PDA

צפה בגרסא המלאה : לא נשבר לכם מראש בקיר?!

save_us_Y2J
30-03-08, 18:11
לא חסר אצלי במכון אנשים ראש בקיר, כולם חיים במיתוסים ישנים, לדוגמא יש לי אחד במכון שחושב שהוא חכם ואומר לי שבטווח של סיבולת אתה "מעצב" את השריר ומחטב את היד, ואני מנסה להסביר לו שזה בלתי אפשרי לשרוף שומן נקודית ומנסה להסביר לו ששומן נשרף מכל הגוף אך ורק ממאזן קלורי שלילי, אבל הוא בשלו והוא לא היחידי, אני רואה איזה שניים כזה יושבים עושים תרגיל ליד אחורית אחד שואל אותו תגיד למה אתה עושה את זה רק עם 5 ק"ג? אז הוא עונה לו אה נו אני מחטב את היד מה נראה לך? זה פשוט מעצבן לשמוע כלכך הרבה חוסר ידע וכלכך הרבה זיוני שכל, ויש עוד איזה אחד במכון שלי גם חושב שהוא חכם גדול עושה לי תעשה 150 כפיפות בטן רצוף זה ישרוף לך שומן בבטן ואני מאנייק אם לא יהיה לך ריבועים ופה כבר אני ממש זועם מבפנים, ולא רק זה, ראיתי שנים שעומדים כזה מול הארון של תוספי התזונה, ואחד אומר לחבר שלו רק אם אתה מתחרה תחשוב על לצרוך תוספי תזונה :cry: :cry: :cry: פשוט נשבר לי מהאנשים האלו, ולא רק במכון שלי נשבר לי שמדריכי כושר לא עושים משהו בנוגע לתופעה הזאת אני רואה בחדר כושר שלי ועוד רבים מחדרי הכושר אנשים שמתאמנים שנתיים ואולי העלו איזה 2 ק"ג שאני בספק אם זה לא נוזלים נטו, ובקטע של החיטוב, שלא נדבר על זה שיש אחד שמייעץ לי לא לעשות קרוס אובר במאסה כי זה תרגיל לחיטוב :S חח.

eminemfan
30-03-08, 18:13
לפי דעתי זה דבר טוב :):):):) כי אם לכולם היה ידע כולם היו נראים טוב ואז להיות עם מסה ועל אחוז שומן נמוך לא היה מיוחד-תחשוב על זה.

ArschGesicht
30-03-08, 18:19
תטריד את עצמך פחות בעניינים של אחרים ותדאג לעצמך יותר

save_us_Y2J
30-03-08, 18:20

אני בטוח שמה שאני אמרתי פה זה גם מטריך לך את השכל בדיוק כמו אצלי.

Rendi Orton
30-03-08, 18:26
לפי דעתי זה דבר טוב :):):):) כי אם לכולם היה ידע כולם היו נראים טוב ואז להיות עם מסה ועל אחוז שומן נמוך לא היה מיוחד-תחשוב על זה.
חחח בדיוק מה שאני חשבתי לעצמי..
אבל זה בגלל שאני תחרותי :unsure:

ArschGesicht
30-03-08, 18:26
אתה כ"כ בטוח?
מעניין לי את התחת מה אחרים עושים, שיעשו מה שבא להם
אין לך מושג כמה דיונים זהים נפתחו פה על זה
תריץ חיפוש

ttestt
30-03-08, 18:32
בואנה בנאדם צא מהוריד כבר מה הקטע שלך לפתוח פוסט כל יום ?!?! נשבר הזין ממך קיבינימט!!

imported_NIR_B
30-03-08, 18:33
תמות אחושרמוטה

The Iron Man
30-03-08, 18:40
תתרגל, אתה חי בישראל אחי
והמדריכים בעצמם לא מבינים בשיט אז איך אתה רוצה שיתקנו אחרים..
ניר וטסט חלאס כבר לצאת על הבנאדם מה אתם ילדים קטנים??

save_us_Y2J
30-03-08, 18:50
ניר וטסט אתם ילדים חסרי חיים אני רואה, אני רוצה קצת לפרוק מה שבליבי ואלו הפידבקים שאני מקבל... פשוט מגעילים אותי אנשים כמוכם.

tomerA
30-03-08, 18:53
תתרגל לי יש מאמן אחד במכון שאני פשוט שונא כמו שלא שנאתי בחיים שלי.
הייתה תקופה שהוא כול הזמן היה מעיר לי ומרכל עליי לידי עם אנשים, פשוט למדתי להתעלם.
למרות שלפעמים אני שומע ופתאום צועק עליו "למה נראה לי שסקוואט דופק תגב" ואז הוא מגמגם משהו וסותם תפה.

hasman90
30-03-08, 18:57
תתעסק בעצמך, גם אצלי יש כאלה אני פשוט עונה : "כן כן "
:) ו גם לך לא חסר ללמוד אז אל תחשוב שאתה מעל כולם ואתה זה בעל הידע...
גם אחרי 30 שנה של ניסיון תמיד לומדים משהו חדש וזה שקראת מזה חיטוב ומזה מסה לא עושה אותך המבין.

נ.ב
יפה שמחקת את הראש Xd

The Sun
30-03-08, 18:58
חחחחחחחחח יש אצלנו איזה מאמן שאלתי אותו אם הוא עושה סקוואט התגובה היתה : "למה שאני אדפוק תגב?"
וזה אחרי שהוא עושה תרגילים לכתפיים וליד קידמית הוא כמו לולב... עזבו תלמדו להתעלם... אנשים שרואים אותי שותה שייק אחרי אימון עושים לי " קח סטרואידים וזהו" :/

save_us_Y2J
30-03-08, 19:03
חחחחחחחחח יש אצלנו איזה מאמן שאלתי אותו אם הוא עושה סקוואט התגובה היתה : "למה שאני אדפוק תגב?"
וזה אחרי שהוא עושה תרגילים לכתפיים וליד קידמית הוא כמו לולב... עזבו תלמדו להתעלם... אנשים שרואים אותי שותה שייק אחרי אימון עושים לי " קח סטרואידים וזהו" :/

חחחחחחח זה אלו שמכנים את את השייקים כ"אבקות ניפוח" :):):):) הם טוענים שאם אתה צורך אבקות אז אתה רק מרמה את עצמך שאתה מקבל תוצאות מהירות חחח הם בסרטים שאבקות זה מנפח חח.

Mr.Bazooka
ככה זה מכון של פלצנים אצלי במכון אף אחד לא מדבר ככה כולם אצלי במכון גורילות ועם ניסיון של המון שנים בפיתוח גוף לא תמצא אצלנו פלוץ אחד כזה אצלנו מקיאים ומכים אנשים כאלה

tomerA

בוא שכולם היו פה יותר גדולים אם זה באמת היה סטרואידים :D

hasman90

חח גם לי אחר ישבוע שקניתי את האבקת חלבון,בבצפר שואלים אותי כזה :mellow: מה!?! קנית אבקת חלבונים???,אתה מזריק את זה ?!?

xLaes
בונא,למה שיהיה אכפת לי מהם?!
מי צריך אותם בכלל?

ולמה זה מטריד אותך?תעסוק בבעיות ש'ך.

The Sun
30-03-08, 19:05
אני לא שם זין שיחשבו מה שהם רוצים... תתאמן תאכל תישן ויהיה טוב ( זה מה שאני אומר לעצמי כל הזמן ושוכח מהמטומטמים )

toxicity
30-03-08, 19:06
לומדים להתעלם
כן זה קשה, ששומעים איזה מישהו יחסית גדול מדבר עם ילדים קטנים ואומר להם לעשות 20 חזרות בחיטוב לא קל להתעלם, אבל עושים את זה
וגם שמישהו עושה את התרגיל בצורה הלא נכונה, נמאס לי להעיר כבר ולהכנס לשיחה מייגעת איתם
אני פשוט כבר לא מתייחס

save_us_Y2J
30-03-08, 19:06
חח גם לי אחר ישבוע שקניתי את האבקת חלבון,בבצפר שואלים אותי כזה :mellow: מה!?! קנית אבקת חלבונים???,אתה מזריק את זה ?!?

רוב האנשים שאמרו לי שהם לכחו אבקות לבית ספר אז תמיד חשבו שהם שותים שפיך או מלט חחח.

gilsXM
30-03-08, 19:08
ישראל אחי, כולם פה קנאים שחושבים שהם מבינים הכל
אבל אין עלינו אנחנו העם מספר 1 P:
חוץ מהערסים הנטחנים.
תעבוד בשלך, תעשה את שלך ותגדל!

save_us_Y2J
30-03-08, 19:09
ישראל אחי, כולם פה קנאים שחושבים שהם מבינים הכל
אבל אין עלינו אנחנו העם מספר 1 P:
חוץ מהערסים הנטחנים.
תעבוד בשלך, תעשה את שלך ותגדל!

