PDA

צפה בגרסא המלאה : אנרג'י של עילית וקורני

dor_dru
07-04-08, 20:49
בכלל כל המוצרים האלו.....אם נשים בצד את העניין של הקלוריות לרגע
זה גם מזין ועוזר לגוף להתפתח במאסה? יש לי אפשרות לשלב כל יום אחד ממש להכניס אותו לתפריט.
כדאי?

superguitar
07-04-08, 20:54
אנרגי כן קורני אני מניח מכיל מלא סוכרים פשוטים...
לגבי האנרגי בטוח שכן לגבי הקורני תחכה לעוד תגובות

dor_dru
07-04-08, 21:34
סוכרים פשוטים רע? בפירות יש סוכרים פשוטים לא?

CriminaL
07-04-08, 21:37
תאכל חופן שיבולת שועל עם קצת צימוקים אותו דבר כמו החטיפים האלה רק טבעי מזין ובריא.

superguitar
07-04-08, 21:53
^ טיפ קטן ומתכון מעולה
200 או 400 גרם ש"ש
2 כפות גדושות של דבש טהור...
כף סוכר חום (חובה חום)
חופן ענק של צימוקים
חופן של תמרים מעוכים ללא קליפה וללא גרעין (שיהיו בערך בגודל של הצימוק יענו תחתוך תמעוך וכו)
רבע כוס מיץ תפוז סחוט 100%
חצי לימון סחוט
הכל לתוך קערה לערבב היטב
לעשות מזה צורות (כמו של קורני שוגי או מה שאתה אוהב...)
180 מעלות לתנור חם 20 דקות או עד שמתקשה!
לקרר טיפה ולאכול
פשוט תעענוג אם יש לך אבקת חלבון הייתי מוסיף לרבע כוס מיץ לימון כמובן אחריי בלנדר
זה מה שאני עושה
תהנה !

dor_dru
07-04-08, 23:42
תודה על המתכון יש מצב שאני ילך עליו
הייתי רוצה התייחסות לגבי העניין של הסוכרים
ולירדן....צודק פשוט כל החטיפים האלו טעימים יותר וזמינים יותר בעבודה בעיקר

superguitar
08-04-08, 05:25
בקשה

לגבי הסוכרים אלה לא סוכרים של פרי זה סוכר מזוקק זאת אומרת שתסוכר יצרו במפעל ואין לו שום ערך תזונתי!
כמו סוכר לבן

Arsan
08-04-08, 13:02
בקשה

לגבי הסוכרים אלה לא סוכרים של פרי זה סוכר מזוקק זאת אומרת שתסוכר יצרו במפעל ואין לו שום ערך תזונתי!
כמו סוכר לבן
אז ?

לפותח האשכול , המוצרים שדיברת עליהם יכולים להוות כפחמימה בתפריט שלך (זה מה שרוב החטיפים האלו מכילים).
זה לא משנה כמ הסוכר , ויטמין C או סידן יש שם , עדיף לא להתעסק בקקה הזה , תחשב את הסך קלוריות שיש בחטיף בתפריט שלך ושלום על ישראל.
אם תתעסק ביותר מדי דברים קטנים זה בסופו של דבר כן יפגע לך במסה , כי להיות אובססיבי בסופו של דבר יכול להרוס את התוצאה שהבן אדם מצפה אליה כל כך.
שים לב שאם אתה לא מצפה הרבה זמן למשהו והוא פתאום הגיע אז אתה אומר "ואו איזה מהר זה הגיע" , כשאתה מצפה למשהו הוא מגיע כל כך לאט שלפעמים מתייאשים.
אז קח את העניין ב EASY , אני רואה שאתה מאוד משקיע ומאוד רוצה להצליח , אבל הייתי ממליץ לא להתעסק בשטויות ,
בהצלחה.

Bono
08-04-08, 14:42
אחי אני לא חושב שיש כל כך הבדל בין חטיף כזה לעומת בננה(חוץ מהמחיר) מבחינת הפחמימות. אם זה טעים לך ומתאים לך מבחינת הקלוריות אז למה לא?!
עוד דבר, אני לא חושב שצריך כל כך לפחד מהסוכרים, בסה"כ גם הפירות מכילים סוכר, נכון שצריך שרוב התזונה תהיה פחמימות מלאות אבל כל עוד אתה אוכל סוכרים כאלו של פירות וחטיפי אנרגיה בכמות לא גדולה זה בסדר גמור (מוצרים אלו גם מכילים סיבים תזונתיים) זה לא שאתה תוקע סוכרים של שוקולדים ועוגות.