PDA

צפה בגרסא המלאה : לכול מי שיש לו שאלה על עבודה באינטרנט

Bodybuilder
23-03-08, 16:10
חברה פתחתי כאן אתר קטן,אז כול מי שמתעניין בכסף באינטרנט מוזמן להיכנס,ואני לא בן **** שמנסה לעבוד פה חס וחלילה על מישהו(קיצר אנשים פה מכירים אותי במציאות,ואני לא צריך בעיות על הראש שלי,והכול מנסיון אישי(אני כבר חודש מתעניין בנושא הזה של עבודה באינטרנט)),האתר שייך לי,והוא מדבר רק על עבודות אמיתיות ורק אתרים אמינים שמבוססים על:
קריאת פרסומות,קריאת הודעות באי-מייל,משימות,ועוד !

אתר יחסית חדש,יהיו הרבה עדקונים בהמשך:11:
יש גם פורום חברה:diractor:

זה האתר
http://www.2all.co.il/web/Sites/onlinemoney

imported_NIR_B
23-03-08, 16:12
יש שמה המון לקרוא ואנלי כח

נגיד ואני רוצה לעבוד דרך האינטרנט
בן 16
לא יודע לעצב

מה אינ יכול לעשות כבר?

Bodybuilder
23-03-08, 16:17
הגי הדבר הכי משתלם תאכלס זה לפתוח אתר רציני ומוצלח שהיהיו הרבה כניסות יום יום ולפרסמים פרסומות באתר שלך,אנשים נכנסים,לוחצים על הפרסומות ועל זה אתה מקבל כסף !
ואתה עובד עם חברות רציניות כמו Google,begun ויש עוד מלא

אבל לאחד שהוא רק מתחיל (כמוני)עדיף להיתבסס על קריאת פרסומות,קריאת הודעות באי מייל,ומשימות - לצבור כמה שיותר נסיון + לראות שזה עובד !

Ja Rule
23-03-08, 16:26
הרווחתי סכום די מכובד מכל העסק הזה, הספיק לי :)
בהצלחה לך חבוב.
רוצה 2 מאמרים די טובים בקשר לגוגל ולדאדא?
היה לי פשוט פורום די טוב של זה פעם וסגרתי אותו,
אז נישארו לי כמה שרידים.

oRen_s
23-03-08, 16:27
וואלה אני ירשם ..מה אני כבר יכול להפסיד
יש לך הערכות כמה מקבלים וכו..?

P-a-n-1-c
23-03-08, 16:28
אחי בלי להעליב, יש לך שם המון שגיאות כתיב. בנאדם שנכנס לאתר שאמור להיות רציני ורואה כ"כ הרבה שגיאות כתיב, מן הסתם שהוא יזלזל ויחשוב שבאו לעשות עליו קופה.

תנסה לתקן את השגיאות כתיב, ככה יתייחסו אליך ביתר רצינות.

בהצלחה אחי!

ובנוגע לכסף, אני מקבל את הכסף מזומן או שאני מקבל כסף וירטואלי שאיתו אפשר לקנות דרך Ebay וכו'?

שייקה
23-03-08, 16:28
אחי הצלחת לשכנע אותי אבל סעמעמעמעמעעמק עבדו עלי 10 פעמים בעיניים אחי אתה מבין? 10 פעמים בעיניים! נרשמתי לכל האתרים שאתה רק חולם להיכנס ואפחד לא שילם לי אגורה באמת ואני מזה התאכזתי... אני עכשיו קורא הכל ואני מבקש שתגיד לי עכשיו שאתה נשבע לי החיים שלך שזה לא שקר..

כך תאייסי שלי אחי:
320178012

תוסיף אותי אני מחובר

שייקה
23-03-08, 16:45
ואני לא חייב כרטיס אשראי נכון? אני בן 15 וחצי ואני יכול לעשות הכל כרגיל כן ?
כברפתחתי בפייפל עכשיו אני בשני יאללה ביי ותוסיף אותי!!

דרך אגב מה יוצא לי אם אני נירשם דרכך ? זה לא עוזר לי בכלום רק לך תכלס?
אל תדאג אני נירשם דרכך אחי פשוט סתם לדעת האם זה עוזר לי במשהו בחיים ?

