PDA

צפה בגרסא המלאה : מאמר חדש שעלה באתר

arbel2
03-04-08, 18:43
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=1202&CategoryID=81

המדריך השלם לאוף סיזן

תהנו :)

superguitar
03-04-08, 19:18
יואו באתי להעלות
תודה גבר!

Logout
03-04-08, 19:23
superguitar מה קרה הנתונים שלך הישתנו... והם עדיין לא הגיונים בכלל ד"א....
בלי קשר לגיל שלך אפילו..!!!!!

Yehuda-Benaim
03-04-08, 19:31
אחלה מאמר ארבל אהבתי את זה וזה נכון מאוד

זה מה שאני אומר

אני עושה את זה למען האנושות !!!

תמיד צריך ךהקריב מהשהו כדי להשיג מהשהוץ

כמו שאת יוצא עם בחורה ניראה לך יהיה מצב ככה פיתאום <<< לא אתה צריך קצת להשקיע כסף חביבי אחר כך היא שלך חחחח

הכול בהומור חברה

superguitar
03-04-08, 19:40
לוג אווט לא פה האיש שפתח תאשכול לא רוצה לשמוע על זה והנתונים הגיוניים בהחלט כי זה האמת בלבד

eminemfan
03-04-08, 19:42
המטרה מקדשת את האמצעים-משפט כזה נכון במסה שלי.

boris19
03-04-08, 20:48
מאמר מאוד יפה, ארבל אתה שפיץ..

YOYO
03-04-08, 20:55
מאמר מצויין, ח''ח על ההשקעה !

שייקה
03-04-08, 21:00
תודה רבה אחי

tomerA
03-04-08, 21:01
פששש סחטיין ארבל נהייתה הכתב לעניין הכול בישראל בודי :)

The Sun
03-04-08, 21:11
אחלה מאמר ארבל, אבל לא נראה לי שגיל מוכר "נוסחאות פלא", עובדה שאיתי הוא עובד על מאסה "נקייה" ואני מודע לזה שהעלייה תהיה איטית ומעצבנת... אבל תהיה עלייה.

ברור לי שבאוף-סיזן מרביצים אבל מדובר על מקצוענים ולא חובבן כמוני ורוב האוכלוסיה שגולשת בפורום.
שוב - מאמר מצויין ומאוד נכון, קבל ח"ח עצבני!

ניגרי ענק
04-04-08, 12:45
כרגיל מאמר נהדר, כתיבה מופתית, אהבתי את הדימוי עם מעבר של כיתה שלמה בגיל ההתבגרות - אתה תחליף יום אחד את רענן שקד אח שלי!

כיוון שהייתי חלק מאותו דיון שהוביל לכתיבת המאמר, הרשה לי להוסיף עניין שהיה חסר לי בדברים שכתבת - ואני חושב שהוא קריטי: מי שלא מסוגל להיות עם עצמו נאצי בחיטוב, ואני בכוונה אומר את המילה הקשה הזאת כדי להדגיש נקודה - שלא יתחיל עם זה בכלל.

עלייה פראית במאסה אפשרית בתנאי שלבנאדם יש משמעת ברזל בחיטוב, אחרת הוא פשוט ייתקע עם מצב של גוף שמן בלי יכולת לעשות משהו, עם "שייפ" של לא לכאן ולא לכאן.
כיוון שהתווכחו איתי על העלייה המופרעת שלי, אני יכול לעדכן שאחרי 12 ימים של חיטוב אני כבר רואה תוצאות טובות (אפילו יותר מידי טובות), וזה בגלל שכאשר יש לי תפריט, זה מבחינתי אומר שאם התקלקל המשקל מזון אצל חמתי, אז אני מבקש יפה לארוז לי בקופסא ונוסע הבייתה לשקול את האורז על משקל מזון ידני. ואם יש 5 גרם יותר אז אני מוריד כפית.
ככה שבתקופה של מאסה זה ממש לא כואב לי לעלות עוד 2 אחוז שומן, וכן, אני יכול להרשות לעצמי.

ואחרי שיראו אותי השנה על הבמה אני רוצה לראות מי מתווכח עם הדרך הזאת.

עוד דבר: אני פשוט בז לאנשים שזוללים ועולים אבל כשמגיע החיטוב הם משתפנים.
זה לא פחות מאשר מגעיל אותי, אלה לא ספורטאים בעיני.
יש בחור מטבריה שהגיע לפאקינג 125 קילו, עשה סייקלים בעשרות אלפי שקלים ופיזר הצהרות לכאן ולכאן, אבל עכשיו כשהגיעה תקופת החיטוב פתאום יש לו מיליון וחמש תירוצים, והוא אפילו לא עשה טלפון לגיל - כי לשקול אורז על משקל מזון ולאכול מלפפונים כמו מאניאק זה לא ממש בזין שלו.
הגישה הזאת כל כך הכעיסה אותי שאני אמרתי לליצן הזה שלא יפנה אלי יותר כי אין לי עניין לדבר עם אנשים כמוהו.

ועוד דבר אחרון לכל העולים נקי למיניהם: אם אתם כבר ברמה טובה, אתם פשוט מרמים את עצמכם.
אין שום רע בלהגיד, אוקי זה מה שיש אני סבבה עם זה, אין לי כוח לחיטוב אמיתי, אין לי אופי לסבול קצת הערות ולראות את עצמי צ'אבי לאיזו תקופה - אבל רעבאק אל תרמו את עצמכם.
נתנו לי פה דוגמא של קטלר ופיל הית' שעולים נקי, ולגבי זה אני יכול להגיד שכל השוואה בין שני מקצוענים עם 5 רופאים צמודים, אספקת כימיקלים שוטפת, וימים שלמים לעסוק אך ורק בזה, לבין בני אדם שעובדים לפרנסתם ומנהלים חיים שלמים לצד התחביב הנפלא הזה - היא מופרכת ומנותקת לחלוטין מהמציאות.

arbel2
04-04-08, 13:18
כרגיל מאמר נהדר, כתיבה מופתית, אהבתי את הדימוי עם מעבר של כיתה שלמה בגיל ההתבגרות - אתה תחליף יום אחד את רענן שקד אח שלי!

כיוון שהייתי חלק מאותו דיון שהוביל לכתיבת המאמר, הרשה לי להוסיף עניין שהיה חסר לי בדברים שכתבת - ואני חושב שהוא קריטי: מי שלא מסוגל להיות עם עצמו נאצי בחיטוב, ואני בכוונה אומר את המילה הקשה הזאת כדי להדגיש נקודה - שלא יתחיל עם זה בכלל.

עלייה פראית במאסה אפשרית בתנאי שלבנאדם יש משמעת ברזל בחיטוב, אחרת הוא פשוט ייתקע עם מצב של גוף שמן בלי יכולת לעשות משהו, עם "שייפ" של לא לכאן ולא לכאן.
כיוון שהתווכחו איתי על העלייה המופרעת שלי, אני יכול לעדכן שאחרי 12 ימים של חיטוב אני כבר רואה תוצאות טובות (אפילו יותר מידי טובות), וזה בגלל שכאשר יש לי תפריט, זה מבחינתי אומר שאם התקלקל המשקל מזון אצל חמתי, אז אני מבקש יפה לארוז לי בקופסא ונוסע הבייתה לשקול את האורז על משקל מזון ידני. ואם יש 5 גרם יותר אז אני מוריד כפית.
ככה שבתקופה של מאסה זה ממש לא כואב לי לעלות עוד 2 אחוז שומן, וכן, אני יכול להרשות לעצמי.

יש בחור מטבריה שהגיע לפאקינג 125 קילו, עשה סייקלים בעשרות אלפי שקלים ופיזר הצהרות לכאן ולכאן, אבל עכשיו כשהגיעה תקופת החיטוב פתאום יש לו מיליון וחמש תירוצים, והוא אפילו לא עשה טלפון לגיל - כי לשקול אורז על משקל מזון ולאכול מלפפונים כמו מאניאק זה לא ממש בזין שלו.
הגישה הזאת כל כך הכעיסה אותי שאני אמרתי לליצן הזה שלא יפנה אלי יותר כי אין לי עניין לדבר עם אנשים כמוהו.

ועוד דבר אחרון לכל העולים נקי למיניהם: אם אתם כבר ברמה טובה, אתם פשוט מרמים את עצמכם.
אין שום רע בלהגיד, אוקי זה מה שיש אני סבבה עם זה, אין לי כוח לחיטוב אמיתי, אין לי אופי לסבול קצת הערות ולראות את עצמי צ'אבי לאיזו תקופה - אבל רעבאק אל תרמו את עצמכם.
נתנו לי פה דוגמא של קטלר ופיל הית' שעולים נקי, ולגבי זה אני יכול להגיד שכל השוואה בין שני מקצוענים עם 5 רופאים צמודים, אספקת כימיקלים שוטפת, וימים שלמים לעסוק אך ורק בזה, לבין בני אדם שעובדים לפרנסתם ומנהלים חיים שלמים לצד התחביב הנפלא הזה - היא מופרכת ומנותקת לחלוטין מהמציאות.

קודם כך תודה על המחמאות ,אני בהחלט שוקל כתיבה כמקצוע ,יש לי לזה קצת טאצ' טבעי ,אחד היתרונות בתפקיד הממש כיף שיש לי פה בישראלבודי זה שיוצא לי להתמקצע גם בזה ,ולא רק בעניינים שקשורים לפיתוח גוף,וזה מבורך.

מעבר לכך ?בא לי פשוט לחבק אותך על התגובה הזאת ,וכל הכבוד על הגישה
אתה אחד האנשים שאני יותר מכבד את השקפת העולם שלהם בתחום.

ניגרי ענק
04-04-08, 13:27
קודם כך תודה על המחמאות ,אני בהחלט שוקל כתיבה כמקצוע ,יש לי לזה קצת טאצ' טבעי ,אחד היתרונות בתפקיד הממש כיף שיש לי פה בישראלבודי זה שיוצא לי להתמקצע גם בזה ,ולא רק בעניינים שקשורים לפיתוח גוף,וזה מבורך.

מעבר לכך ?בא לי פשוט לחבק אותך על התגובה הזאת ,וכל הכבוד על הגישה
אתה אחד האנשים שאני יותר מכבד את השקפת העולם שלהם בתחום.

:jockey: לגבי ההגדרה של "קצת טא'צ טבעי", תרשה לי לחלוק: כתיבה יצירתית היא 90 אחוז כשרון מולד ולא רק "קצת טא'צ", אין לך מה להצטנע.
הכרתי עשרות עיתונאים, רק אחת הייתה ראויה בעיני לתואר "כותבת טובה".
אגב, כמובן שבעיתונות כתיבה נקייה היא רק בונוס, מה שחשוב הוא שהבנאדם יידע להביא סיפורים ולהוכיח אותם.
לגבי כתיבה חופשית, כאן זה בעיקר "יד טובה", ואתה ניחנת בזה בלי ספק.
לגבי הגישה אחי, מה שתיארתי כאן זה רק קצה הקרחון, אני לא מאמין שיש עוד הרבה אנשים שקיצוניים בצורה הזאת, בשלב כל כך מוקדם של החיטוב, אבל בדיוק בגלל זה אני יכול כן להרשות לעצמי לגלוש קצת במאסה - למטבע יש שני צדדים: תדע ליהנות ולאכול כשצריך ותדע להיות סגפן כשצריך.

arbel2
04-04-08, 13:29
:jockey: לגבי ההגדרה של "קצת טא'צ טבעי", תרשה לי לחלוק: כתיבה יצירתית היא 90 אחוז כשרון מולד ולא רק "קצת טא'צ", אין לך מה להצטנע.
הכרתי עשרות עיתונאים, רק אחת הייתה ראויה בעיני לתואר "כותבת טובה".
אגב, כמובן שבעיתונות כתיבה נקייה היא רק בונוס, מה שחשוב הוא שהבנאדם יידע להביא סיפורים ולהוכיח אותם.
לגבי כתיבה חופשית, כאן זה בעיקר "יד טובה", ואתה ניחנת בזה בלי ספק.
לגבי הגישה אחי, מה שתיארתי כאן זה רק קצה הקרחון, אני לא מאמין שיש עוד הרבה אנשים שקיצוניים בצורה הזאת, בשלב כל כך מוקדם של החיטוב, אבל בדיוק בגלל זה אני יכול כן להרשות לעצמי לגלוש קצת במאסה - למטבע יש שני צדדים: תדע ליהנות ולאכול כשצריך ותדע להיות סגפן כשצריך.

מסכים איתך.

-Alex-
04-04-08, 13:40
:sbb4: :sbb4: :sbb4: :bow: :bow: :bow: :ok: :ok: :ok: :wub:
תשאל את גיל הוא יגיד לך מזה אני עלה לא נקי ! חחחחחח

erezg
04-04-08, 13:41
כתיבה יפה, מאמר מעניין.
ואם בא לך להתמקצע בכתיבה גם בתחום המוזיקה השחורה,
אתה יודע לאן לפנות ;)

ד"א רק לי הוא http://i25.tinypic.com/29muljb.jpg מזכיר את מישל ?

arbel2
04-04-08, 13:42
כתיבה יפה, מאמר מעניין.
ואם בא לך להתמקצע בכתיבה גם בתחום המוזיקה השחורה,
אתה יודע לאן לפנות ;)

ד"א רק לי הוא http://i25.tinypic.com/29muljb.jpg מזכיר את מישל ?
צחוק צחוק אבל אני משתעשע גם במוזיקה שחורה .

erezg
04-04-08, 13:56
צחוק צחוק אבל אני משתעשע גם במוזיקה שחורה .

לא צחקתי.
באמת אהבתי את הכתיבה שלך ואם בא לך, אני יותר מאשמח.

erez {at} pimps.co.il
או
erezhustla {at} gmail.com

(להחליף כמובן {at} ב@ ולמחוק רווחים)

OverPower
04-04-08, 14:01
מיזה בחתימה שלך ארבל? אפשר תמונות D:

hell
04-04-08, 14:04
אין מילים ארבל, כל הכבוד.
:bow:
תכל'ס לא חידשת לי כלום, אבל כיף לקרוא,
כתיבה קלילה וזורמת.
וכמו כן, פלוס אחד גדול, לדברי הניגרי.
99% מה"בודיבילדרים" שאני מכיר, לא יודעים מה זאת תקופת חיטוב,
הם יודעים רק להיות גדולים.
בודיבילדר נמדד בחיטוב.
לאכול הרבה ולעלות במשקל, כל אחד יכול.
בואו נראה מי יכול לשמור על תפריט תזונה כמו נאצי. בלי סטיות של גרם לכאן ולכאן.
:sbb4:

ניגרי ענק
04-04-08, 14:30
אין מילים ארבל, כל הכבוד.
:bow:
תכל'ס לא חידשת לי כלום, אבל כיף לקרוא,
כתיבה קלילה וזורמת.
וכמו כן, פלוס אחד גדול, לדברי הניגרי.
99% מה"בודיבילדרים" שאני מכיר, לא יודעים מה זאת תקופת חיטוב,
הם יודעים רק להיות גדולים.
בודיבילדר נמדד בחיטוב.
לאכול הרבה ולעלות במשקל, כל אחד יכול.
בואו נראה מי יכול לשמור על תפריט תזונה כמו נאצי. בלי סטיות של גרם לכאן ולכאן.
:sbb4:

אכן, ספורטאי נמדד כשקשה - לא כשקל.

arbel2
04-04-08, 18:36
לא צחקתי.
באמת אהבתי את הכתיבה שלך ואם בא לך, אני יותר מאשמח.

erez {at} pimps.co.il
או
erezhustla {at} gmail.com

(להחליף כמובן {at} ב@ ולמחוק רווחים)

הכתובת השניה היא כתובת מסנג'ר ?

דנידין
04-04-08, 18:45
תודה רבה על הכתבה...

Nicolas
04-04-08, 18:48
תותח אתה ארבל, אני אחד שלא אוהב ליקרואה מאמרים אבל זה כבר המאמר השני שלך שאני קורא ונהנה :bow:

תמשיך לכתוב :wub1:

arbel2
04-04-08, 18:49
תודה רבה על הכתבות.

eminemfan
05-04-08, 01:26

אתה אשכרה באותו קו מחשבה וראש כמו שלי