PDA

צפה בגרסא המלאה : חסין מוות - קוונטין טרנטינו

עבו
02-04-08, 20:53
סרט ענק! לא יודע אם זה בכלל השם שלו או בגלל שכולם מכירים אותו בתור במאי כזה, אבל הבנאדם
אשכרה חולה נפש... חובה לראות!

galrv
02-04-08, 21:01
עוד לא יצא לי לראות את הסרט
אבל קוונטין טרנטינו הוא אחד הבמאים\שחקנים הכי חזקים שיש
ספרות זולה זה הסרט!!

Yoggie
02-04-08, 22:08
זה מפרוייקט grind house כמחווה לסרטי טראש של ה70' והוא ביים ביחד עם רוברטו רודריגז.
חסין מוות היה פחות טוב מפלאנט טרור שיצא ביחד איתו לאותו פרויקט... אני ממליץ לך לראות.
בכלל הדיאלוגים שהוא מוציא, הצילום וכו' זה גאונות. למשל כשאחד השחקנים זורק סיגריה ואז מופיע על המסך מצד שמאל או ימין כתם שנקרא בשפה הקולנועית כתם סיגירה או משהו כזה... זה משהו שהיה פעם כשהסרט היה רץ עם מקרן והאור היה שורף את אחד הפריימים. כל מני שטיקים כאלה שרק מי שמבין בקולנוע יכול להנות מהם כי הם גאוניים!
בכלל ספרות זולה, כלבי אשמורת, קיל ביל...

עבו
02-04-08, 22:21
זה מפרוייקט grind house כמחווה לסרטי טראש של ה70' והוא ביים ביחד עם רוברטו רודריגז.
חסין מוות היה פחות טוב מפלאנט טרור שיצא ביחד איתו לאותו פרויקט... אני ממליץ לך לראות.
בכלל הדיאלוגים שהוא מוציא, הצילום וכו' זה גאונות. למשל כשאחד השחקנים זורק סיגריה ואז מופיע על המסך מצד שמאל או ימין כתם שנקרא בשפה הקולנועית כתם סיגירה או משהו כזה... זה משהו שהיה פעם כשהסרט היה רץ עם מקרן והאור היה שורף את אחד הפריימים. כל מני שטיקים כאלה שרק מי שמבין בקולנוע יכול להנות מהם כי הם גאוניים!
בכלל ספרות זולה, כלבי אשמורת, קיל ביל...

חופשיייי... ואלה הדברים שמדביקים אותי לסרט.. אני מוצא את עצמי צולל עליו ולא מסתכל מסביב...
הוא דוחף גם תהומור שלו בכל מיני חורים כביכול בלי קשר...
קלטת את הקטע שפתאום באמצע שנות ה70 הבחורה מוציאה נוקיה צבעוני ושולחת אס אמ אסים???