Bodybuilder
23-03-08, 16:52
PANIC:אני ינסה לתקן את כול השגיאות,ולמה בלי לעליב ? אתה חושב שאני נעלב מזה אחי ? בדיוק ההפך אני לוקח את זה לצומת לב,חבר שלי יבוא אלי,נשב איתו ונטפל בזה אחי,אני מה שיכולתי בעצמי ישבתי בגגול ותקנתי,אבל כמו שאתה שמת לב זה לא מספיק !
ואת כול הכסף מהאתרים שאני עובד איתם אני מקבל לPAYPAL שלי,אני לא הכי מאמין לכול הקטע הזה של השליחת צ'קים,למרות שאני לא אומר שזה 100 בולשיט,כי לא בדקתי לעומק את הנושא !
וחוץ מזה הכסף שאתה מקבל לPAYPAL אתה יכול גם בלי הרבה מעמץ להוציא אותו מ UNION בדולרים,אז זה לא רק קניות באינטרנט - אם זה היה אחרת לא היתי מתעסק בזה בכלל,מה אני צריך קניות ? אני חשבתי סתם ככה בזמן הפנוי אפשר לשבת מול המחשב ובמקום לבזבז זמן - לעשות קצת כסף,אפילו אם זה לחומרים חח,לפחות אמא שלי לא תשים לב הרי היא לא תדעה שיש לי את הכסף הזה !

ORENS_S כמה מקבלים תלוי רק בך,כמה שתביא יותר חברים שירשמו דרך הלינק שלך (קישור) ככה תרביח יותר,אבל חובה לעבוד גם,כי אחרת השיטה תקרוס,כול אחד רק יביא חבר ובעצמו לא יעשה כלום !
אני בנתיים עושה משהו כמו 2-3 $ ביום ואני כרגע עובד רק עם 2 אתרים,ויש לי בסכ"ה 5 חברים שהבתי http://www.israelbody.com/images/icons/icon9.gif

שי עקירב:אתה לא צריך לא אשראי ולא כלום,באתר יש הסבר איך פותחים חשבון PAYPAL
ואני יוסיף אותך בערב אחי סבבה ? כי אני חייב לרוץ עכשיו,נדפקו לי האופניים ואני חייב לרוץ לתקן אותם !

JA RULE אם לא קשה לך,אני נורא ישמח לקבל ממך מאמרים או אפילו טיפים אחי,מה שאתה רוצה (כי כמו שאמרתי אני עוד בחיטולים בעסק הזה)

slim shady
23-03-08, 17:23
אני עלול לקבל ווירוס מכל האתרים האלה/ פירסומות האלה..
ואם לא אכפת לך... כמה זמן אתה מתעסק עם זה וכמה עשית עד עכשיו? מה קנית ריך ומאיפה?

את הכתובת בהירשמות לכתוב בעיברית או אנגלית?

extremeboy
23-03-08, 17:45
כל דבר שאתה מכיר בדברים האלה אני יותר ממך.
דבר ראשון עשית תסבוכת ענקית,ההיתי יכול לקצר את זה בחצי עמוד.
ועוד אמרת לאחד ''תפתח אתר אינטרנט רציני שיכנסו לשם אנשים כל יום....''
בואנ'ה אתה כזה לא חכם,כאיל וכל אחד יודע שלהשיג את זה,צריך לפתוח אתר וזה,
אבל רק חבל שלא הסברת להם איך פותחים אתר,כמה זה עולה,כמה סבלנות צריך כדי לעצב/לעדכן/לתפעל (ועוד).... את כל האתר - צריך הרבה משאבים ושיהיה ''שם'' לאתר.
יש לי שיטה פי אלף יותר טובה שככה נכנס לי לחשבון פרטי ב''פייפל'' כסף.
וזאת שיטה בלי לפתוח אתר,פשוט לפתוח משתמשים באתר מסויים,(בערך 40)
והדרך לפתוח משתמש היא הרבה יותר קלה אפשר לחרבש שם מילים...
והכסף הזה טוב למשחקי רשת,במקום לקנות מכסף אמיתי לוקחים מהחשבון שבאתר ''פייפל''.

