PDA

צפה בגרסא המלאה : Bodybuilder Lee Priest posing

אליאב
15-12-06, 18:54
הבודי בילדר האהוב עלי
בפוסינג מהנה:
http://www.youtube.com/watch?v=yXpB_P7iUOs&mode=related&search=
איזה פרופורציה, איזה יופי, חבל על הזמן... אין עליו.
ראיתי סרטון פה של הבייספ שלו זה נתן לי חשק לחפש עוד סרטונים שלו.

Troya
15-12-06, 21:35
כל הסירטונים האלה ממש ישנים ואני משאר שרוב חברי הפורום כבר ראו אותם אז אל תביא..

אליאב
16-12-06, 11:44
כל הסירטונים האלה ממש ישנים ואני משאר שרוב חברי הפורום כבר ראו אותם אז אל תביא..
נראה לך שאני שואל אותך מה לשים ומה לא לשים? באמת תגובה מצחיקה אתה כל כך מסכן שאני לא יודע כבר מה לכתוב, שקלתי לא להגיב אבל אז אמרתי לעצמי שאני חייב לתאר אותך בסימן אחד ואז מצאתי !! ==> 0.
:cry_1: :cry_1: :cry_1:

יאיר כהן
16-12-06, 12:25
נראה לך שאני שואל אותך מה לשים ומה לא לשים? באמת תגובה מצחיקה אתה כל כך מסכן שאני לא יודע כבר מה לכתוב, שקלתי לא להגיב אבל אז אמרתי לעצמי שאני חייב לתאר אותך בסימן אחד ואז מצאתי !! ==> 0.

הוא צודק
מי צריך לראות סרטונים חרושים

Troya
16-12-06, 13:08
חחחחחחחחחחחחחחחח איזה מצחיק אתה חמוד

amir harduf
16-12-06, 13:48
לי פריסט המתמודד האהוב עלי.. אין על הפוזינג שלו.. (את האמת שהוא לא ממש משנה אותו יותר מידי.. רק את הסדר)

הוא בדר"כ שם איזה שיר רגוע וטוב אך עם עוצמה רבה..

וגם הפעם שהוא עלה עם השיר של סופרמן אהבתי במיוחד...

תודה.. קבל ח"ח

אנשים תבינו.. לא משנה כמה סרטון הוא חרוש.. יש אנשים שלא ראו אותו עוד.. ואלה שראו? כנראה שהם מאוהבים בפיתוח גוף מספיק כדי לראות אותו גם עוד 1000 פעם

Night_Wolf
16-12-06, 14:46
אחלה סרטון אחי תודה!

מחזק את מה שאמיר אמר בקשר לזה שגם אם העלו סרטון 1000 פעם להעלות שוב כי יש אנשים שלא יצא להם לראות,אבל בכל זאת צריך לעקוב שלא יהיה מצב שיעלו אותו סרטון בהפרש של יום יומיים

סוליקו
16-12-06, 14:59
סרטון יפה מאוחד !!
ולמי שאומר שכבר חרשו על זה ולא יעלו !! ...קבל תגובה אני עוד לא ראיתי את זה

אם בא לך אחי תעלה עוד אני דיי מפספס הרבה תאמת חחח

Troya
16-12-06, 18:04
סרטון יפה מאוחד !!
ולמי שאומר שכבר חרשו על זה ולא יעלו !! ...קבל תגובה אני עוד לא ראיתי את זה

אם בא לך אחי תעלה עוד אני דיי מפספס הרבה תאמת חחח
סבבה פשוט זה סירטון ממש ישן חשבתי רוב חברי הפורום כבר ראו

אליאב
16-12-06, 18:49
סבבה פשוט זה סירטון ממש ישן חשבתי רוב חברי הפורום כבר ראו
אל תחשוב (:
תפרגן.
בשבילך, לא בשבילי, פשוט ככה תיהיה בן אדם נחמד יותר שירצו לדבר איתך ולהיות לידך. עם תגובות כאילה אני לא יתפלא אם אין לך הרבה חברים (:
:jockey: