PDA

צפה בגרסא המלאה : m0sh3, Homie או שאר המנוסים והמבינים בUD2

xZiPeR
01-04-08, 18:27
אשמח אם תשאירו כאן דרך ליצור עמכם קשר.

ואני אשאיר גם כאן כמה שאלות כלליות:
1. למה לוקחים את השייק לפני האימון ולא אחריו ?
2. יש להחשיב את השייק הנ"ל שנוסף בימים עם האימון כחלק מהקלוריות המותרות לאותו יום או שזה אקסטרה ?
3. הדרישה של החלבון - הכוונה לחלבון מלא? או חלבון בכלל ?
4. זה קריטי אם בשלב הראשון אשתמש בטונה במים במקום שייק? זה קריטי אם לא אקח אתסף באומגה 3 ?

Bullet
01-04-08, 18:45
יש תשובות לכל השאלות האלה בספר

Ja Rule
01-04-08, 18:47
1. כי אתה הורס את סיבי השריר שלך באימון, השייק נועד בשביל לתקן אותו (חלבונים)
2. מה שבא לך, זה לא כזה קריטי.
3. חלבון בכלל
4. לא, העיקר תישמור על כמות חלבונים ופחמימות מספקת.

תקנו אותי בבקשה אם אני טועה..

xZiPeR
01-04-08, 18:48
את האמת שקראתי את הספר ואני זוכר שהכל באמת היה דיי ברור, אבל זה היה לפני זמן די רב ועכשיו אני רק עברתי על התקציר של משה ועלו לי השאלות האלה שוב. באמת שלא שאלתי שאלות שדורשות פירוט ארוך במיוחד (מלבד הראשונה אולי, שעליה אתם יכולים פשוט להגיד לי "תקח כמו שכתוב וזהו" או משהו בסגנון) ואשמח מאוד אם תוכלו לענות לי בתשובות קצרות ("כן"/"לא" לרוב).

ושוב - המטרה העיקרית של האשכול היא פנייה אישית אליהם בכדי לקבל פידבק כלשהו ועזרה יותר ישירה.

עריכה : Ja Rule תודה רבה, אם מישהו יכול לאשר את זה זה יהיה נחמד .. ובקשר לתשובה לשאלה הראשונה - את זה אני יודע, אז ההגיון אומר לקחת את השייק אחרי האימון, וזה גם מה שאני רגיל, מה שעשיתי עד עכשיו...

Bullet
01-04-08, 18:51
אשמח אם תשאירו כאן דרך ליצור עמכם קשר.

ואני אשאיר גם כאן כמה שאלות כלליות:
1. למה לוקחים את השייק לפני האימון ולא אחריו ?
2. יש להחשיב את השייק הנ"ל שנוסף בימים עם האימון כחלק מהקלוריות המותרות לאותו יום או שזה אקסטרה ?
3. הדרישה של החלבון - הכוונה לחלבון מלא? או חלבון בכלל ?
4. זה קריטי אם בשלב הראשון אשתמש בטונה במים במקום שייק? זה קריטי אם לא אקח אתסף באומגה 3 ?
1. למה לא?
2. זה תלוי במידת הדיוק שאתה רוצה
3. חלבון
4. לא; לא קריטי לפחות בטווח הקצר אבל w3 תמיד עדיף

xZiPeR
01-04-08, 18:58
אוקיי תודה רבה D:
ועכשיו - האם לאחד מכם יש נסיון בפועל בתוכנית ? איך אוכל ליצור עמכם קשר (אם אתם יכולים כמובן) ?
* את השאלה הזו אני כמעט בטוח שאין בספר חחח

OverPower
01-04-08, 19:59
איזה ספר גם אני רוצה ):

Arsan
01-04-08, 20:12
אוקיי תודה רבה D:
ועכשיו - האם לאחד מכם יש נסיון בפועל בתוכנית ? איך אוכל ליצור עמכם קשר (אם אתם יכולים כמובן) ?
* את השאלה הזו אני כמעט בטוח שאין בספר חחח
ההמלצה הכי טובה שאני יכול להביא לך זה , שאם יש לך זמן ואתה לא ממהר לשום מקום ולא בא לך לעשות תוכנית מזוכיזם , תעשה תוכנית חיטוב רגילה.
אם זה בשביל הניסיון וההרגשה , אז תהנה.
ד"א אם אתה מהמזוכיסיטים תנסה כבר את ה PSMF וזהו

xZiPeR
01-04-08, 20:15
לא טענתי להיות מזוכיסט .. בקשר לזמן - אין לי בעיה של זמן, אבל גם Ud2 לא מתיימרת להיות דיאטה מהירה במיוחד - פשוט עוזרת לרדת לאחוזי שומן נמוכים בלי לאבד מסת שריר.
Psmf עושה את האפקט ההפוך לפי מה שהבנתי - אמנם היא מהירה מאוד, אבל היא גורמת לאיבוד של הרבה מסת שריר והיא טובה בעיה באחוזי שומן גבוהים.
אני בסה"כ בנאדם נחמד שרוצה להגיע מ~12% שומן ל7-8% תוך לא יותר מדי זמן ובלי לאבד ולו גרם בודד של שריר.

Arsan
01-04-08, 20:19
Ud2 לא מבטיחה שום דבר , בכלל אין איזכור בספר שלא תאבד שריר באף אחד מההודעות והספרים של לייל הוא בחיים לא יבטיח גם דבר כזה מהסיבה של כיסוי תחת אם יתבעו אותו אי פעם בגלל זה (בארה"ב אוהבים לתבוע הרבה).
בכל מקרה Ud2 העיקרון שלה שאם אתה תעשה את העמסות כמו שצריך והכל יתבצע כמו שצריך יש סיכוי שתעלה במסה הרזה , אבל זה המון תלוי בגנטיקה והעליה לא תיהיה משמעותית אולי בלחץ חצי קילו בסייקל חיטוב של נגיד גג 12 שבועות (שזה המון ל Ud2 , והופך להיות בלתי נסבל).
בכל מקרה כל חיטוב כזה או אחר יצליח לעזור לך , פשוט תעשה את זה כמו שצריך ולא תאבד שריר , אל תיהיה פרנואיד ואם אתה ממש אחד כזה אז תקח כמה עזרים ותסיים עניין

xZiPeR
01-04-08, 20:28
לאומגה 3 בקושי יש לי תקציב, אז ל"עזרים" ?
ברור שהוא לא מבטיח את זה במפורש .. אני לא אופטימי יותר מדי - אני לא רוצה לעלות במסה הרזה, פשוט להשאיר אותה כמו שהיא (חוץ מנוזלים, אם הם נחשבים) ושהיא לא תרד ..
אני לא פרנואיד .. אני רוצה כרגע רק לנסות, מקסימום אם לא אסתדר - אעבור לדיאטה רגילה.

Arsan
01-04-08, 20:43
בוא נגיד שהעזרים שאתה צריך עולים פחות מאומגה 3

Homie
01-04-08, 20:46
מכיוון שהעזרים אינם לא חוקיים, אלא חוקיים במדינת ישראל לשימוש,
אתה יכול להשתמש בוונטולין וקפאין, שניהם חוקיים ובשילוב יתנו אפקט מעולה.
זה חוויה דיי נחמדה, אחרי השבועיים הראשונים שלה, אין חיטוב שאתה לא מחזיק בו מעמד.

xZiPeR
01-04-08, 20:54
ונטולין וקפאין יתנו תוצאות טובות ? =S
הומי, תוכל להשאיר כאן דרך אחרת לדבר איתך? או שאולי תוכל לפנות אלי במסנג'ר:
xziper@bezeqint.net ?
תודה רבה :)

Homie
01-04-08, 21:09
תוסיף אותי liberman_730@hotmail.com

אני אתחבר מחר בערב

xZiPeR
01-04-08, 21:10
אוקיי תודה רבה... אשמח אם תוכל להשאר מחובר גם אחרי השעה 10 בערך (אני לא בבית עד 10 :()

Skull
01-04-08, 21:13
הומי,אפשר לקנות ונטולין בלי מרשם רופא?

