PDA

צפה בגרסא המלאה : מישהו ניסה את זה?

monster
24-03-08, 15:10
:ohmy:

איך לעשות כסף בקלות, פשוט גאוני!

תקדישו 5 דקות לקריאה - זה שווה את זה לא תצטערו...זה אמיתי
אין לכם מושג עד כמה אתם הפסדתם עד שנתקלתם בהודעה זו,
פשוט תיקראו זה מטורף כמה זה גאוני......
כבר בתור התחלה אם אתם קוראים את זה מתוך פורום, מאוד כדאי שתעבירו את הכתוב אל הכתבן או הוורד ותקראו ממנו או שתשמרו ותדפיסו את המסמך בכדיי שתוכלו לקרוא בקפידה. (במקרה שמנהליי הפורום יחליטו למחוק את ההודעה ואם כן הם מפסידים.

אם רק תתנו קצת אמון בחברינו בני האדם, תופתעו לגלות כמה זה כדאי ורווחי!
אז בבקשה, אני מזמין אתכם להצטרף אליי למעגל השפע.
"מצאתי את מה שאתם הולכים לקרוא בדיוק כמוכם עכשיו ,במהלך אחד משיטוטיי ברשת ,נתקלתי במאמר הזה במקרה. המאמר מספר על זה שאנחנו יכולים להרוויח כסף ,הרבה כסף ,בתוך שבועות קצרים ,עם השקעה בסיסית של רק 30 ש"ח + 6 בולים.
המחשבה הראשונה שלי הייתה שזו הונאה ,אמרתי לעצמי עוד פרמידה שתגנוב את האנשים.
היה כתוב שם שאם אשלח 5 ש"ח לכל אחד מ-6 השמות והכתובות שהיו רשומים במאמר למטה ,אוכל לעשות אלפי שקלים בזמן מאוד קצר.
בנוסף צריך להוסיף את השם ואת הכתובת שלך כמספר 6 בתחתית רשימת השמות ולשלוח ל- 300 קבוצות דיון (ברשת-פורומים וכאלה. הכי מהיר זה לכתוב ´פורום´ ב-גוגל). יש בערך יותר מ- 500,000 כאלה וזה פותח אפשרויות לשוק מאוד גדול (מה שאומר הרבה יותר כסף).. וזה עובד
בדרך כלל אני מתעלם ממכתבים מסוג זה ,אבל חשבתי שבשביל עשרות בודדות של שקלים אולי כדאי לנסות. אם מכתב זה ימשיך כמו שהוא אמור להמשיך ,אם נניח את חשדותינו בצד ,ולבטח ,כל אחד מאיתנו ירוויח. כמה אבסורדי זה לחשוב שמרמים אותנו ,כמה אנרגיה אנחנו מבזבזים על הספק?! במקום לקחת את האנרגיה ולהשקיע אותה בהזדמנות שנקרית בדרכינו ,מי יודע ?
השאלה ששאלתי את עצמי לפני שהסכמתי לקחת חלק בדבר הזה ששינה את חיי היא: האם זה נכון ?
כן ! זה נכון וזה עובד! האדם שהיה מעלי ברשימה מספר: "תוך 7 ימים התחלתי לקבל כסף בדואר. הייתי בשוק! הנחתי שזה יגמר בקרוב ולא חשבתי על זה יותר מידי. אבל הכסף המשיך להגיע! בשבוע הראשון עשיתי 125 ש"ח בסוף השבוע השני עשיתי סכום של 5000 ש"ח ,בסוף השבוע השלישי היו לי יותר מ-50,000 !!! וזה עדיין גדל ! עכשיו זה השבוע הרביעי ,עשיתי סכום של יותר מ-(תקלטו!!)-210,000 ש"ח וזה עדיין ממשיך להגיע! זה בהחלט היה שווה את ה-30 ש"ח +6 הבולים !!!
לתשומת לבכם ! עקבו אחרי ההוראות הפשוטות (שיפורטו למטה) ותיראו איך הכסף מגיע !!
זה קל ,זה חוקי וההשקעה שלכם היא רק 30 ש"ח ו-6 בולים! (בואו נגיד 5 ש"ח ליום בשבוע +בול-רק כדי להראות לכם עד כמה ההשקעה היא אפסית!)
התוכנית הזו נשארת מצליחה בגלל הכנות וההשתתפות של האנשים שקוראים אותה. אנה מכם ,המשיכו את ההצלחה שלה ועזרו לכל אחד מאיתנו לעזור אחד לשני!
להלן 4 הצעדים להצלחה (גם לכבדים וחסרי אמונה כמוני 4 צעדים זה לא הרבה...)
צעד 1 :
קחו 6 חתיכות נייר נפרדות (עדיף כהות כדי למנוע אפשרות של גניבה דרך הדואר) ,וכתבו את המשפט הבא על כל חתיכת נייר: "בבקשה תכניס אותי לרשימת הדיוור שלך" ,כתבו את שימכם והכתובת המדויקת. עכשיו קחו 6 מטבעות של-5 ש"ח (או 6 שטרות של 1 דולר) ותעטפו כל אחד מהם בחתיכת נייר כהה ,כך שהכסף לא ייראה דרך המעטפה (את המטבעות מומלץ להדביק בסלוטייפ לנייר). שימו כל מטבע עטוף בנייר בתוך מעטפה נפרדת יחד עם הפתק שרשמתם וסגרו אותן.
עכשיו צריכים להיות לכם 6 מעטפות סגורות ,בכל אחת יש פתק עם המשפט הנ"ל ,השם שלכם והכתובת ,ומטבע של 5 ש"ח.. מה שאתם עושים הוא ליצור שירות. אתם מבקשים שירות לגיטימי שהוא להיכלל ברשימת הדיוור של האדם אליו אתם מפנים את הבקשה ואתם משלמים על זה.

:ohmy:

BXL
24-03-08, 15:13
נו עוד פעם זה חלאס עם השטויות האלה כבר#$!

Yoshi-Moto
24-03-08, 15:14
קראתי את זה באשכול הקודם שהבאת, נשמע דווקא שיכול לעבוד,אבל הסכומים נשמעים מחורטטים.

תנסה, במקרה הכי גרוע הפסדת 30 שקל.

Mazoz3
24-03-08, 15:17
שלחתי, אחזור עם תוצאות.

///Efi///
24-03-08, 15:48
קראתי את זה באשכול הקודם שהבאת, נשמע דווקא שיכול לעבוד,אבל הסכומים נשמעים מחורטטים.

תנסה, במקרה הכי גרוע הפסדת 30 שקל.

ועל הגישה הזאת הם בונים. בפירמידה כזאת המרוויחים הם מי שנימצאים בקצה הפירמידה, הם בונים על זה שכל פעם יהיו כאלה שיתחלפו בתחתית הפירמידה ויגידו שכולה 30 שקל...

תחשבו על זה ככה, אם זה היה נכון, למה אנשים מבוגרים מכל הארץ לא עושים את זה? למה מיליונים של אנשים לא עושים את זה?

Exhibit
24-03-08, 18:03
יש מספיק אנשים בעולם שיגידו כולה 30ש'ח בשביל להמשיך להריץ את העסק שלהם.
הם בטוח מביאים כסף, כי אם לא מזמן היו תובעים אותם, אבל הקטע שזה לא כזה פשוט..
לא שווה בעיניי /;

Yoshi-Moto
24-03-08, 18:24
ביג דיל.. אז מזוז יפסיד 30 שקל... D: חחח סתם.

snirzaharonz
24-03-08, 18:33
איזה חרטה זה נשמע