PDA

צפה בגרסא המלאה : מפחד שאני אלרגי לתוסף מזון ...(אבקת חלבון)

MickeyM
01-04-08, 13:37
שלום התחלתי להשתמש באבקת חלבון .. ולאחר הפעם הראשונה כעבור יום חטפתי הקעות ואני כבר יומיים במיטה ואני לא יודע בדיוק ממה רציתי לדעת אם זה הגיוני שזה מהאבקת חלבונים .
מה שכן זאת הייתה הפעם הראשונה שלי ולקחתי מנה כפולה כלומר לא 30 גרם אלה 60 גרם אבקה .

בבקשה תשובות .. תודה רבה לעוזרים .

bigwave1
01-04-08, 13:58
אוקיי בוא נתחיל בזה שלקחת מנה כפולה זה מיותר לחלוטין ואני לא מבין למה עשית את זה.
יש אנשים שרגישים ללקטוז שהוא סוכר החלב שנמצא באבקת חלבון, יכול להיות שאתה אחד מהם,
באבקות של אופטימום יש מרכיב בשם לקטז שתפקידו לפרק ולעזור בעיכול הלקטוז אצל אנשים רגישים
מעבר לזה ישנן אבקות חלבון איזולט , הן אמנם יקרות יותר אבל לא מכילות לקטוז לחלוטין

נ.ב
אם אתה עדיין לא מרגיש טוב מאתמול לך לרופא להיבדק.

MickeyM
01-04-08, 14:43
סבבה תודה ...

MickeyM
01-04-08, 14:44
רק עוד שאלה באיזה מאכלים למשל יש לקטוז ? ככה שאני יוכל להבחין האם אני באמת רגיש לזה או לא ?

idof111
01-04-08, 15:28
בדר"כ אנשים שרגישים ללקטוז אחרי שהם שותים חלב בעיקר מתחיל להיות להם כאבי בטן...

gil-Nissim
01-04-08, 15:31
תפנה לחנות, הם יתנו לך פיטרון לגבי האבקה.

alfi
01-04-08, 15:33
רק עוד שאלה באיזה מאכלים למשל יש לקטוז ? ככה שאני יוכל להבחין האם אני באמת רגיש לזה או לא ?

מוצרי חלב (גבינות,מעדנים וכמובן חלב) מכילים לקטוז שהוא למעשה דו-סוכר...

eL!RaN
01-04-08, 16:16
שטויות אחי ...
זה יעבור לך אם הזמן
פשוט אתה שותה תאבקה וחושב שזה ינפח אותך וזה ממש לא זה לא יעשה לך כלום אם לא תתאמן הכול בראש אחי !
תשתה אותה ואל תכניס שטויות לראש שאני ככה ואני ככה צריך לאכול המון אם תוספי מזון האלה של האבקה חלבונים בשביל לגדול אז .... זה יעבור

eL!RaN
01-04-08, 16:17
סתם שאלה ?
איזה טעם קנית תאבקה ?
יש כאלה שהטעם עושה להם תבחילות במיוחד שוקו

ממליץ לך על ווניל

superguitar
01-04-08, 17:37
איחחח וניל... הוניל גורם לי הקאות חחח
קיצר אחי אין שום קשר בין אבקת חלבון להקאות....אם יש לך רגישות כלשהי ללקטוז ואני באמת מאמין שלא
כי אתה לא אמרתה שום דבר לזה שאתה לא אוכל מוצרי חלב....
לפי דעתי לא אמור להיות קשר