אתה מדבר גבוה מידי,אני בטוח שלרוב פה אין ניסיון בשביל זה.
עזבו תרדו מהנושא.

Ja Rule
23-03-08, 18:35
PANIC:אני ינסה לתקן את כול השגיאות,ולמה בלי לעליב ? אתה חושב שאני נעלב מזה אחי ? בדיוק ההפך אני לוקח את זה לצומת לב,חבר שלי יבוא אלי,נשב איתו ונטפל בזה אחי,אני מה שיכולתי בעצמי ישבתי בגגול ותקנתי,אבל כמו שאתה שמת לב זה לא מספיק !
ואת כול הכסף מהאתרים שאני עובד איתם אני מקבל לPAYPAL שלי,אני לא הכי מאמין לכול הקטע הזה של השליחת צ'קים,למרות שאני לא אומר שזה 100 בולשיט,כי לא בדקתי לעומק את הנושא !
וחוץ מזה הכסף שאתה מקבל לPAYPAL אתה יכול גם בלי הרבה מעמץ להוציא אותו מ UNION בדולרים,אז זה לא רק קניות באינטרנט - אם זה היה אחרת לא היתי מתעסק בזה בכלל,מה אני צריך קניות ? אני חשבתי סתם ככה בזמן הפנוי אפשר לשבת מול המחשב ובמקום לבזבז זמן - לעשות קצת כסף,אפילו אם זה לחומרים חח,לפחות אמא שלי לא תשים לב הרי היא לא תדעה שיש לי את הכסף הזה !

ORENS_S כמה מקבלים תלוי רק בך,כמה שתביא יותר חברים שירשמו דרך הלינק שלך (קישור) ככה תרביח יותר,אבל חובה לעבוד גם,כי אחרת השיטה תקרוס,כול אחד רק יביא חבר ובעצמו לא יעשה כלום !
אני בנתיים עושה משהו כמו 2-3 $ ביום ואני כרגע עובד רק עם 2 אתרים,ויש לי בסכ"ה 5 חברים שהבתי http://www.israelbody.com/images/icons/icon9.gif

שי עקירב:אתה לא צריך לא אשראי ולא כלום,באתר יש הסבר איך פותחים חשבון PAYPAL
ואני יוסיף אותך בערב אחי סבבה ? כי אני חייב לרוץ עכשיו,נדפקו לי האופניים ואני חייב לרוץ לתקן אותם !

JA RULE אם לא קשה לך,אני נורא ישמח לקבל ממך מאמרים או אפילו טיפים אחי,מה שאתה רוצה (כי כמו שאמרתי אני עוד בחיטולים בעסק הזה)

בכיף אחי, כנס אלי לאייסי אני אסביר ואתן לך כל מה שאתה צריך:
338472718

extremeboy:
מה אתה אומר...
רגע, אתה אומר שבשביל להשיג כסף דרך האינטרנט צריך לפתוח אתר מושקע?
אני פתחתי בלוג מסכן והשגתי מעל 700 דולר, אז חאלס עם השטויות.
הוא לא צריך להסביר להם איך לפתוח אתר, וכמה סבלנות וכסף זה לוקח,
זה לא הנושא שלו באתר.
הוא מדבר על כסף באינטרנט נטו, ברגע שמדובר על דרכים איך לעשות אתר מצליח וכמה זה עולה,
זה כבר בעיה שלהם, אבל אם יש לו את הידע בנושא, הוא יכול לעשות פינה קטנה בשביל זה,
לא צריך יותר.
ויש לי דרך עוד יותר קלה משלך להרוויח כסף לפייפאל, איך אני?
תרוויח כסף באיגולד ובאלרטפיי שזה הרבה יותר מהיר מפייפאל, ותחליף את הכסף הזה
לכסף של פייפאל.

אל תגיד לו "כל דבר שאתה מכיר בדברים האלה אני יותר ממך." או "בואנ'ה אתה כזה לא חכם"
כי הוא אמר שהוא לא כל-כך מבין בעסק עדיין, אז אל תדבר איתו מעל הגובה.

