PDA

צפה בגרסא המלאה : מתחיל חיטוב בפסח

save_us_Y2J
29-03-08, 13:05
השאלה שלי אם בפסח להתחיל רשמית את החיטוב עם גרעון שלילי או לעשות על השבוע הראשון נטרלי וכך להוריד בהדרגה והאם זה בכלל משנה שזה בא לגוף בבום, ואיך בדיוק אפשר להסתדר עם החיטוב בכלליות בפסח מבחינת התזונה?

Rendi Orton
29-03-08, 13:10
נטרלי ואז לרדת לגרעון קלורי,משום שהגוף יקבל שוק ואז הוא יאבד שריר.
נ.ב-תגיד אתה כיתה י''ב או י''א?

save_us_Y2J
29-03-08, 13:13
נטרלי ואז לרדת לגרעון קלורי,משום שהגוף יקבל שוק ואז הוא יאבד שריר.
נ.ב-תגיד אתה כיתה י''ב או י''א?

י"א, למה? :ohmy:

Arsan
29-03-08, 13:15
נטראלי של שבוע - שבועיים ואז להתחיל

Rendi Orton
29-03-08, 13:18
י"א, למה? :ohmy:
סתם רציתי לדעת אם אתה מתגייס או לא...

Kachok
29-03-08, 14:18
אחי נראה לי הכסא שלך צריך חיטובון

save_us_Y2J
29-03-08, 17:20
^^

גמאני חושב... הוא 25% שומן...

שייקה
29-03-08, 17:25
נייטרלי במשך שבוע וחצי - שבועיים לאחר המסה ואחרי זה גרעון שלילי, כמו שאמרת זה בא בבום לגוף, אתה לא יכול לצרוך כמות גדולה של מזון ופתאום יום לאחר כמות קטנה של אוכל כי בחיטוב הכל משתנה, יהיה לך מאוד מאוד קשה ויש מצב שתיפול אם תעשה מסה חזקה ומיד חיטוב, יהיה לך קשה לעמוד בפני זה תעשה ניטטרלי שבועים ואז תתחיל תמסה
בהצלחה אחי

save_us_Y2J
29-03-08, 17:33
^

תודה שי, ככה בדיוק חשבתי, רק רציתי לדעת אם זה באמת משפיע לרעה אם ישר מתחילים שלילי, אז כל פסח אני יהיה נטרלי ולאחר פסח ישר לשלילי?

שייקה
29-03-08, 17:37
בדיוק, זה יהיה מצויין :)

LittleNigga
30-03-08, 17:12
אחי אני מקפיץ את זה מעמ' 2...
שמעו, אני לוקח חופש שבוע מהמכון, אז אולי בחופש הזה אני אהיה בגרעון ניטרלי, ואז ישר שאני אחזור להתאמן אני אהיה בגרעון שלילי.. ? ככה גם אני לא אוכל הרבה ולא אתאמן וזה יבוא בטוב... לא ?
אגב אני במסה...

idoshaq
30-03-08, 20:06
לא מבין את מי שפתח את הפוסט הזה
בנאדם זה פסח אולי אם עוד לא התחלת חיטוב תתענג על המאכלים המיוחדים וההווי של החג ואז תתחיל חיטוב?
חחח רק עצה אחי
בכל מקרה שיהיה בהצלחה!

ואן דאם
30-03-08, 20:31
אתה לא צריך להיות על מאזן נייטרלי.. פשוט בחודש הראשון של החיטוב תקצץ חצי מכל ארוחה שאכלת..
למשל אם אכלת בארוחה אחת 4 פרוסות לחם מלא תרד ל-2 , 3 כוסות אורז תרד לכוס וחצי וכך הלאה...
אתה לא צריך להתחיל ישר עם תפריט דיאטה (לחם קל , פריכיות וכו'..) ואתה גם לא צריך להיות על נייטרלי... נייטרלי אוכלים שלא רוצים לקבל ריבאונד של שומן או שפשוט רוצים לשמר את המצב הקיים .. פשוט תקצץ חצי בחודש הראשון.. בהצלחה בחיטוב

erezg
30-03-08, 20:34
תעשה שבועיים נייטרלי ותקרא את ה מדריך לחיטוב של משה (http://www.israelbody.com/showthread.php?t=8395)

save_us_Y2J
30-03-08, 22:28
תודה ואן דם, וארז איזה מדריך של ה-ud2?

נ.ב

נכון שואן דם מזכיר אותי עם הקטע של הכיסא?

erezg
30-03-08, 23:43
המדריך שקישרתי אליו. מדריך מצויין, כל מילה בסלע.
Ud2, אם אתה רוצה לעשות, הייתי ממליץ לך לקרוא קודם כל את הספר.

בכל מקרה, אם אתה לא מתחת ל-15 % שומן, אין לך הרבה מה לחשוב לכיוון של Ud2 .
תתחיל רגיל ואם תתקע, אתה יכול לעבור.

מה שכן, אתה תמיד יכול לקרוא ולהבין ולשלב לך מכמה שיטות.
אתה יכול לדוגמא לעשות דיאטה דלת פחמימות, העמסה פעם ב-10 ימים, אימונים Ab טווח חזרות מטבולי, ולשלב לפני ההעמסה טווח חזרות של 10 חזרות נניח ואחרי ההעמסה, אימון כח, עם טווח חזרות של 4-6 חזרות.
(כמובן מנוחות בהתאם - ככל שטווח החזרות נמוך יותר, מנוחות ארוכות יותר)

בקיצור, תקרא את המדריך של משה, תתחיל, תראה איך הולך ותראה מה מתאים לך.
אבל, המלצה שלי, אל תוותר על שבועיים (לפחות שבוע) נייטרלי במעבר מחיטוב למסה ולהיפך.

bigwave1
31-03-08, 01:27
אין לך בשביל מה לעשות שבוע נייטרלי, תתחיל ישר במאזן קלורי שלילי רק תדאג שהתפריט יהיה מאוזן מבחינת אבות המזון.

איך מסתדרים בפסח ? אין בעיה
פריכיות אורז גבינות חזה עוף טונה .. בקיצור אין מה לדאוג