PDA

צפה בגרסא המלאה : צריך עזרה בהסבר

tipakess
07-04-08, 21:11
שלום לכולם
היום כמה אנשים פיתאום באו לאמא שלי והחליטו להכניס לה לראש שזה לא טוב
עכשיו היא הלכה למאמן ושאלה הוא אמר ככה:
"ילד בן 16 עוד גודל משום כך לא כדי שיעשה תפרטים כי הוא אמור לאכול הכול ונורמלי .
וגם לא כדי לעשות יותר מידי אימונים כי זה לא טוב לגוף הוא עוד ילד והוא גדל והכול אז לא טוב להחליט לו מששהו אחד.
מה שאני ההיתי ממליץ בגיל הזה זה פשוט לאכול נכון לא משהו מיוחד (כביכול כמו סתם דוגמא מסה נקיה לא עולה הרבה שומן עולה שריר ונישאר חטוב).
וומשקולות אימון Ab לא מוגזם מידי ככה הוא גם יתפתח טוב וגם לא יזיק לעצמן"
בקיצור אני כבר לא יודע למה להאמין זה נישמע ממש משכנע שהוא אמר אז אני מבקש מאמר שמוכיח שזה בסדר כול שינוי האכילה של כאילו מאסה חיטוב וגם בקשר לאימון עמוס מידי
תודה לעוזרים

OMRI-TURBO
07-04-08, 21:17
לא מובן הסיפור שלך,אתה כותב לא ברור.
בכל אופן, הגיוני שבגיל ההתבגרות אתה צריך להיות במאזן חיובי, בגלל הצמיחה, והגיוני שלהיות על תפריט דל קלוריות ומאזן שלילי יעכב לך את ההתפחות.

tipakess
07-04-08, 21:23
לא מובן הסיפור שלך,אתה כותב לא ברור.
בכל אופן, הגיוני שבגיל ההתבגרות אתה צריך להיות במאזן חיובי, בגלל הצמיחה, והגיוני שלהיות על תפריט דל קלוריות ומאזן שלילי יעכב לך את ההתפחות.
תירא כרגע אני במסה נקיה אז אני לא מאמים שהיה בעיה נכון? כיאלו אני אוכל חלבונים פחמימות שומנים וסיבים ממש הכול.
עכשיו אולי בקשר לתוכנית אימון הוא צודק?
אני עושה תוכנית Abc X2
זה 4תרגילים שריר גדול. 3שריר קטן

אז אתה אומר כאילו אם אני במסה נקיה עכשיו זה סבבה כן לא יפריע לי להתפתחות?
ובקשר לאימון מה אתה ממליץ איזה סוג וכמה סטים תרגלים? תודה

tipakess
08-04-08, 12:01
מישהו זה ממש דחןף!!!

נ.ב
מזה הדבר הזה אנשים זה שזה דיברוים כללי לא אומר שצריך לאספים פה ואוא איזה מהר נעלמים הפוסטים למטה למטה

^סהר^אבוטבול^
08-04-08, 12:07
תגיד לא שידחוף מים מזה הוכחה שתפריטים משנים משהו איזה שאלה מטומטמת

maorstyle
08-04-08, 12:10
שלום לכולם
היום כמה אנשים פיתאום באו לאמא שלי והחליטו להכניס לה לראש שזה לא טוב
עכשיו היא הלכה למאמן ושאלה הוא אמר ככה:
"ילד בן 16 עוד גודל משום כך לא כדי שיעשה תפרטים כי הוא אמור לאכול הכול ונורמלי .
וגם לא כדי לעשות יותר מידי אימונים כי זה לא טוב לגוף הוא עוד ילד והוא גדל והכול אז לא טוב להחליט לו מששהו אחד.
מה שאני ההיתי ממליץ בגיל הזה זה פשוט לאכול נכון לא משהו מיוחד (כביכול כמו סתם דוגמא מסה נקיה לא עולה הרבה שומן עולה שריר ונישאר חטוב).
וומשקולות אימון Ab לא מוגזם מידי ככה הוא גם יתפתח טוב וגם לא יזיק לעצמן"
בקיצור אני כבר לא יודע למה להאמין זה נישמע ממש משכנע שהוא אמר אז אני מבקש מאמר שמוכיח שזה בסדר כול שינוי האכילה של כאילו מאסה חיטוב וגם בקשר לאימון עמוס מידי
תודה לעוזרים

כן.

tipakess
08-04-08, 13:29
כן.
מה כן?
וסהר מזה הוכחה אני כאילו צריך מאמר שאומר שאומס באימון ולעשות ABC X2 לא יפריע לי להגדילה
אוכל זה הגיוני שזה בסדר

DeathStorm
10-04-08, 22:08
מישהו בבקשה

Jones
10-04-08, 22:20
תעשה חיפוש באתר תמצא מלא מאמרים כאלה:
http://www.israelbody.org/Index.asp?CategoryID=81