PDA

צפה בגרסא המלאה : צריך לקחת את החוק לידיים

Dino Psaras
06-04-08, 17:00
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3527987,00.html

ולשחוט את כל החבורה המסריחה הזאת.

לקלף להם את העור עם סכין יפנית, לחתוך להם את האוזניים עם סכין רותחת, להכניס להם שיפודים רותחים לעיניים, לשבור להם את הברכיים עם פטישים, להנחית להם סלעים על כפות הידיים והרגליים, ואז להכניס להם קידון רותח לגרון.

איך, איך אפשר לעשות את מה שהם עשו לילדים קטנים?????????????????? שישרפו בגיהינום אחד אחד.

Mazoz3
06-04-08, 17:05
ככה זה שמנותקים מהעולם וחיים לפי רבנים. אידיוטים.

BodyKilo
06-04-08, 17:05
בני זונות, בני זונות, בני זונות.

ימח שמם.

צריך לשרוף גם את הרב וגם את האמא, כלבים.

JoeTwille
06-04-08, 17:14

אתה באמת חושב שככה הרבנים מורים לנהוג?

כניראה שאתה קצת מנותק.

ישר מייחסים את זה לדוסים.

עיווטים כאלה יש בכל המגזרים, אל ישר להחליל

Dino Psaras
06-04-08, 17:16
אתה באמת חושב שככה הרבנים מורים לנהוג?

כניראה שאתה קצת מנותק.

ישר מייחסים את זה לדוסים.

עיווטים כאלה יש בכל המגזרים, אל ישר להחליל

פה הוא טעה ואין לעשות הכללות בנושא הזה. מדובר באמת בחבורה דפוקה של מזדיינים בתחת שמבחינתי אין להם זכות לחיות יותר, או שאם כן, אז בעינוים.

JoeTwille
06-04-08, 17:19
פה הוא טעה ואין לעשות הכללות בנושא הזה. מדובר באמת בחבורה דפוקה של מזדיינים בתחת שמבחינתי אין להם זכות לחיות יותר, או שאם כן, אז בעינוים.

אני לא מגן על החיות האלה שעשו את זה, אני פשוט לא רוצה לשמוע אימרות מפגרות על "DOSIM ZE RAAAA" ושטויות כאלה

Dino Psaras
06-04-08, 17:20
דוסים זה באמת רע, אבל אין לזה שום קשר למקרה החולני הזה שיכול להתבצע על ידי כל חבורה מטומטמת באשר היא..

amitbatito
06-04-08, 17:22
למה אתה ישר מכליל למה חסר חילונים שעושים את זה??

Antonator1
06-04-08, 17:23
בנוסף עולה כי רב הורה לאם לבצע בילדיה הקטנים "תיקונים", "שמשמעותם הכאה, כפיתה, שריפת איברים והאכלה בצואה".

אלה לא אנשים בריאים, חד וחלק אחד ממקרי החולי הנפשי הקשים שראיתי לאחרונה.

מגיע לזונה הזאת לחיות בייסורים עשרות שנים. היא והרב הם אלה שצריך "לתקן".

speed
06-04-08, 17:26
זה לא קשור, למה אתה אומר שהוא הכליל?, זה לא קשור לדת בכללהאנשים מהסוג הזה שמסוגלים לעשות דברים כאלה, בכלל לחשוב על זה, אז עוד לעשות שלא נדבר..

זה מזוכיסטים שכל מה שקורה שהם סגורים בחברה שלהם ואין להם דרך לבטא את זה בדרכים אחרות אז מוציאים את זה בדרך קיצונית כאילו הדת פה משחקת עניין- אבל זה בסה"כ מזוכיסטיים, מצוקה נפשית מתבטאת אחרת בדר"כ, זה פשוט מזוכיסטיים משוגעים

JoeTwille
06-04-08, 17:27
דוסים זה באמת רע, אבל אין לזה שום קשר למקרה החולני הזה שיכול להתבצע על ידי כל חבורה מטומטמת באשר היא..

למה אתה מתעקש לצאת ילד מפגר?

JoeTwille
06-04-08, 17:28
לא לא.. זה לא קשור, למה אתה אומר שהוא הכליל, זה לא קשור לדת בכלל? האנשים מהסוג הזה שמסוגלים לעשות דברים כאלה, בכלל לחשוב על זה, אז עוד לעשות שלא נדבר..

זה מזוכיסטים שכל מה שקורה שהם סגורים בחברה שלהם ואין להם דרך לבטא את זה בדרכים אחרות אז מוציאים את זה בדרך קיצונית כאילו הדת פה משחקת עניין- אבל זה בסה"כ מזוכיסטיים, מצוקה נפשית מתבטאת אחרת בדר"כ, זה פשוט מזוכיסטיים משוגעים

חילונים עושים פי 4 יותר דבירם חילונים, כל יום בעיתון קוראים על עבירות מין וכו של חילונים.

וזה סדיסטים ולא מזוכיסטים.

speed
06-04-08, 17:38
חילונים עושים פי 4 יותר דבירם חילונים, כל יום בעיתון קוראים על עבירות מין וכו של חילונים.

ערכתי את ההודעה, היא לא היית מובנת כי ככתבתי ומחקתי וכתבתי ונהרס הסדר קצת.
(תקרא ת'הודעה), מה שרציתי לומר זה, שזה לא קשור לדת, הדת מובילה לדברים אחרים, אנשים מסוג כזה זה היא מה שאמרת סדיסטים (אגב, אני השתמשתי במילה מזוכסיטים אבל כנראה בלי לדעת מה הפרוש ממש, מה הפרוש של סדיסט ושל מזוכיסט?)

צריך לשבור לם ת'ידיים ות'רגלייים ושינמקו בכלא, עלקהולכת עם ספר תהילים על הפנים חחח, חושבת שמה שהיא עשתה זה קדוש, אם היא לא היית בעולם הזה היה לה יותר טוב מאשר עכשיו, זה פשוט זוועה, רק אני לא מבין את החילול ה' הזה של שימוש בדת, כאילו שזה דרך הדת, זה פשוט אנשים שהשורש שלהם שרוף, עדיף בשבילם, לא רק בשביל החברה, שהם לא היו קיימים שינמקו בכלא- זוועתיים

JoeTwille
06-04-08, 17:41
מזוכיסט - אחד שאוהב להרגיש כאב
סדיסט - אחד שהוא להכאיב לאחרים

BodyKilo
06-04-08, 17:42

אני בטוח שלא חסר הרבה דברים שלא יוצאים מהמגזר החרדי שקורים... כמו הרבה מקרי אונס.

בכל מקרה לא צריך להכליל, פשוט אותו רב והאמא הזאת :):):):):):)... לא מגיע להם לחיות.

JoeTwille
06-04-08, 18:03
אני בטוח שלא חסר הרבה דברים שלא יוצאים מהמגזר החרדי שקורים... כמו הרבה מקרי אונס.

בכל מקרה לא צריך להכליל, פשוט אותו רב והאמא הזאת :):):):):):)... לא מגיע להם לחיות.

אתה באמת מאמין שכל הדבר שקורים במגזר החילוני כן יוצאים?

BraveFalcon
06-04-08, 19:08
אלה אנשים חולים בנפש.. אני מרחם על הילדים שהטעות היחידה שלהם היתה להיוולד לחולי נפש..

hasman90
06-04-08, 19:38
תגיד מה שאתה רוצה אבל רוב מעשי הפשע והרמואיות ודברים הנוראיים כמו שהראו בסרטון,אני לפי מקורות שאני שומע עליהם,חדשות,עיתונים,כתובות כמו שאתה מביא,כלבוטק וכאלה הרוב דוסים
עכשיו אני לא יודע אם הם באמת דוסים או שהם מנצלים את הדת אבל רוב המעשים האלה מראים שדוסים עושים אותם

maradona
06-04-08, 19:38
כבר הרבה זמן שלא הזדעזעתי ככה
פשוט מטורף מה שרשום שם!!!

לשלוח לאיזה 15-20 שנה לכלא בלי אפשרות לראות לעולם את הילדים ולהביא ילדים לעולם.

rrkk
06-04-08, 19:40
כמה הערות/הארות
אסור לקחת את החוק לידיים (היום אתה תגן על חוק שאתה לא רוצה שיעקפו אותו ומחר מישהו יצא להגן על חוק שאתה לא אוהב= התוצאה אנרכיה)
הם לא חולי נפש. הגדרה שלהם כחולי נפש זה לוותר להם על עונש. הם בני אדם שחונכו שזה מה שצריך לעשות וזה מה שעצוב בכל העניין
אסור להכליל. נכון שמדובר במקרה זה באימהות חרדיות שפעלו מתוך הוראה של רב אבל בהחלט אי אפשר להגיד שכל הרבנים דוגלים בחינוך מסוג זה (בכלל רצוי להימנע מהכללות מכל סוג שהוא)
רצוי לגנות תופעות מסוג זה ולדאוג שהרשויות יטפלו בהן במסגרת החוק, וכמובן לדאוג שמקרים כאלה לא יחזרו. לפי החוק למשל אם אנחנו יודעים על התעללות אנחנו חייבים לדווח

speed
07-04-08, 01:11
כמה הערות/הארות
אסור לקחת את החוק לידיים (היום אתה תגן על חוק שאתה לא רוצה שיעקפו אותו ומחר מישהו יצא להגן על חוק שאתה לא אוהב= התוצאה אנרכיה)
הם לא חולי נפש. הגדרה שלהם כחולי נפש זה לוותר להם על עונש. הם בני אדם שחונכו שזה מה שצריך לעשות וזה מה שעצוב בכל העניין
אסור להכליל. נכון שמדובר במקרה זה באימהות חרדיות שפעלו מתוך הוראה של רב אבל בהחלט אי אפשר להגיד שכל הרבנים דוגלים בחינוך מסוג זה (בכלל רצוי להימנע מהכללות מכל סוג שהוא)
רצוי לגנות תופעות מסוג זה ולדאוג שהרשויות יטפלו בהן במסגרת החוק, וכמובן לדאוג שמקרים כאלה לא יחזרו. לפי החוק למשל אם אנחנו יודעים על התעללות אנחנו חייבים לדווח

אני קראתי את מה שכתבת, יש לי רק משהוא קטן,זה לא ש"לא כל הרבנים דוגלים לחינוך מסוג זה" אלא זה- שאין רבנים שדוגלים לחינוך כזה!, כולל החרדים שהתקשורת והחילונים שיצאו מהמגזר עושים הקצנה, יש קשיים (עוני וכו' אבל שנבעו מתוך בחירה בשביל ללמוד תורה- אנילא מצדיק ואני גם לא בדעה הזאת, אני בדעה של תורה ועבודה, אבל זאת הדרך שהם בחרו)
התעללות זה לא דבר, לא מהתורה וגם כמו שכתבתי כבר, גם לא מהמגזר החרדי, אני בטוח שהם מזדעזעים מזה בדיוק כמו כולם ומגנים את האנשים האלה אני בטוח שגם אצלם ההגדרה היא אותה הגדרה כמו "סדיסטים"- זאת לא דרך תורה ולא דרך חינוך ולא דרך מוסר, זה לא כלום מאשר חולי נפשי! אתה יכול לכנות את זה בכל צורה שהיא, שורה תחתונה, זה חולי נפש.
(ובתור אדם דתי- הרבה חילול ה' נוצר מאנשים שעושים דברים כמו זה, שזה דווקא עוד קטן ליד אנשים שגונבים וכו' כי הראשון אפשר לומר שהיו מועקות נפשיות שהתבטאו או שהאנשים היו עם בעיות נפשיות ולא תמיד זה בשליטה, זה פשוט יצא ממגזר שונה שגרם לפרשה להקצין להבדיל מהמגזר החילוני כביכול ואם הסיבה זה חולי נפשי אז דווקא, לא בטוח שאפשר להאשים אותם אולי זה לא בשבליטה אבל, גניבה, זה פשוט תת תת תת רמה של אנשים שלא רק עשו פשעים אלא השתמשו בשם ה' פשוט לעשות את זה, שזה פשוט חילול ה' כאילו כך צריך לעשות וכאילו לזה הדת מובילה והופכת אנשים לכאלה משוגעים
.. ויצא שראיתי עם אבא שלי את התחקיר כלבוטק, אמרתי לאבא שלי שיש אנשים שמתחפשים כל השנה אז הנה בפורים "ונהפוך הוא" ב"ה ירד להם התחפושת חח זה מצחיק כמה שזה עצוב..

gil-Nissim
07-04-08, 01:23
הורג אותי.. לפעמים אתם מתווכחים פה כאילו התגובה שלכם תשנה משהו בעולם הזה..

Mazoz3
07-04-08, 01:51
הורג אותי.. לפעמים אתם מתווכחים פה כאילו התגובה שלכם תשנה משהו בעולם הזה..
מרחיבים אופקים אחי ושומעים דעות אחרות שיכולות לתרום לידע שלך.... זאת הסיבה :flowers: