PDA

צפה בגרסא המלאה : אלי האנה!!מלך ישראל חי חי וקיים!!!אללה איזה מלך תכנסו אנשים!!

Night_Wolf
25-03-08, 23:06
http://www.nabba.co.il/eli2008.html

והכתבה הזאת מוחיכה שחתול תמיד נופל על הרגליים רק שאלי חתיכת אריה והשנה תהיה תחרות ברמה חבל על הזמן!!!

עלוש
25-03-08, 23:12
אלי האנה!!מלך ישראל חי חי וקיים!!
גילי מה קורה אחי ?

arbel2
25-03-08, 23:14
מקווה שאלי ירים אירוע איכותי ,נהנתי מאוד בתחרות של נאבבא שנה שעברה ,ועם כל הדעות השליליות שלי עליו כאדם,כמארגן הוא מוכשר מאוד.

Night_Wolf
25-03-08, 23:16
אלי האנה!!מלך ישראל חי חי וקיים!!
גילי מה קורה אחי ?

עלוששששששששששששששששששששששש

מה המצב נשמה?
איפה נעלמתה אחי!

HARDCORE HARDCORE HARDCORE אל תשכח את זה ובקרוב אחי סוכריות:boxing:

TANK ABBOTT
סעמק נמאס כבר מהגוש סינטול הזה

toxicity
בנאדם ענק ותורם מאוד

עלוש
25-03-08, 23:21
עלוששששששששששששששששששששששש

מה המצב נשמה?
איפה נעלמתה אחי!

HARDCORE HARDCORE HARDCORE אל תשכח את זה ובקרוב אחי סוכריות:boxing:
חחחחח אני חולה מת אחי
הכל בגלל השמש הזונה הזאת , יש לי חום 40 , הגרון שלי שרוף אש , בקושי הייתי יכול לנשום וללכת , תוסיף לזה כאבי ראש ועיניים שלא חלמת עליהם בחיים , גם הקאתי הרבה , וכן הקאתי דם , היום אני קצת יותר טוב , מקווה לחזור כמה שיותר מהר לעולם הבודיבילדינג היקר שלי :) :sbb4:

gil-Nissim
25-03-08, 23:24
:diractor: חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח.........

Night_Wolf
25-03-08, 23:56
חחחחח אני חולה מת אחי
הכל בגלל השמש הזונה הזאת , יש לי חום 40 , הגרון שלי שרוף אש , בקושי הייתי יכול לנשום וללכת , תוסיף לזה כאבי ראש ועיניים שלא חלמת עליהם בחיים , גם הקאתי הרבה , וכן הקאתי דם , היום אני קצת יותר טוב , מקווה לחזור כמה שיותר מהר לעולם הבודיבילדינג היקר שלי :) :sbb4:

תהיה בריא אח שלי היקר!
ותחזור כמה שיותר מהר!
ודם מקיאים בסוואט אחי לא במחלות:diractor: :diractor:

עלוש
25-03-08, 23:58
תודה אחי , אני מת לחזור!! אבל מה לעשות אם אין לי כוח אפילו לנשום חח

eminemfan
26-03-08, 00:05
מתי התחרות?

עלוש
26-03-08, 00:14
^^
בסוף אוגוסט , כמו כל שנה .

eminemfan
26-03-08, 00:30
^^
בסוף אוגוסט , כמו כל שנה .
מאור,ספיר,ראובן,גלעד!קרייזלר,אסיד,האחים טרוני,ביטון,ניגרי ענק יהיו שם?!

gil-Nissim
26-03-08, 00:43
כן אחי, כמו תמיד.

eminemfan
26-03-08, 01:58
גלעד נראה לי יפתיע

Danzig
26-03-08, 02:36
כל הכבוד לו ונקווה לראות תחרות לפנים!

Yehuda-Benaim
26-03-08, 05:41
הולך להיות שם מהשהו ענק אלי איש עם כבוד אין מה להגיד!!!

Yoshi-Moto
26-03-08, 06:48
וואלה יפה, אהבתי.

Arsan
26-03-08, 08:17
חג אביב שמח וכאשר
חחח

ניגרי ענק
26-03-08, 09:28
חיכיתי להודעה הזאת, למרות שלא היו לי ספקות.
אין מילים פשוט להגדיר את התרומה והחיוניות של אלי לספורט הזה.
אלי הוא המנהיג והוא האבא של הבאדי בילדינג בארץ - מי שאומר אחרת הוא או קנאי או אידיוט או שניהם.
ההצהרה הרשמית הזאת רק מכניסה בי רעל להגיע הכי מוכן שאפשר, ואני מסוגל לעקור הרים בשביל זה.
להזכיר את אלי ואת האיש המנוול ההוא מהארגון השני באותה נשימה, זה כמעט חילול הקודש.
כל מה שיש לי לאחל לך אלי זה שתמשיך שתמשיך שתמשיך!

ניגרי ענק
26-03-08, 09:29

אני וגלעד בטוח נהייה - על הבמה!

ניגרי ענק
26-03-08, 09:40
עוד משהו אני רוצה להגיד, וזה שהשורה שאלי כתב: "פיתוח הגוף בארץ יקבל את הכבוד הראוי לו כמו כל ספורט אחר", גרמה לי פשוט להתרגש.
ככה זה שאחד משלנו מטפל בענף ומוביל אותו, אדם שיודע מה זה להיות רעב מוות ולהתאמן עד דמעות, ולשמוח מזה!
לעומת זאת הפעם האחרונה שאדון לא חשוב מהאיגוד השני נגע בברזל, הייתה כשהוא פתח את הדלת לשווארמה השכונתית.

zuko
26-03-08, 11:30
מישהו מוכן לתת פרטים על התחרות?..איפה מתי איך מזמינים כרטיסים?

עלוש
26-03-08, 11:34
^^
אלי אמר אחרי פסח הוא יפרסם הכל .

Night_Wolf
26-03-08, 12:44
חחח

"בעעעעעעע אני על הריצפההההההההההה נכון שזה מצחיק!?!?!??@!נכון שזה מטורף1?!??!שיאווווווו עומד לי הזין מרוב שזה מצחיק חה חה חה חה חה":wacko: :wacko: :wacko:

לך חפש שגיאות כתיב בפוסטים שלך בדיבורים כללי לא בפוסטים שלי חבוב ובטח לא בפוסטים של מר ישראל:diractor: :diractor: :diractor:

Logout
26-03-08, 12:58
גלעד איך הולך בחיטוב?

Night_Wolf
26-03-08, 13:00
גלעד איך הולך בחיטוב?

וואלה הולך בומבה איאל חסון המלך!

xLaes
26-03-08, 13:06
כתבת אם וכותבים את זה עם

kristine_87
26-03-08, 13:18
בונא תענה כבר

Night_Wolf
26-03-08, 13:41
בונא תענה כבר

עניתוש:wub: :wub: :wub: :wub:

zuko
26-03-08, 13:56
יש מצב התחרות במרכז?

שייקה
26-03-08, 14:05
מעניין באמת איך תהיה התחרות השנה, אני מקווה שיהיה באמת כמו שאלי אמר כמה רמת מעלה... אלי אחד האנשים שאני אוהב

Night_Wolf
26-03-08, 14:06
יש מצב התחרות במרכז?

אם זה תלוי באלי?100%
אלי החליט שמשנה שעברה כל התחרויות של מר ישראל של נאבא יעוברו מבית אבא חושי בחיפה למרכז כדי שלכולם יהיה יותר קל להגיע במקום שאנשים נגיד מהדרום שצריכים להתחרות יעשו חתיכת נסיעה ארוכה ותעייף אותם לקראת התחרות:flowers:

שייקה
26-03-08, 14:17
וואלה גלעד ? אם זה בחיפה אז זה יוצא באמת סבבה... למרות שאני גר בראש העין יש לי רכבת אחת לחיפה וזה יוצא מעולה ואני חושב שלכל מי שגר במרכז נראה לי שאני יבוא לזה..

דרך אגב גלעד אני כבר מת לראות תמונות שלך מהחיטוב.. מתי אתה מעלה ? ואיך הולך אחי ?

עלוש
26-03-08, 14:20
מר ישראל 2008 נאבבא אתם תשצעו את הצרחות והצעקות לגילי ולניגרי ולמתחרים היקרים וכל האולם ירעד מהקול שלי כשגילי יקח מקום ראשון בעזרת השם ויהיה 120 חטוב יבש ויש לו ורידים בורידים ,
אלי האנה מלך ישראל!!!