זה הקטע שאני כולה 3 חודשים במאסה ואני עקפתי בהרבה אנשים שמתאמנים שנתיים במכון, אם זה במאסה ואם זה במשקלי עבודה, ואני מדבר על בני 20+

The Sun
30-03-08, 19:09
אני גאה בך רוצה חיבוק?

Mr.Bazooka
30-03-08, 19:10
זה הקטע שאני כולה 3 חודשים במאסה ואני עקפתי בהרבה אנשים שמתאמנים 2 במכון, אם זה במאסה ואם זה במשקלי עבודה.
כנראה המצב אצלך בקנטים אצלנו הממוצע חוץ ממני כמובן זה משקלי עבודה של 110 קילו בנצ' פרס כולם גורילות קשה לעקוף תבניז ונונת האלה רוסים עם גנטיקת על

!Demon!
30-03-08, 19:16
זה הקטע שאני כולה 3 חודשים במאסה ואני עקפתי בהרבה אנשים שמתאמנים שנתיים במכון, אם זה במאסה ואם זה במשקלי עבודה, ואני מדבר על בני 20+

אם אני התאפקתי לא לפוצץ איזה אחד שאמר לחבר שלו שכפיפות בטן בשיפוע עושה כרס אז גם אתה יכול...

imported_NIR_B
ניר וטסט אתם ילדים חסרי חיים אני רואה, אני רוצה קצת לפרוק מה שבליבי ואלו הפידבקים שאני מקבל... פשוט מגעילים אותי אנשים כמוכם.

חחחחחחחחחחח נכון כפרה אני החסר חיים פה
לפחות החיים שלי זה לא כיסא

The Iron Man
חחחח יום אחד איזהאחד בא אליי במכון כשאני שותה שייק עושה לי:
"מה אתה שותה אבקות זה אוכל ת'כליות"
חחחחחחחחחחחחח

BraveFalcon
30-03-08, 19:30
אותי זה מצחיק לראות אנשים כאלה.. אני מרגיש חכם לידם.. פשוט תתעלם ותצחק שהם ישארו מקלות ואתה תגדל..

Cortex
30-03-08, 19:38
ההיפך אולי ככה היה יותר רמה בפיתוח גוף בארץ ..
כמו בארצות אחרות ..

save_us_Y2J
30-03-08, 19:40
כנראה המצב אצלך בקנטים אצלנו הממוצע חוץ ממני כמובן זה משקלי עבודה של 110 קילו בנצ' פרס כולם גורילות קשה לעקוף תבניז ונונת האלה רוסים עם גנטיקת על

גם אצלי יש כאלו אבל איזה 3, ואחי מצחיק שאין להם ידע בשיט בתזונה הם גודלים רק מאימונים וגנטיקה.

maorstyle
30-03-08, 19:52
ככה זה מכון של פלצנים אצלי במכון אף אחד לא מדבר ככה כולם אצלי במכון גורילות ועם ניסיון של המון שנים בפיתוח גוף לא תמצא אצלנו פלוץ אחד כזה אצלנו מקיאים ומכים אנשים כאלה

אויי כמה הגמת עכשיו....
אני מתאמן אולי במכון "פלצני " אבל אנשים שם מהחברה שאני מתאמן איתם תאמין לי אנשים סוכר אחד אחד שם כמו שצריך חלקם נוטלים "סוכריות" וזה רק מראה על הרמה והרצון לגדול
וזה רק אומר שלכל מכון יש את הצד אם ה+ והצד אם ה מינוס
בכל מקרה בזוקה אחי הנת למה אני מככוון

יום טוב:flowers:

נ.ב
רק כדי שתבין שהמכון פלצני השם הוא: הולמס פלייס אנרג'י

m4a1
30-03-08, 19:54
ההיפך אולי ככה היה יותר רמה בפיתוח גוף בארץ ..
כמו בארצות אחרות ..
בסדר קצת נסחפנו עם הרמה בארץ.. מן הסתם לא נהיה כמו בארצות עם פי 3-4 אוכלוסיה..
דווקא אצלי במכון יש חיות ויש שחיפיאדה שבד"כ באים כמה פעמים ואז עושים דיאטת סופגניות..:laughing:
אבל גם אצלנו יש תשטויות האלה איזה אחד בא לי אמרתי לו מה אני אוכל אחרי האימון הוא אמר לי תאכל 4 קופסאות טונה אחרי האימון! תראה אני עליתי 20 קילו בחודש אחד! (לא צוחק!) והוא כולו חיי בסרט שזה שריר יא אללה הרג אותי חחח וגם היה פעם איזה אחד יחסית גדול לא הכי חטוב אמר לי בגילך אסור לך לעבור משקולות של 10 קילו ופה ושם ואמרתי לו בסדר בסדר.. אחרי זה איזה אחד בא אליי אתה לא מכיר אותו הוא יכול להרים פה את כל המכון ביד אחת, תסתכל על היד שלו גם אתה רואה שזה שריר אמיתי ולא ניפוח תשים לב!(חחח ואני עוד פעם מזכיר לא הכי חטוב יענו מה הביא לו את הרעיון הזה לא הבנתי אוקצור שרוט אחושרמוטה)

save_us_Y2J
30-03-08, 20:00
בסדר קצת נסחפנו עם הרמה בארץ.. מן הסתם לא נהיה כמו בארצות עם פי 3-4 אוכלוסיה..
דווקא אצלי במכון יש חיות ויש שחיפיאדה שבד"כ באים כמה פעמים ואז עושים דיאטת סופגניות..:laughing:
אבל גם אצלנו יש תשטויות האלה איזה אחד בא לי אמרתי לו מה אני אוכל אחרי האימון הוא אמר לי תאכל 4 קופסאות טונה אחרי האימון! תראה אני עליתי 20 קילו בחודש אחד! (לא צוחק!) והוא כולו חיי בסרט שזה שריר יא אללה הרג אותי חחח וגם היה פעם איזה אחד יחסית גדול לא הכי חטוב אמר לי בגילך אסור לך לעבור משקולות של 10 קילו ופה ושם ואמרתי לו בסדר בסדר.. אחרי זה איזה אחד בא אליי אתה לא מכיר אותו הוא יכול להרים פה את כל המכון ביד אחת, תסתכל על היד שלו גם אתה רואה שזה שריר אמיתי ולא ניפוח תשים לב!(חחח ואני עוד פעם מזכיר לא הכי חטוב יענו מה הביא לו את הרעיון הזה לא הבנתי אוקצור שרוט אחושרמוטה)

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אני מתפלא איך יש לכם את הסבלנות להגיד להם כ"ן כן..." אני תמיד מנסה להכניס להם שכל ולא מצליח וקשה לי מאוד להתעלם מהבלבולי שכל שלהם.

The Sun
30-03-08, 20:09
אני מתעלם

denous
30-03-08, 20:21
אחי עד לא מזמן הייתי מסביר לחברים ולאנשים למה ככה ולמה לא ככה ושזה חרטא וזה לא חרטא....
אבל דוגרי אחרי כמה זמן שאתה מסתכל על זה אתה מבין עד כמה אתה בעצם יוצא הטמבל שאתה מנסה להסביר לבן אדם משהו שאתה יודע שהוא יגיד מראש אתה טועה.
אז פשוט אומרים כן כן כן וזהו.

TheGift
30-03-08, 20:29
בשביל בנאדם ממוצע שלא מבין כלום בפיתוח גוף: כשאתה במסה, זה ניפוח - אין שריר זה רק אוויר...
כשאתה חטוב - יש שריר, זה כוח, יש מלא וורידים יאללה בלאגןןןןןן

מתן18
30-03-08, 20:34
מה אחי אתה מעיר להם?! זהו עכשיו אתה אחד משלנו

look
30-03-08, 20:44
כן אחי אבל שבא לך אחד שרואה שעשית 8 חזרות ואומר לך "עזוב ת'ניפוח שת'עושה זה מגעיל" בא לך לפרק לו ת'פרצוף ואתה נטרף.

AB6Killer
30-03-08, 21:06
בואנה בנאדם צא מהוריד כבר מה הקטע שלך לפתוח פוסט כל יום ?!?! נשבר הזין ממך קיבינימט!!
כנל

תעשה חיפוש תיראה כמה הנושא הזה ניטחן פה ...

Alechko
30-03-08, 21:13
זה רק אצלי במכון שאני מתאמן בו הכל מלא רוסים ענקיים וכמה תימנים שחיפים שלא מבינים כלום ובאים לשם רק לעשות דחקות ולבזבז תזמן שלהם?
בחיים שלי לא שמעתי אצלנו מישהו חופר על התוספים וזה 90% מהמתאמנים אצלנו משתמשים בתוספים ובעלי ידע באימונים ותזונה והמדריך גם בעל ידע רחב החיסרון היחיד זה התימנים הקטנים שבאים לזיין שם תשכל

alfi
30-03-08, 21:22
לא במשמרת שלי!
יש לי רגישות עמוקה למיתוסים שמלווה בחוסר שליטה של היד לפגוע במפיציהם ישר באיברי רביה...
לדעתי המטרה העיקרית של הפורום זה לתקן את העוול שנגרם בתחום הכושר הגופני והתזונה הפרוץ ולאפשר לעוד ועוד מתאמנים להחשף לאורך החיים הספורטיבי,נכון ובטוח!

The Sun
30-03-08, 21:25
לא במשמרת שלי!
יש לי רגישות עמוקה למיתוסים שמלווה בחוסר שליטה של היד לפגוע במפיציהם ישר באיברי רביה...
לדעתי המטרה העיקרית של הפורום זה לתקן את העוול שנגרם בתחום הכושר הגופני והתזונה הפרוץ ולאפשר לעוד ועוד מתאמנים להחשף לאורך החיים הספורטיבי,נכון ובטוח!

אתה פשוט בנאדם טהור אין לי מילה אחרת לתאר אותך... אני לא הייתי עומד בזה.

TheRock
30-03-08, 21:48
חלאס עם הפוסטים המזדיינים שלךמשעמם לך בחיים אני רואה

שייקה
30-03-08, 21:52
חח נו אני מכיר את זה, אלו אנשים טמבלים שנרשמו השנייה למכון וחושבים שאם הם עושים 10 מתח הם סוסים רציניים.. פשוט צריך להשמיד אחד אחד מהם.. או שגם יש טמבלים וממש טמבלים מהכיתה שלי והם אומרים לי "מאיפה כל השרירים האלה? אתה לוקח אבקות? רק שתדע שזה מסוכן ויש בזה סטרואידים" שאני שומע את זה אני פשוט מחליק כאפה קטנה לאותו אחד או שעושים לי "כמה זמן אתה במכון?" אני עושה להם כמעט שנתיים.. הם עושים לי ואם אני יתאמן שנתיים אני יהיה כמוך .? חח אני עושה להם כן, ואז עושים לי ומה לאכול כדי להיות שרירי .? אני עושה להם תאכלו טונה אחרי אימון כל יום ובסוס תהיו סוסים.. חח אני מזיין להם תשכל שעות על גבי שעות כי אין לי כוח להסביר באמת, שפשוט יתחילו לקרוא מאמרים השאלות האלו בלתי נסבלות.. תאמין לי לירון שאצלך במכון זה עוד נורמלי.. מה שהולך אצלי במכון זה פשוט לא נורמלי

maorstyle
30-03-08, 22:11
חח נו אני מכיר את זה, אלו אנשים טמבלים שנרשמו השנייה למכון וחושבים שאם הם עושים 10 מתח הם סוסים רציניים.. פשוט צריך להשמיד אחד אחד מהם.. או שגם יש טמבלים וממש טמבלים מהכיתה שלי והם אומרים לי "מאיפה כל השרירים האלה? אתה לוקח אבקות? רק שתדע שזה מסוכן ויש בזה סטרואידים" שאני שומע את זה אני פשוט מחליק כאפה קטנה לאותו אחד או שעושים לי "כמה זמן אתה במכון?" אני עושה להם כמעט שנתיים.. הם עושים לי ואם אני יתאמן שנתיים אני יהיה כמוך .? חח אני עושה להם כן, ואז עושים לי ומה לאכול כדי להיות שרירי .? אני עושה להם תאכלו טונה אחרי אימון כל יום ובסוס תהיו סוסים.. חח אני מזיין להם תשכל שעות על גבי שעות כי אין לי כוח להסביר באמת, שפשוט יתחילו לקרוא מאמרים השאלות האלו בלתי נסבלות.. תאמין לי לירון שאצלך במכון זה עוד נורמלי.. מה שהולך אצלי במכון זה פשוט לא נורמלי

נו אז מה אני לא מבין אתה מדבר כיאלו אתה לא הייתי אחד מאלה שנירשם וחשב שהוא סוס ותאמת אחי אני לא מדבר עליך מאופן ספציפי אני מדבר על רובינו כי גם אני הייתי כזה שנירשמת אני "החזקתי" מעצמי חשבתי שאני סוס עד שגיליתי עולם וניפתח לי העניים אין מה לעשות לא צריך להתרגש מזה
יהיו עוד הרבה כאלה...

דנידין
30-03-08, 22:17
חח אי יאי יאי איך אני אוהב תפוסטים האלו חח והבא נספר תסיפור שלי: לפני כמה ימים רציתי להזמין אבקת חלבון, אמרתי לאימא שלי וזה תנחשו מה הייתה התגובה? חח לא ולא זה לא בריא זה מסוכן ברגע שתפסיק להתאמן זה יהפוך לשומן או והנה משהו יפה " דן אם אתה תקח את זה אתה לא תהיה תבעי" חחחחחח למה מה יא ראבי זה כולה תוסף תזונה פיי אין שם חומרים מסוכנים חס וחלילה שמו הסטיגמות המסריחות האלו נמאסו כבר פשוט מאוד תתעלמו בשביל מה באים למכון? כדאי להתאמן אז חלאס לשמוע לכל אחד ואחד ותתחילו להתאמן ולקרוע תתחת:boxing: יום טוב...

look
30-03-08, 23:07
אתה פשוט בנאדם טהור אין לי מילה אחרת לתאר אותך... אני לא הייתי עומד בזה.
לי יש מילה אחרת.. טהור כקריאטין =]

snirzaharonz
30-03-08, 23:36
כנל

תעשה חיפוש תיראה כמה הנושא הזה ניטחן פה ...
ניטחן כמו מים
אבל מה לעשות ? הילד לא מבין שמדברים איתו
קיצר רק מראה תרמה שך ותבגרות שלך אם אתה כול פעם עונה לאנשים ומסביר להם כל דבר
תלמד להיתעלם (לפותח ההפוסט)

Antonator1
31-03-08, 00:30
אכן הבורות פשוט מדהימה אותי לפעמים (מדהימה, לא פחות). אבל למדתי כבר מזמן שאין הרבה סיכויים לתקן את זה - עדיף פשוט להתרגל למצב ולנסות לשפר אותו קצת (לא לנסות לעשות מהפכות כי זה לא יצליח). דווקא כשהייתי בתיכון למשל, אני ואיגור (רובכם לא מכירים אותו, הוא היה פה בפורום די מזמן) עשינו סוג של מהפכת פיטנס בשכבה. באמת היה ממש כיף לראות חצי שכבה נרשמת לחדר כושר בגללי. הרבה הפסקות ישבנו ובנינו לאנשים תכניות תזונה ואימונים. היינו סוג של Fitness Gurus...

Ori-Silver
31-03-08, 00:36
למה לעזאזל זה כל כך מפריע?זה אפילו די מצחיק כל פעם שאני שומע שטיות כאלו זה מעלה בי גיחוך קל.

save_us_Y2J
03-04-08, 14:13
למה לעזאזל זה כל כך מפריע?זה אפילו די מצחיק כל פעם שאני שומע שטיות כאלו זה מעלה בי גיחוך קל.

אולי אותך זה מצחיק אבל אותי מרטיח לשמוע אנשים שמדברים שטויות, לדוגמא לא בחדר כושר, יצאתי למועדון ועכשיו בכניסה אני רואה את ההוא מלרדת בגדול שכחתי איך קוראים לו ההוא עם הקוקו והמשקפיים והוא דיבר עם חברים שלו בנוגע לתוספי תזונה והוא אמר להם את בדיחת המאה, "רק שתגיע למצב שאתה בתחרות אז תכח תוספי תזונה".

Logout
03-04-08, 14:18
אולי אותך זה מצחיק אבל אותי מרטיח לשמוע אנשים שמדברים שטויות, לדוגמא לא בחדר כושר, יצאתי למועדון ועכשיו בכניסה אני רואה את ההוא מלרדת בגדול שכחתי איך קוראים לו ההוא עם הקוקו והמשקפיים והוא דיבר עם חברים שלו בנוגע לתוספי תזונה והוא אמר להם את בדיחת המאה, "רק שתגיע למצב שאתה בתחרות אז תכח תוספי תזונה".
אין מה לעשות...גם אותי זה מרגיז וגם לי הלחץ דם עולה ויוצא לי עשן מהאוזניים..
לא מבין מה מצחיק בזה..שמישהאו אמר שזה מעלה לו גיחוף קל שהוא שומע את זה...זה מרגיז אותיי מה לעשות..אמרו לי שאני אתרגל..לא היתרגלתי...אבל צריך להיתעלם לפעמים...
למי הם יקשיבו? לרופא שאמר להם שטיות או לילד בן 15 שאין לו שום הסמכה ו"סתם קרא דברים באינטרנט"
אין מה לעשות...תמיד יהיו את הדפוקים האלה....בעצם..הם לא דפוקים..הם פשוט לא מבינים בתחום הזה ורואים בידיוק מה שמאכילים אותם..שמפרסמים אבקת חלבון ויש תמונה של מר אולמפיה....הדבר הראשון שרץ לך בראש שאתה לא מבין כלום בפיתוח גוף.."אם אני אקח את זה אני אתנפח"
גם בארץ שלנו שזה לא כך כך מפותח ושמייקל לואיס נחשב פה ב"ב מספר אחד בארץ :S (אנשים רגילים לא מכירים את מאור זרז,סטס וכדומה..) הרמה נמוכה..תן לזה זמן...

קיצר..צריך לדעת מתי לאכול ת'לשון ולשתוק..

BodyKilo
03-04-08, 14:21
מסכים עם כל מילה ומילה.

נשבר הזין כבר.

save_us_Y2J
04-04-08, 01:38
אין מה לעשות...גם אותי זה מרגיז וגם לי הלחץ דם עולה ויוצא לי עשן מהאוזניים..
לא מבין מה מצחיק בזה..שמישהאו אמר שזה מעלה לו גיחוף קל שהוא שומע את זה...זה מרגיז אותיי מה לעשות..אמרו לי שאני אתרגל..לא היתרגלתי...אבל צריך להיתעלם לפעמים...
למי הם יקשיבו? לרופא שאמר להם שטיות או לילד בן 15 שאין לו שום הסמכה ו"סתם קרא דברים באינטרנט"
אין מה לעשות...תמיד יהיו את הדפוקים האלה....בעצם..הם לא דפוקים..הם פשוט לא מבינים בתחום הזה ורואים בידיוק מה שמאכילים אותם..שמפרסמים אבקת חלבון ויש תמונה של מר אולמפיה....הדבר הראשון שרץ לך בראש שאתה לא מבין כלום בפיתוח גוף.."אם אני אקח את זה אני אתנפח"
גם בארץ שלנו שזה לא כך כך מפותח ושמייקל לואיס נחשב פה ב"ב מספר אחד בארץ :S (אנשים רגילים לא מכירים את מאור זרז,סטס וכדומה..) הרמה נמוכה..תן לזה זמן...

קיצר..צריך לדעת מתי לאכול ת'לשון ולשתוק..

:bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow:

yaronas
04-04-08, 09:45
לא היה לי כוח לקרוא את הכל אבל מניסיון אני כבר יודע מה תרשום..
אז ככה-תתעלם,ואם יש אדם שחוקר אותך איך מי מה וכמה תעזור לו ואם הוא מדבר איתך שחלבון זה משמין אז תנסה ללמד אותו ואם הוא עדיין בראש עיקש אז תתן לו לחשוב ככה ושינסה לגדול בדרך שלו וזהו

save_us_Y2J
04-04-08, 11:10
לא היה לי כוח לקרוא את הכל אבל מניסיון אני כבר יודע מה תרשום..
אז ככה-תתעלם,ואם יש אדם שחוקר אותך איך מי מה וכמה תעזור לו ואם הוא מדבר איתך שחלבון זה משמין אז תנסה ללמד אותו ואם הוא עדיין בראש עיקש אז תתן לו לחשוב ככה ושינסה לגדול בדרך שלו וזהו

דוגמא מצויינת לראש בקיר, אמא שלי! זה שהיא חושבת שהיא אחות מוסמכת היא חושבת שזה עושה אותה ליותר מבינה מבינה והיא בטוחה שחלבון פוגע בכליות ואין לי שום דרך אחרת להסביר לה, יענו היא מתכוונת לחלבון של האבקות היא אומרת "חלבון מרוכז" כמו כל אלו שלא מבינים....

Mr.Bazooka
04-04-08, 11:19
עודף חלבון באמת יכול להעמיס על הכליות..אבל אם אתה מקפיד לשתות הרבה מים
לא יקרה כלום.

save_us_Y2J
04-04-08, 11:25
עודף חלבון באמת יכול להעמיס על הכליות..אבל אם אתה מקפיד לשתות הרבה מים
לא יקרה כלום.

זה מה שניסיתי להסביר לה, שאפשר לאכול גם 4 גרם חלבון כפול משקל גופך ולא תפגע בכליות כל עוד תשתה מספיק.

The Sun
04-04-08, 11:26
אתה פשוט תשתין בלי סוף, עדיף למות.

save_us_Y2J
04-04-08, 11:29
אתה פשוט תשתין בלי סוף, עדיף למות.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

HareLevi
04-04-08, 11:36
נו באמת, כאילו שאתה לא היית אחד מהילדים שחי במיתוסים שטוטיים,"חיים בסרט" והולכים ראש בקיר..

Playa
04-04-08, 12:17
בוהו וויפידי טו,אתה יודע שאתה צודק אז מה? תתחיל להתבכיין על זה כמו כוסית,אנשים סתומים מה יש לך לעשות

yaronas
04-04-08, 12:23
דוגמא מצויינת לראש בקיר, אמא שלי! זה שהיא חושבת שהיא אחות מוסמכת היא חושבת שזה עושה אותה ליותר מבינה מבינה והיא בטוחה שחלבון פוגע בכליות ואין לי שום דרך אחרת להסביר לה, יענו היא מתכוונת לחלבון של האבקות היא אומרת "חלבון מרוכז" כמו כל אלו שלא מבינים....

היה לי קטע יותר הזוי..אני בשירותים במוצב, מנסה להסביר לחבר שלי איך להתאמן ולגדול בזמן הצבא, ואומר לו תקח אבקת חלבון אחרי אימון או כתחליף לארוחה, מתי שאין לך כוח לדחוף אוכל ,אז בחור מהתא שלידי, פתאום מתפרץ לשיחה ואומר שאני עושה טעות שאני אומר לו לקחת אבקת חלבון ושזה פוגע בכבד..ועוד הוא אומר "מהנסיון שלי אל תקח אבקת חלבון"

Logout
04-04-08, 12:36
היה לי קטע יותר הזוי..אני בשירותים במוצב, מנסה להסביר לחבר שלי איך להתאמן ולגדול בזמן הצבא, ואומר לו תקח אבקת חלבון אחרי אימון או כתחליף לארוחה, מתי שאין לך כוח לדחוף אוכל ,אז בחור מהתא שלידי, פתאום מתפרץ לשיחה ואומר שאני עושה טעות שאני אומר לו לקחת אבקת חלבון ושזה פוגע בכבד..ועוד הוא אומר "מהנסיון שלי אל תקח אבקת חלבון"
זה דבר שאני שונא..."תקשיב לי אל תיקח" למה להקשיב לך? יש לך תואר הסמכה משו? כאילו מי אתה..אתה לא מבין כלום בפיתוח גוף...למה להקשיב למישהוא כזה :S

save_us_Y2J
04-04-08, 13:03
נזכרתי בעוד שטות שראיתי במכון, אנשים "חכמים" שרוצים לבדוק Rm1 אך לא יודעים בדיוק איפה למדוד, לפני שבוע ככה ראיתי משהו שבודק Rm1 בקרוס אובר.... היה בא לי לבכות באותו רגע.

Logout
04-04-08, 13:05
טוב בסדר דיי לחפור על זה אתה לא היחיד שעובר את זה, אתה לא מגלה לנו פה שום דבר חדש...

לוזון
04-04-08, 16:15
אני מסוגל להרוג אנשים כאלה..

עלוש
04-04-08, 16:42
אין אצלי אנשים כאלו
בשכונה שלי ילדים בני 13 שותים אבקה וקריאטין ויודעים מה זה .

save_us_Y2J
04-04-08, 16:57
אין אצלי אנשים כאלו
בשכונה שלי ילדים בני 13 שותים אבקה וקריאטין ויודעים מה זה .

חבל שרק אצליך זה ככה.

עלוש
04-04-08, 17:40
חבל שרק אצליך זה ככה.
לא היה ככה לפני שהסברתי לכולם והכנסתי חצי השכונה להתאמן .