ראבק אני פשוט שונא אנשים שמיתנשאים..

slim shady
23-03-08, 18:35
כל דבר שאתה מכיר בדברים האלה אני יותר ממך.
דבר ראשון עשית תסבוכת ענקית,ההיתי יכול לקצר את זה בחצי עמוד.
ועוד אמרת לאחד ''תפתח אתר אינטרנט רציני שיכנסו לשם אנשים כל יום....''
בואנ'ה אתה כזה לא חכם,כאיל וכל אחד יודע שלהשיג את זה,צריך לפתוח אתר וזה,
אבל רק חבל שלא הסברת להם איך פותחים אתר,כמה זה עולה,כמה סבלנות צריך כדי לעצב/לעדכן/לתפעל (ועוד).... את כל האתר - צריך הרבה משאבים ושיהיה ''שם'' לאתר.
יש לי שיטה פי אלף יותר טובה שככה נכנס לי לחשבון פרטי ב''פייפל'' כסף.
וזאת שיטה בלי לפתוח אתר,פשוט לפתוח משתמשים באתר מסויים,(בערך 40)
והדרך לפתוח משתמש היא הרבה יותר קלה אפשר לחרבש שם מילים...
והכסף הזה טוב למשחקי רשת,במקום לקנות מכסף אמיתי לוקחים מהחשבון שבאתר ''פייפל''.

אתה מדבר גבוה מידי,אני בטוח שלרוב פה אין ניסיון בשביל זה.
עזבו תרדו מהנושא.

תביא שמות של אתרים כאלה שמביאים פרסומות וזה... עדיף לpaypal למה עם השני יש לי בעיות

P-a-n-1-c
23-03-08, 19:28
אחי כבר נכנס לך הכסף לpaypal? כבר קנית איתו משהו?
יענו יש בסיס למה שאתה אומר? אני לא אומר שאתה משקר, אבל אשכרה כבר קנית משהו עם הכסף הזה?

bl0rgish
23-03-08, 21:43
אחי כבר נכנס לך הכסף לpaypal? כבר קנית איתו משהו?
יענו יש בסיס למה שאתה אומר? אני לא אומר שאתה משקר, אבל אשכרה כבר קנית משהו עם הכסף הזה?

אני קניתי..
משחקים בsteam
אחסונים
דומיינים
בeBay עדיין לא התנסיתי אבל זה בדרך ^_^

עוד משהו ??

יש בסיס לזה סמוך עליי עכשיו בקשר לנושא Bodybuilder
האתרים שהבאת שם הם די חרושים הייתי אומר.. וגם כדאי לך לנסות סוגים נוספים של אתרים אם אתה מעוניין באתרים של שתילת קישורים, רשת חברתית שמשלמת העלאת קבצים שמשלמים לך פר הורדה..
או כל מיני כאלה אשמח לתת לך...

וד"א הכסף האמיתי מbux.to לא יגיע סתם ככה ממופנים שתביא אלא אם כן אתה ממש טוב הכי טוב זה להשקיע בחבילת מופנים.

TzviKa
23-03-08, 23:56
וואלה גם אני נרשמתי עכשיו.. ניראה איך יהיה..
מישהו יכול להביא עוד אתרים?

Bodybuilder
24-03-08, 00:04
חברה אני יביא עוד אתר אחד להיום סבבה ? עוד חצי שעה בערך יהיה מוכן,אני רץ לעבוד על זה !
ואני מקווה שלא צריך לרשום עוד פעם מדריך + תמונות לפתיחת חשבון,אני מכווה שאנשים כבר הבינו בעצמם,אני יעלה את זה לאתר שלי !
דרך אגב האתר Clixsense הוא גם טוב מצד אחד ומצד שני דפוק,טוב בגלל שrefever זה עד דור 4-5 לא זוכר,ומה שרע בו זה שהוא מביא מאט מאוד פרסומות ביום וזה באסה !

Bodybuilder
24-03-08, 00:06
אני קניתי..
משחקים בsteam
אחסונים
דומיינים
בeBay עדיין לא התנסיתי אבל זה בדרך ^_^

עוד משהו ??

יש בסיס לזה סמוך עליי עכשיו בקשר לנושא Bodybuilder
האתרים שהבאת שם הם די חרושים הייתי אומר.. וגם כדאי לך לנסות סוגים נוספים של אתרים אם אתה מעוניין באתרים של שתילת קישורים, רשת חברתית שמשלמת העלאת קבצים שמשלמים לך פר הורדה..
או כל מיני כאלה אשמח לתת לך...

וד"א הכסף האמיתי מbux.to לא יגיע סתם ככה ממופנים שתביא אלא אם כן אתה ממש טוב הכי טוב זה להשקיע בחבילת מופנים.

איסי324132059 אשמח מאוד מאוד אחי :11:

פינגווין
24-03-08, 00:12
Bux אתר שאפשר לסמוך עליו, אתר ותיק ובחיים לא ירמה אותך אם לא רימית בעצמך
יש גם אפשר לקנות אנשים תחתייך ואז הם לוחצים ואתה מקבל כסף יש חבילות של
30 50 90 500 משתמשים אם אני לא טועה
קצת זמן, ואפשר להסתדר

הבעיה עם החשבון Alert Pay שה Bux תומך בו, הוא לא מוכר וצריך לעשות קומבינות כדי להעביר ל Paypal

Bodybuilder
24-03-08, 00:22
Bux אתר שאפשר לסמוך עליו, אתר ותיק ובחיים לא ירמה אותך אם לא רימית בעצמך
יש גם אפשר לקנות אנשים תחתייך ואז הם לוחצים ואתה מקבל כסף יש חבילות של
30 50 90 500 משתמשים אם אני לא טועה
קצת זמן, ואפשר להסתדר

הבעיה עם החשבון Alert Pay שה Bux תומך בו, הוא לא מוכר וצריך לעשות קומבינות כדי להעביר ל Paypal

אבל גם מסתדרים אחי,זאת כבר באמת לא בעיה,ALERTPAY הוא גם נורא אמין,למרות שאני כנו הרוב מעדיף פיפל !

הוספתי עוד אתר פרסומות,אתם מוזמנים להיכנס לאתר שלי ולבדוק !

באמא שלי עכשיו סוף סוף אני מתחיל להבין איזה מפגר היתי כשהיו מפרסמים משהו על כסף באינטרנט ישר היתי קופץ מתחיל ללכלך ואפילו מקלל......:(

Ja Rule
24-03-08, 00:36
אבל גם מסתדרים אחי,זאת כבר באמת לא בעיה,ALERTPAY הוא גם נורא אמין,למרות שאני כנו הרוב מעדיף פיפל !

הוספתי עוד אתר פרסומות,אתם מוזמנים להיכנס לאתר שלי ולבדוק !

באמא שלי עכשיו סוף סוף אני מתחיל להבין איזה מפגר היתי כשהיו מפרסמים משהו על כסף באינטרנט ישר היתי קופץ מתחיל ללכלך ואפילו מקלל......:(

ההבדל הרציני בין שני סוגי החברות, שמשתמשים הרבה יותר בפייפאל.
יש לך פי אלף יותר דברים לקנות עם פייפאל מאשר אלרטפאי.

Bodybuilder
24-03-08, 00:38
ההבדל הרציני בין שני סוגי החברות, שמשתמשים הרבה יותר בפייפאל.
יש לך פי אלף יותר דברים לקנות עם פייפאל מאשר אלרטפאי.

נכון אחי,אבל אם מדברים על להוציא את הסכום בכסף לפי מה שהבנתי זה לא כל כך מסובך דבקא...תקן אותי אם אני טועה...

Ja Rule
24-03-08, 00:40
נכון אחי,אבל אם מדברים על להוציא את הסכום בכסף לפי מה שהבנתי זה לא כל כך מסובך דבקא...תקן אותי אם אני טועה...

תלוי ממי, למשל בשביל לקבל את הכסף מארלטפאי בבוקס זה מציק, לוקח הרבה זמן. (לא יודע
מה הולך בשאר האתרים)
ואם אתה מתכון להוציא כסף למוזמנים, אז אתה יכול רק מפייפאל, שזאת דווקא תוכנית חדשה שלהם
שקמה לא מזמן.

