PDA

צפה בגרסא המלאה : מה נינים?

BBoyabon
08-04-08, 19:39
מה קורה איתכם? איך הולך ?

מה ניסגר איתך יוסיק דבר איתי אחי ספר

גבריאל ? que pase contigo? איך האימונים אחי גודל ? אני לא שכחתי כמה שעזרתה לי אחי
אמרתי לך אתה מיסתבך אומר לי אני עוזר לך בכל מצב גבר יש לך את הגב הקטן שלי

מה איתך איל ?

מה שלומך מישה איך הולך באימונים ?

מה שלום כולכם ?

אני בגללל בעיות שעשיתי העבירו אותי חטיבה בגלל שאני ועוד כמה עשינו בלאגנים והיבאנו מכות לצעירים למרות שגם אנחנו צעירים אז העבירו כל אחד מאיתנו למקום אחר חח... (בתאכלס משכחו מישהו אם פרוטקציות והעיברו אותנו כי הינו בעיתיים)

עכשיו אני שונא את המחלקה שלי את המפקדים אין לי כימאט חברים איפה שאני חוץ מי 2 בערך
ואני בתאכלס עושה מה שבזיין שלי עדיין אני חייל טוב ואני קרבי שזה הכי חשוב ועוד 7 חודש חוזר להיתאמן ...

קיבלתי פעם אחת 28 ... במזל המג"ד ביטל לי את זה ואני עכשיו על תנאי עבירת משמעת הכי קטנה אני ניכנס לכלא ל21 יום

שמו אותי במחלקה מעפנה אנשים צהובים בלי כבוד אבל מה לעשות אני מיסתדר לבד ... עוד מעט יהיה בסדר

כימאט הבאתי מכות למפקד שלי .. שבוע שעבר אמרתי לו בסיום יום
הר והר לא ניפגשים אבל אדם ואדם ניפגשים הוא הלך למ"פ אמר שאימתי עליו וזה חח סתם בלאגנים עשיו אני בגימלים עד יום ראשון כי יש לי חבלה ברגל ...

P-a-n-1-c
08-04-08, 19:50
באיזה גדוד אתה בשיריון?

BBoyabon
08-04-08, 19:57
באיזה גדוד אתה בשיריון?

אני לא בשיריון

P-a-n-1-c
08-04-08, 19:59
אז איפה?

BBoyabon
08-04-08, 19:59
אז איפה?
לא רוצה לומר פה

P-a-n-1-c
08-04-08, 20:00
יאללה מה אתה ילד? אתה מתבייש איפה אתה?

Danielllo
08-04-08, 20:01
לא רוצה לומר פה
חחח יא תותחן נקניק

BBoyabon
08-04-08, 20:02
חחח יא תותחן נקניק

מה תותחן ? ומה אתה מקלל?

BBoyabon
08-04-08, 20:03
יאללה מה אתה ילד? אתה מתבייש איפה אתה?

לא מיתבייש וכן אני ילד לא רוצה לומר איפםה אני משהו לא ברור חאלס

P-a-n-1-c
08-04-08, 20:07
לא מיתבייש וכן אני ילד לא רוצה לומר איפםה אני משהו לא ברור חאלס

תשמע אתה קרבי ואתה אמור להיות גאה במקום שאתה בו. אם אתה לא גאה ומבואס אז אני מבין, אבל ממה שאתה אומר אתה מבסוט מהיחידה [לא מהגדוד].

תכלאס אני יודע שאתה בשיריון, אבל חפיף אחי..

BBoyabon
08-04-08, 20:10
תשמע אתה קרבי ואתה אמור להיות גאה במקום שאתה בו. אם אתה לא גאה ומבואס אז אני מבין, אבל ממה שאתה אומר אתה מבסוט מהיחידה [לא מהגדוד].

תכלאס אני יודע שאתה בשיריון, אבל חפיף אחי..

רבק איתך מה אתה לא מבין כבר יקרציה אני לא בשיריון!!!!!!! אני לא שיריונר!!!!!!!! ואני לא בתותחנים אני לא אומר איפה אני כדי שלא יתחילו לזיין לי תשכל

אני עדיין בטירונות עדיין לא בגדוד מסויים

P-a-n-1-c
08-04-08, 20:17
רבק איתך מה אתה לא מבין כבר יקרציה אני לא בשיריון!!!!!!! אני לא שיריונר!!!!!!!! ואני לא בתותחנים אני לא אומר איפה אני כדי שלא יתחילו לזיין לי תשכל

אהה טוב הבנתי איפה אתה, בסדר אחי לא חשוב שיהיה בהצלחה ואל תיקח קשה את המקום הזה.. הבנתי יש שם אחלה אנשים

Mutant
08-04-08, 20:18

חחח קוסם צבאי :laughing:

BBoyabon
08-04-08, 20:25
אהה טוב הבנתי איפה אתה, בסדר אחי לא חשוב שיהיה בהצלחה ואל תיקח קשה את המקום הזה.. הבנתי יש שם אחלה אנשים
בסדר אחי ..

איזה אחלה אנשים אחי אין לי חברים לי כלום שם עכשיו .. מה נעשה אני חיל טוב אם קצת בעיות מישמעת למרות שעכשיו אני לא עוש ה כלום .. פשוט אין לי מזל

יש לי בערך חבר אחד וזהו בסדר לא מיתרגש ..

P-a-n-1-c
08-04-08, 20:36
בסדר אחי ..

איזה אחלה אנשים אחי אין לי חברים לי כלום שם עכשיו .. מה נעשה אני חיל טוב אם קצת בעיות מישמעת למרות שעכשיו אני לא עוש ה כלום .. פשוט אין לי מזל

יש לי בערך חבר אחד וזהו בסדר לא מיתרגש ..

כולם שם עם בעיות משמעת לא?

mishel27
08-04-08, 21:06
אתה בפלס?

פינגווין
08-04-08, 21:26
כולם שם עם בעיות משמעת לא?

אתה חושב על חוות השומר?

וואלה אח שלי, מה איתך? אני רואה אתה נהנה הכי חשוב!
אני עוד חודשיים מצטרף לצה"ל בעזרת ה'

arbel2
08-04-08, 21:30
מה קורה איתכם? איך הולך ?

מה ניסגר איתך יוסיק דבר איתי אחי ספר

גבריאל ? que pase contigo? איך האימונים אחי גודל ? אני לא שכחתי כמה שעזרתה לי אחי
אמרתי לך אתה מיסתבך אומר לי אני עוזר לך בכל מצב גבר יש לך את הגב הקטן שלי

מה איתך איל ?

מה שלומך מישה איך הולך באימונים ?

מה שלום כולכם ?

אני בגללל בעיות שעשיתי העבירו אותי חטיבה בגלל שאני ועוד כמה עשינו בלאגנים והיבאנו מכות לצעירים למרות שגם אנחנו צעירים אז העבירו כל אחד מאיתנו למקום אחר חח... (בתאכלס משכחו מישהו אם פרוטקציות והעיברו אותנו כי הינו בעיתיים)

עכשיו אני שונא את המחלקה שלי את המפקדים אין לי כימאט חברים איפה שאני חוץ מי 2 בערך
ואני בתאכלס עושה מה שבזיין שלי עדיין אני חייל טוב ואני קרבי שזה הכי חשוב ועוד 7 חודש חוזר להיתאמן ...

קיבלתי פעם אחת 28 ... במזל המג"ד ביטל לי את זה ואני עכשיו על תנאי עבירת משמעת הכי קטנה אני ניכנס לכלא ל21 יום

שמו אותי במחלקה מעפנה אנשים צהובים בלי כבוד אבל מה לעשות אני מיסתדר לבד ... עוד מעט יהיה בסדר

כימאט הבאתי מכות למפקד שלי .. שבוע שעבר אמרתי לו בסיום יום
הר והר לא ניפגשים אבל אדם ואדם ניפגשים הוא הלך למ"פ אמר שאימתי עליו וזה חח סתם בלאגנים עשיו אני בגימלים עד יום ראשון כי יש לי חבלה ברגל ...

יהיה בסדר אחי
בכל מחלקה את תמצא לפחות בן אדם אחד ששווה משהו...חברים ? בכל מקום אפשר למצוא חברים ,גם אם זה חברים בנצלנות כדי שיעבירו לך את הזמן
יאללה עוד 7 חודש בראבאק ותחזור למכון !

P-a-n-1-c
08-04-08, 21:33
אתה חושב על חוות השומר?

וואלה אח שלי, מה איתך? אני רואה אתה נהנה הכי חשוב!
אני עוד חודשיים מצטרף לצה"ל בעזרת ה'

לאדע. אם זה לא זה אז אני ממש לא מבין למה הוא לא רוצה להגיד [גם אם זה היה זה אני לא מבין למה הוא לא רוצה להגיד]. הוא קרבי ומבחינתו זה מה שהוא חלם עליו כל החיים ובגלל זה אני חושב שהוא צריך להתגאות בזה ולא להגיד "לא משנה".
חפיף..

Bodybuilder
08-04-08, 21:47
הכול בסדר באימונים אחי !
ואל תתבאס אחי, גם אותי דפקו עם הגיוס, לא רוצים לגייס אותי לאן שאני רוצה,וגם רופא בן * * * * חושב שיש לי בעיות בכבד ( והבדיקת דם הזאת זאת היתה בדיקת דם שעשיתי בדיוק אחרי הסייקל שהיה לי,בדיקת דם ישנה מאוד,ורק עכשיו הם שמו לב... ) דחו לי את הגיוס ושחררו אותי ל 3 חודשים, אני חוזר ללשכה רק אחרי 3 חודש וטיפול בכבד עלק """""" :( ,עכשיו סתם ככה בלי שום קשר לחקות עוד 3 חודש ולעבור את הבדיקות המזדינות עוד פעם, שתן, בדיקת גוף כללית וכו' ...
נראה לי אני מתגייס בגיל 30 !