Arsan
01-04-08, 21:18
מכיוון שהעזרים אינם לא חוקיים, אלא חוקיים במדינת ישראל לשימוש,
אתה יכול להשתמש בוונטולין וקפאין, שניהם חוקיים ובשילוב יתנו אפקט מעולה.
זה חוויה דיי נחמדה, אחרי השבועיים הראשונים שלה, אין חיטוב שאתה לא מחזיק בו מעמד.
לא מובן אבל הבנתי למה אתה מתכוון, וגם לנסוע בלי קסדה באופניים זה לא חוקי , זה בדיוק ההשוואה ללקיחת אפדרין כדוגמא.
החומר הפעיל בוונטולין זה Salbutamol , הוא מביא אולי אפקט של HIGH אבל ויש אבל גדול אין לו את הסגולות של האפדרין באיבוד השומן לטווח הרחוק , איבוד התאבון , ועוד כמה סגולות של האפדרין ,מה גם הרגישות לוונטולין יורדת מהר יותר מאפדרין עצמו ותרחיש למנת יתר בונטולין קצת יותר גבוהה מאפדרין אבל אם יודעים מה עושים אז אפשר לישון בראש שקט ,
בהצלחה ב UD2 , נשמח לעידכונים :book:

xZiPeR
01-04-08, 21:26
תודה :O
חחחח אפדרין ודברים חזקים כאלה נקח אם יותם (toxicity) לא יצעק עלי XD בכל מקרה - לא בשלב הראשון של הדיאטה .. אולי לקראת הסוף.

Bullet
01-04-08, 21:29
קודם כל, תפסיקו לקרוא לזה ונטולין. ונטולין זה משאף... אני מדמיין בודיבילדר לוקח משאף ונטולין חחח

אתה לא צריך דיכוי תיאבון בud2, זה לא Psmf. הרגישות לוונטולין אולי יורדת מהר יותר (אם כי לא חושב שזה ממש משמעותי כי יש להם אותו זמן פעילות) אבל אתה לוקח את זה 3.5 ימים On ו3.5 ימים Off אל תשכח.

xZiPeR
01-04-08, 23:29
דוגמה לתפריט (יכול לזוז קצת מפה לפה), יכול להיות טוב? :

סה"כ קלוריות: 1374 קלוריות.
סה"כ חלבון: 199.1 גרם (60% מהקלוריות).
סה"כ שומן: 29.3 גרם (19% מהקלוריות).
סה"כ פחמימות: 71.3 גרם (21% מהקלוריות).
סה"כ כולסטרול: 425.8 מ"ג.
סה"כ סיבים תזונתיים: 19 גרם.

http://img505.imageshack.us/img505/7813/foodlh6.jpg
*אין קשר לסדר, זה לא מחולק לארוחות ..

יש שם הרבה מאוד טונה וגם הסלמון דיי יקר [וחזה עוף] .. אז אני אנסה להסתדר אבל נראה מה יהיה :O
ת'אמת זה לא כזה קצת אוכל כמו שחשבתי ..

עריכה:
80 ק"ג.
~12-13% שומן.
1.80 מטר.
חילוף חומרים בינוני.
עושה אירובי בינוני-כבד (כושר קרבי+שיעורי ספורט) 2-4 פעמים בשבוע.

xZiPeR
02-04-08, 14:36
אמממ והנה התפריט מסודר יותר לפי ארוחות וכתובים בו גם האימונים:

7:30
ברנפלקס 50 גר' + כוס חלב.

10:00
קופסא קוטג' 0.5% + חצי עגבניה.

- בראשון - אירובי.

12:00
טונה במים קופסא [בראשון] \ חצי + גזר.

13:00
ביצה קשה + חצי גמבה.

14:00
250 גר' חזה עוף + חצי עגבניה + מלפפון +חצי גמבה +2 כפיות שמן זית.

-17:00 בראשון ורביעי אירובי.

19:00-19:30
טונה קופסא [בראשון ורביעי] \חצי

-20:00 בראשון שני ורביעי - אימון אנארובי.

22:00
50 גר' סלמון + יופלה לבן גביע

כמובן שהתפריט הנ"ל הוא לימים ראשון עד האימון ברביעי.

tomerA
02-04-08, 14:56
נראה לי התעללות כול כך קצת פחמימות.

xZiPeR
02-04-08, 15:00
חחח כן אבל בשביל זה יש את יום חמישי שיצא שאני צריך בו משהו כמו קילו של פחמימות :o
ות'אמת שזה לא כזה קצת כמו שחשבתי .. חוץ מלחם כמובן - ביום יום נראה לי שאני אוכל אפילו פחות ממה שכתוב פה ..
אהבתי את החתימה שלך (זה עם הx).

Avi
02-04-08, 15:14
איפה משיגים את הספר של ud2.0?

xZiPeR
02-04-08, 15:47
http://www.megaupload.com/?d=OV15BB20
והמאמר המקוצר של משה:
http://www.************/Articles1/ud2.html