פינגווין
24-03-08, 00:49
כן להעביר מבקס לאלרט פאי לוקח חודשיים או שלוש

Bodybuilder
24-03-08, 01:02
טוב נו יש פיתרון,לעשות כרטיס Bux,יש להם אופציה כזאת...

Bodybuilder
25-03-08, 01:20
סליחה על ההקפצה אבל היתי חייב :unsure:
הוספתי אתרים חדשים

פינגווין
25-03-08, 07:35
כמה יש לך בבוקס.טו?

שייקה
25-03-08, 14:44
נירשמתי ואני ניכנסתי לכל הפרסומות... יש לי שאלה קטנה לכל אלה שמבינים, אני חייב להכניס אנשים מתחתיך כדי לקבל כסף ולא רק על ידי ראיית פרסומות של 30 שניות ??

דרך אגב budybuilder אחי, ניכנסתי דרכיך... תודה רבה על האתר ואני מקווה שהוא לא סתם מכל אלה שרימו אותי בעבר ומזה התאכזבתי, אם אני לא מקבל מהאתר הזה כלום אני פורש סופית..

ושאלה אחרונה.. לכמה כסף אני אמור להגיע בשביל שאני יוכל להעביר את הכסף לpaypal ??

תודה רבה לכל אלה שעוזרים!

שייקה
25-03-08, 14:46
דרך אגב מי ששם לב, אתמול בלילה בשעה 11 בערך הפרסומות לא עבדו ונכשלו כל הזמן, עכשיו אני ניכנס וזה עובד פיקס.. זה קרה לעוד מישהו חוץ ממני ?

///Efi///
25-03-08, 17:27
תגיד אחי, כמה כסף כבר קיבלת? לא כמה רשום שיש לך.. כמה כבר קיבלת מזומן?

bl0rgish
25-03-08, 18:22
טוב נו יש פיתרון,לעשות כרטיס Bux,יש להם אופציה כזאת...
עזוב זה מעאפן.. 75$ לכרטיס ??? היו מתים חחח
אפשר לשלוח מאלרטפאי צ'ק ככה שזה לא רע כ"כ..

bodybuilder:
הוספתי אותך..

שי עקירב:
כן זה באמת לא עבד לכמה זמן..
מה שכן הם גם עובדים על אתר חדש שאמור לעלות באפריל לפי מה ששמעתי

שייקה
25-03-08, 18:33
^^ אה חח טוב מעולה.. תודה אחי.. רציתי פשוט לוודאות שאני לא היחיד

Bodybuilder
25-03-08, 23:22
שי עקירב יש עוד אתרים שהוספתי,אתה מוזמן להירשם וגם לעבוד בהם בדיוק כמו בבוקס,הם גם דומים מאוד לבוקס הרגיל !
http://www.2all.co.il/web/Sites/onlinemoney
כנס ובצד ימין יש לך אתר מס' 2
מס 3 ומס 4
היהו עוד בהמשך

וכמה עשיתי או כמה אני עושה ביום זה סוד חחח

TzviKa
25-03-08, 23:36
בודיבילדר תוסיף אותי למסן אחי
tzvi03@gmail.com

Bodybuilder
25-03-08, 23:46
בודיבילדר תוסיף אותי למסן אחי
tzvi03@gmail.com

יש לי רק איסי :((((((( 324132059

אני שכחתי את האי מייל של המסן שלי מזמן לא נכנסתי

שייקה
26-03-08, 12:53
בודיבילדר עזוב אחי אני רוצה להשקיע עכשיו ב bux.to ולהגיע ל 10$ ולראות אם זה אמיתי.. אם אני יראה שזה עובד אז אני ירשם לאתרים האחרים שאמרת ויצאת מלך!!!
עכשיו אחי, רשום לי שאני יכול להפקיד רק ל alert הזה וזה לא נותן לי אפשרות לפייפל למה רק לזה? והאם אני יכול לקבל תכסף בדואר או שאני רק יכול להישתמש בזה כהזמנות מהאינטרנט כמו ebay..

הבנת תשאלה ?