PDA

צפה בגרסא המלאה : מפחד שדפקתי תגדילה ותגב

nadavx2x
01-04-08, 00:56
תירהוא הכל טוב ויפה אני היתאמנתי והכל הכשיו אני לא בטוח לגבי כמה תרגילים פולי וחתירה עם משקלים פולי אני עושה נגיד 10 חזרות 3 סטים הכשיו החרי כל אימון יש לי קצת זרמים בגב ולהחרונה שחקתי כדורגל ובעתתי ממש חזק והכל פיתעום החרי זה לא יודע עם זה מהאימון או מהכדורגל ניפתס לי כל הגב הגוף עצמו מה עושים איך ניתן לזהות מה דפקתי והעים אני יגבה עוד אני ממש מפחד אני מטר 69 בן 16

Bodybuilder
01-04-08, 13:10
1)אתה לא עד כדי כך נמוך !
2)אי אפשר לדפוק את הגדילה, לא משנה באיזו צורה אתה מתאמן ולא משנה איזה תרגילים וכמה משקל !
3)אז נתפס לך הגב ? נו והה ? מה קרה ? תפסיק להיתבכיין !
יש לך זרמים בגף אחרי כול אימון ? ואני אחרי אימון חזק בקושי עומד על הרגליים וכואב לי הכול בגוף - זה אומר שהאימון היה חזק ועבר בהצלחה !

trhetrhe
01-04-08, 14:30
2)אי אפשר לדפוק את הגדילה, לא משנה באיזו צורה אתה מתאמן ולא משנה איזה תרגילים וכמה משקל !
יש לך זרמים בגף אחרי כול אימון ? ואני אחרי אימון חזק בקושי עומד על הרגליים וכואב לי הכול בגוף - זה אומר שהאימון היה חזק ועבר בהצלחה !

ב-2 אתה טועה...אולי הוא לא עבד נכון, או שהרים משקלים כבדים מדי בשבילו...זה כן יכול לדפוק את הגדילה!

nadavx2x
01-04-08, 15:16
כן הבל תיראה אני מרים תמישקלים ההלה לאט לאט הגעתי הליהם ואני לא מאט זמן מרים אני די מנוסה ואני לא יודע עם זה יצתברות של 4 חודש אימונים בלי מנוחה ביכלל או לא יודע מה הישתחרר לי הגב והגוף טיפה חלש עדיין הבל ניראה לי שזה היסתברות של אימונים השאלה עם להמשיך במישקלים שהרמתי או לא ואני לא יודע
ואיך אני יודע עם דפקתי תגדילה עם יש לי קצת כאבים בגב זהו אנילא יגדל יותר צריך הסבר בישביל להוסיר דאגה חחח

///Efi///
01-04-08, 17:06
כן הבל תיראה אני מרים תמישקלים ההלה לאט לאט הגעתי הליהם ואני לא מאט זמן מרים אני די מנוסה ואני לא יודע עם זה יצתברות של 4 חודש אימונים בלי מנוחה ביכלל או לא יודע מה הישתחרר לי הגב והגוף טיפה חלש עדיין הבל ניראה לי שזה היסתברות של אימונים השאלה עם להמשיך במישקלים שהרמתי או לא ואני לא יודע
ואיך אני יודע עם דפקתי תגדילה עם יש לי קצת כאבים בגב זהו אנילא יגדל יותר צריך הסבר בישביל להוסיר דאגה חחח

גביהה זה גנטיקה... אתה מרגיש חלש? תעשה כמה ימים מנוחה.. סתם כדי שתיהיה רגוע, ארנולד גם כשהוא היה צעיר, וגם כשהו היה מיתאמן מנוסה הוא היה מיתאמן בטכניקה שהרבה היום יגידו שהיא הורסת את הגב.. הוא בן אדם גבוהה מאוד, ואני לא זוכר שהיו לו בעיות גב רציניות

Tal67
01-04-08, 17:39

ב2 הייתי אומר שדיי זיינת בשכל..
כמובן שאפשר לפגוע בגדילה ולפי איך שהוא מדבר יש אפשרויות כאלה
כי לא נראה שהוא יודע איך לעבוד ממש.
אל תתבאס אחי אני גם בן 16 והגובה שלי 69-8 מה לעשות לא כולנו נולדנו להיות גבוהים יש
פלוסים ומינוסים בחיים.
אם אתה מרגיש לא טוב עם האימונים שלך לך לבדוק את זה חבל שתגיע לצבא ותרצה להיות
קרבי או משו תסבול משברי מאמץ ועוד חרא.

Bodybuilder
01-04-08, 18:08
תפסיקו לזיין במח כול האלה שחושבים ש RM1 בדדליפט וסקוואט יפסיקו לכם את הגדילו, אם בא לכם תמשיכו לחיות בבועה, אני לא יתחיל להיתווכח עכשיו - אין לי כחhttp://israelbody.com/images/icons/icon9.gif, אבל יש לי קצת יותר נסיון מכול האלה פה שבתוחים שעבודה לא נכונה ומשקל כבד פוגעים בגביה !

אני בעצמי התחלתי להיתאמן בגיל 14 וחצי, היתי בגובה 160 + - לא זוכר בדיוק, עכשיו אני 177
בן 18, וזה סתם דוגמה מנסיון אישי, חוץ מזה יש לכם גם 1001 מחקרים שמצדיקים את זה, תעשו חיפוש קטן בפורום !

בזבזתי עכשיו את זמני, מי יחזיר לי את ה 5 דקות האלה :(

Bodybuilder
01-04-08, 18:13
ב-2 אתה טועה...אולי הוא לא עבד נכון, או שהרים משקלים כבדים מדי בשבילו...זה כן יכול לדפוק את הגדילה!

חחחחחחח
משקלים כבדים מדי בשבילו ? אם הוא הרים אותם זה אומר שהם לא כבדים מדי בשבילו !

Bodybuilder
01-04-08, 18:17
ב2 הייתי אומר שדיי זיינת בשכל..
כמובן שאפשר לפגוע בגדילה ולפי איך שהוא מדבר יש אפשרויות כאלה
כי לא נראה שהוא יודע איך לעבוד ממש.
אל תתבאס אחי אני גם בן 16 והגובה שלי 69-8 מה לעשות לא כולנו נולדנו להיות גבוהים יש
פלוסים ומינוסים בחיים.
אם אתה מרגיש לא טוב עם האימונים שלך לך לבדוק את זה חבל שתגיע לצבא ותרצה להיות
קרבי או משו תסבול משברי מאמץ ועוד חרא.

חבל שאתה סתם זורק שטויות, אם מה שאמרת יסכים רק בן אדם לא מנוסה וחדש בעסק !
רואים שאתה בעצמך חדש בעסק אבל כבר בא עם עובדות מפגרות !http://israelbody.com/images/icons/icon12.gif

nadavx2x
01-04-08, 18:36
חברה תודה על התשובות הבל תשובות קצת מבלבלות כל אחד לא מסכים עם השני תירהוא אני רק רוצה לדעת איך אני עובר את גבול המישקל שאני יכול להרים כילו עד שאני פשות לא מסוגל ולא פגעתי בגדילה חח פשות היצתברות של הרבה מאוד אמונים בלי מנוחה של 4 פעמים בשבוע אני בתוכנית Ab ועוד דבר אני לא עושה סקוטצ איך שקוראים לזה שאתם אומרים שדופק תגב אין לי את זה ביכלל בתוכנית רציתי לדעת יותר עם פולי של הגב יכול להזיק לגב וחתירה כמובן עם מישקלים גבוהים יותר ונמוכים איך זה מזיק עם ביכלל
האיתי שמח לעוד תשובות אני חדש בתחום כמו שאתם יודעים 4 חודשים זה מאט מאוד זמן הבל הישתפרתי בכוח בצורה שאני לא מאמין וניתקעתי לא מצליח לעלות מישקלים תמליצו לי מה לעשות

Bodybuilder
01-04-08, 18:55
חברה תודה על התשובות הבל תשובות קצת מבלבלות כל אחד לא מסכים עם השני תירהוא אני רק רוצה לדעת איך אני עובר את גבול המישקל שאני יכול להרים כילו עד שאני פשות לא מסוגל ולא פגעתי בגדילה חח פשות היצתברות של הרבה מאוד אמונים בלי מנוחה של 4 פעמים בשבוע אני בתוכנית Ab ועוד דבר אני לא עושה סקוטצ איך שקוראים לזה שאתם אומרים שדופק תגב אין לי את זה ביכלל בתוכנית רציתי לדעת יותר עם פולי של הגב יכול להזיק לגב וחתירה כמובן עם מישקלים גבוהים יותר ונמוכים איך זה מזיק עם ביכלל
האיתי שמח לעוד תשובות אני חדש בתחום כמו שאתם יודעים 4 חודשים זה מאט מאוד זמן הבל הישתפרתי בכוח בצורה שאני לא מאמין וניתקעתי לא מצליח לעלות מישקלים תמליצו לי מה לעשות

סקואץ ? זה שדופק את הגב ? :ohmy:

ילד תפסיק להיות ילד קטן בחיאת
זה סקוואט
http://www.building-muscle101.com/images/squat.jpg

סקוואט לא דופק את הגב, צריך לבצע אותו נכון, ואל תזרוק משפטים מפגרים כמו: סקוואט דופק את הגב וכו', זה זלזול אחי באחד התרגילים הכי חשובים, אתה יכול לעשות עוד 100 שנה פשיטות וכפיפות ברכיים שהמאמן במכון שלך רשם לך לבצע, לא תגיע עם זה לשום דבר - אולי רק בשלב הראשון של האימון לא יותר !

ובקשר לזרמים והעיפות, תכך מנוחה של כמה ימים, ותעבור לעבודה של כול שריר פעם בשבוע לא יותר, + תוסיף תרגילים מורכבים בלי כול הבולשיט, פשיטות כפיפות פרפרים במכשיר וכו'...
בהצלחה !:flowers:

///Efi///
01-04-08, 19:10
סקואץ ? זה שדופק את הגב ? :ohmy:

ילד תפסיק להיות ילד קטן בחיאת
זה סקוואט
http://www.building-muscle101.com/images/squat.jpg

סקוואט לא דופק את הגב, צריך לבצע אותו נכון, ואל תזרוק משפטים מפגרים כמו: סקוואט דופק את הגב וכו', זה זלזול אחי באחד התרגילים הכי חשובים, אתה יכול לעשות עוד 100 שנה פשיטות וכפיפות ברכיים שהמאמן במכון שלך רשם לך לבצע, לא תגיע עם זה לשום דבר - אולי רק בשלב הראשון של האימון לא יותר !

ובקשר לזרמים והעיפות, תכך מנוחה של כמה ימים, ותעבור לעבודה של כול שריר פעם בשבוע לא יותר, + תוסיף תרגילים מורכבים בלי כול הבולשיט, פשיטות כפיפות פרפרים במכשיר וכו'...
בהצלחה !:flowers:

+++1000000000000000000000000

תרביץ בהם ת'תורה אחי!! :boxing: :sbb4:

Tal67
01-04-08, 20:58
אה לא?
אז למה אתה חושב שאני טועה? תראה לי הוכחה..
בכל מקרה בישראלבודי אפילו כתוב אז חלאס לזיין לי בשכל כי אתה לא יודע איך המשתמש עובד בחדר כושר ויש אפשרות גדולה שהוא לא נותן לעצם זמן להתאושש ולהתחדש אחרי אימון..

"לסיכום, אימון של ילדים במסגרת מכון כושר הוא מותר ואף מומלץ - כל עוד העומס אינו מתמיד (העצם מקבלת זמן לנוח ולהתחדש), וכן העומס לא חורג מגבולות היכולת הפיזיולוגית של הילד."

Powerlifter
01-04-08, 21:30
כמו בחתימה שלך,משפט אחד יסכם הכל:

shut up and SQUAT!

nadavx2x
01-04-08, 22:30
לא הבנתי על מה אתם מיתבווקחים בקיצור תודה על התשובות הבנתי לא קרה לי כלום חח ועוד משהוא יש לי כאבים בשוררש כף היד מה לעשות? לא להיתאמן? בינתיים?

toxicity
01-04-08, 23:25
אל תזיינו ת'שכל, באדיבילדר צודק
אי אפשר לדפוק את הגדילה בשום צורה שהיא, חוץ מסטרואידים ו\או תזונה לקויה.
אפשר לדפוק תגב, אבל לא תגדילה

Bodybuilder
01-04-08, 23:43
לא הבנתי על מה אתם מיתבווקחים בקיצור תודה על התשובות הבנתי לא קרה לי כלום חח ועוד משהוא יש לי כאבים בשוררש כף היד מה לעשות? לא להיתאמן? בינתיים?

90 % מהמתחילים סובלים מבעיות בשורש כף היד,הגידים לא רגילים לעומס, זה די טבעי, גם אצלי זה היה ככה כשרק התחלתי !

הפיתרון זה להפסיק לעבוד על הביספס (יד קדמית) עד שהכאב עובר לגמרי !
בתנועות של לחיצה במוט, לחיצת חזה או לחיצת כתפיים לדוגמה תדאג לא לעקם את שורש כף היד תדאג להחזיק אותו תמיד בקוו ישר (אם הזמן זה יעבור ואז תוכל להחזיק איך שנח לך) !

ועוד טיפ קטן זה להתחיל לעבוד על הגמישות בשורש כף היד, אבל רק אחרי שיעבור לך הכאב !
בהצלחה !

דרך אגב ראיתי שנרשמת באתר בוקס.טו :jockey: אם אתה לא מבין משהו, ויש לך שאלות איך לעבוד ומה עושים אז אני ישמח לענות לך באיסי 324132059 מישה או מיכאל השם שלי http://www.israelbody.com/images/icons/icon10.gif
גם שאלות שקשורות ל BB אתה יכול לשאול באיסי...
אני מחובר בדרך כלל בין השעות 18:00 ל 22:00 !!!
לילה טוב.

nadavx2x
02-04-08, 07:12
סבבה תודה על העזרה מיצד כולם!:bow:

///Efi///
02-04-08, 09:12
אל תזיינו ת'שכל, באדיבילדר צודק
אי אפשר לדפוק את הגדילה בשום צורה שהיא, חוץ מסטרואידים ו\או תזונה לקויה.
אפשר לדפוק תגב, אבל לא תגדילה

הורמוני גדילה אם כבר אמורים לעשות אותך גבוהה יותר לא?

toxicity
02-04-08, 12:40
הורמוני גדילה אם כבר אמורים לעשות אותך גבוהה יותר לא?
התכוונתי לסוגים מסויימים של סטרואידים שסוגרים את הגדילה של הגוף

tomerA
02-04-08, 13:44
אפשר לדפוק את הגדילה רק אם תקבל מכה ממש חזקה ותפגע לך באיזה עצב גדילה.

shahar-king
02-04-08, 17:34
באדי בילדר אני מעריץ אותך עכשיו ככה צריך לדבר עם המיזדיינים