PDA

צפה בגרסא המלאה : Abcde

denous
05-04-08, 15:44
מישהו פה מתאמן בשיטה הזאת ?
ואני מדבר על אנשים שלא שבועים או שלוש אלא שיש להם כבר ניסיון עם תוכנית כזאת...
קודם כל אם אפשר להעלות את התוכנית כדי לראות איך היא בנויה ודבר שני אם יש מספיק גירוי לשריר אם זה מספיק לאמן אותו רק פעם בשבוע והכי חשוב איך זה עבד עליכם באמת ? השוואה קטנה זה יהיה טוב בין Ab נגיד או Fbw

Rendi Orton
05-04-08, 15:50
על כל אחד זה עובד אחרת,אבל אם אתה עושה שריר באימון אז צריך הרבה סטים..

denous
05-04-08, 15:54
על כל אחד זה עובד אחרת,אבל אם אתה עושה שריר באימון אז צריך הרבה סטים..

חח כן זה ידוע לי אחי אני יודע אבל בכל זאת אני רוצה לשמוע חוות דעת כי אי אפשר להתחיל סתם עם תוכנית כי זה עובד על כל אחד בצורה שונה זה יותר מורכב לדעתי.

P-a-n-1-c
05-04-08, 15:54
זה נשמע כיף, אבל אני מאוד סקפטי בנוגע לאפקטיביות. מה שכן לא ניסיתי אז אני מנוע מלהביע דיעה.

arbel2
05-04-08, 16:07
מישהו פה מתאמן בשיטה הזאת ?
ואני מדבר על אנשים שלא שבועים או שלוש אלא שיש להם כבר ניסיון עם תוכנית כזאת...
קודם כל אם אפשר להעלות את התוכנית כדי לראות איך היא בנויה ודבר שני אם יש מספיק גירוי לשריר אם זה מספיק לאמן אותו רק פעם בשבוע והכי חשוב איך זה עבד עליכם באמת ? השוואה קטנה זה יהיה טוב בין Ab נגיד או Fbw

אני הרבה זמן עם תוכנית דומה לזה ,גדל כמו בהמה

TheGift
05-04-08, 16:10

ארבל, כמה סטים אתה עושה לשריר גדול וקטן?

אני עובד על ABCD כבר למעלה מ8 חודש, תוכנית מעולה. עשיתי הרבה זמן ABC עד שהגעתי למסקנה שזה לא רציני לעשות אימון רגליים וכתפיים ביחד.

במסה לא צריך לעבור את רף ה-4 אימונים בשבוע (וזה תקף גם לבנאדם על סייקל).

Danzig
05-04-08, 16:13
ארבל, כמה סטים אתה עושה לשריר גדול וקטן?

אני עובד על ABCD כבר למעלה מ8 חודש, תוכנית מעולה. עשיתי הרבה זמן ABC עד שהגעתי למסקנה שזה לא רציני לעשות אימון רגליים וכתפיים ביחד.

במסה לא צריך לעבור את רף ה-4 אימונים בשבוע (וזה תקף גם לבנאדם על סייקל).

http://www.datehookup.com/Images/Smiley/sign-wtf.gif

denous
05-04-08, 16:16

לא כמו.. אתה בהמה...
תפנים ! :}
דרך אגב אתה יכול לפרט קצת כמה סטים כל שריר מה החלוקה שלך או לשלוח לי את התוכנית במסן אני רוצה לראות קצת איך זה בנוי והכל ?

TheGift
05-04-08, 16:21
http://www.datehookup.com/Images/Smiley/sign-wtf.gif

כן, כן. לפעמים זה נראה לאנשים שככול שתבלה יותר זמן בחדר כושר כך תגדל יותר, אז צר לי לומר - זה בדיוק ההפך. אמנם הנושא הזה הוא מאד אינדיבידואלי שכן כול בנאדם בעל גנטיקה שונה, התאוששות גם קשורה בתזונה, אבל לרוב עדיף לעבוד במסה 4 פעמים בשבוע (אפשר 5 אם רוצים לתת דגש לשריר חלש) ויש כאלה שמעדיפים אפילו 3.

P-a-n-1-c
05-04-08, 16:33
כן, כן. לפעמים זה נראה לאנשים שככול שתבלה יותר זמן בחדר כושר כך תגדל יותר, אז צר לי לומר - זה בדיוק ההפך. אמנם הנושא הזה הוא מאד אינדיבידואלי שכן כול בנאדם בעל גנטיקה שונה, התאוששות גם קשורה בתזונה, אבל לרוב עדיף לעבוד במסה 4 פעמים בשבוע (אפשר 5 אם רוצים לתת דגש לשריר חלש) ויש כאלה שמעדיפים אפילו 3.

אם כבר אז בחיטוב לא צרךי לעשות יותר מ3-4 אימונים בשבוע של אנאירובי

Danzig
05-04-08, 17:54

ממש לא.
בקשר למשפט הראשון, רק מתחילים\חסרי ידע וכו' חושבים שככל שאתה מבלה יותר זמן במכון תגדל יותר, זה ידוע שזה ממש לא ככה.
השאלה היא - באיזו חלוקה אתה עובד? אם אתה עובד ABCDE - כבר עברת את ה-4 פעמים, ואין פה הפרזה, כי כזו היא התכנית.
ABC 5 פעמים בשבוע למשל? יתר על המידה? ממש לא.
זה עניין ממש מורכב, אי אפשר להגיד חד משמעית שלעבוד 4 פעמים בשבוע זה ה'אידיאל' וגם לא על מספר אחר.

TheGift
05-04-08, 19:23
אז אני אומר לך, עזוב מחקרים, עזוב שטויות. ABC 5 פעמים בשבוע זו תוכנית סבבה, אבל כשעובדים על מסה האידיאל הוא לעבוד בטווח חזרות של 4-6-8 גג ( אפשר וצריך כמובן לגוון עם סופר-סטים, דרופים ומידי פעם חזרות גדולות) ומכיוון שכול השרירים בפלג גוף עליון מתנגשים אחד עם השני עדיף לאמן אותם כול יומיים (48 שעות) במסה. יוצא לך שאתה עובד בABCD או ABCDE על כול שריר פעם בשבוע מבלי שתהיה התנגשות שתזיק להיפרטרופיה. אף פעם לא הוכח שתדירות עדיפה על עצימות ולהפך. למעשה, הדעה הרווחת היא שזה לא משנה כמה אם אתה מחלק את הסטים לשני אימונים או עושה אותם באימון אחד - החשיבות זו הכמות!

ב ABCDE , דוגמה:
א, חזה
ב, רגליים (פלג תחתון)
ג ידיים
ד מנוחה
ה. כתפיים
ו. מנוחה
ש. גב

תהיה התנגשות מזערית (החזה עובד כמייצב בצורה מעוד מינורית בתרגילי הגב ולהפך) בין שרירים בפלג גוף עליון רק פעם אחת וזה לא קריטי
---------
ב ABCD לא תהיה התנגשות בכלל בין שרירים בפלג גוף עליון. אפשר גם לעבוד ABC שלוש פעמים בשבוע ולבודד רגליים, זו גם תוכנית טובה למסה.

הנושא כמובן לעולם לא יוכח מדעית, אבל לרוב האנשים עבודה כזו עובדת יותר טוב מכול החלוקות של הAB או ABC 5 פעמים וכו'
:diractor:

P-a-n-1-c
05-04-08, 19:28
אז אני אומר לך, עזוב מחקרים, עזוב שטויות. ABC 5 פעמים בשבוע זו תוכנית סבבה, אבל כשעובדים על מסה האידיאל הוא לעבוד בטווח חזרות של 4-6-8 גג ( אפשר וצריך כמובן לגוון עם סופר-סטים, דרופים ומידי פעם חזרות גדולות) ומכיוון שכול השרירים בפלג גוף עליון מתנגשים אחד עם השני עדיף לאמן אותם כול יומיים (48 שעות) במסה. יוצא לך שאתה עובד בABCD או ABCDE על כול שריר פעם בשבוע מבלי שתהיה התנגשות שתזיק להיפרטרופיה. אף פעם לא הוכח שתדירות עדיפה על עצימות ולהפך. למעשה, הדעה הרווחת היא שזה לא משנה כמה אם אתה מחלק את הסטים לשני אימונים או עושה אותם באימון אחד - החשיבות זו הכמות!

