PDA

צפה בגרסא המלאה : ארובי ביום של רגליים

user
06-04-08, 20:38
נניח היום עשיתי רגליים, עדיף לי לעשות את האירובי ( ארובי די עצים) היום אחרי האימון אנאירובי של הרגליים או מחר?
השאלה אם זה לא דופק את ההיתקדמות של הרגליים ( לא לאמן שריר יום אחרי יום) או יותר מידי עומס?
אם אפשר תשובות עם הסבר. תמיד טוב לילמוד עוד משהו :d

BXL
06-04-08, 20:50
בכללי בדרך כלל לא עושים פעילות אירובית אחרי אימון רגליים כי אתה תשוש מהאימון רגליים ואתה בקושי זז איתם,בקטע של האם זה פוגע לעשות אימון אנאירובי לרגליים ולמחרת אימון אירובי אין עם זה שום בעיה.

user
06-04-08, 21:16
אני גם חשבתי על הקטע של העיפות. תאמת שאני לא מריגש עיפות בשררים, אבל בסוף הפעילות אני יותר גמור בכללי ( כשה אני עושה גם אנאירובי רגליים)
במחינת השררים אין בעיה לעשות אירובי כול יום? כול עוד שאתה לא מגיע לאימון יתר או משהו כזה

CriminaL
06-04-08, 21:21
אני עושה אחרי רגליים אירובי בהרגל שלי ככה שזה לא מפריע לי.

BXL
06-04-08, 21:37
^^ אין בעיה..
ושתעשו סטים כבדים של סקוואט/דד ליפט+לג פרס+סופר סט של כפיפה ופשיטה אני רוצה לראות אותכם עושים אירובי P:

שייקה
06-04-08, 22:14
תלוי במאמץ של העבודת רגליים, אם זה ממש מטיש אותך אז רד מאירוב, אם לא תעשה.. ורק שתדע שאימון אירובי אחרי אימון לא אמור לקחת יותר מחצי שעה

מה שכן ויכול להיות טוב בשבילך, זה לעשות תאירובי לפני העבודת רגליים זה יהיה מעולה
!

king l8
07-04-08, 14:52
אתה יכול לעשות רגליים לפני אירובי אבל תלוי אם זה לא מפריע לך וקשה לך אז סבבה

///Efi///
07-04-08, 15:39
אני עושה אחרי רגליים אירובי בהרגל שלי ככה שזה לא מפריע לי.

זה אומר שאימון רגליים שלך שווה לתחת אם אחרי זה אתה יכול לעשות 40 דקות אירובי... תחשוב על זה

dor_dru
07-04-08, 16:46
תלוי במאמץ של העבודת רגליים, אם זה ממש מטיש אותך אז רד מאירוב, אם לא תעשה.. ורק שתדע שאימון אירובי אחרי אימון לא אמור לקחת יותר מחצי שעה

מה שכן ויכול להיות טוב בשבילך, זה לעשות תאירובי לפני העבודת רגליים זה יהיה מעולה
!

זה מה שאני עושה ממליץ לך גם חבר

hadash
07-04-08, 19:33
מה ממליץ ? אני אחרי אימון רגלים הולך כאילו כושי הפתיע אותי ....
יום אחרי אימון רגליים אני עוד שוקל אם לעשות אירובי או לא מרוב שהרגליים הרוגות , עצה שלי תסדר תאירובי יום לפני אימון רגליים וככה זה מסתדר בובלה :)

boris19
07-04-08, 20:46
עדיף לעושת אירובי אחרי אימון רגליים
עוזר להתאוששות