PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה על שיזוף

^סהר^אבוטבול^
08-04-08, 10:58
אז ככה
אני ניסתי כמעט הכל מיטות שיזוף עשיתי תפסתי קצת צבע בגוף
אבל בפנים נהייתי אדום עשיתי כמעט 30 טיפולים אך ללא הצלחה
עשיתי הטזות זה נראה מכוער אחרי כמה זמן
כבר לא יודע מה לעשות כל מה שקשור להטזה ללא שמש ממש עתיק
אז סתם עיניין אותי יש דבר כזה זריקה שמשנה את גוון העור או משהו בסגנון?
ניסתי גם כדורי שיזוף סתם חרטא זה תוסף מזון עלוב
אולי מישהו שמע על זריקה שמשנה את גוון העור עם יש דבר כזה אני אשמח לדעת

JoeTwille
08-04-08, 11:01
אם אתה לא מתחרה וזה פשוט לך לים תקופה

ran_z
08-04-08, 11:03
תשמע, אני לא יודע למה אתה רודף אחרי השטויות האלה, בכלל עדין לא שמעתי על אחד שהשם משפחה שלו אבוטבול והוא לבקן. כל המיטות שיזוף האלה זה סכנת נפשות והגרוע מכל מעלה את הסיכון לסרטן העור, שהוא סרטן מסוכן.
התזות זה חרטא וזריקה אין, חכה שיפתח עונת הרחצה לך עם החבר'ה לים פעם בשבוע ותשתזף בהדרגה ובזהירות.

CriminaL
08-04-08, 11:04
:ohmy: רילקס :flowers:

כל הדברים האלה לא בריאים לגוף נתחיל מזה.
אתה צריך להבין שבקיץ מן הסתם העור שזוף יותר ובחורף הוא נהיה לבן.
לא נראה לי שקיימות זריקות לשינוי צבע העור(אלא אם כן ניתוח כמו של מייקל ג'קסון,אבל לא נראה לי שבא לך אף מתפורר ;) ).
לפי דעתי אתה סתם מקצין תהיה רגוע תשתזף טוב בקיץ וזהו flowers:

^סהר^אבוטבול^
08-04-08, 11:26
זה קשה להשתזף
הלכתי למיטות שיזוף לא ממש עזר
הטזה יוצא מכוער אחרי כמה ימים
בעיה חשבתי ללכת למיטות שיזוף אבל..לעשות כפולות יעני לשרוף ממש

היה טוב עם היה זריקה שמשנה את הפיגמנטים של העור אבל חבל שאין

Yoggie
08-04-08, 11:48
:ohmy: רילקס :flowers:

כל הדברים האלה לא בריאים לגוף נתחיל מזה.
אתה צריך להבין שבקיץ מן הסתם העור שזוף יותר ובחורף הוא נהיה לבן.
לא נראה לי שקיימות זריקות לשינוי צבע העור(אלא אם כן ניתוח כמו של מייקל ג'קסון,אבל לא נראה לי שבא לך אף מתפורר ;) ).
לפי דעתי אתה סתם מקצין תהיה רגוע תשתזף טוב בקיץ וזהו flowers:

מייקל ג'קסון לא עשה ניתוח לשנות את צבע עורו, לא קיים דבר כזה. זו מחלה בשם לויקודרמה שגורמת לאיזורים בגוף לאבד פיגמנט. וזה לא קשור לניתוחי אף שהוא עשה.

CriminaL
08-04-08, 11:51
מייקל ג'קסון לא עשה ניתוח לשנות את צבע עורו, לא קיים דבר כזה. זו מחלה בשם לויקודרמה שגורמת לאיזורים בגוף לאבד פיגמנט. וזה לא קשור לניתוחי אף שהוא עשה.
חח סבבה :jockey:

Arsan
08-04-08, 11:59
תשמע, אני לא יודע למה אתה רודף אחרי השטויות האלה, בכלל עדין לא שמעתי על אחד שהשם משפחה שלו אבוטבול והוא לבקן. כל המיטות שיזוף האלה זה סכנת נפשות והגרוע מכל מעלה את הסיכון לסרטן העור, שהוא סרטן מסוכן.
התזות זה חרטא וזריקה אין, חכה שיפתח עונת הרחצה לך עם החבר'ה לים פעם בשבוע ותשתזף בהדרגה ובזהירות.
זה מה שמאכילים אותך בטלויזיה.
נכון שקרני UV גורמים לסרטן , אבל אף חוקר ואף אחד לא יודע את הזמן שמותר או אסור לצאת לשמש/מיטות שיזוף (שד"א מיטות שיזוף הרבה יותר טובות מהשמש במידה ואתה הולך לשמש ב12 בצהריים , אין לך שם שליטה על הקרינה שהשמש פולטת ועל כך אתה נשרף וכל התופעות שנגררות מכך [ דרגות כוויה] ).
כל דבר צריך לעשות במידה , כנ"ל על השמש.
שמש או מיטות שיזוף הן שוות בסידרם , זה ממש לא משנה וזה אף יכול להיות בריא (ויטמין D - למרות שבארץ כמו שלנו זה לא כזה קריטי , קשה להיות במחסור).
כמו כן מיטות שיזוף רמת השהייה הכי גבוהה זה 18 דקות ולא הרבה עושים את זה , הרוב זה 10-14 דקות ויש מיטות שיזוף ללא קרן ה UVA(או לפחות כמעט ולא) אשר בלתי אפשרי להישרף בהן(ואם אתה נשרף בהן , אז אתה לא תשתזף בחיים כי ההורמון מלאנין בגוף שלך מאוד נמוך ולכן אין לך סיכוי באף אחת מהשיטות).
לפותח האשכול איפה ניסית את המיטות שיזוף ? ממליץ ללכת לרמת אביב לסאן באדי , יש שם 4 סוגי מיטות שיזוף , כאחד שהוא דיי לבן הצלחתי לתפוס צבע נאה מאוד כבר לאחר 3-4 טיפולים .

^סהר^אבוטבול^
08-04-08, 12:04
יוגי אתה לומד רפואה
יש אפשרות לשנות פיגמנטים בזריקה או משהו

Cortex
08-04-08, 12:51
מה אתה כלכך רודף אחרי זה אפשר לחשובבבב ...
מה אתה עד כדי כך לבן?

^סהר^אבוטבול^
08-04-08, 13:45
מה אתה כלכך רודף אחרי זה אפשר לחשובבבב ...
מה אתה עד כדי כך לבן?
דיי

orlyb
03-11-08, 14:57
I have started using it myself and its wicked.

check this out
http://yarok.nana10.co.il/Article/?ArticleID=497246&TypeID=1&sid=129

or16
03-11-08, 17:48
פיי על איזה שטיות אנשים חושבים.

save_us_Y2J
04-11-08, 19:44
מי מתעסק עם שיזוף בחורף? :/ על כל אופן חכה לקיץ, קנה שמן גזר ולך לים מה הסיפור, בטן גב חצי שעה 4 פעמים בשבוע אתה מגיע לצבע בן ****, אחר כך פעמיים בשבוע על מנת לשמר.

Pro_XXL_Universe
04-11-08, 20:23
הקפצם פוסט ישן ראש EGG זה אתה הקפצתה?חחחחחחחחחחחחחחחח קבלו את הכינויי של ירדן המכוער הזה קרימינל עלאק חחחחחחחחחח ויוגי אם התמונה בצד ניראה כמו שקנאי לבן :d

Rendi Orton
04-11-08, 21:35
:):):):) הרגת אותי

Pro_Evolution_Soccer
04-11-08, 21:39
אחי אתה יכול לקחת חומרים בלי לעשות ניקוי אחרי שנתיים תהיה כולך צהוב זה גם משו..

Dr. Muscle
04-11-08, 21:41
אחי אתה יכול לקחת חומרים בלי לעשות ניקוי אחרי שנתיים תהיה כולך צהוב זה גם משו..
רעיון טוב.
הנה עוד רעיון טוב, אתה תקבל באן.

Logout
04-11-08, 22:06
על מה באן? מה כבר הוא עשה פה?

Pro_Evolution_Soccer
05-11-08, 23:06
מזה על מה קבלתי באן.. לא עשיתי כלוםםםםםםם

שייקה
06-11-08, 22:05
הקפצם פוסט ישן ראש EGG זה אתה הקפצתה?חחחחחחחחחחחחחחחח קבלו את הכינויי של ירדן המכוער הזה קרימינל עלאק חחחחחחחחחח ויוגי אם התמונה בצד ניראה כמו שקנאי לבן :d

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

^סהר^אבוטבול^
08-11-08, 13:08
ואי ואי שנים לא הייתי פה
ומה קשור הקפצתם את זה