PDA

צפה בגרסא המלאה : משהו שמטריד אותי בקשר לאבקה שקניתי

Gil_Sub
14-09-06, 12:08
שלום,
קניתי אבקה(Serius Mass)לפניי שבועיים בטעם שוקולד,בהתחלה הכול סבבה ,שתיתי פעמיים ביום כמו שאמרו לי פעם אחת בבוקר חצי כף,פעם שנייה כף מלאה אחריי אימון/לפני שינה.
ביומיים - שלושה האחרונים מתחילה לכאוב לי הבטן , ומתחיל לשלשל מכל דבר שאני אוכל , בהתחלה חשבתי שזה רק מדבריי חלב או התכווצות שרירים,אבל לא.
הגעתי למסקנה וחשבתי שיכול להיות שלאבקה יש תופעות לוואי...

האם באמת יש לה תופעות לוואי? , אם כן מה אתם ממליצים לעשות?
ושאלה שנייה ,האם אני לא צורך יותר מידי אבקה ביום?

:helpsmilie:

מקווה שתעזרו לי .. תודה :)

kazanova
14-09-06, 12:22
תרשום את התפריט המלא שלך ואולי יהיה אפשר להבין כדי לדעת מה הצריכה הכללית

Ori-Silver
14-09-06, 12:24
אולי אתה רגיש ללקטוז?

ran_z
14-09-06, 12:27
סביר להניח שזה מהאבקה,
עצה שלי תמשיך לצרוך אותה הקיבה שלך בסוף תתרגל אתה כבר לא תרגיש כלום,
עם לא אז תנסה את האבקה איזופור-מאס.

G-G
14-09-06, 12:29
אולי זה בגלל החלב ...
אתה שותה אותו ישר מהמקרר ??? תוציא אותו 5 דקות לפני השתיה , שהטמפ' לא תהיה כל כך קרה ... זה עוזר

Gil_Sub
14-09-06, 12:35
קודם כול , אני שותה את האבקה עם החלב רק בבוקר , אחריי אימון או לפניי שינה אני שותה עם מים.

"סביר להניח שזה מהאבקה,
עצה שלי תמשיך לצרוך אותה הקיבה שלך בסוף תתרגל אתה כבר לא תרגיש כלום"

אבל אם האבקה הזאת גורמת לי לתופעות כאלו אז למה להמשיך לקחת אותה ,אני רק סובל..ואין מצב שאני עובר לאבקה אחרת , אין לי את האבקה הזאת בקושי חודש וכבר להחליף , אני לי עודף כסף לזה. אבל זה לא משנה כרגע.

ואיך אני אמור לדעת אם אני רגיש ללקטוז?

תודה לכולם..

ShaI^MymoN
14-09-06, 14:26
לא לא ועוד פעם לא עכשיו אני יכתוב לך משהו מניסיון אישי שקרה לי ובאמת שלא מענין אותי מהתגובות של כולם פה
בגלל שאתה עכשיו באוף סיזן ואתה גם אוכל הרבה אז הקיבה שלך גודלת ולכן יש לך הרבה שילשולים וכאלה זה קרה לי גם לפני כמה ימים שנכנסתי מסיזן לאוף סיזן וזה קרה לי גם בסיזן באמצע החיטוב שהקיבה שלי יצטמקה

ran_z
14-09-06, 14:50
יש הבדל בהרגשה בין עם אתה מערבב עם חלב או מים ?

Gil_Sub
14-09-06, 16:14
לא לא ועוד פעם לא עכשיו אני יכתוב לך משהו מניסיון אישי שקרה לי ובאמת שלא מענין אותי מהתגובות של כולם פה
בגלל שאתה עכשיו באוף סיזן ואתה גם אוכל הרבה אז הקיבה שלך גודלת ולכן יש לך הרבה שילשולים וכאלה זה קרה לי גם לפני כמה ימים שנכנסתי מסיזן לאוף סיזן וזה קרה לי גם בסיזן באמצע החיטוב שהקיבה שלי יצטמקה

ומה בינתיים עשית בתקופה הזאת שזה קרה לך? , אני לא יכול לאכול עכשיו אני מוציא הכול.. :cry_1:

ומה זה אוף סיזן?

PcGunMan
14-09-06, 16:21
אניי מציע לך להוריד את האבקה לפעם האחת ביום ותראה מה קורה!

Night_Wolf
14-09-06, 17:08
ומה בינתיים עשית בתקופה הזאת שזה קרה לך? , אני לא יכול לאכול עכשיו אני מוציא הכול.. :cry_1:

ומה זה אוף סיזן?

off season
זאת תקופה שאתה מפסיק להיתאמן כמו שצריך ונותן לגוף שלך קצת לנוח ושומר על תזונה אבל מוסיף ג'נק פוד פה ושם

יונתן.ב.
14-09-06, 18:07
off season
זאת תקופה שאתה מפסיק להיתאמן כמו שצריך ונותן לגוף שלך קצת לנוח ושומר על תזונה אבל מוסיף ג'נק פוד פה ושם

לא נכון. אוף סיזן זו תקופה של עלייה במאסה

Gil_Sub
14-09-06, 18:08
אז אם אני יחזור להתאמן כמו שצריך(בגלל העבודה לא יכלתי להתאמן כול הזמן)
אז זה ייעבור לי?

powerhouse#1
14-09-06, 20:30
שתה את האבקה עם מים בלבד והבעיה תפטר

Gil_Sub
17-09-06, 23:36
אז ככה..
אחרי שיום חמישי ושישי לא התאמנתי ולא שתיתי את האבקה ולא כאבה לי הבטן כול הימים האלה , חזרתי להתאמן ביום שבת והלכתי למכון , שתיתי את האבקה ו....לקראת הערב שוב התחילו לי כאביי בטן(והייתי ב-2 בצהריים במכון)

זה באמת באמת מוזר לי ואני ממש לא מבין למה זה.