Night_Wolf
26-03-08, 14:23
מר ישראל 2008 נאבבא אתם תשצעו את הצרחות והצעקות לגילי ולניגרי ולמתחרים היקרים וכל האולם ירעד מהקול שלי כשגילי יקח מקום ראשון בעזרת השם ויהיה 120 חטוב יבש ויש לו ורידים בורידים ,
אלי האנה מלך ישראל!!!

עלוש המכובד!!!
בהחלט יהיה בקהל:diractor: :diractor: :diractor:
ושנה אחרי זה על הבמה בנוער מקום ראשון:bully: :bully: :bully:
ואלי בהחלט מלך ישראל והוא ירים תחרות אמיתית השנה!!!רק נאבא ורק נאבא!!!:diractor:

Night_Wolf
26-03-08, 14:24
וואלה גלעד ? אם זה בחיפה אז זה יוצא באמת סבבה... למרות שאני גר בראש העין יש לי רכבת אחת לחיפה וזה יוצא מעולה ואני חושב שלכל מי שגר במרכז נראה לי שאני יבוא לזה..

דרך אגב גלעד אני כבר מת לראות תמונות שלך מהחיטוב.. מתי אתה מעלה ? ואיך הולך אחי ?

שאני אהיה מוכן אני יעלה:)
הולך מעולה בנתיים טפו טפו טפו

:boxing:

extremeboy
26-03-08, 14:47
וואוו איזה ספאמרים!
מה אתם תופסים ממנו,הוא כבר לא יודע אם לפרוש או לא הסוחר הזה...

עלוש
26-03-08, 14:51
לך תחפש ת'חברים שלך ב PFX מה אתה מבין בכלל!!!!
לך תעשה כפיפות בטן .
יחיו השחיפים ויסבלו !!
אל תהרוס לנו ת'פוסט !!

Night_Wolf
26-03-08, 14:55
יאלללה צריך לעשות פה סינון לכל החנונים שחושבים שהם מבינים שיט משהו בפיתוח גוף סעמק
שאחד המנהלים יזיז את הספאם מהפוסטים שלי על אלי ועל מר ישראל!
מי שלא מתאים לו שישב בשקט ושלא יבוא לתחרויות בכלל,שלא יעשה טובות לאף אחד,שישמור את הדברים השליליים מתוך קינאה שלו לעצמו ובמקום להגיע למר ישראל של נאבא שילך לקבל בתחת בבומבמלה או איך שלא רושמים את זה יזונות

extremeboy
26-03-08, 15:09
פישששש.. לזה שמעליי אני רואה שאתה תופס גובה,אה?
גם קובע לי מה להגיב,אם ללכת לתחרויות או לא,גם שאני לא מבין....
ועוד אתה קורא לי ספאמר?!

Night_Wolf
26-03-08, 15:13
פישששש.. לזה שמעליי אני רואה שאתה תופס גובה,אה?
גם קובע לי מה להגיב,אם ללכת לתחרויות או לא,גם שאני לא מבין....
ועוד אתה קורא לי ספאמר?!

יאלה בחיאט מה אתה רוצה :):):):)?רשמתה שאלי סוחר?מענין פה תביצים של חצי פורום עשה טובה אל תגיב בפוסט הזה יותר אחלה יום לך ידידי
וכן תפסתי אלף מטר גובה זה הפורום שלי:diractor:

עלוש
26-03-08, 15:17
1- אתה שחיף
2- אתה נוב מ Pxv או איך שרושמים את זה
3- מאיפה באת בכלל?!!!!!!!!!
4- זה פורום פיתוח גוף תחרותי לא פורום שחיפים שרוצים קוביות וזין אלא יודע מה
5- אל תגיב בפוסטים שלי ושל גלעד
6- זה הפורום שלי ואני שולט פה!!! תעוף מפהההההההה

extremeboy
26-03-08, 15:20
שולט פה? תגיד לי מה אתה חש יא שחיף? הכתב שרשמת איתו יותר גדול ממך.
ול''נייט וולף'',אני לא רואה בתת-ניק שלך משהו שקשור לניהול.

Night_Wolf
26-03-08, 15:26
שולט פה? תגיד לי מה אתה חש יא שחיף? הכתב שרשמת איתו יותר גדול ממך.
ול''נייט וולף'',אני לא רואה בתת-ניק שלך משהו שקשור לניהול.

דבר ראשון עלי לא מסתכל עליך ממטר ומשתין בקשת על כל הפורום שלך FXP שכולם שם מוצצי בולבולים איךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך אישבינדה?!ותעלה תמונות שלך ואז תשפוט אחרים:diractor:

דבר שני לא צריך ניהול תיראה מה אני רושם :diractor: :diractor: :diractor:

הפורום הזה שייך לי אני מחזיק פה הכל ביד ברזל ואני אכה פה תשחיפים שבאים להרוס תספורט הקדוש הזה שניקרא פיתוח גוף ואסנן ואבריח אותם החוצא ואגרש אותם לפורום המושמץ של FXP הלו שם מעריצי מייקל חרא שחיף לואיס נימצאים ומאוננים על תמונתו כל היום

extremeboy
26-03-08, 15:29
כמה דברים:
אני שונא את מייקל ברמות......!!
ודבר שני אני לא שחיף,אולי אתה קורא ככה לעצמך
ודבר אחרון,אין לי משתמש בfxp

עלוש
26-03-08, 15:31
דבר ראשון עלי לא מסתכל עליך ממטר ומשתין בקשת על כל הפורום שלך FXP שכולם שם מוצצי בולבולים איךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך אישבינדה?!ותעלה תמונות שלך ואז תשפוט אחרים:diractor:

דבר שני לא צריך ניהול תיראה מה אני רושם :diractor: :diractor: :diractor:

הפורום הזה שייך לי אני מחזיק פה הכל ביד ברזל ואני אכה פה תשחיפים שבאים להרוס תספורט הקדוש הזה שניקרא פיתוח גוף ואסנן ואבריח אותם החוצא ואגרש אותם לפורום המושמץ של FXP הלו שם מעריצי מייקל חרא שחיף לואיס נימצאים ומאוננים על תמונתו כל היום
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:laughing: :laughing: :laughing: :sbb4:

שייקה
26-03-08, 15:43
די extereme סתום תפה שלך כבר יעלוב נפש, אין לך חיים שאתה מתעסק עם אנשים פי שניים מהגיל, פי שלוש בגובה ובגודל.. אני בטוח שאם היית רואה את גלעד או את אלי במציאות היית בורח כמו קוקסינל ומשתין במכנסיים כמו בחורה כי אתה פחדן הומו וכדי שתתחיל לרסן תפה שלך, ולהפסיק להתעסק עם גדולים ממך ותן להם תכבוד כל עוד הם גדולים ממך ופשוט תסתום תפה.. עכשיו חברה כן, מצאתי משתמש שלו ב fxp מפרסם תמונות. הבני זונות השרמוטות האלה אמן ימותו! אמן אמן!! שימו לב, הוא פירסם תמונות שלו לפני כמה שבועות:
http://img232.imageshack.us/img232/5189/55189486kw0.jpg

???! ואתה מדבר על שחיפים .? מה נסגר איתך אתה נטול השכלה או שאתה עושה את עצמך?? תראה תבייספס המעאפן שלך, חזה קרש וטרפזים כמו של אמא שלי מה נסגר ?

דרך אגב:
ניכנסתי לפורום בריאות וכושר גופני ב fxp... השם ישמור איזה ילדים מטומטמים יש שם.. הייתי בשוק שניכנסתי.. חשבתי שאני הולך להיתעלף ... אין להם פאקינג שמץ של מושג על פיתוח מהגוף.. פשוט טמבלים אוכלים בתחת..

אתם ניכנסים לשם וקוראים תשאלות של אנשים, אתם נשפכים 3 שעות על המחשב כמה אנשים יכולים להיות אידיוטיים...
למרות, שלא הייתי ממליץ לכם להיכנס לפורום המקולל הזה בחיים

עלוש
26-03-08, 15:46
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח איזה גבר אתה שי :)

denous
26-03-08, 15:47
חחחחחחחחחחחחחחחח
זה הילד שקורה לכל העולם שחיפים ?!
:):):):) בונא יא פאקינג כוסית יש לך יד של נקבה איזה עלובבב איך אתה מעז לקרוא לחצי פורום פה שחיפים ?
תרוץ למקרר במקום לכתוב על המקלדת אתה מבזבז אנרגיה חבל שחיף חחחחחחחחח תן עוד לעכל אני לא מאמין שקראת לי שחיף שאתה נראה ככה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

Logout
26-03-08, 15:50
כמה דברים:
אני שונא את מייקל ברמות......!!
ודבר שני אני לא שחיף,אולי אתה קורא ככה לעצמך
ודבר אחרון,אין לי משתמש בfxp
חחח כן...בסדר..גלעד שחיף..חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

BodyKilo
26-03-08, 16:01
extremeboy, תפסיק לעשות לעצמך בושות.

