PDA

צפה בגרסא המלאה : לשון

Logout
02-04-08, 17:43
חח בחייאת תעזרו לי...יש לי מחר מיבחן בלשון על כל החומר של כל השנה...
מלאא חומר..ואני ממש לא יודע איך ללמוד לדבר הזה... מה מו מי? למישהוא יש שיטות? אתר עזר?
rrkk? חחח
אין אני על סף קריסה...מרוב שיש חומר אני מתוסכל ואין לי חשק ללמוד כי אני לא יודע מאיפה..למרות שאני לא כל כך גרוע בחומר...רק הקטע עם הניקוד וליזכור חריק דגש קמץ שטיות כאלה...איך אפשר? המורה שלי בכלל לא יודעת ללמד ככה שאין לי מושג איך ליזכור את זה...
rrkk - האימייל שלי idan9000@hotmail.com רק למקרה שיהיה לך מצב רוח לעזור ואתה יודע איך :-)

נראה לי מחר אחרי המיבחן אני חותך לים לישכוח מהמיבחן המגעיל הזה:diractor:

Yoshi-Moto
02-04-08, 17:55
אני בא למסנג'ר נראה מה אני זוכר.

galrv
02-04-08, 17:55
חחח איזה באסה לך... עשיתי את הבגרות שנה שעברה בציון סבבה
לשון זה חרא של מקצוע במיוחד אם המורה לא יודעת להעביר את החומר
בכל מקרה אני יכול לנסות לעזור לך אם תרצה.
תכתוב כמה תרגילים שאני אראה במה מדובר

Logout
02-04-08, 18:13
טוב קיצר אני עף לחבר חכם מהכיתה ללמוד..יותר רציני ככה שהוא יודע מה החומר בידיוק והכל..תודה בכל מקרה..אבל אני אשמח בכל זאת אם למישהוא יש שיטות ללמוד למיקצוע הזה או משו זה כן יעזור לי דווקא להבא...
המשך יום מענג

ArschGesicht
02-04-08, 18:17
אם יש בעיה שאל פה ואני אנסה לעזור

לוזון
02-04-08, 18:18
למדתי את זה לפני שנתיים..
וקיבלתי סופי בבגרות 90 :)

BXL
02-04-08, 20:47
מקצוע מגעיל ביותר :/
עשיתי תבגרות שנה שעברה קיבלתי 40 והשנה עשיתי מועד ב' ואני מחכה לתוצאות,אבל הגישו אותי השנה על 80 =]
מה שמסביר לך שאם אתה לומד את זה טוב ויושב על זה,זה אפשרי.

The Iron Man
02-04-08, 20:49
מה אתה דפוק אחי לשון של כיתה י' זה אחד הקליםםםם
תעבור על המחברת, תבין את החומר תנתח קצת משפטים ויהיה בסדר!

BodyKilo
02-04-08, 20:54
תכלס, לשון זה אחד המקצועות הכי דבילים שיש... סבבה, אפשר ללמוד בסיס...
אבל דופקים כל כך הרבה דברים מיותרים כמו תורת ההגה ששנה הבאה מורידים אותו מהבגרות...

קיצר אני ולשון לא הולכים ביחד.

Yoshi-Moto
02-04-08, 21:07
הרוב תרגול, לא יותר מזה.

Mr.Bazooka
02-04-08, 21:48
לא התכוננתי לבגרות של כיתה י' ולא של יא' ואת שניהם עברתי עם ציון גבוה.

BodyKilo
02-04-08, 21:50
תותח, מה יש להגיד?(-:

שונא ת'מקצוע הזה בדם. תן לי רק ציון עובר בבגרות אני מודה לאלוהים.

Shir =]
02-04-08, 21:52
לנו יש את התוכנית החדשה. סיוט..

Mr.Bazooka
02-04-08, 21:55
תותח, מה יש להגיד?(-:

שונא ת'מקצוע הזה בדם. תן לי רק ציון עובר בבגרות אני מודה לאלוהים.
לא תותח ולא נעליים..יש אנשים שיותר קל להם במקצועות של לשון ספרות וכל החרא הזה
מאשר במתמטיקה פיזיה כימיה.
חוץ מזה הייתה לנו מורה ממש טובה ודיי קשוחה שהשתיקה את הכיתה והיא אחת המרות הטובות בארץ.

BodyKilo
02-04-08, 21:57
סחטיין עלייך, יצאת במזל עם מורה טובה..
לי למשל, יש מורה חרא בלשון... שאר המקצועות אצלי סבבה לגמרי באמת, לא שאני לומד אליהם הרבה אבל אני מוציא ציון גבוה. נתקעתי עם לשון, אבל עובר יספק אותי.

Logout
02-04-08, 21:58
ולעומת זאת לנו יש מורה מפרת אני כל כך שונא אותה..כמו כולם... אני מנסה לפעמים לעצבן אותה ופשוט אי אפשר....כי היא כזאת צבועה שמשחקת אותה....
נגיד היא אמרה לכולם ישבת ואני בידיוק ישבתי על השולחן ועשיתי כאילו לא שמעתי..הזונה הזאתי אומרת לי בקול כזה "נעים" יותר נוח לך ככה ? יופי אז תישאר על השולחן חמוד...לכי כוסאחוטוקק...שמה לנו שירים באמצע השיעור, מערבת אותנו 3 כיתות ביחד יוצאת החוצה ושהיא חוזרת היא אומרת "איזה ופי אתם עובדםיל מרות שאתם הרבה ילדים" כאילו מה?! את חיה בסרט..פשוט מורה מעצבנת וזונה.. בתכלס זא תמורה שמי שלא רוצה ללמוד יאהב אותה כי זה שוק אצלה...אבל אני פשוט לא לומד ככה כלום.....לכולם יש מורה פרטית...ומקבלים ציונים טובים..ווככה היא חושבת שהשיטה שלה טובה אז היא ממשיכה בה...

קיצר נפלתי על מורה סתומה..

BodyKilo
02-04-08, 22:00
וזאת הסיבה למצב החינוך בארץ כיום, על הפנים. אבל אין מה לעשות :\ רק עבודה ותיקון מהיסוד יביא להצלחה.

אצלי בכיתה 80 אחוז עם מורה פרטית בלשון, ולא נתחיל לדבר על מתמטיקה.