PDA

צפה בגרסא המלאה : כמה שאלות בנוגע לקראטין...

ארז20
26-03-08, 15:30
שלום לכולם,
יש לי את הקראטין סל מאס והבנתי שהוא בעצם עדיף לשימוש אחרי האימון.
האם יש לקחת אותו ישר אחרי האימון?
כמו כן מה ההמלצה שלכם לקראטין לפני האימון?

Big_Hand
26-03-08, 15:33
המלצות לשימוש: יש ליטול 4 כפות מדידה ליום. לתוצאות מקסימליות, יש לפצל את המנה היומית לשתי מנות, בבוקר או בין הארוחות ולאחר האימון או בצהרים.

עלוש
26-03-08, 15:41
הצעת שימוש/צריכה: בימים שאתה מתאמן, מנה ראשונה:כתוסף מזון: ערבב כף הגשה אחת של המוצר בכ-כוס מים קרים/משקה אחר לפי בחירתך, מייד לאחרי האימון. [על בטן ריקה]. מנה שנייה כתוסף מזון: ערבב כף הגשה בכ- כוס מים קרים/משקה אחר על פי בחירתך, 6-8 שעות לפני או אחרי צריכת המנה הראשונה [על בטן ריקה].

בימים בהם אינך מקיים אימון: מנה ראשונה כתוסף מזון, ערבב כף הגשה בכוס מים קרים/משקה על פי בחירתך, מייד אחרי שאתה קם בבוקר. [על בטן ריקה].

מנה שנייה: כתוסף מזון – ערבב כף הגשה של המוצר בכוס מים קרים/משקה על פי בחירתך, 6-8 שעות לאחר שלקחת את המנה הראשונה. [על בטן ריקה.].
המלצות לשימוש: יש ליטול 4 כפות מדידה ליום. לתוצאות מקסימליות, יש לפצל את המנה היומית לשתי מנות, בבוקר או בין הארוחות ולאחר האימון או בצהרים.

הוא מדבר על סל מאס לא קריאטין מונו רגיל .

ארז20
26-03-08, 22:26
ומה ההמלצה לקיראטין לפני האימון?
ואת הסל מאס הבנתי הכי אפשטיבי לקחת רק אחרי האימון...

gil-Nissim
26-03-08, 22:32
לפי דעתי זה סתם שטויות, לפני, ואחרי..

אני במקומך הולך על הנוז, מוצר מעולה !

אחלה פאמפ,ועוזר ממש לעלות במסה.

קניתי -2 קופסאות, עכשיו אני בדרך לקופסא ה-3!

עם אתה מתעקש על לפני ואחרי לך על הוואסיב no+הנוז,שילוב מנצח!

אתה תקבל פשוט כמות מטורפת של ארג'נין ביום, חח יהיה לך פאמפ גם בזמן ללא אימון, אומנם פאמפ,נחמד לא כמו בזמן האימון.. אבל משהו לפנים, ואם אתה על אחוז שומן יחסית נמוך גם וורידים יצאו..

אני לא אוהב את המוצרים של bsn..

ארז20
26-03-08, 23:14
תודה גיל נראה לי שנילך על הנוז...לוקחים אותו כמה? כ-20 לפני אימון?

gil-Nissim
26-03-08, 23:33
שמע, אני לוקח אותו לפני השינה חח.. הכי טוב.. זה גם מה שאני ממליץ.

ארג'נין ואל טורין, מעודדים הפרשת הורמן גדילה, ובלילה בשינה, הגוף מפריש gh, כידוע, אז אני שותה אותו ממש חצי שעה ככה לפני שאני ישן, זה נתן לי תוצאות טובות יותר.. וגם בלילה הגוף מתקן את עצמו מהנזק של האימון וכו'.. לכן אני לוקח לפני השינה..

בכללי תקח אותו 40 דקות ככה לפני אימון שעה.. לא ממש משנה..

לוזון
26-03-08, 23:53
שמע, אני לוקח אותו לפני השינה חח.. הכי טוב.. זה גם מה שאני ממליץ.

ארג'נין ואל טורין, מעודדים הפרשת הורמן גדילה, ובלילה בשינה, הגוף מפריש gh, כידוע, אז אני שותה אותו ממש חצי שעה ככה לפני שאני ישן, זה נתן לי תוצאות טובות יותר.. וגם בלילה הגוף מתקן את עצמו מהנזק של האימון וכו'.. לכן אני לוקח לפני השינה..

בכללי תקח אותו 40 דקות ככה לפני אימון שעה.. לא ממש משנה..
תגיד גיל האבקה טבעית??
כאילו אין בזה דברים חימים או משהו כי אחרי הכל יש שם הורמון גדילה:unsure:

gil-Nissim
26-03-08, 23:56
תגיד גיל האבקה טבעית??
כאילו אין בזה דברים חימים או משהו כי אחרי הכל יש שם הורמון גדילה:unsure:
איזה הורמון גדילה בראש שלך אחי ? :ohmy:

ארג'נין ואל טורין אלה חומצות אמינו, יש על זה תקציר מלא באתר הראשי תקרא אין לי כוח לרשום אחי. זה עוזר בין היתר לעידוד הפרשת gh בגוף... אבל לא כזה משמעותי.

ארז20
27-03-08, 11:55
ועוד שאלה אחת רק...
קניתי את הסאל מאסס לפני כ-4-5 חודש ורק לאחרונה אני מתחיל להשתמש בו.
שמתי לב שהאבקה התקשתה ואני ממש צריך לרסק את זה בשביל לחתוך את זה לחתיכות קטנות...
השאלה אם זה מצב רגיל או בעיה במוצר?יש לציין שאת הקופסא אני שם בארון זה קשור אולי לטמפ' או משהו כזה?

superguitar
27-03-08, 14:14
כנראהה נשפך על זה מים....או לחות...
הדבר היחיד שעולה לי כרגע...

ארז20
27-03-08, 16:35
השאלה עם זה עדיין בסדר לקחת את זה...