Night_Wolf
26-03-08, 16:04
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אקסטרים בוי יא ספגטי מזה התמונות האלו?!חחחחחחחחחחחחחחחחח תילך למטבח ואל תיצא משם עד שאתה לא 100 קילו:laughing:

שי יא מלך:sbb4: :sbb4: :sbb4: :sbb4:

extremeboy
26-03-08, 16:15
איזה תמונות?! מה יש לכם כולכם נכנסים בי,וממה?
כי אמרתי ''למה אתם תופסים מהסוחר הזה..'',זאת דעתי ונגמר פה הסיפור.

denous
26-03-08, 16:20

איזה תמונות ?
ישחיף אחד שי פרסם תמונות שלך חחח אתה כזה שחיף אני לא מאמין שבאמת קראת לחצי פורום שחיפים גועל נפש...
למה נכנסים בך ?
תסתכל על התגובות שלך ותבין.

BodyKilo
26-03-08, 16:26
למה תופסים מ"הסוחר" הזה? אולי באמת נחשוב למה...
רואים שאתה סתם חובבן, כי אם היית באמת יודע על אלי האנה ועל מה שהוא תרם ועל המאמץ וההשקעה שצריך להגיע לאן שהוא הגיע אז לא היית מדבר כמו שאתה מדבר.

ובלי שום קשר... זה לא קשור ללתפוס, זה כבוד והערכה כלפי בנאדם, כי הרוב פה יודעים מה זה העסק הזה.

וגבי הכתבה, אלי האנה באמת בנאדם גדול... ומה שהוא כתב גרם לי ליותר הערכה.. ישר כח.

superguitar
26-03-08, 16:52
שיפציץ!!! ובהצלחה שיהיה לו!

EyeOfTheTiger
26-03-08, 16:57
איש טוב האלי הזה... עשה כמה טעויות.. אבל איש טוב

TheGift
26-03-08, 17:13
מעריך אותו מעוד. למרות שאני מודה, באופן אישי לא מת על איך שהוא נראה בתור בודיבלדר (למרות שאף אחד בארץ לא דיגדג אותו עדיין), אבל הוא אדם גדול שתרם, תורם ועוד יתרום לענף הצולע הזה יותר מכולם. למעשה אלי הוא האבא הרוחני של הספורט הנפלא הזה בארצנו הקטנטות.

אלי מלך ישראל :diractor: :diractor:

ד"א, אלי קורא כאן בפורום??

Antonator1
26-03-08, 17:54
extremememe,
אני אסביא לך למה אנחנו תופסים מה"סוחר הזה". הסוחר הזה צלל לתוך הספורט הנפלא הזה באמצע שנות ה - 80 כשלגאונים הכי גדולים בו בארץ היה ידע בערך כמו לחבריך מFXP... אף אחד לא שמע, לא ראה... כלום! הוא עבד קשה, עבד קשה בחו"ל, זיכה את ישראל, המדינה שבה פיתוח הגוף, הפאוורליפטינג וכל המשפחה המדהימה הזאת זאת נמצאת במקום האחרון ברשימת סדרי העדיפויות, זכה בתארים שאף אחד לא חלם עליהם והתגבר תוך כדי כך על אינספור מתחרים מאירופה. הסוחר הזה, בנה וממשיך לבנות במו ידיו את משפחת הענפים הזאת בארץ ומתייחס לכל ענף ברצינות למרות המצב שלו. לא אכפת לו אם המצב אנוש. הוא מאמין שאפשר לשפר, אפשר לפתח - ובינתיים מצליח. בשנתיים האחרונות הענף הזה צועד בצעדי ענק בארץ, לפחות בקטע המקצועי, ועד שבודיבילדינג, פאוורליפטינג וסטרונגמן לא יהפכו למלים קבועות בלקסיקון של כל ישראלי, הוא לא יפסיק! וגם אנחנו לא.

השחיפים שחשים את עצמם אתלטים גדולים בגלל שהם עושים שכיבות סמיכה פעם בשבועיים בגלל שמייקל לואיס אמר ומתלהבים שיש להם ריבועים צריכים למות. אחד אחרי השני. כולם.בלי שבויים, בלי ניצולים. מייקל לואיס מרוויח כסף, מייקל לואיס מזיין, ריבועים, ריבועים, כפיפות בטן, שכיבות סמיכה, יאדה יאדה יאדה. תשיגו טסטוסטרון, תוציאו את האצבע מהתחת ותתחילו לעשות דדליפט THE VIKING WAY! אם בן אדם שוקל 50 קילו שיש לו אחוז שומן יותר גבוה וגוף חצי מזה שיש למייקל לואיס או כל דוגמן מושתן של קלווין קליין קורא, מכבד את הענף ומתאמן כבד - כבר מגיע לו יותר כבוד מכל פוץ תקשורתי כמו מייקל לואיס. אותו בן אדם גם יגיע בסופו של דבר לתוצאות יותר גבוהות. בספורט האמיתי, גם אם הוא הכי חובבני ומחתרתי שיש, אין מקום לקרקס הזה!

אשר פריג' בכלל עדיף שילך לנהל את איגוד הפודיבילדינג FXPSBBA (אף אקס פי שחיף בודי בילדינג אסוסיאיישן) ושהם ישעו פוזינג באיזו בריכת אוניברסיטה בלי תאורה.

extremeboy
26-03-08, 18:00
אתה ראית אותי פעם אחת אומר על מייקל שהוא איזה משהו מיוחד?!?!
ואני יודע שאלי-האנה תרם הרבה לישראל,קיצר כולכם שקרנים פה.
נוו לכל אחד יש חסרון אני יורד על השחיפים ואתם שקרנים = אנחנו פיטים
ואני ראיתי את התמונות יא בן שרלילה,זה התמונות מתי שהתחלתי להתאמן יא שקרן מנייאק

עלוש
26-03-08, 18:07
אנטון איזה תגובה אחי!!!!!!!!!!!! כבודדד

דנידין
26-03-08, 19:48
אלי האנה הוא בנאדם גדול והוא קידם מאוד את תחום הבודיבילדינג שימשיך ויצליח וימשיך לקדם :bow: אנטון נתת חתיכת תגובה פה, כל הכובד!

Night_Wolf
26-03-08, 21:15
extremememe,
אני אסביא לך למה אנחנו תופסים מה"סוחר הזה". הסוחר הזה צלל לתוך הספורט הנפלא הזה באמצע שנות ה - 80 כשלגאונים הכי גדולים בו בארץ היה ידע בערך כמו לחבריך מFXP... אף אחד לא שמע, לא ראה... כלום! הוא עבד קשה, עבד קשה בחו"ל, זיכה את ישראל, המדינה שבה פיתוח הגוף, הפאוורליפטינג וכל המשפחה המדהימה הזאת זאת נמצאת במקום האחרון ברשימת סדרי העדיפויות, זכה בתארים שאף אחד לא חלם עליהם והתגבר תוך כדי כך על אינספור מתחרים מאירופה. הסוחר הזה, בנה וממשיך לבנות במו ידיו את משפחת הענפים הזאת בארץ ומתייחס לכל ענף ברצינות למרות המצב שלו. לא אכפת לו אם המצב אנוש. הוא מאמין שאפשר לשפר, אפשר לפתח - ובינתיים מצליח. בשנתיים האחרונות הענף הזה צועד בצעדי ענק בארץ, לפחות בקטע המקצועי, ועד שבודיבילדינג, פאוורליפטינג וסטרונגמן לא יהפכו למלים קבועות בלקסיקון של כל ישראלי, הוא לא יפסיק! וגם אנחנו לא.

השחיפים שחשים את עצמם אתלטים גדולים בגלל שהם עושים שכיבות סמיכה פעם בשבועיים בגלל שמייקל לואיס אמר ומתלהבים שיש להם ריבועים צריכים למות. אחד אחרי השני. כולם.בלי שבויים, בלי ניצולים. מייקל לואיס מרוויח כסף, מייקל לואיס מזיין, ריבועים, ריבועים, כפיפות בטן, שכיבות סמיכה, יאדה יאדה יאדה. תשיגו טסטוסטרון, תוציאו את האצבע מהתחת ותתחילו לעשות דדליפט THE VIKING WAY! אם בן אדם שוקל 50 קילו שיש לו אחוז שומן יותר גבוה וגוף חצי מזה שיש למייקל לואיס או כל דוגמן מושתן של קלווין קליין קורא, מכבד את הענף ומתאמן כבד - כבר מגיע לו יותר כבוד מכל פוץ תקשורתי כמו מייקל לואיס. אותו בן אדם גם יגיע בסופו של דבר לתוצאות יותר גבוהות. בספורט האמיתי, גם אם הוא הכי חובבני ומחתרתי שיש, אין מקום לקרקס הזה!

אשר פריג' בכלל עדיף שילך לנהל את איגוד הפודיבילדינג FXPSBBA (אף אקס פי שחיף בודי בילדינג אסוסיאיישן) ושהם ישעו פוזינג באיזו בריכת אוניברסיטה בלי תאורה.

:king: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

אנטון המלך!!!!

EyeOfTheTiger
26-03-08, 22:51
[QUOTE=Antonator1]extremememe,

השחיפים שחשים את עצמם אתלטים גדולים בגלל שהם עושים שכיבות סמיכה פעם בשבועיים בגלל שמייקל לואיס אמר ומתלהבים שיש להם ריבועים צריכים למות. אחד אחרי השני. כולם.בלי שבויים, בלי ניצולים.

תגיד אתה לא חושב שאתה מגזים?
1) עם כל הכבוד לתחום הבודיבילדינג הוא מצריך המון אנרגיה מאנשים ובסופו של דבר לרובם לא יוצא מזה כלום (מאלה שלוקחים את זה בתור תחום חיים/"מקצוע").
2) הרבה הורסים לעצמם את הגוף עם כל החומרים המזדיינים.
3) אפילו אלי האנה ה"גדול" אמר שהוא לא רוצה שהילדים שלו יעסקו בתחום הזה.(אני ממש לא מופתע).
4)לא כל אחד שרוצה לשפר את מראהו הפיזי צריך לדעת כל אינפורמציה שקיימת לגבי בודיבילדינג.
רובנו לא רואים את עצמנו עוסקים בזה כל החיים.
5)אני אצטט אותך שוב בשביל שתבין מה אמרת:"צריכים למות.אחד אחרי השני.כולם.בלי שבויים,בלי ניצולים."-אתה לא מתבייש לדבר ככה?

Antonator1
26-03-08, 22:55
[quote=Antonator1]extremememe,

השחיפים שחשים את עצמם אתלטים גדולים בגלל שהם עושים שכיבות סמיכה פעם בשבועיים בגלל שמייקל לואיס אמר ומתלהבים שיש להם ריבועים צריכים למות. אחד אחרי השני. כולם.בלי שבויים, בלי ניצולים.

תגיד אתה לא חושב שאתה מגזים?
1) עם כל הכבוד לתחום הבודיבילדינג הוא מצריך המון אנרגיה מאנשים ובסופו של דבר לרובם לא יוצא מזה כלום (מאלה שלוקחים את זה בתור תחום חיים/"מקצוע").
2) הרבה הורסים לעצמם את הגוף עם כל החומרים המזדיינים.
3) אפילו אלי האנה ה"גדול" אמר שהוא לא רוצה שהילדים שלו יעסקו בתחום הזה.(אני ממש לא מופתע).
4)לא כל אחד שרוצה לשפר את מראהו הפיזי צריך לדעת כל אינפורמציה שקיימת לגבי בודיבילדינג.
רובנו לא רואים את עצמנו עוסקים בזה כל החיים.
5)אני אצטט אותך שוב בשביל שתבין מה אמרת:"צריכים למות.אחד אחרי השני.כולם.בלי שבויים,בלי ניצולים."-אתה לא מתבייש לדבר ככה? את המושג "ציניות" אתה מכיר?

זה ציטוט מרד אלרט דרך אגב...

Yehuda-Benaim
26-03-08, 23:45
:king: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

אנטון המלך!!!!

אהבתי את זה אחי ואתה צודק אלי אנה יש מילה של גבר גבר!!!!

ValkYriE
29-03-08, 23:53
:11: