminemfan
24-03-08, 17:49
בליגה הישראלית עושים דברים שאני בזמנו עשיתי אחרי שנים בלי לשחק כדורגל. שלא לדבר על זה שפיזית היא בכלל קטסטרופה. יש פה הרבה שחקנים שלא תואמים את המושג "ספורטאי" בכלל...
מסכים! רואים שחקנים אוכלים ב206 שותים פאקינג קולה ובראיונות אחד על אחד כזה שהם באים הביתה אתה רואה אותם גם שותים קולה שלא נדבר על שלאכוהול ומסיבות כל שני וחמישי-היו רק שני שחקנים בהיסטוריה ששתו כמו מטורפים אבל עדיין הציגו כדורגל ולחימה ברמה הכי גבוהה-ג'ורג' בסט ז'ל ופול גאסקוין איזה שחקן איך אהבתי אותו! היה שותה דליים של בירה.

Antonator1
24-03-08, 18:32
מסכים! רואים שחקנים אוכלים ב206 שותים פאקינג קולה ובראיונות אחד על אחד כזה שהם באים הביתה אתה רואה אותם גם שותים קולה שלא נדבר על שלאכוהול ומסיבות כל שני וחמישי-היו רק שני שחקנים בהיסטוריה ששתו כמו מטורפים אבל עדיין הציגו כדורגל ולחימה ברמה הכי גבוהה-ג'ורג' בסט ז'ל ופול גאסקוין איזה שחקן איך אהבתי אותו! היה שותה דליים של בירה.
אפילו גאסקוין ובסט בימים הטובים שלהם - היה אפשר להסתכל עליהם ולהגיד "האנשים האלה עושים משהו עם עצמם" - בעיקר מבחינת רמת משחק וכושר גופני. בארץ הרבה שחקנים נראים כאילו הם קמים מהשפה בשבת כדי ללכת לשחק וזהו זה.

eminemfan
24-03-08, 18:34
אפילו גאסקוין ובסט בימים הטובים שלהם - היה אפשר להסתכל עליהם ולהגיד "האנשים האלה עושים משהו עם עצמם" - בעיקר מבחינת רמת משחק וכושר גופני. בארץ הרבה שחקנים נראים כאילו הם קמים מהשפה בשבת כדי ללכת לשחק וזהו זה.
אני מנייק אם הם עושים אימוני כוח בחדר כושר.

Dino Psaras
24-03-08, 18:53
אני מנייק אם הם עושים אימוני כוח בחדר כושר.

לא פלא שהליגה פה נראית כמו שהיא נראית. כל מנייאק שלא יודע לבעוט בכדור בכלל מרגיש לי איזה שחקן כדורגל, ושלא נדבר על האימונים שהם בגדר בדיחה לא מצחיקה.

אני רוצה לראות שחקן בליגה הישראלית עובר אימון באינטר או צ'לסי.

והכי מצחיק אותי התקשורת סביב הליגה פה. כאילו פאק זה כל כך משעמם על מה ולמה כל הרעש והעצבים סביב הליגה המסריחה הזאת? שילמדו קודם לשחק כדורגל אחרי זה שיקראו לבדיחה פה ליגה.

eminemfan
24-03-08, 19:15
לא פלא שהליגה פה נראית כמו שהיא נראית. כל מנייאק שלא יודע לבעוט בכדור בכלל מרגיש לי איזה שחקן כדורגל, ושלא נדבר על האימונים שהם בגדר בדיחה לא מצחיקה.

אני רוצה לראות שחקן בליגה הישראלית עובר אימון באינטר או צ'לסי.

והכי מצחיק אותי התקשורת סביב הליגה פה. כאילו פאק זה כל כך משעמם על מה ולמה כל הרעש והעצבים סביב הליגה המסריחה הזאת? שילמדו קודם לשחק כדורגל אחרי זה שיקראו לבדיחה פה ליגה.
תכ'לס אם לא הייתה תקשורת שעושה מכל עכבר פיל הענף בכלל היה מת התקשורת זה הכדורגל בארץ בעיקרון חוץ מזה אין עוד הרבה דברים.

The Sun
24-03-08, 19:55
הכדורגל בארץ מגעיל ומבאס לראות :\

*DAVID*
24-03-08, 19:59
זה כי לא משקיעים בנוער .
ברוסיה אתה יכול ללכת לכל החוגים האלה של ספורט בחינם!!!
עם רואים בנדם עם פוטנציאל אז משקיעים בו
ולא כמו בארץ בשיביל ללכת למכון כושר מסריח אני משלם 2500 שקל בשנה מחוסר ברירה
ובשביל ללכת לקבוצת כדורגל גם צריך לשלם סכומים גדולים
הקיצר חרא מדינה יש לנו שלא משקיעה ורוצה רק כסף!!!!

eminemfan
24-03-08, 20:01
זה כי לא משקיעים בנוער .
ברוסיה אתה יכול ללכת לכל החוגים האלה של ספורט בחינם!!!
עם רואים בנדם עם פוטנציאל אז משקיעים בו
ולא כמו בארץ בשיביל ללכת למכון כושר מסריח אני משלם 2500 שקל בשנה מחוסר ברירה
ובשביל ללכת לקבוצת כדורגל גם צריך לשלם סכומים גדולים
הקיצר חרא מדינה יש לנו שלא משקיעה ורוצה רק כסף!!!!
ת'כלס זה שערוריה שהורים צריכים לשלם הון תועפות על אימונים מגוחכים של מאמנים סטייל"קחו כדור שחקו".

///Efi///
24-03-08, 20:08
מעניין מה הrm1 סקוואט של בניון....

Antonator1
24-03-08, 20:13
אני יכול להיגד לכם בבירור שאם רוצים להתקדם בארץ בכדורגל אפשר פשוט לשחק עם חברים ואנשים מזדמנים ולשפר את הכושר הגופני בצורה עצמאית ולהתקדם יותר טוב מאשר בכביכול "קבוצה" המקומית. מנסיון. במיוחד כשעליתי לארץ גרתי בתלפיות בירושלים ליד מגרשי כדורגל גדולים ומרכזים קהילתיים. אני וחברים (הרבה פעמים עם חונכים מאיזה ארגון "ידידים") היינו קורעים ת'תחת בכדורגל כמה שעות. בין לבין הייתה באה הקבוצה המקומית להתאמן, היו מתאמנים כמו כוסיות איזה 40 דקות ומתקפלים הביתה. חלקם היו נשארים כדי שנביס אותם. עוד מאז אני מזלזל בכדורגל כאן.

ran_z
24-03-08, 20:14
הכדורגל בארץ מגעיל ומבאס לראות :\

הכינוי שלך קשור לליברפול ? אני זוכר שיר של הביטלס "היר קאם דא סאן". אני יודע חברי הלהקה מליברפול.

The Sun
24-03-08, 21:48
האמת שזה הכל ביחד רן :)
זה השם משפחה שלי ( שמש ) :} חח וכן הביטלס מליברפול ..
אחח איזה יום שחור היה אתמול :<

eminemfan
24-03-08, 21:50
אני יכול להיגד לכם בבירור שאם רוצים להתקדם בארץ בכדורגל אפשר פשוט לשחק עם חברים ואנשים מזדמנים ולשפר את הכושר הגופני בצורה עצמאית ולהתקדם יותר טוב מאשר בכביכול "קבוצה" המקומית. מנסיון. במיוחד כשעליתי לארץ גרתי בתלפיות בירושלים ליד מגרשי כדורגל גדולים ומרכזים קהילתיים. אני וחברים (הרבה פעמים עם חונכים מאיזה ארגון "ידידים") היינו קורעים ת'תחת בכדורגל כמה שעות. בין לבין הייתה באה הקבוצה המקומית להתאמן, היו מתאמנים כמו כוסיות איזה 40 דקות ומתקפלים הביתה. חלקם היו נשארים כדי שנביס אותם. עוד מאז אני מזלזל בכדורגל כאן.
תכלס זה מאוד נכון ויעיל אבל חייב מסגרת ליגה של ימי שבת כדי לצבור ניסיון כי נוער ילדים ונערים בלי ליגה זה לא שווה כלום.

Antonator1
24-03-08, 21:58
תכלס זה מאוד נכון ויעיל אבל חייב מסגרת ליגה של ימי שבת כדי לצבור ניסיון כי נוער ילדים ונערים בלי ליגה זה לא שווה כלום.
ראית את ליגת הפרימוורה של איטליה או את טורניר הנוער טורנאו ויארג'יו? את ליגת הנערים של אנגליה או את היובניל של ספרד? כל אלו הן תחרויות נערים שליגת העל שלנו נראית כמו שילוב של קרקס, מועדון ובית אבות לעומתן.

Dino Psaras
24-03-08, 22:56
יפה אנטון לא ידעתי שאתה עוקב אחרי הויארג'יו. :flowers: