PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה בקשר לסוף אימון

hadash
05-04-08, 14:53
תגידו זה בסדר להיכנס ל5 דקות אחרי כל אימון לסאונה ? אני מסיים תאימון שותה שייק ואז נכנס לסאונה וישר מקלחת חמה .... לא משנה אם זה אירובי או אנארובי .. עכשיו זה בסדר ? לא בסדר ?

LittleNigga
05-04-08, 23:36
לא מומלץ להכנס לסאונה 10-15 מסיום האימון... חכה רבע שעה ואז תכנס

BXL
06-04-08, 14:00
לא מומלץ להכנס לסאונה 10-15 מסיום האימון... חכה רבע שעה ואז תכנס
מה הקשר,מה זה משנה?!

לשאלתך,אתה יכול להכנס לסאונה אין עם זה בעיה,אני אישית ממליץ לך לא להשאר שמה יותר מ-10 דקות אבל כי זה לא הכי בריא יותר מדי זמן..בכללי אני אישית לא אוהב סאונה בתקופת מסה (לא יודע אם אתה במסה) מכיוון שהיא מורידה הרבה נוזלים (מזיעים בפנים) אבל לתקופת החיטוב להכנס לסאונה עם סוודר וצעיף ולנסות לשרוד שמה כמה שיותר אתה יוצא בלי טיפת נוזלים בגוף:sbb4: (אם תשרוד כמובן:laughing: )

שייקה
06-04-08, 14:42
מה הקשר,מה זה משנה?!

לשאלתך,אתה יכול להכנס לסאונה אין עם זה בעיה,אני אישית ממליץ לך לא להשאר שמה יותר מ-10 דקות אבל כי זה לא הכי בריא יותר מדי זמן..בכללי אני אישית לא אוהב סאונה בתקופת מסה (לא יודע אם אתה במסה) מכיוון שהיא מורידה הרבה נוזלים (מזיעים בפנים) אבל לתקופת החיטוב להכנס לסאונה עם סוודר וצעיף ולנסות לשרוד שמה כמה שיותר אתה יוצא בלי טיפת נוזלים בגוף:sbb4: (אם תשרוד כמובן:laughing: )
הוא דווקא צודק אחי.., נכון זה נראה מטוטמם אבל קראתי מאמר על זה שלא מומלץ להיכנס מתחת לחצי שעה אחרי אימון לסאונה, בכלל למי שבמסה לא מומלץ להיכנס לסאונה היא מורידה פול נוזלים מהגוף