ב ABCDE , דוגמה:
א, חזה
ב, רגליים (פלג תחתון)
ג ידיים
ד מנוחה
ה. כתפיים
ו. מנוחה
ש. גב

תהיה התנגשות מזערית (החזה עובד כמייצב בצורה מעוד מינורית בתרגילי הגב ולהפך) בין שרירים בפלג גוף עליון רק פעם אחת וזה לא קריטי
---------
ב ABCD לא תהיה התנגשות בכלל בין שרירים בפלג גוף עליון. אפשר גם לעבוד ABC שלוש פעמים בשבוע ולבודד רגליים, זו גם תוכנית טובה למסה.

הנושא כמובן לעולם לא יוכח מדעית, אבל לרוב האנשים עבודה כזו עובדת יותר טוב מכול החלוקות של הAB או ABC 5 פעמים וכו'

אבל וואלה השריר לא מקבל גירוי שבוע שלם! תחשוב אתה עובד ביום ראשון על חזה, רק עד ראשון הבא הוא יקבל גירוי.

Dubano
05-04-08, 19:45
נראה לי זו חלוקה טובה יותר

חזה
גב
בטן (לא באמת נחשב אימון, אתה יכול לעשות בבית)
ידים
רגליים
כתפיים
מנוחה

לדעתי אם אתה עובד בעצימות גבוה ובווליום גבוה פעם בשבוע אמור להספיק

talvolik
05-04-08, 19:46

ב ABCDE , דוגמה:
א, חזה
ב, רגליים (פלג תחתון)
ג ידיים
ד מנוחה
ה. כתפיים
ו. מנוחה
ש. גב

---------

אתה תוכל להביא תוכנית או שתיים של ABCD עם תרגילים ומספר סטים כדי שאני ייראה בערך איך זה אמור להיראות, התוכנית נשמעת לי מעניינת. תודה מראש.

TheGift
05-04-08, 20:10
אתה תוכל להביא תוכנית או שתיים של ABCD עם תרגילים ומספר סטים כדי שאני ייראה בערך איך זה אמור להיראות, התוכנית נשמעת לי מעניינת. תודה מראש.

התוכנית שלי (4 פעמים בשבוע ABCD):
חזה ויד קדמית, מנוחה, רגליים, כתפיים, מנוחה, גב ואחורית, מנוחה.

שריר גדול 15\ 16 סטים, קטן 8\9.

גדלתי איתה כמו מטורף, ההיקף יד כבר 44 ס"מ
------

יש אפשרות לעבוד גם ABC שלוש אימונים בשבוע במסה ( לא ממליץ מכיוון שהכתף זה שריר שדורש עבודה מרוכזת לדעתי)

A - חזה, כתפיים ( ללא אחורית) יד אחורית

B - רגליים

C - גב, כתף אחורית, יד קדמית

פניק
המטרה בתוכנית היא לעבוד בעצימות גבוהה ולא ליצור התנגשויות בין שרירים בפלג גוף עליון (שלמעשה, שוב, כולם מתנגשים במידה ועובדים עליהם או על חלקם פעמיים בשבוע או יותר). על שלושת השרירים הגדולים אתה עובד פעם אחת בשבוע (למעט רגליים, במידה ואתה עושה דדליפט באימון גב כמוני) בעצימות גבוהה

P-a-n-1-c
05-04-08, 20:36

------

יש אפשרות לעבוד גם ABC שלוש אימונים בשבוע במסה ( לא ממליץ מכיוון שהכתף זה שריר שדורש עבודה מרוכזת לדעתי)

B - רגליים

פניק
המטרה בתוכנית היא לעבוד בעצימות גבוהה ולא ליצור התנגשויות בין שרירים בפלג גוף עליון (שלמעשה, שוב, כולם מתנגשים במידה ועובדים עליהם או על חלקם פעמיים בשבוע או יותר). על שלושת השרירים הגדולים אתה עובד פעם אחת בשבוע (למעט רגליים, במידה ואתה עושה דדליפט באימון גב כמוני) בעצימות גבוהה

אז אם כבר עדיף ABCDE ולא ABCD, לא?
וכמה סטים אתה מקדיש לכתפיים? ומה זאת אומרת "עבודה מרוכזת"?

P-a-n-1-c
05-04-08, 20:36

------

B - רגליים

פניק

אז אם כבר עדיף ABCDE ולא ABCD, לא?
וכמה סטים אתה מקדיש לכתפיים? ומה זאת אומרת "עבודה מרוכזת"?

TheGift
05-04-08, 20:57
למה עדיף Abcde ? העיקרון זהה, ההבדל הוא שבמקום לאמן את הזרועות באימון נפרד אתה מאמן אותן ביחד עם עוד שריר. לי זה נוח יותר.

אימון מרוכז ז"א שאתה מאמן כתפיים באימון נפרד.
אני אישית:
לחיצת כתפיים 4 סטים, כתף קדמית 4 סטים, כתף אחורית 3 סטים וטרפזים 3 סטים

denous
05-04-08, 21:04
מה אתם אומרים על חלוקה כזאת :

ראשון - חזה יד קידמית
שני - תאומים כתפיים
שלישי - חופש
רביעי - חזה אמות
חמישי -רגליים
שישי - גב יד אחורית
שבת - חופש

לא מזניח שום שריר :]
חזה עובד פעמיים ולשרירים קטנים 8-9 סטים שרירים גדולים 12-18 סטים

P-a-n-1-c
05-04-08, 21:04
למה עדיף Abcde ? העיקרון זהה, ההבדל הוא שבמקום לאמן את הזרועות באימון נפרד אתה מאמן אותן ביחד עם עוד שריר. לי זה נוח יותר.

אימון מרוכז ז"א שאתה מאמן כתפיים באימון נפרד.
אני אישית:
לחיצת כתפיים 4 סטים, כתף קדמית 4 סטים, כתף אחורית 3 סטים וטרפזים 3 סטים

לאדע.. אני אולי אנסה את זה אחרי הABCX5 שאני עושה כרגע.

מה דעתך על החלוקה:
א: גב
ב:מנוחה
ג: חזה + יד אחורית
ד: רגליים
ה: מנוחה
ו: כתפיים + יד קידמית
שבת: מנוחה

tomerA
05-04-08, 21:07

ב ABCDE , דוגמה:
א, חזה
ב, רגליים (פלג תחתון)
ג ידיים
ד מנוחה
ה. כתפיים
ו. מנוחה
ש. גב

---------

אל תגיד עזוב מחקרים, סינטזת החלבון נמשכת מקסימום 48 שעות.
זאת אומרת שבשאר הזמן אתה מבזבז זמן פוטנציאלי לגדילה.

Exercise has a profound acute effect on protein metabolism. Whereas reports on whole body responses to exercise have varied results, it is generally agreed leucine oxidation is increased during exercise, thus indicating increased net protein breakdown. Following endurance exercise, whole body protein breakdown is generally reduced from resting levels, while following eccentric exercise, both whole body protein breakdown and leucine oxidation are increased. Whole body protein synthesis, on the other hand, is either increased or unchanged. Much of the disagreement in the results of studies on the response of whole body protein metabolism to exercise may be attributed to the limitations of the available methods. Even if the methodology accurately reflects whole body metabolism, this may not reflect changes in the protein metabolism of muscle. Although endurance exercise has not been studied, muscle protein breakdown is increased following resistance exercise. There is a concomitant, and qualitatively greater, increase in muscle protein synthesis following resistance exercise, which may last for as long as 48 h. Increased muscle protein synthesis is linked to increased intramuscular availability of amino acids, and thus, to increased blood flow and increased amino acid delivery to the muscle, as well as increased amino acid transport. Administration of exogenous amino acids after exercise increases protein synthesis while ameliorating protein breakdown, thus improving net muscle protein balance. While it is clear that muscle protein synthesis and protein breakdown increase in a qualitatively similar manner following exercise, the mechanisms of stimulation have yet to be determined. However, we propose that the intracellular availability of amino acids is the link between these processes

http://www.blackwell-synergy.com/doi/abs/10.1046/j.1365-201X.1998.00306.x

TheGift
05-04-08, 21:12
לאדע.. אני אולי אנסה את זה אחרי הABCX5 שאני עושה כרגע.

מה דעתך על החלוקה:
א: גב
ב:מנוחה
ג: חזה + יד אחורית
ד: רגליים
ה: מנוחה
ו: כתפיים + יד קידמית
שבת: מנוחה

החלוקה סבבה

tomerA,
HIT, 5*5 ושאר התוכניות שדוגלות ע"פ המחקר הזה הן תוכניות איכותיות ויש להן את היתרונות שלהן. הכל סבבה וטוב, אבל יש בהן בעיה גדולה שאין לך אפשרות לעבוד נקודתית על שרירים מסוימים ולכן אני באופן אישי לא ממליץ למתאמנים מתקדמים (טבעיים ולא). חוץ מזה, כך בעירבון מוגבל את המחקרים הללו. זה עדיין לא הוכח באופן ודאי שכך זה עובד אצל כול בנאדם.

denous
05-04-08, 21:45

ראשון - חזה יד קידמית
שני - תאומים כתפיים
שלישי - חופש
רביעי - חזה אמות
חמישי -רגליים
שישי - גב יד אחורית
שבת - חופש

P-a-n-1-c
05-04-08, 21:55

ראשון - חזה יד קידמית
שני - תאומים כתפיים
שלישי - חופש
רביעי - חזה אמות
חמישי -רגליים
שישי - גב יד אחורית
שבת - חופש

על הפנים

denous
05-04-08, 22:02
על הפנים

סבבה רק אפשר הסבר?
כי אני לא היחידי עם החלוקה הזאת יש עוד מישהו איתה ודווקא הוא גודל כמו בהמה איתה...

P-a-n-1-c
05-04-08, 22:05
סבבה רק אפשר הסבר?
כי אני לא היחידי עם החלוקה הזאת יש עוד מישהו איתה ודווקא הוא גודל כמו בהמה איתה...

כי אם כבר אז לעשות חזה עם יד אחורית, ולמה פעמיים חזה? ולמה כתפיים ותאומים באימון, עדיף תעביר את התאומים לגב ותעשה כתפיים יד קדמית אנערף.. לאדע פשוט לא אהבתי בכלל.

denous
05-04-08, 22:11
כי אם כבר אז לעשות חזה עם יד אחורית, ולמה פעמיים חזה? ולמה כתפיים ותאומים באימון, עדיף תעביר את התאומים לגב ותעשה כתפיים יד קדמית אנערף.. לאדע פשוט לא אהבתי בכלל.

כן יש מצב באמת שאני אעביר את החזה עם יד אחורית אבל אני פשוט אוהב אותו עם קדמית.
חזה פעמיים כי אני רוצה לתת עליו דגש אין בזה שום רע...
האמת שתאומים אמור להיות לבד אבל אז זה גובל ב-6 פעמים ואין לי אפשרות בגלל זה אני לא רוצה להזניח אותם אז שמתי אותם כתפיים ככה שלא יהיה עומס או משהו ובכל זאת אני אוכל לעבוד גם על התאומים.
אין לי שום סיבה לעשות יד קדמית עם כתפיים אחי זה יקשה עליי...
יש מצב שאני אשנה את זה ל:
ראשון חזה ואחורית
שני כתפיים
שלישי חופש
רביעי גב ותאומים
חמישי רגליים
שישי חזה ואמות
אני עוד לא סגור ממש צריך לראות....

Danzig
06-04-08, 00:53
לי, אתה סותר את עצמך בעקיפין, אתה אומר ששום דבר לא הוכח מדעית ומצד שני אומר שABCD זאת תכנית מעולה ואידיאלית, ואני יכול להגיד לך דבר כזה:
בן אדם אחד יגדל מצויין עם FBW, אחר עם ABCDE, ואני מכיר שניים כאלה מהפורום, כל אחד ואיך שזה עובד עליו.
לצורך העניין, יש אנשים שלגוף שלהם דרושה יותר תדירות מאשר עצימות וגירוי, במיוחד אנשים שלא מתאמנים הרבה זמן, הגוף שלהם עדיין 'מחכה' ו'צמא' לתדירות הזאת, אימונים כמו ABCD\ABCDE יכולים לתת להם מכה רצינית ולגמור באימון יתר.
בקיצור, נושא מאוד בעייתי, כל אחד יעבוד מה שנוח לו.

denous, ממליץ לך אם כבר על ABCDE: חזה,גב,מנוחה,רגליים,כתפיים,ידיים
או כל אופן אחר שנוח לך, לדעתי לפני\אחרי רגליים צריך מנוחה.
בהצלחה.

TheGift
06-04-08, 00:58
איפה אני סותר את עצמי?
אני עדיין בדעה שהתוכניות האלה שדוגלות בתדירות הן תוכניות שמתאימות למתחילים ולכן אין פה שום סתירה אחי, הרי מדברים פה על תוכניות למתקדמים, לא?

"לצורך העניין, יש אנשים שלגוף שלהם דרושה יותר תדירות מאשר עצימות וגירוי, במיוחד אנשים שלא מתאמנים הרבה זמן, הגוף שלהם עדיין 'מחכה' ו'צמא' לתדירות הזאת, אימונים כמו Abcd\abcde יכולים לתת להם מכה רצינית ולגמור באימון יתר.
"

מסכים מאד עם המשפט הזה.
ובדיוק להפך, Abcd \ E הן תוכניות שמתאימות יותר למתאמנים מתקדמים ( ברוב המקרים).

P-a-n-1-c
06-04-08, 06:28
הקטע הוא שבab יחסית לשבוע שלם יש יותר סטים מאשר בabcd :
18 לגדול 12 לקטן
בשבוע אני מתכוון..

tomerA
06-04-08, 07:21
איפה אני סותר את עצמי?
אני עדיין בדעה שהתוכניות האלה שדוגלות בתדירות הן תוכניות שמתאימות למתחילים ולכן אין פה שום סתירה אחי, הרי מדברים פה על תוכניות למתקדמים, לא?

"לצורך העניין, יש אנשים שלגוף שלהם דרושה יותר תדירות מאשר עצימות וגירוי, במיוחד אנשים שלא מתאמנים הרבה זמן, הגוף שלהם עדיין 'מחכה' ו'צמא' לתדירות הזאת, אימונים כמו Abcd\abcde יכולים לתת להם מכה רצינית ולגמור באימון יתר.
"

מסכים מאד עם המשפט הזה.
ובדיוק להפך, Abcd \ E הן תוכניות שמתאימות יותר למתאמנים מתקדמים ( ברוב המקרים).

נראה אותך מתקדם גדול עובד בעצימות גבוהה שלושה פעמים בשבוע על RM4-6.
הבעיה שרוב האנשים מסתכלים רק ווליום-תדירות ולא חושבים בכלל האם אולי העצימות גדולה מידי ביחס לסטים? האם העצימות נמוכה מידי ואז גם הגירוי נמוך?

denous
06-04-08, 17:50
לי, אתה סותר את עצמך בעקיפין, אתה אומר ששום דבר לא הוכח מדעית ומצד שני אומר שABCD זאת תכנית מעולה ואידיאלית, ואני יכול להגיד לך דבר כזה:
בן אדם אחד יגדל מצויין עם FBW, אחר עם ABCDE, ואני מכיר שניים כאלה מהפורום, כל אחד ואיך שזה עובד עליו.
לצורך העניין, יש אנשים שלגוף שלהם דרושה יותר תדירות מאשר עצימות וגירוי, במיוחד אנשים שלא מתאמנים הרבה זמן, הגוף שלהם עדיין 'מחכה' ו'צמא' לתדירות הזאת, אימונים כמו ABCD\ABCDE יכולים לתת להם מכה רצינית ולגמור באימון יתר.
בקיצור, נושא מאוד בעייתי, כל אחד יעבוד מה שנוח לו.

denous, ממליץ לך אם כבר על ABCDE: חזה,גב,מנוחה,רגליים,כתפיים,ידיים
או כל אופן אחר שנוח לך, לדעתי לפני\אחרי רגליים צריך מנוחה.
בהצלחה.

וואי זה מעצבן אותי אני לא מצליח לסגור על משהו חשבתי כבר על כמה דברים בינהם חשבתי גם על חלוקה דומה לשלך...
חזה יד אחורית
גב תאומים
מנוחה
רגליים
כתפיים ואמות
חזה ויד קדמית

אני פשוט רוצה לשלב גם את האמות והתאומים בתכנית ולתת דגש לחזה פעמיים בשבוע...
מישהו בבקשה יכול לעזור לי פה ? לתת מספר חלוקות שישלבו פעמיים בשבוע חזה
שרירים :
חזה
גב
כתפיים
רגליים
אמות
יד אחורית
יד קידמית
תאומים

5 פעמים בשבוע ABCDE
מנוחה ביום שלישי ושבת...

TheGift
06-04-08, 22:02
[QUOTE=tomerA]נראה אותך מתקדם גדול עובד בעצימות גבוהה שלושה פעמים בשבוע על RM4-6

לא כ"כ הבנתי את המשפט, מה זה מתקדם גדול?

אני יכול לעבוד ככה, השאלה אם כדאי

denous
06-04-08, 22:33
[QUOTE=tomerA]נראה אותך מתקדם גדול עובד בעצימות גבוהה שלושה פעמים בשבוע על RM4-6

אחי עשה טובה עזוב את זה אני צריך פה קצת עזרה תתווכחו בדיון אחר או משהו כי זה באמת חשוב לי ....
שוב אני צריך תוכנית ABCDE כמובן 5 פעמים בשבוע שתכיל בתוכה 2 פעמים חזה (לא לשאול למה...)
שרירים :
חזה
גב
כתפיים
רגליים
תאומים
אמות
יד אחורית
יד קדמית

תודה למי שיעזור כבר...

buzaglo
07-04-08, 23:18
טוב אחי שמע לפי דעתי אני עובד על Abcd אבל Abcde אותו עיקרון רק יותר מפוצל אני מציע לך ככה:
חזה+יד אחורית+בטן
כתפיים+תאומים
גב+יד קידמית+בטן
רגליים+אמות
חזה+טרפזים
זאת נראת לי חלוקה די הגיונית תנסה לקבל חוות דעת נוספת, מקווה שעזרתי..=]

tomerA
07-04-08, 23:22

לא משנה עזוב, הכוונה שלי הייתה שקצת ימים לא אומר שהאימון פחות אפקטיבי למתאמנים מנוסים.
זה הכול שאלה של עצימות ווליום, גם מתאמן הכי ותיק בעולם לא יכול להחזיק 3 אימונים בשבוע על מקיסמום בRM4-5.

tima999
07-04-08, 23:49
אני עובד ב Abcde אחלה תוכנית האמת גודל יפה . החלוקה שלי היא כזאת:

ראשון- רגליים+ תאומים
שני- חזה
שלישי-מנוחה
רביעי-גב
חמישי- כתפים + טרפזים
שישי - מנוחה
שבת- ידיים

אין שום התנגשות עם שום שריר והכל אחלה

שרירים גדולים=18 סטים בערך
כתפיים=15 סטים
טרייספס= 14 סטים
בייספס=12 סטים

ArschGesicht
07-04-08, 23:56
Abcd דגש ידיים
ראשון- חזה + כתפיים
שני-רגליים
שלישי- גב + טרפזים
רביעי- מנוחה
חמישי- יד קדמית + אחורית (הפצצה#@$@#$)
שישי-מנוחה
שבת-מנוחה אבל לדעתי נעיף את המנוחה ונעשה שוב A..
דעות? למרות שכבר התחלתי עדיין אפשר לתקן :)