PDA

צפה בגרסא המלאה : עזרה דחופה - טעמים בתוספים !

נתנאל לוקאס בלסינגסון א.
10-04-08, 01:08
שלום רב ! אני אשמח לערה מכם ורעיונות יצירתיים !

אני שותה מספר תוספים כמו אבקות חלבון, קריאטינים למיניהם, גלוטמין ועוד כמה תוספים. . .
הבעיה שלי שאני לא יכול לסבול את הטעמים של האבקה. אני מערבב כראוי את האבקה עם הכמות מים הרצויה, אך הטעם כל כך מגעיל, שפשוט בלי להקיא את הנשמה, אני פשוט לא יכול לסבול את זה. אני ממש בבעיה, שאני מסתכל על קופסא כל כך גדולה, בטעם כה דוחה, ולא מתעכל כראוי, ואי-אפשר פשוט להכניס אותו לפה, ואין לי האומץ להסתכל על השייק אפילו. מה אתם ממליצים לעשות? ? ? ? ?

אשמח לרעיונות, אשר אולי ישנו את טעם האבקה. יש לציין שאין לי בעיה לעשות מילקשייקים אם צריך, ולהתחיל לערבב כל מיני דברים. תרשמו לי כל דבר העולה בדעתכם העיקר שיהיה אפשרי לבליעה ולא בטעם כה מגעיל ודוחה. אין לי בעיה גם לעשות שייקים בבלנדר/מיקסר, העיקר לשנות את הטעם !

אז אשמח לרעיונות, ותוצאות טעימות, אני פשוט חייב לשנות את הטעם - אני לא יכול לשתות את האבקה במצב כזה? מה אפשר להוסיף? תזרקו דברים אשר רק עולים בדעתכם, לא משנה מה !

Blabla144
10-04-08, 01:12

אני שותה מספר תוספים כמו אבקות חלבון, קריאטינים למיניהם, גלוטמין ועוד כמה תוספים. . .
הבעיה שלי שאני לא יכול לסבול את הטעמים של האבקה. אני מערבב כראוי את האבקה עם הכמות מים הרצויה, אך הטעם כל כך מגעיל, שפשוט בלי להקיא את הנשמה, אני פשוט לא יכול לסבול את זה. אני ממש בבעיה, שאני מסתכל על קופסא כל כך גדולה, בטעם כה דוחה, ולא מתעכל כראוי, ואי-אפשר פשוט להכניס אותו לפה, ואין לי האומץ להסתכל על השייק אפילו. מה אתם ממליצים לעשות? ? ? ? ?

אשמח לרעיונות, אשר אולי ישנו את טעם האבקה. יש לציין שאין לי בעיה לעשות מילקשייקים אם צריך, ולהתחיל לערבב כל מיני דברים. תרשמו לי כל דבר העולה בדעתכם העיקר שיהיה אפשרי לבליעה ולא בטעם כה מגעיל ודוחה. אין לי בעיה גם לעשות שייקים בבלנדר/מיקסר, העיקר לשנות את הטעם !

אז אשמח לרעיונות, ותוצאות טעימות, אני פשוט חייב לשנות את הטעם - אני לא יכול לשתות את האבקה במצב כזה? מה אפשר להוסיף? תזרקו דברים אשר רק עולים בדעתכם, לא משנה מה !
על איזה טעם של חלבון מדובר?
סוכר ענבים?
תנסה לערבב אם תמרים או בננה

אגב ברוך הבא לפורום!

לוזון
10-04-08, 01:47

קודם כל ברוך הבא לפורום אחי..
איזה טעם לקחת?? ואיזה חברה לקחת??

superguitar
10-04-08, 05:29
רק בגלל שאתה חדש אני אנסה לעזור לך =] (סתםם אני יביא לך קישור)

http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=90&CategoryID=81&Page=2

בבקשה אחי =]

ArschGesicht
10-04-08, 05:32
קח את האבקה עם סוכר ענבים + מים

poison555
10-04-08, 13:50
חלב , סוכר ענבים, בננה, תות , יש גם קצפת מ'זה טעימה אבל יש בה 25 % שומן ! חחח יש מלא דברים שאפשר להוסיף לשייק אחי..

וד"א ברוך הבא לפורום

נתנאל לוקאס בלסינגסון א.
10-04-08, 23:05
תודה למגיבים העוזרים !

לוזון ו- Blabla144 : אני לא יודע אם אתם מכירים את שמות התוספים, אך אם אתה מתעקשים -
1) חלבון בטעם קרם עוגיות של חברת MHP, שטעמו הוא בלתי נסבל.
2) אבקת גלוטמין משולבת עם חומצות אמינו בשם XTEND, בטעם תפוח - בטעם כה גרוע שזה בלתי אפשרי להסתכל על השייק מרוב שטעמו כה מגעיל, ובלתי נסבל.
3) GROWTH FACTOR, של חברת NUTRABOLICS, בטעם ענבים, וכאן מגיע השיא - אין לי אומץ לפתוח את הקופסא רק מלחשוב בדמיון על הטעם המגעיל של השייק שגורם לי לחלחלה.
4) גלוטמין בלי טעם, כמו אבקת כביסה, זה עוד דבר שאפשר לסבול, כי אפשר לערבב אותו בחלבון של OPTIMUM בטעם שוקולד, ואז לא מרגישים את הגלוטמין.

בכל אופן, אני מאוד סובל מהטעמים וזה אפילו גורם לי לא לשתות את התוספים שאני לא יכול לטעום, אני פשוט לא יכול ! מה לעשות אני אירופאי, הרגילו אותי בבית לכדורים. יש לי עוד הרבה אבקות בבית, אבל האבקות שנזכרות למעלה פשוט דוחות להפליא בצורה מזעזעת !

מה אפשר לעשות?

CriminaL
10-04-08, 23:12
הייתי ממליץ לך לנסות אחת מן האבקות הבאות:

1)צ'מפיון בטעם בננה
2)אופטימום בטעם קרם עוגיות

*הבננה של צ'מפיון עולה על הקרם עוגיות של אופטימום,כרגע אני משתמש בשתיהן.

בקשר לתוספות,סוכר ענבים אולי טיפה קינמון לאכול תמרים בצד או לטחון ביחד בבלנדר.

The Sun
10-04-08, 23:13
כל חלבון בטעם בננה טעים. זה פשוט הטעם הכי טוב בכל מצב :}

ArschGesicht
11-04-08, 09:55
תודה למגיבים העוזרים !

לוזון ו- Blabla144 : אני לא יודע אם אתם מכירים את שמות התוספים, אך אם אתה מתעקשים -
1) חלבון בטעם קרם עוגיות של חברת MHP, שטעמו הוא בלתי נסבל.
2) אבקת גלוטמין משולבת עם חומצות אמינו בשם XTEND, בטעם תפוח - בטעם כה גרוע שזה בלתי אפשרי להסתכל על השייק מרוב שטעמו כה מגעיל, ובלתי נסבל.
3) GROWTH FACTOR, של חברת NUTRABOLICS, בטעם ענבים, וכאן מגיע השיא - אין לי אומץ לפתוח את הקופסא רק מלחשוב בדמיון על הטעם המגעיל של השייק שגורם לי לחלחלה.
4) גלוטמין בלי טעם, כמו אבקת כביסה, זה עוד דבר שאפשר לסבול, כי אפשר לערבב אותו בחלבון של OPTIMUM בטעם שוקולד, ואז לא מרגישים את הגלוטמין.

בכל אופן, אני מאוד סובל מהטעמים וזה אפילו גורם לי לא לשתות את התוספים שאני לא יכול לטעום, אני פשוט לא יכול ! מה לעשות אני אירופאי, הרגילו אותי בבית לכדורים. יש לי עוד הרבה אבקות בבית, אבל האבקות שנזכרות למעלה פשוט דוחות להפליא בצורה מזעזעת !

מה אפשר לעשות?
למה קנית בכלל את כל זה?
חוץ מאבקת חלבון כל שאר הדברים שכתבת עוזרים בכלל במשהו?

Blabla144
11-04-08, 10:03
למה קנית בכלל את כל זה?
חוץ מאבקת חלבון כל שאר הדברים שכתבת עוזרים בכלל במשהו?
כן עוזרים זה שכמה "חוקרים החליטו שחומצות אמינו לא עוזרות"
זה לא אומר שזה באמת ככה:laughing:
ולדעתי תנסה מילקשייקים בננה חלב וכל מיני כאלה..תותים עד שתגיע לטעפ המטעים

ArschGesicht
11-04-08, 10:38
כן עוזרים זה שכמה "חוקרים החליטו שחומצות אמינו לא עוזרות"
זה לא אומר שזה באמת ככה:laughing:
ולדעתי תנסה מילקשייקים בננה חלב וכל מיני כאלה..תותים עד שתגיע לטעפ המטעים
אתה לא צריך את כל התוספים האלה בשביל גדילה + זה לא ממש זול
אלו כל מיני "אקסטרה" תוספים
נגיד וזה עוזר.. כמה זה כבר עוזר ששווה לקנות את כל הגלוטמין וחומצות האמינו וכל זה?
נשמע לי קצת כמו חור בכיס ולא יותר

Blabla144
11-04-08, 12:30
אתה לא צריך את כל התוספים האלה בשביל גדילה + זה לא ממש זול
אלו כל מיני "אקסטרה" תוספים
נגיד וזה עוזר.. כמה זה כבר עוזר ששווה לקנות את כל הגלוטמין וחומצות האמינו וכל זה?
נשמע לי קצת כמו חור בכיס ולא יותר
זה תלוי מאוד בתזונה שלו אם היא לא מספקת מבחינת כל אלה אז תוספים הם הפתרון.
ולמי שיש כסף שיהנה, להזיק זה לא מזיק אז...:flowers: