PDA

צפה בגרסא המלאה : פרו הורמון

גסrider
08-04-08, 02:44
מישהו יכול לתת חוות דעת על התוסף הזה ?
ואיפה אפשר להשיג אותו .?

גסrider
08-04-08, 22:18
מקפיץץ!

tomerA
08-04-08, 22:19
עזוב אותך פרו הורמון

גסrider
08-04-08, 22:32
עזוב אותך פרו הורמון
למה מה רע בזה אחי ?

עלוש
08-04-08, 22:40
לא מומלץ מתחת לגיל 21
אם כבר, לך על הדבר האמיתי .

gil-Nissim
08-04-08, 22:41
על איזה תוסף בדיוק אתה מדבר ?

אולי תוסף מזון לעידוד הפרשת gh וכו', ? אם כן מה השם ?

פרו הורמן אמיתי זה לא תוסף "תזונה"

גסrider
08-04-08, 23:04
על איזה תוסף בדיוק אתה מדבר ?

אולי תוסף מזון לעידוד הפרשת gh וכו', ? אם כן מה השם ?

פרו הורמן אמיתי זה לא תוסף "תזונה"
נו אל תיהו קטנונים כאלה .. אז זה לא תוזף שיהיה ...
בקיצור זה אמור להיות כמו הדבר האמיתי רק שזה במינון נמוך יותר ועם פחות סיכונים מישהו פעם שמע על זה משהו או לקח בעצמך ?

mickey
08-04-08, 23:45
לא ממליץ לך פרו הורמונים. אם אתה רוצה להשתמש(ולישמור על תוצעות) לך על הדבר האמיתי.
תעשה,סייקל, לך על טורינאבול (חומר בלי תופעות לוואי)..חומר דיי עדין.

Yoggie
09-04-08, 01:56
לא ממליץ לך פרו הורמונים. אם אתה רוצה להשתמש(ולישמור על תוצעות) לך על הדבר האמיתי.
אתה ערב לבריאות שלו אני מבין? וחוצמזה כבר סיימת את התואר שלך ברפואה עם התמחות באנדוקרינולוגיה גם כן אה?!

קודם כל אתה טועה ומטעה. נתחיל בזה שהוא 17-אלפלא-אלקלייטד ככה שהפירוק בכבד רעיל. דבר שני הוא פוגע ביכולת קרישה של טסיות הדם... וזו רק סתם דוגמה מני רבות. חוצמזה כמובן שהוא יכול לגרום לכל התופעות לוואי הרגילות של נגזרות טסטוסטרון למינהם כמו השבתה של הגונאדס (בלוטות מין), גידולים וכו' אם כי אלו קורים במקרים נדירים בדר"כ. למרות שביחס להרבה סטרואידים אחרים הוא נחשב "פחות מסוכן" בוא לא נשכח שהחומר הזה לא ממש נוסה תחת מעבדה רפואית עם מחקרים אמינים בכמויות של סייקל שיכלו לתת אינדיקציה על תופעות לוואי לטווח הארוך.

אז אנא ממך, קודם כל אל תעבור על חוקי הפורום שאומר שכל דיון על חומרים ברמה הזו אסור. ושנית, אל תתן המלצות ותזרוק דברים שאתה לא מבין בהם. תודה.

בנוסף לגבי פרו-הורמונים, הרבה פעמים מדובר באיזומרים של סטרואידים שיוצרות כל מני חברות תוספים שזה בעצם אותו חומר בדיוק רק עם שינוי כל בהרכב הכימי, לפעמים סתם הוספה קטנה שלא משנה כלום בחומר לגברי ככה שזה יכול להיות אותו חומר בדיוק ובעל אותן תופעות לוואי בדיוק ואף יותר חמורות כי אפילו לא מדובר בצורתו הטבעית.

יוגי.

gil-Nissim
09-04-08, 01:57
תעשה טובה, תפסיק לזרוק לו סתם שמות של חומרים..

חל איסור לדבר על חומרים בפורום כאן, אז לא נוכל לעזור לך..

וזה עיניין לא כל כך פשוט.. יש לזה הרבה השלכות, ואני בטוח שאתה אפילו לא מודע להם.

עריכה*
כל הכבוד יוגי ..

גסrider
09-04-08, 08:08
תישמע להשלכות אני מודע ואני יודע שצריך גם לדעת לישתמש בחומרים הנ''ל
אבל מה לעשות יש גבול מסוים למה שאתה יכול להגיע טיביעי יקח לי לפחות כמה שנים טובות אם בכלל להגיע למה שאני רוצה עם חומרים טביעים יותר כמו קראיטין גייניר וכל השטויות שיש
וזה די יקצר לי תדרך ויעלה אותי כמה רמות ממה שאני היום ואני יראה תוצאות בכמה חודשים כמו שאני לא יראה בכל החיים שלי ...
ומה גם שזה מעלה את איכות האימון בכמה רמות

avichai148
09-04-08, 08:45
כל הדברים קשורים איךשהו לאנדוקרינולוגיה בגלל זה יש לי בעיה עם מלא תוספים :|

גסrider
09-04-08, 20:36
סופרדרול זה הפרו הורמון הכי חזק שיש???
ואם כן אז עדיף להתחיל איתו או עם החלשים יותר?

mickey
09-04-08, 22:05
תתחיל אם משהו עדין,למה ישר ליפול על "חזק" ?אחרי שתנסה את "ההכי חזק" מה יאבו אחרי זה?

Yoggie
10-04-08, 01:03
כל הדברים קשורים איךשהו לאנדוקרינולוגיה בגלל זה יש לי בעיה עם מלא תוספים :|
כל זמן שאנחנו חיים המערכת האנדוקרינולוגית שלנו מתפקדת, בין אם במנוחה או במאמץ. באופן מתמיד יש לנו הפרשה של סוגים שונים של הורמונים בגוף מהאיזורים העיקריים שהם ההיפוטלמוס, בלוטת יותרת המוח, בלוטת האצטרובל, טירואיד (תריס), פרה-טירואיד, אדרנל, לבלב, ואשכים (או שחלות אם יש לך גם כאלו :mellow:) ההורמונים מופרשים במטרה לשמור על ההומאוסטאזיס בגוף ומושפעים גם בין היתר מהמזון שלנו או מהתוספי מזון כמו שכתבת אם כי לרוב התוספי מזון המאושרים ע"י משרד הבריאות אין השלכות שליליות על הגוף (אפילו להפך) אלא אם התכוונת לתוספים אחרים?

תישמע להשלכות אני מודע ואני יודע שצריך גם לדעת לישתמש בחומרים הנ''ל
אבל מה לעשות יש גבול מסוים למה שאתה יכול להגיע טיביעי יקח לי לפחות כמה שנים טובות אם בכלל להגיע למה שאני רוצה עם חומרים טביעים יותר כמו קראיטין גייניר וכל השטויות שיש
וזה די יקצר לי תדרך ויעלה אותי כמה רמות ממה שאני היום ואני יראה תוצאות בכמה חודשים כמו שאני לא יראה בכל החיים שלי ...
ומה גם שזה מעלה את איכות האימון בכמה רמות

ברגע שהכנסנו לגוף הורמון מבחוץ אנחנו בעצם מפירים את אותו איזון (כמובן, הגוף ישאף לנסות לתקן את זה...) ובעצם אנחנו יכולים לגרום לתופעות לוואי. לדוגמה, לפני כמה ימים קראתי בפורום פיתוח גוף תחרותי שמישהו כתב שהוא שוקל לקחת T3 (טרייודוטירונין, הורמון שמיוצר ע"י בלוטת התריס ומשמש כאחראי וממריץ קצב מטבולי בגוף ולכן מפתחי גוף מקצוענים משתמשים בו על מנת להגביר את קצב חילוף החומרים בחיטוב בעיקר) במצב שההורמון הזה יהיה בכמות גבוהה בגוף עלולים לפתח מחלות אוטואימוניות כמו מחלת גרייב'ס (אין לי מושג איך התרגום של זה בעברית) וגם הגדלה לא נורמלית של הבלוטה שיכולה להגיע גם למימדים עצומים:

http://www.llu.edu/news/images/jun2906/goiter.jpg

שורה תחתונה: תוספים אינם (ברובם) גורמים לבעיות אנדוקריניות, מצד שני, משחק בהורמונים עלול מאוד להזיק. אז סה"כ אתה זה שאחראי לבריאות שלך תעשה מה שאתה רוצה רק תקח את הסיכונים האלה כאופציה מראש. ניסיתי להסביר בצורה הכי פשוטה שאני יכול, אבל אם מישהו מעוניין שאני אפרט יותר אז אני אשמח (סה"כ זו חזרה על החומר בלימודים :laughing:)

eL!RaN
10-04-08, 02:50
כל זמן שאנחנו חיים המערכת האנדוקרינולוגית שלנו מתפקדת, בין אם במנוחה או במאמץ. באופן מתמיד יש לנו הפרשה של סוגים שונים של הורמונים בגוף מהאיזורים העיקריים שהם ההיפוטלמוס, בלוטת יותרת המוח, בלוטת האצטרובל, טירואיד (תריס), פרה-טירואיד, אדרנל, לבלב, ואשכים (או שחלות אם יש לך גם כאלו :mellow:) ההורמונים מופרשים במטרה לשמור על ההומאוסטאזיס בגוף ומושפעים גם בין היתר מהמזון שלנו או מהתוספי מזון כמו שכתבת אם כי לרוב התוספי מזון המאושרים ע"י משרד הבריאות אין השלכות שליליות על הגוף (אפילו להפך) אלא אם התכוונת לתוספים אחרים?

ברגע שהכנסנו לגוף הורמון מבחוץ אנחנו בעצם מפירים את אותו איזון (כמובן, הגוף ישאף לנסות לתקן את זה...) ובעצם אנחנו יכולים לגרום לתופעות לוואי. לדוגמה, לפני כמה ימים קראתי בפורום פיתוח גוף תחרותי שמישהו כתב שהוא שוקל לקחת T3 (טרייודוטירונין, הורמון שמיוצר ע"י בלוטת התריס ומשמש כאחראי וממריץ קצב מטבולי בגוף ולכן מפתחי גוף מקצוענים משתמשים בו על מנת להגביר את קצב חילוף החומרים בחיטוב בעיקר) במצב שההורמון הזה יהיה בכמות גבוהה בגוף עלולים לפתח מחלות אוטואימוניות כמו מחלת גרייב'ס (אין לי מושג איך התרגום של זה בעברית) וגם הגדלה לא נורמלית של הבלוטה שיכולה להגיע גם למימדים עצומים:

http://www.llu.edu/news/images/jun2906/goiter.jpg

שורה תחתונה: תוספים אינם (ברובם) גורמים לבעיות אנדוקריניות, מצד שני, משחק בהורמונים עלול מאוד להזיק. אז סה"כ אתה זה שאחראי לבריאות שלך תעשה מה שאתה רוצה רק תקח את הסיכונים האלה כאופציה מראש. ניסיתי להסביר בצורה הכי פשוטה שאני יכול, אבל אם מישהו מעוניין שאני אפרט יותר אז אני אשמח (סה"כ זו חזרה על החומר בלימודים :laughing:)

OMG

superguitar
10-04-08, 05:23
מפחיד