PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה בקשר לחזה עוף

motii
09-04-08, 20:45
אז ככה אני בימים הקרובים רוצה להתחיל את תקופת המאסה לאחר שרכשתי סיריוס מאס...

ויש לי בתפריט שבניתי חזה עוף.. עכשיו יש לי שאלה, (קצת אידיוטית מצטער) חזה עוף זה כאילו שניצל עוף? זה אותו החלק שלדוגמא אמא שלי עושה איתו שניצלים רק בלי לטבול אותו בפירורי לחם וביצה?

ועוד דבר.. איך אפשר לעשות אותו במחבת ללא שמן? הרי צריך שמן כדי שהוא לא ידבק למחבת לא ??

תודה..

orel
09-04-08, 21:58
כן זה החלק הזה, ובקשר למחבת בלי שמן, קנה מחבת טפלון פשוטה, תחמם אותה איזה 5 דקות על חום הכי גבוה, אחרי זה תוריד תחום ותכניס תחתיכת עוף..

BodyKilo
09-04-08, 22:02
אכן כן.
פשוט לך לסופר תבקש חזה עוף פרוס... חחח כל קנייה אמא מביאה 3-4 קילו חזה עוף :)

ואני אישית מרכז את השמן בארוחה עם החזה עוף, כלומר שם כף שמן זית במקום נגיד שאני אפרוס 2-3 כפיות במהלך היום...
ואפשר לטגן בלי שמן במולטי שף או כמו בעצה שorel נתן...

avichai148
09-04-08, 22:40
יש טוסטר אובן זה מספיק :]

Big_Hand
09-04-08, 22:47
אם אתה רוצה עצה ממני:
תחמם את המחבת על אש בנונית, תוסיף רוטב סויה (עשיר בחלבון) וכמו תחליף לשמן תמשיך הלאה.

superguitar
10-04-08, 05:33
פייי איזה הצעות מעניינות.כל הכבוד !

OfirD
10-04-08, 10:14
אפשר לקנות תרסיס שמן, הבנתי שבכל ריסוס יוצא שם מעט מאוד, וזה לא מגיע אפילו לרבע כפית שמן (נקווה שלא הטעו אותי).

avichai148
10-04-08, 10:33
אם אתה רוצה עצה ממני:
תחמם את המחבת על אש בנונית, תוסיף רוטב סויה (עשיר בחלבון) וכמו תחליף לשמן תמשיך הלאה.

רוטב סויה לא כזה עשיר בחלבון
סויה כן
אבל רוטב סויה יש בזה הורמון נשי ומלא מלא מלא מלא מלא מלא מלא מלא נתרן ככה שזה ממש גרוע לפי דעתי

maya
10-04-08, 12:38
ברוטב סויה יש המון נתרן.
אתה יכול באמת להישמש בתרסיס שמן , בנוסף בשביל שיהיה טעם אתה יכול לקחת בצל ,גמבה ,עגבניה ולחמם אותם על המחבט במים כמו ירקות מאודים ואפילו כמו טיגון בלי שמן הירקות מוצאים נוזלים וכך לא נישרפים וכמובן תוסיף מים שצריך , ואז תוסיף את העוף כמו מוקפץ

The Sun
10-04-08, 18:35
ברוטב סויה יש המון נתרן.
אתה יכול באמת להישמש בתרסיס שמן , בנוסף בשביל שיהיה טעם אתה יכול לקחת בצל ,גמבה ,עגבניה ולחמם אותם על המחבט במים כמו ירקות מאודים ואפילו כמו טיגון בלי שמן הירקות מוצאים נוזלים וכך לא נישרפים וכמובן תוסיף מים שצריך , ואז תוסיף את העוף כמו מוקפץ

ככה אני עושה, רק שיש לי שיטה לא רע אני לוקח תאגודל וסותם את הבקבוק של השמן זית, הופך חזרה ומה שנשאר על האגודל אני מורח על המחבת... זה יוצא ממש קצת ומספיק כדי שלא ידבק ^_^
אבל כן לשים עגבניה ובצל על המחבת זה טעים בלי קשר לנוזלים שעוזרים..

superguitar
10-04-08, 20:04
הייתי עושה את זה מעל קיור..

אני אישית ממליץ על מחבת טפלון... כי לא צריך לו שמן...
חזה עוף זה החלק של השניצל אני אישית הייתי שם תחזה עוף בתנור עם פחמימה כלשהי מלעמטה
אורז פסטה וכו... לתלבן לפי הטעם ולהכניס לתנור...
מה שטוב בגלל (נגיד אורז) שהאורז למטה הוא יספוג את כל המיצים של הבשר ויהיה פשוט תענוג אחד גדול לאכול את זה
בתאבון =]