PDA

צפה בגרסא המלאה : [שאלה] יש משהו יותר "חלש" מראוקוטן?

Exhibit
07-04-08, 21:27
אני לא יכול להתחיל לקחת עכשיו ראוקוטן, הקיץ הגיע וממש אין לי כוח לסבול בגלל זה עכשיו.
המצב פנים שלי לא כזה גרוע, פשוט יש את הפצעונים הממש קטנים האלה שמשחה נקודתית לא תעזור, צריך איזה כדורים או משהו.
רציתי לדעת אם יש משהו יותר חלש מרואוקוטן, כל דבר יעיל..
תודה לעוזרים.

Skull
07-04-08, 21:40
ציאניד,אבל זה רק פועל על אימואים...

Logout
07-04-08, 21:43
יש את האנטיביוטיקה....כדורים גם..
לוקח ומכיר עוד כאלה שלוקחים ולא רואים שינויי....

שייקה
07-04-08, 21:56
מינוקלין, וזה לא עוצר תגדילה, מחליש בהרבה פחות מהרואקוטן תהיה בטוח ולא מייבש תשפתיים, כך את זה ושים אקנה מיצין (משחה) ותוך חודש אתה רואה שיפור בן זונה! למרות שתאכלס, הכי טוב קוסמטיקאית, אני כבר 3 טיפולים אצלה ופתאום כולם שואלים אותי איפה החצ'קונים.? כי זה אשכרה נעלם

Logout
07-04-08, 21:58
מינוקלין, וזה לא עוצר תגדילה, מחליש בהרבה פחות מהרואקוטן תהיה בטוח ולא מייבש תשפתיים, כך את זה ושים אקנה מיצין (משחה) ותוך חודש אתה רואה שיפור בן :):):):)! למרות שתאכלס, הכי טוב קוסמטיקאית, אני כבר 3 טיפולים אצלה ופתאום כולם שואלים אותי איפה החצ'קונים.? כי זה אשכרה נעלם
אני עם המינצוקלין הזה וגם עם המשחה ולא עוזר...שווה ללכת לקוסמטיקאית? אמא שלי מנג'סת לי בקשר לזה ואני לא רוצה..נראה לי טיפשי..מה היא עושה לך שם?
זה כואב? עוזר? חח

CriminaL
07-04-08, 22:00
מינוציקלין

שייקה
07-04-08, 22:04
אני עם המינצוקלין הזה וגם עם המשחה ולא עוזר...שווה ללכת לקוסמטיקאית? אמא שלי מנג'סת לי בקשר לזה ואני לא רוצה..נראה לי טיפשי..מה היא עושה לך שם?
זה כואב? עוזר? חח
אחי כמה זמן אתה לוקח את זה?.. אני לדוגמא לקחתי 3 שבועות והרגשתי שזה קצת מחליש והפסתקי מיידית, לך לקוסמטיקאית אחי תאמין לי שווה את הכסף!!

Logout
07-04-08, 22:06
אחי כמה זמן אתה לוקח את זה?.. אני לדוגמא לקחתי 3 שבועות והרגשתי שזה קצת מחליש והפסתקי מיידית, לך לקוסמטיקאית אחי תאמין לי שווה את הכסף!!
המינצוקלין אני איזה שנה + (זהו אין לי כבד יותר :s )
מה היא עושה הקוסמטיקאית הזאתי....מכאיבה? תפרט קצת שלא תבוא תנסה לעשות משהוא ואני אעיף לה פצצה לראש חחח

שייקה
07-04-08, 22:11
^^
מכאיבה זה כלום אחי (ואני רציני) היא פשוט שוחטת לך תפרצוף!! אני אומר לך כמעט הכנסתי לה בוקס באמצע הטיפול, אבל סבלתי ממש בשקט והישתדלתי כמה שפחות לצעוק.. בטיפול הראשון זה דיי כואב (תלוי בכמות החצ'קונים והמוגלה), אבל בשני ובלשישי פחות.. סה"כ קוסמטיקאיות זה אחלה של דבר.. דיברנו שעה על הישרדות מי יפה? מי מכוער? וכו וכו, עוד שעה על הבובות ועוד חצי שעה על הדוגמניות.. חח העבירה לי תזמן

אבל אל תדאג הכאבים פשוט שווים את זה... יום אחרי הטיפול הפנים נפוחות ממש ממש ואחרי זה המצב הולך ומשתפר בצורה פשוט מדדהימה, היא תביא לך משחות של 600 שקל (משהו איכותי ומיוחד) ותשמור על זה

Logout
07-04-08, 22:12
^^
מכאיבה זה כלום אחי (ואני רציני) היא פשוט שוחטת לך תפרצוף!! אני אומר לך כמעט הכנסתי לה בוקס באמצע הטיפול, אבל סבלתי ממש בשקט והישתדלתי כמה שפחות לצעוק.. בטיפול הראשון זה דיי כואב (תלוי בכמות החצ'קונים והמוגלה), אבל בשני ובלשישי פחות.. סה"כ קוסמטיקאיות זה אחלה של דבר.. דיברנו שעה על הישרדות מי יפה? מי מכוער? וכו וכו, עוד שעה על הבובות ועוד חצי שעה על הדוגמניות.. חח העבירה לי תזמן

אבל אל תדאג הכאבים פשוט שווים את זה... יום אחרי הטיפול הפנים נפוחות ממש ממש ואחרי זה המצב הולך ומשתפר בצורה פשוט מדדהימה, היא תביא לך משחות של 600 שקל (משהו איכותי ומיוחד) ותשמור על זה
חח מה היא עושה חוץ מלפוצץ לי חצ'קונים ולהוציא שחורים? חח..כי את זה אני יכול לעשות לבד

Exhibit
07-04-08, 23:05
אני מכיר קוסמטיקאית כוסית שאיתי במכון, ואמא שלי חברה טובה שלה, ואמא שלי רוצה שאני אלך אליה.
אבל זה יהיה מוזר כי אני רואה אותה כל פעם במכון, ואין לה מושג שאני הבן של חברה טובה שלה Xd
בקיצור אני מעדיף לוותר על קוסמטיקאית Xp
אתם יכולים לפרט יותר על ה"מינוציקלין"?
כמה עולה? מאיפה? מה השימוש בו?

שייקה
07-04-08, 23:08
^^ אתה כללית/מכבי ?? קיצר לא תלך לקופ חולים ותבקש מרשם למינוקלין+ אקנה מיצין.. הוא יגיד לך לקחת 2 כדורים ביום ולמרוח תמשחה פעם אחת ביום, בהצלחה.

חח מה היא עושה חוץ מלפוצץ לי חצ'קונים ולהוציא שחורים? חח..כי את זה אני יכול לעשות לבד
היא שמה עליך כל מיני משחות ואדים חמים כאלה אבל זה סבבה.. (לא כואב)