אם למישהו יש תשובה יותר מספקת אני אשמח

תודה
ודרך אגב, אני שותה את האבקה רק עם מים

ran_z
18-09-06, 00:53
1. כמה מ"ל מים אתה מערבב עם מנת הגשה?
בכל אופן תשים הרבה מים שלא יהיה סמיך, מנה וגם חצי מנה היא גדולה וכדאי לשים הרבה מים שהמשקה יצא עדין וכמה שפחות מרוכז אולי זה יקל קצת על הבטן שלך.

2. כנראה אתה רגיש מאוד, תנסה להבא את האבקות שמומלצות לאנשים עם רגישות ללקטוז,
עם אני זוכר נכון זה איזופור-מאס.

asi
18-09-06, 14:54
וואלה גם לי יש אותה בעיה עם האבקה אי עושה לי כאב בטן רצחח

Gil_Sub
18-09-06, 17:30
אתה גם לוקח Serius Mass ?

asi
18-09-06, 18:34
כן יש לי תאבקה אזות..

kobon
18-09-06, 19:14
גם לי יש אבקת גיינר של אופטימום ואני רגיש ללקטוז ואני מפליץ חופשי אחרי שאני לוקח אותה נודים חמים עם ריח חזק....אבל מה אני יעשה אני חייב את האבקה

ShaI^MymoN
18-09-06, 19:41
יש אבקות בלי לקטוז מזה מה תעשה

Gil_Sub
18-09-06, 22:35
אני ממש לא הולך לקנות עוד אבקה
אני מתגייס עוד חודש וחצי טיפה יותר
ואני קונה רק אבקה אחת וזה ממש מבאס אותי שלא מזהירים מכול הדברים האלה
כניראה שכול מה שעוברים על אבקות זה נכון...

Dr. Muscle
19-09-06, 11:24
גם אני עברתי את אותה החוויה (עם כל האבקות מכל החברות דרך אגב). שורדים, זה שווה את זה. תאמין לי שעוד תתגעגע לכאבי בטן האלו שתתגייס, כי האוכל הצבאי יגרום לבטן שלך לרעוד 24/7.

m0she
19-09-06, 13:18
ואני קונה רק אבקה אחת וזה ממש מבאס אותי שלא מזהירים מכול הדברים האלה
כניראה שכול מה שעוברים על אבקות זה נכון...

אם מוצרי חלב לא עושים לך כאבי בטן , אז אתה לא רגיש ללקטוז. אם הם כן , אז זה לא בגלל שזאת אבקה , זה בגלל שיש בזה לקטוז בדומה למוצרי חלב.

Gil_Sub
19-09-06, 13:58
Ran_z אמר בהודעה בדף קודם שאני צריך להוסיף הרבה מים.
אתמול באימון ולפניי השינה בלילה שמתי יותר מים ממה שאני שם בדרך כלל ולא כאבה לי הבטן וגם קמתי היום ולא כאבה לי הבטן אני מקווה שזה לא יחזור יותר...
אני הולך עוד מעט להתאמן ואני יישתה אחריי זה,ניראה מה יהיה...

kiler
18-07-07, 19:06
בתקופת מסה אתה אוכל מלא שאתה מחרבן גם 4 פעמיים ביום ומשלשל כי אתה מערבב פירות עם מים חלב עם מים וכל מיני דברים אחרים אני יוכול להגיד לך שזה לא בגלל האבקה ואם כן כמה ימים זה יעבור מה שבטוח אתה לא תמות מזה:sbb4: :sbb4:

gad57
18-07-07, 21:44
אחי זה פעם ראשונה שאתה משתמש באבקה כאילו השתמשת באבקות אחרות לפני?
אם לא ניראלי שהבטן שלך לא ממש רגילה לאבקה או שיש משהו באבקה שהבטן שלך רגישה אליו..
היה לי משהו דומה עם האבקה הראשונה שקניתי (lava של Unversal) זה צריך לעבור לך עם הזמן

toxicity
18-07-07, 21:46
מה זה ההקפצות האלה יתנו לכם אזהרה

שחר
19-07-07, 10:53
בקיצור אחי, תשתה הרבה מים עם האבקה ותמנע מכאבי בטן ... (כנראה אתה שם קצת מים ו"עיכול" קשה לך)
זה גם מומלץ ככה בגוף סופג הכי טוב, אני שם כף מלא של אבקה וממלא מים פושרים בכוס גדולה מאוד, שותה חצי ממלא עוד חצי כוס מים שותה עד הרבע ממלא עד לחצי הכוס ושותה הכל...
לגבי הפלוצים אין מה לעשות..
מקווה שזה יפתר לך את הבעיה