PDA

צפה בגרסא המלאה : Zma

look
11-04-08, 17:21
מישהו נטל את זה פעם ? עובד ? לא עובד ? עד כמה זה נחוץ ועד כמה זה נחוץ שאתה צורך חלבון וקריאטין ?

look
11-04-08, 19:08
??!?!?!?!

HuSxXx
11-04-08, 20:07
תראה בטוח יש בזה משהו שעוזר קצת לגוף.
אבל חבל על הכסף זה לא מה שיעשה אותך גדול : }

look
11-04-08, 20:13
תראה בטוח יש בזה משהו שעוזר קצת לגוף.
אבל חבל על הכסף זה לא מה שיעשה אותך גדול : }
לא לעשות ממני טיפש, אני יודע שזה לא מה שיעשה אותי גדול. השאלה היא אם אני בשילוב קריאטין יש בכלל טעם לקחת ZMA.

נתנאל לוקאס בלסינגסון א.
11-04-08, 20:18
שלום רב look !

בקשר לשאלותיך - אני נוטל ZMA של חברת OPTIMUM, המכיל את ההרכב הרגיל הרשום כפטנט - אבץ, מגנזיום, ו-ויטמין B6. אני נוטל 3 כדורים כ-15 דקות לפני השינה, בדיוק לפי הוראות היצרן, ואני אולי קצת יצפצף על היצרן, ובקרוב אעבור ל-4 טבליות !

מחקרים קטנים הראו, ששילוב של שלושת המרכיבים הללו יחדיו גורמים לגדילה, אך עדין לא הוכח באופו חד משמעי ע"י קליניקה גדולה כלשהי שאכן ZMA הוא תוסף אשר גורם לצמיחה. כלומר עפ"י החברות המוכרות את אותו התוסף, הן טוענות שהוא מגביר את רמת הטסטוסטרון - ההורמון הגברי אשר תורם לגדילה, ומופרש בעיקר בזמן השינה, ובעקבות הפרשתו, הגוף מתחיל בפעילות אנאבולית(=בונה שריר).
שוב, אין מחקר בסדר גודל גדול, שמוכיח ששלושתם ביחד עושים משהו, ולכן יש הרבה טענות שזה סתם בזבוז כסף, ולא עושה כלום. אך דבר אחד אותם אנשים אינם יודעים, ה-ZMA, מכיל אבץ ובכמויות נדיבות, וידוע שאחד מתפקידיו של האבץ הוא להפריש טסטוסטרון, ולגרום לגדילה - זהו למעשה אחד מתפקידיו העיקריים של האבץ, בדיוק כמו שלכל ויטמין, מינרל, או חומצה אמינית יש תפקיד כלשהו בגופנו.
לגבי המגנזיום - מגנזיום גם נודע כדבר המעודד הפרשת הורמונים, אך לגביו, הוא יותר משמש ככלי עזר לאבץ, בעוד שהאבץ משמש כמרכיב עיקרי ב-ZMA. בלי קשר לכך, אבץ תורם ללחץ דם סדיר, ופעילות לב תקינה. . . - כמובן שבמינונים הנכונים. . . ו. . . הויטמין B6, נועד לספיגה מקסימלית, ושיפור מאגרי האנרגיה בגוף, בזמן שינתך. יש לזכור שגם ויטמין B6, הוא לא סתם נמצא שם, הוא ממלא תפקיד חשוב בשילוב שלושת הרכיבים יחדיו. על כל פנים, אם אתה רוצה לחסוף בכסף, קנה אבץ, יש הרבה אנשים בארה"ב, שעפ"י מחקרים, אשר מראים שלקיחת אבץ לפני השינה מעודדת גדילה ע"י טסטוסטרון. לכן לגבי יעלותו של האבץ - אין להתווכח, לגבי שאר הרכיבים, יש מקום להטיל בהם ספק, למרות שאני יאמר זאת שוב, ישנם מקורות לא הכי אמינים אשר טוענים ששילוב שלושתם יותר חזק מאבץ פי כמה וכמה. . . למרות שאבץ לבד לא נופל מאבץ משולב ב-ZMA. לכן, אתה יכול לקנות או אבץ לבד, או ZMA המגיל אבץ, ובנוסף עוד שני רכיבים המסייעים לו - וזה לא רק שיקול כספי, אלא השקעתי, כי אין ספק ש-ZMA חזק יותר מאבץ, מה גם שוא מכיל אבץ בפני עצמו ! ! ! ! !

להגיד לך בבירור שזה עובד - לא יודע ! אני לא מזמן חזרתי להתאמן ואני נוטל בסביבות ה-20 תוספים, וקשה לדעת מה השפיע על הגדילה שלי. מה שאני כן יכול להבטיח לך, זה שהוא יעיל, עד כמה אני לא יודע, אבל יעיל הוא כן. כמו בכל דבר, החברות תמיד מגזימות קצת, ומוכרות לנו שהתוספים עושים קסמים, אך אין ספק, שעצם זה שהוא מכיל אבץ, זה כבר מראה על פוטנציאל לתוצאות, במידה ואתה לוקח אותו. אני מאמין שה-ZMA עובד, אך כמו בכל דבר, תלוי אם אתה מקשיב להוראות היצרן, איך אתה אוכל, ואיך אתה מתאמן. אתה לא יכול לצפות לגדול אפילו אם הופרש מגופך הרבה טסטוסטרון, אם באותו היום לא אכלת מספיק חלבון, על-מנת שהשריר יגדל, או אולי לא התאמנת, ולכן, הגוף לא מזהה פעילות אנאבולית, ופותח לך חלון את הזדמנויות אחרי אימון ! אתה מבין? בשורה התחתונה - זה עובד - תקשיב להוראות היצרון, תאכל טוב, בעיקר לפני השינה, וכמובן - תתאמן אימונים אינטנסיבים ! מי שיגיד לך שזה לא עובד, או שהוא לא מבין בתוספים בכלל, וב-ZMA בפרט, ובטח שהוא לא ניסה אותו. או שסביר להניח שהוא קמצן, ולא משקיען, או שהוא מקנא בך שאתה תגדל יותר ממנו, ומהר יותר, או שהוא אדם פסימי, שלא מנסה דברים ומאתגר את עצמו. אתה מבין?

עד כמה זה נחוץ - לא יודע - בחירה שלך, יותר נכון של הכיס שלך, או של חברת האשראי, וגם תלוי במידת השקעתך, ועד כמה אתה מעוניין בתוצאות מהירות. אני לדוגמא, לא יכול לדחות סיפוקים, אני רוצה להיות יותר גדול ומנופח עכשיו ומיד, לכן אני משקיע בכמויות התוספים, הקפדת תזונה, ואימונים אינטנסיבים ! זה נחוץ למי שמעוניין לגדול בלילה - למעשה אין אדם שלא רוצה לגדול בלילה, אך בשביל הפרשת הורמון גדילה, טסטוסטרון, ולמשעה יצירת אנאבוליזם, צריך לעבוד, לעבוד על הגוף טוב, וזה עניין של זמן ותהליך שאתה יכול לקצר אותו אם תיקח אבץ - שוב, אבץ לא עושה קסמים, הוא סה"כ מעודד את הפרשת ההורמון, שזה הרבה מאוד אם אתה שואל אותי !
נחיצות עם חלבון וקריאטין - זו לא ממש שאלה, כי שלושת התוספים ביחד נכללים בתפקידם שונים, והם בכלל לא סותרים אחד את השני, כך שאין בעיה, לצרוך את שלושתם ביחד, ואף אם אתה שואל אותי - אני ממליץ בחום רב ! אך, יחד עם זאת, חשוב לזכור שאם אתה גודל בשינה, ישנה סינטזת חלבונים ברמה גבוהה, כך, שלקיחת טסטוסטרון יכולה לגרום לשיפור הסינטזה, ולקליטת חלבון מקסימלית, אך כנראה שאתה לא מתכוון להזריק טסטוסטרון, וגם לא מתכוון לשתות מעודדי טסטוסטרון, אז אבץ היא האופציה השלישית, והחלשה מבין השלוש, אך עדין עובדת, ועובדת טוב ! :sbb4:

look
11-04-08, 20:27
שלום רב look !

בקשר לשאלותיך - אני נוטל ZMA של חברת OPTIMUM, המכיל את ההרכב הרגיל הרשום כפטנט - אבץ, מגנזיום, ו-ויטמין B6. אני נוטל 3 כדורים כ-15 דקות לפני השינה, בדיוק לפי הוראות היצרן, ואני אולי קצת יצפצף על היצרן, ובקרוב אעבור ל-4 טבליות !

מחקרים קטנים הראו, ששילוב של שלושת המרכיבים הללו יחדיו גורמים לגדילה, אך עדין לא הוכח באופו חד משמעי ע"י קליניקה גדולה כלשהי שאכן ZMA הוא תוסף אשר גורם לצמיחה. כלומר עפ"י החברות המוכרות את אותו התוסף, הן טוענות שהוא מגביר את רמת הטסטוסטרון - ההורמון הגברי אשר תורם לגדילה, ומופרש בעיקר בזמן השינה, ובעקבות הפרשתו, הגוף מתחיל בפעילות אנאבולית(=בונה שריר).
שוב, אין מחקר בסדר גודל גדול, שמוכיח ששלושתם ביחד עושים משהו, ולכן יש הרבה טענות שזה סתם בזבוז כסף, ולא עושה כלום. אך דבר אחד אותם אנשים אינם יודעים, ה-ZMA, מכיל אבץ ובכמויות נדיבות, וידוע שאחד מתפקידיו של האבץ הוא להפריש טסטוסטרון, ולגרום לגדילה - זהו למעשה אחד מתפקידיו העיקריים של האבץ, בדיוק כמו שלכל ויטמין, מינרל, או חומצה אמינית יש תפקיד כלשהו בגופנו.
לגבי המגנזיום - מגנזיום גם נודע כדבר המעודד הפרשת הורמונים, אך לגביו, הוא יותר משמש ככלי עזר לאבץ, בעוד שהאבץ משמש כמרכיב עיקרי ב-ZMA. בלי קשר לכך, אבץ תורם ללחץ דם סדיר, ופעילות לב תקינה. . . - כמובן שבמינונים הנכונים. . . ו. . . הויטמין B6, נועד לספיגה מקסימלית, ושיפור מאגרי האנרגיה בגוף, בזמן שינתך. יש לזכור שגם ויטמין B6, הוא לא סתם נמצא שם, הוא ממלא תפקיד חשוב בשילוב שלושת הרכיבים יחדיו. על כל פנים, אם אתה רוצה לחסוף בכסף, קנה אבץ, יש הרבה אנשים בארה"ב, שעפ"י מחקרים, אשר מראים שלקיחת אבץ לפני השינה מעודדת גדילה ע"י טסטוסטרון. לכן לגבי יעלותו של האבץ - אין להתווכח, לגבי שאר הרכיבים, יש מקום להטיל בהם ספק, למרות שאני יאמר זאת שוב, ישנם מקורות לא הכי אמינים אשר טוענים ששילוב שלושתם יותר חזק מאבץ פי כמה וכמה. . . למרות שאבץ לבד לא נופל מאבץ משולב ב-ZMA. לכן, אתה יכול לקנות או אבץ לבד, או ZMA המגיל אבץ, ובנוסף עוד שני רכיבים המסייעים לו - וזה לא רק שיקול כספי, אלא השקעתי, כי אין ספק ש-ZMA חזק יותר מאבץ, מה גם שוא מכיל אבץ בפני עצמו ! ! ! ! !

להגיד לך בבירור שזה עובד - לא יודע ! אני לא מזמן חזרתי להתאמן ואני נוטל בסביבות ה-20 תוספים, וקשה לדעת מה השפיע על הגדילה שלי. מה שאני כן יכול להבטיח לך, זה שהוא יעיל, עד כמה אני לא יודע, אבל יעיל הוא כן. כמו בכל דבר, החברות תמיד מגזימות קצת, ומוכרות לנו שהתוספים עושים קסמים, אך אין ספק, שעצם זה שהוא מכיל אבץ, זה כבר מראה על פוטנציאל לתוצאות, במידה ואתה לוקח אותו. אני מאמין שה-ZMA עובד, אך כמו בכל דבר, תלוי אם אתה מקשיב להוראות היצרן, איך אתה אוכל, וריך אתה מתאמן. אתה לא יכול לצפות לגדול אפילו אם הופרש מגופך הרבה טסטוסטרון, אם באותו היום לא אכלת מספיק חלבון, על-מנת שהשריר יגדל, או אולי לא התאמנת, ולכן, הגוף לא מזהה פעילות אנאבולית, ופותח לך חלון הזדמנויות אחרי אימון ! אתה מבין? בשורה התחתונה - זה עובד - תקשיב להוראות היצרון, תאכל טוב, בעיקר לפני השינה, וכמובן - תתרמן אימונים אינטנסיבים ! מי שיגיד לך שזה לא עובד, או שהוא לא מבין בתוספים בכלל, וב-ZMA בפרט, ובטח שהוא לא ניסה אותו, או שהוא קמצן, או שהוא מקנא בך שאתה תגדל יותר ממנו, או שהוא אדם פסימי, שלא מנסה דברים ואמתגר את עצמו. אתה מבין?

עד כמה זה נחוץ - לא יודע - בחירה שלך, יותר נכון של הכיס שלך, או של חברת האשראי, וגם תלוי במידת השקעתך, ועד כמה אתה מעוניין בתוצאות מהירות. אני לדוגמא, לא יכול לדחות סיפוקים, אני רוצה להיות יותר גדול עכשיו, לכן אני משקיע בכמות התוספים, הקפדת תזונה, ואימונים אינטנסיבים ! זה נחוץ ךמי שמעוניין לגדול בלילה - למעשה אין אדם שלא רוצה לגדול בלילה, אך בשביל הפרשת הורמון גדילה, טסטוסטרון, ולמשעה יצירת אנאבוליזם, צריך לעבוד, לעבוד על הגוף טוב, וזה עניים של זמן ותהליף שאתה יכול לקצר אותו אם תיקח אבץ - שוב, אבץ לא עושה קסמים, הוא סה"כ מעודד את הפרשת ההורמון, שזה הרבה מאוד אם אתה שואל אותי !
נחיצות עם חלבון וקריאטין - זו לא ממש שאלה, כי שלושת התוספים ביחד נכללים בתפקידם שונים, והם בכלל לא סותרים אחד את השני, כך שאין בעיה, לצרוך את שלושתם ביחד, ואף אם אתה שואל אותי - אני ממליץ בחום רב ! אך, יחד עם זאת, חשוב לזכור שאם אתה גודל בשינה, ישנה סנטזת חלבונים ברמה גבוהה, כך, שלקית טסטוסטרון יכול לגרום לשיפור הסינטזה, ולקליטת חלבון מקסימלית, אך כנראה שאתה לא מתכוון להזריק טסטוסטרון, וגם לא מתכוון לשתות מעודדי טסטוסטרון, אז אבץ היא האופציה השלישית, והחלשה מבין השלוש, אך עדין עובדת, ועובדת טוב !:sbb4:
תודה על ההסבר המפורט. אך יש לי שאלה
ציינת בהסבר שאתה נוטל ZMA, ועדיין אינך יודע את התוצאות המדוייקות. משמע, להשפעת הZMA לוקח קצת זמן אחרי תחילת הנטילה ?

superguitar
11-04-08, 20:38
לא שווה,תחסוך למשהו שווה...

CriminaL
11-04-08, 20:54
אם אתה מחפש משהו לשלב עם קריאטין זה רק Hmb הוכח שעוזר.

נתנאל לוקאס בלסינגסון א.
11-04-08, 20:59
תודה על ההסבר המפורט. אך יש לי שאלה
ציינת בהסבר שאתה נוטל Zma, ועדיין אינך יודע את התוצאות המדוייקות.

שוב שלום לך, ושבת שלום ! תודה על הפידבק.

בעניין שאלתך, והסקת המסקנה מדברי - אני לא יכול לדעת מה גורם לי לגדילה כי אני משתמש בכסביבות ה-20 תוספים. אני לא התכוונתי ספציפית ל-zma - שלא תטעה ! אני יודע מהן התוצאות, אך בגלל שאני רואה את גופי כל בוקר מול המראה, אך אני לא יכול להגיד שהוא השפיע באופן כלשהו כי רק לפני מספר שבועות חזרתי להתאמן, ולקחת את כל התוספים במכה אחת. אך אם הייתי לוקח אותו אחרי תקופה מסוימת, ומוסיף אותו לאוסף תוספי-תזונה שיש לי, הייתי יכול להבחין בהבדל. . . ואתה מין לבד למה. . . או.קיי.?

משמע, להשפעת הzma לוקח קצת זמן אחרי תחילת הנטילה ?

לשום דבר לא לוקח זמן בחיים - אכלת משהו, הדבר משפיע ונכנס לקיבה, הוא לא יקלט שבוע הבא, הגוף כבר עכשיו עובד עליו. צעקת על המורה שלך בבהי"ס, היא לא תשמע את הצערה מחר, היא תשמע אותה באותו הרגע שבו גם אתה שומע את הצעקה, משמע, הדברים משפיעים מיידית. יכול להיות שלא תרגיש את יעילות התוסף באופן מוחשי בגוף, כמו שגם אותה מורה, שצעקת עליה, לא תעשה לך כלום, ואתה לא תרגיש גם כלום - בהתאם !
לקית ה-zma משפיע מיידית, באותו הרגע בגוף מקבל את האבץ, והאבץ עושה את תפקידיו - אך האבץ לא משחרר ב-100% את הטסטוסטרון, זה עניין של תהליך שהגוף צריך לזהות, שאתה בפעילות אנאבולית, בעקבות שאתה אוכל תזונה כלשהי, מתאמן כמו שצריך, ושותה את התוספים המתאימים בזמנים הנכונים ! הגוף לא מתחיל בפעילות אנאבולית אם אתה מחליט שאתה ממחר בבוקר משפר את האנאבוליזם שלך, אלא הגוף צריך להבחין בכך, בעזרתך כמובן. ההרגל של הגוף הוא להיות קטבולי(=מפרק שריר), כי הגוף שלנו עצלן, ויותר קל לגופנו לפרק שריר/חלבון או פחמימה, מאשר מאגרי שומן גוף שלנו, מאגרי השומן מסובכים מאוד לפירוק, ולכן אתה רואה ברחוב יותר אנשים שמנים מאנשים גדולים, רחבים, מנופחים וחטובים. . . ! מבין?

שוב ה-zma משפיע באופן מיידי, אך שוב, אתה לא שותה סייקל סטרואידים שאתה צריך לקום מחר בבוקר ולראות את עצמך כפול 2, בסה"כ Zma. שמעודד הפרשת טסטוסטרון, ובעקבות גך גורם לגדילה משמעותית. מה שכן, באותו הרגע שתיקח את ה-zma, הוא לא מיד ישחרר את ההורמון, אלא שוב - הוא ישפיע מיידית, אך על מנת לשחרר את ההורמון, הלקיחה צריכה להיות קבועה, ובזמן הנכון, ואף מעבר לכך, אתה צריך שהגוף יהיה בפעילות אנאבולית, על-מנת שהגוף יזהה ויקח את הטסטוסטרון למטרת גדילה, כי זה הוא אחד מתפקידיו העיקריים של הטסטוסטרון. ילדים בני-נוער, וגברים צעירים יש בשפע טסטוסטרון בגוף, אך הוא לא עושה להם שרירים כי הם לא בפעילות אנאבולית, ובעקבות כך, הטסטוסטרון הולך למטרה אחרת בגופני. מבין אותי? אני לדוגמא אדם צעיר, שיש לו הרבה ברמות גבוהות טסטוסטרון בגוף, אך אני נוטל Zma, שיעודד את ההורמון להפריש עוד, וביחד עם המגנזיום והויטמין B6, הוא נספג מקסימלית, והולך למטרת גדילה והתנפחות, כמובן שזה צריך להיות מלווה בתזונה, ובאימונים, כי אם לא - אתה תבוא אלי אחרי חודש ותגיד שבזבזת כסף. . ! כמו אחד שצורך את ה-cellmass לפני אימון, והוא אמור שזה בכלל לא משפיע עליו, ושהוא לא גדל בגרוש, למרות שאני מנסה להסביר לו כבר הרבה זמן, שה-cellmass, הוא לא קריאטין, הוא Muscle Activator, מבין? כך שאם לא תקשיב להוראות שבספר, לא תגיע לאף מקום, ושום דבר לא ישפיע עליך, ויהיה אפקטיבי !

מקווה שעזרתי - ועדיין לא אמרת לי אם אתה תרכוש את התוסף הזה, ומה אתה חושב עליו בעקבות דברי. אתה רוצה עזרה אולי לגבי תוסף אחד? ? ? ? ? - תזרוק כל שם - אני מכונת תוספים, רק שלפעמים אין כל כך זמן לענות, בסלולרי יותר נוח לי.

או.קיי. יש לך שאלה - שאל - אל תתבייש !

YONI
11-04-08, 21:10
מה איכפת לך אם הוא ירכוש את המוצר הזה אתה לא מנסה לדחוף ולשכנע אותו בכוח נכון חס וחלילה?
ה Zma עוזר להירדם בצורה יותר חלקה מנסיון שלי בתקופה שלקחתי אותו וכביכול זה עוזר לשינה טובה יותר וכתוצאה מכך שינה טובה עוזרת להפרשת הורמוני גדילה בצורה טובה יותר לפי איכות השינה לאורך זמן...
זה לא יכול לחסוך את כל ההסברים ?

tomerA
11-04-08, 21:20
נתנאל לוקאס בלסינגסון א. היקר אתה שתול מסריח ולך תדחף את ההמלצות שלך לתחת.

בקשר לפותח האשכול גם אם זה עוזר זה יעלה את רמות הטסט באחוזים בודדים אם בכלל ככה שרוב הסיכויים של תראה הבדל בכלל בגדילה. במקום לבזבז כסף על תוספים שלא שווים כלום ולחפש קיצורי דרך, פושט תעבוד על פי הנוסחא הבאה.
לאכול-לישון-להתאמן אם תעשה את זה לא תצטרך את כול החרא שמסביב, בכלל אני אומר שחוץ מקריאטין ואבקת חלבון כול השאר לפי דעתי זה בזבוז כסף.

Rendi Orton
11-04-08, 21:22

בקשר לפותח האשכול גם אם זה עוזר זה יעלה את רמות הטסט באחוזים בודדים אם בכלל ככה שרוב הסיכויים של תראה הבדל בכלל בגדילה. במקום לבזבז כסף על תוספים שלא שווים כלום ולחפש קיצורי דרך, פושט תעבוד על פי הנוסחא הבאה.
לאכול-לישון-להתאמן אם תעשה את זה לא תצטרך את כול החרא שמסביב, בכלל אני אומר שחוץ מקריאטין ואבקת חלבון כול השאר לפי דעתי זה בזבוז כסף.
גיינר זה בזבוז כסף?

YONI
11-04-08, 21:24

זאת עוד פרשנות להודעה שלו :)
וגיינר זה לא ביזבוז כסף למי שצריך אותו באמת, שזה אנשים בלי תיאבון או אפשרות לאכול אוכל מוצק אחרי אימון או לאורך היום..

TheGift
11-04-08, 21:27

:):):):), צודק במאה אחוז.

tomerA
11-04-08, 21:28
גיינר זה בזבוז כסף?

גיינר תלוי למי, רק למי שהמצב שלו ממש קשה.
לקנות את הפחמימות לבד ייצא לך יותר זול אבל העניין של הנוחות והטעם משחק פה תפקיד.
אני קניתי גיינר בעבר רק כי הייתי עצלן ולא היה לי כוח כול יום להתחיל להתעסק עם שייקים.
בעיקרון שכתבתי אבקת חלבון התכוונתי לכול האבקות מזון למיניהן :flowers:

mickey
11-04-08, 22:24
חחחחח נפלת עליו:boxing:
לפחות הוא השקיע בהסבר:book:

superguitar
11-04-08, 23:46
תומר מסכים חלקית אם תוריד את עניין הקללות למעלה ואת התוספי מזון="בזבוז כסף"
כל השאר בסדר...

Rendi Orton
11-04-08, 23:54
תומר מסכים חלקית אם תוריד את עניין הקללות למעלה ואת התוספי מזון="בזבוז כסף"
כל השאר בסדר...
הוא לא אמר שזה בזבוז כסף,הוא אמר שחוץ מגיינר אבקות חלבון וקריטאין שום דבר לא שווה תכסף..האמת גיינר זה לא דבר זול..

Bodybuilder
11-04-08, 23:56
בזבוז כסף, בעיקר לבחור צעיר !

נתנאל לוקאס בלסינגסון א.
13-04-08, 03:41
YONI:

מה איכפת לך אם הוא ירכוש את המוצר הזה אתה לא מנסה לדחוף ולשכנע אותו בכוח נכון חס וחלילה?

עד כמה שידוע לי אתה לא הסנגור שלו ! אם יש לך בעיה שאני שואל אותו אם הוא רוצה לקנות את התוסף - אז לך תחפש לך אנשים אחרים להתעסק איתם.
אכפת לי אם הוא ירכוש, או לא ירכוש את המוצר, כי אני מעוניין שהוא יוציא ממנו את המקסימום, וידע איך להשתמש בו. אתה האדם האחרון שאני צריך לתת לו דין וחשבון מדוע אכפת לי, ואף יותר מכך אתה אפילו לא נמצא ברשימת האנשים שאני יביא להם איזשהו דין וחשבון כזה או אחר?
איזה אינטרס יש לי לשכנע אותו בדיוק? אני אך ורק עזרתי לו, כי הוא הזכיר לי את עצמי בעבר שגם אני שאלתי את אותן השאלות.
רק אדם פאתטי כמוך יכול להשתמש במושג של כוח, ולהגיד לי בשיא חוצפתך שאני משכנע אותו בכוח - איפה בדיוק שכנעתי אותו בכוח, אתה בטוח שאתה יודע מה הפירוש של המילה, כנראה שכשלמדת בבית הספר היסודי, לא הייתה באותו יום בשיעור. אני הוצאתי בבגרות בלשון שהייתי בכיתה י' 100, אך אם אתה מעוניין בשיעור פרטי, אין לי כל כך זמן בשבוע הקרוב, אבל יש לי חבר מצוין שהוציא בבגרות 98, רוצה? אני מקווה שתשאל את אחד מחבריך מה זה כוח ואולי הוא יסביר לך, אך בעצם לעילג כמוך, יש גם חברים עילגים, אז מאיפה הם ידעו את התשובה ! ! ! ! !

ה Zma עוזר להירדם בצורה יותר חלקה מנסיון שלי בתקופה שלקחתי אותו וכביכול זה עוזר לשינה טובה יותר וכתוצאה מכך שינה טובה עוזרת להפרשת הורמוני גדילה בצורה טובה יותר לפי איכות השינה לאורך זמן...

הנה עוד חוקר, שהמציא מאות מחקרים שלא שביסס את דעתו עפ"י הסרטים שהוא מוכר לעצמו.
אדון חוקר - אמור לנו בבקשה איזה רכיב יש ב-ZMA אשר גורם לאיכות שינה טובה יותר? מה הוא מכיל מלטונין? אתה רוצה לישון טוב יותר אז תיקח מלטונין, מה אתה מזבל לנו את השכל ש-ZMA הוא תורם לאיכות שינה טובה יותר? האבץ שנמצא ב-ZMA ידוע כמעודד טסטוסטרון, אז איך הגעת מטסטוסטרון, לשיפור איכות השינה?
אין ספק שיכולת עיוות טענות של אנשים יש לך, אבל יכולת ידע שכלית אין לך כל כך, וחבל שכך !
ה-ZMA עוזר להירדם? מה מכרו לך? מה, ה-ZMA הוא הזרקת הרדמה, מאיפה המצאת את השטויות האלה? אולי זה הסרט שמכרת לעצמך בשכל?
מה הקשר בדיוק בין להירדם בצורה חלקה, לבין איכות השינה? אין סתירה בין השניים ! מה אתה ממציא שטויות - אין קשר בין שינה טובה להפרשת הורמוני גדילה. אז מה? אז אני ישן בלילה שינה של שעה אחת, והיא תהיה השינה הכי איכותית וטובה, זה אומר שיופרשו אצלי כל ההורמוני גדילה בגוף, ובצורה טובה יותר? אין קשר בין להירדן בצורה חלקה יותר, בין שינה טובה, שינה איכותית, ואורך זמן - כל אלה הם קיטריונים שאתה המצאת וחיברת אותם ביחד ומכרת לנו קומפלקס של סרטים שרצים לך במוח.
אם הייתה שואל כמו שצריך, הייתי מועיל בטובי להסביר לך מהתחלה, עד שתבין, גם אם זה יגזול מזמני, אבל אני לא יתחיל להסביר לאדם עילג שאפילו לא יודע מה זה "כוח", ומוכר לעצמו סרטים במוח !

tomerA:

אתה כמובן לא מצפה ממני לרדת לרמתך השפלה - שפלים כמותך ראיתי וחינכתי, ובנוסף לכך אכלתי אותם לארוחת בוקר !

שתול של מי אני בדיוק, אה ? ? ? ? ? את ההמלצות שלי דחפתי כבר לתחת ובינתיים הם השפיעו כמו הזרקה של סטרואידים בתחת. את ההמלצות שלי אתה תשמע עד יומך האחרון בפורום - לא נוח לך תחפש לך פורום אחר להתבטא בו בצורתך השפלה והמקוממת, פה זה לא המקום לקלל כך. חכיתי שישעו אותך, אבל לא השעו - לי אישית זה לא מפריע, אבל לך זה צריך להפריע שאתה מוריד פה את הרמה של הפורום בכמה דרגות !

והנה הגיע במלוא הדרו החוקר השני שזכה בפרס נובל למדע. אף אחד לא אמר פה שה-ZMA מעלה את רמת הטסטוסטרון באחוזים בודדים, ה-ZMA מעודד הפרשה, וההפרשה מגיעה מבלוטות המוח, וברגע שהגוף מפריש טסטוסטרון, אין קשר בכלל ל-ZMA, או לאבץ שהוא מכיל. ברגע שהגוף מפריש טסטוסטרון, הוא מפריש בכמויות להן הוא זקוק, וגם בכמויות שהגוף יכול להפריש ולייצר - בהתאם לגיל של הבן-אדם ! שום תוסף תזונה לא מעלה את רמות הטסטוסטרון לא באחוז אחד, וגם לא במאה, אלר אם כן אתה לוקח סטרואידים אנאבולים אנדרוגנים(AAS), או אם אתה מזריק טסטוסטרון בנפרד, כמו לדוגמא ילדים בגיל ההתבגרות שסובלים מחוסר יצור והפרשה של טסטוסטרון, או אם אתה לוקח מעודדי טסטוסטרון טבעיים, שהם למעשה סוג של תוספי תזונה בגלל שהם טבעיים, ומכילים כל מיני חומרים וצמחים, אבל תוספים אלה ממולצים למי שמעל גיל 21, או במילים אחרות סיים להתפתח, וגם צריך לקחת אותם תחת השגחה על-מנת שהגוף לא מיפסיק לייצר חומקים אלו בגלל שהוא מקבל אותם מבחוץ ! לכן אל תטעה אנשים, ותמציא שטויות שיושבות לך טוב בשכל בגלל שהמצאת אותם. כל פלצן היום כמותך חושב שהוא מינימום אנדוקרינולוג.

אל תנסה לתת לדברי פרשנות ואינטרפרטציה אחרת - אני לא אמרתי שזה יעלה את כמות הטסטוסטרון - הרי צריך להיות טיפש כמוך בשביל לחשוב שתוסף שהוא טסטוסטרון יעלה את הכמויות של הטסטוסטרון, ה-ZMA הוא אך ורק מעודד הפרשה טבעית, בעקבות ויטמינים ומינרלים. זה כמו שתגיד שאתה מעודד הפרשה/ייצור של חלבונים - יש הבדל אסטרונומי בין לעודד ייצור של חלבונים, לבין לאכול חלבונים בפועל. בשביל לעלות את אחוזי כמויות הטסטוסטרון, יש להזריק אותו ! למ מעבר לכך - כך שאל תמציא שטויות, ותנסה להמציא פרשנויות על דבריהם של אנשים. ה-ZMA איננו גורם לגדילה, כדבריך, אך במידה והוא מעודדד הפרשה, והטסטוסטרון מופרש בפועל, הוא יצפה בגדילה מאוד מהירה. בבקשה ממך, הסרטים שאתה מוכר לעצמך בראש, אל תמכור גם לנו אותם, אנחנו לא רוצים לאכול את השקרים שאתה ממציא ומאכיל את עצמך, מספיק אנחנו אוכלים אותך פה הפורום, וגורם לנו להקיא ממך !

אתה לא מבזבז כסף על תוספים? בטח שאתה מבזבז - עם כל הסרטים שאתה מוכר לעצמך, אתה מבזבז בשפע !
אף אחד לא אמר, כפי שמתפרש מדבריך, שה-ZMA צריך להיות בראש סדר עדיפויות בקנית תוספי מזון, לכן גם הזכרתי שרק במידה ואתה משקיען ויש לך כסף מיותר אז תקנה ZMA, אך שוב אתה נותן פרשנות עילגת לדברי, אך בעצם מה אפשר לצפות מבן אדם עילג? שיגיד דברים עילגים ! אף אחד גם לא אמר שה-ZMA בטוח יושפע וירגש, גם בגלל שעדיין אין הוכחה לאפקטיביות שלושת המרכיבים יחדיו בתוך ה-ZMA, אך כנראה שלא ידענו ואתה מדען עם בטחון עצמי כה מופרז וחוצפה עזת יתר שאומר בגסות רוח ש-ZMA לא עושה כלום ! מי אתה בדיוק שתגיד זו, מדען שהמציא נוסחאות? כולה אדם עילג, ילד עלוב בלי תעודת בגרות, שאפילו לא יודע מה המשמעות של המילה "כוח"? מה אפשר לצפות ממך, שתתגונן ע"י קללות - זה מה שעושה אותך חלש, כמותך !

תגיד לי בבקשה - האבקת חלבון והקריאטין שאתה צורך הם לא קיצורי דרך? למה אתה מוכר לעצמך סרטים שחלבון משפיע ותוספים אחרים לא? רק בגלל שכך אתה חושב, אתב רוצה למכור גם לנו את שקריך ומחשבותיך המעוותות? הרי בפועל יכלת לגדול גם בלי חלבונים וקריאטין, אז מה פתאום אתה לוקח אותם, פתאום הם דווקא לא בזבוז כסף? לא חסר חלבונים בחזה עוף, טונה וביצים, אבל אתה רוצה להאכיל אותנו ש-ZMA לא משפיע ולא עושה כלום - מה ב-ZMA יש חומרים שלא עושים כלום? מי אמר לך את זה? עפ"י מה אתה מבסס את זה? אתה מבסס זאת עפ"י המוח שלך, ואל תשכח שהמוח שלך עילג, כך שלא יצא ממנו הבה חוץ מקללות, המצאות, פרשנויות מוטעות, ושקרים עלובים ! החלבון שאתה שותה כל בוקר הוא גם קיצור דרך, אבל בגלל שאתה שותה אותו, לא אז הוא תזונה רגילה לא לכ דבר, וכבר לא נחשב לתוסף תזונה - לך לחברים שלך העילגים למכור להם את השטויות האלה, הרי רק עילגים כמוך יבינו אותך, לא? שכחתי להזכיר שיש לך תואר בפיזיקה, רפואה, כימיה, ביולוגיה, אנטומיה, וכו'. . . שאתה אומר בכזאת חד משמעיות שהוא כנראה לא יראה גדילה מ-ZMA, אבל נכון - אתה מייצר תוספי מזון ויש לך קליניקה למחקרים, לא? מדוע יש לך מן תווית שכלית בראש, שרק מה שאתה אומר זה נכון - אתה חתיכת פלצן, שהרמת ידע שלו בתחום שואפת לאפס, אבל בעצם מה אפשר לצפות מאדם עילג, שלא ידוע מהם משמעויות של מילים בסיסיות?

אתה לא מפסיק עם ההמצאות, אה. . . ? ? ? ? ? אתה יודע, מותק, לא נראה לי שכל המתאמנים אצלך במכון כושר לא עושים את אחת מהדברים שהזכרת? הרי כולם הולכים לישון בלילה, נכון? גם כולם אוכלים - זה גם נכון ! וגם כולם מתאמנים. ועוד משהו קטן ששכחתי לציין, כולם גדולים ומנופחים כמו רוני קולמן ! אם כולם היו מקשיבים לשיטות שאתה ממציא ומשקר לעצמך, האדם הכי גדול היום היה בגודל דרדס ! אז אתה אומר חוץ מקריאטין ואבקת חלבון זה בזבוז כסף? אז אמרת ! למה שנקשיב לאדם עילג כמוך, שמתיימר להיות שקרן, ממציאן ולהאכיל אותנו בסרטים שהוא מוכר לעצמו? בוא תזכיר לנו, איפה הוצאת את התואר שלך? אפילו 12 שנות לימוד אין לך, אתה רוצה להתעסק בפיתוח גוף, ועוד להמציא מיתוסים שהורסים לנו את הענף. הייתי שם אותך בפיתוח לכלוך, לא בפיתוח גוף - אתה עילג מידי בשביל זה.

YONI:

זאת עוד פרשנות להודעה שלו

אבל לעומת הודעתי, זאת פרשנות מוטעת, שהופקה מהמצאות, שקרים, ואכילת סרטים, והשיא הוא שאת הכל המציא אדם עילג, שלא יודע מהי הפרשנות למילה 'כוח' !

mickey:

חחחחח נפלת עליו

הוא לא יודע על מי הוא נפל ! אני אוכל כמוהו 10 לארוחת בוקר, הוא אפילו לא דגדג אותי. יש לעילג הזה עוד הרבה מה ללמוד, ויהיה לו קשה, כי הוא עילג !

Bodybuilder:

בזבוז כסף, בעיקר לבחור צעיר !

אני לא אמרתי שאני ילד, ואני לא אמרתי שאני בן 40 ! אני אמרתי שאני בחור צעיר, בשיא הכוח והכושר - אין צורך לתת לדברי אינטרפרטציה ופרשנות מוטעת. מה גם, שאני בוח שלא יכניס אותך לעו"ש. אם אני מבזבז כסף זו בעיה שלי, אתה תתעסק בבעיות הכספיות שלך. אם לי יש כסף מיותר שיבושם לי, אתה לא צריך להיכנס לכיס, ובטח שלא לבקר - תסתכל על הצלחת שלך, ולא אם הדשא של השכן ירוק יותר ! אני עמלתי בשביל להצליח, אתה יושב בחיבוק ידיים ומקטר שזה בזבוז כסף לבחור צעיר - כך לא תגיע לאף מקום !

:laughing: :book: :flowers:

P-a-n-1-c
13-04-08, 05:51
איך אני מת שפעם הבאה שתכתוב תגובה כזאת ארוכה יקרוס לך המחשב

YONI
13-04-08, 08:15
אני לא רוצה לדמיין בכלל כמה כדורים של Zma הוא לקח אחרי ההודעה הזאת..

tomerA
13-04-08, 10:57
tomerA:

אתה כמובן לא מצפה ממני לרדת לרמתך השפלה - שפלים כמותך ראיתי וחינכתי, ובנוסף לכך אכלתי אותם לארוחת בוקר !

שתול של מי אני בדיוק, אה ? ? ? ? ? את ההמלצות שלי דחפתי כבר לתחת ובינתיים הם השפיעו כמו הזרקה של סטרואידים בתחת. את ההמלצות שלי אתה תשמע עד יומך האחרון בפורום - לא נוח לך תחפש לך פורום אחר להתבטא בו בצורתך השפלה והמקוממת, פה זה לא המקום לקלל כך. חכיתי שישעו אותך, אבל לא השעו - לי אישית זה לא מפריע, אבל לך זה צריך להפריע שאתה מוריד פה את הרמה של הפורום בכמה דרגות !

והנה הגיע במלוא הדרו החוקר השני שזכה בפרס נובל למדע. אף אחד לא אמר פה שה-ZMA מעלה את רמת הטסטוסטרון באחוזים בודדים, ה-ZMA מעודד הפרשה, וההפרשה מגיעה מבלוטות המוח, וברגע שהגוף מפריש טסטוסטרון, אין קשר בכלל ל-ZMA, או לאבץ שהוא מכיל. ברגע שהגוף מפריש טסטוסטרון, הוא מפריש בכמויות להן הוא זקוק, וגם בכמויות שהגוף יכול להפריש ולייצר - בהתאם לגיל של הבן-אדם ! שום תוסף תזונה לא מעלה את רמות הטסטוסטרון לא באחוז אחד, וגם לא במאה, אלר אם כן אתה לוקח סטרואידים אנאבולים אנדרוגנים(AAS), או אם אתה מזריק טסטוסטרון בנפרד, כמו לדוגמא ילדים בגיל ההתבגרות שסובלים מחוסר יצור והפרשה של טסטוסטרון, או אם אתה לוקח מעודדי טסטוסטרון טבעיים, שהם למעשה סוג של תוספי תזונה בגלל שהם טבעיים, ומכילים כל מיני חומרים וצמחים, אבל תוספים אלה ממולצים למי שמעל גיל 21, או במילים אחרות סיים להתפתח, וגם צריך לקחת אותם תחת השגחה על-מנת שהגוף לא מיפסיק לייצר חומקים אלו בגלל שהוא מקבל אותם מבחוץ ! לכן אל תטעה אנשים, ותמציא שטויות שיושבות לך טוב בשכל בגלל שהמצאת אותם. כל פלצן היום כמותך חושב שהוא מינימום אנדוקרינולוג.

אל תנסה לתת לדברי פרשנות ואינטרפרטציה אחרת - אני לא אמרתי שזה יעלה את כמות הטסטוסטרון - הרי צריך להיות טיפש כמוך בשביל לחשוב שתוסף שהוא טסטוסטרון יעלה את הכמויות של הטסטוסטרון, ה-ZMA הוא אך ורק מעודד הפרשה טבעית, בעקבות ויטמינים ומינרלים. זה כמו שתגיד שאתה מעודד הפרשה/ייצור של חלבונים - יש הבדל אסטרונומי בין לעודד ייצור של חלבונים, לבין לאכול חלבונים בפועל. בשביל לעלות את אחוזי כמויות הטסטוסטרון, יש להזריק אותו ! למ מעבר לכך - כך שאל תמציא שטויות, ותנסה להמציא פרשנויות על דבריהם של אנשים. ה-ZMA איננו גורם לגדילה, כדבריך, אך במידה והוא מעודדד הפרשה, והטסטוסטרון מופרש בפועל, הוא יצפה בגדילה מאוד מהירה. בבקשה ממך, הסרטים שאתה מוכר לעצמך בראש, אל תמכור גם לנו אותם, אנחנו לא רוצים לאכול את השקרים שאתה ממציא ומאכיל את עצמך, מספיק אנחנו אוכלים אותך פה הפורום, וגורם לנו להקיא ממך !

אתה לא מבזבז כסף על תוספים? בטח שאתה מבזבז - עם כל הסרטים שאתה מוכר לעצמך, אתה מבזבז בשפע !
אף אחד לא אמר, כפי שמתפרש מדבריך, שה-ZMA צריך להיות בראש סדר עדיפויות בקנית תוספי מזון, לכן גם הזכרתי שרק במידה ואתה משקיען ויש לך כסף מיותר אז תקנה ZMA, אך שוב אתה נותן פרשנות עילגת לדברי, אך בעצם מה אפשר לצפות מבן אדם עילג? שיגיד דברים עילגים ! אף אחד גם לא אמר שה-ZMA בטוח יושפע וירגש, גם בגלל שעדיין אין הוכחה לאפקטיביות שלושת המרכיבים יחדיו בתוך ה-ZMA, אך כנראה שלא ידענו ואתה מדען עם בטחון עצמי כה מופרז וחוצפה עזת יתר שאומר בגסות רוח ש-ZMA לא עושה כלום ! מי אתה בדיוק שתגיד זו, מדען שהמציא נוסחאות? כולה אדם עילג, ילד עלוב בלי תעודת בגרות, שאפילו לא יודע מה המשמעות של המילה "כוח"? מה אפשר לצפות ממך, שתתגונן ע"י קללות - זה מה שעושה אותך חלש, כמותך !

תגיד לי בבקשה - האבקת חלבון והקריאטין שאתה צורך הם לא קיצורי דרך? למה אתה מוכר לעצמך סרטים שחלבון משפיע ותוספים אחרים לא? רק בגלל שכך אתה חושב, אתב רוצה למכור גם לנו את שקריך ומחשבותיך המעוותות? הרי בפועל יכלת לגדול גם בלי חלבונים וקריאטין, אז מה פתאום אתה לוקח אותם, פתאום הם דווקא לא בזבוז כסף? לא חסר חלבונים בחזה עוף, טונה וביצים, אבל אתה רוצה להאכיל אותנו ש-ZMA לא משפיע ולא עושה כלום - מה ב-ZMA יש חומרים שלא עושים כלום? מי אמר לך את זה? עפ"י מה אתה מבסס את זה? אתה מבסס זאת עפ"י המוח שלך, ואל תשכח שהמוח שלך עילג, כך שלא יצא ממנו הבה חוץ מקללות, המצאות, פרשנויות מוטעות, ושקרים עלובים ! החלבון שאתה שותה כל בוקר הוא גם קיצור דרך, אבל בגלל שאתה שותה אותו, לא אז הוא תזונה רגילה לא לכ דבר, וכבר לא נחשב לתוסף תזונה - לך לחברים שלך העילגים למכור להם את השטויות האלה, הרי רק עילגים כמוך יבינו אותך, לא? שכחתי להזכיר שיש לך תואר בפיזיקה, רפואה, כימיה, ביולוגיה, אנטומיה, וכו'. . . שאתה אומר בכזאת חד משמעיות שהוא כנראה לא יראה גדילה מ-ZMA, אבל נכון - אתה מייצר תוספי מזון ויש לך קליניקה למחקרים, לא? מדוע יש לך מן תווית שכלית בראש, שרק מה שאתה אומר זה נכון - אתה חתיכת פלצן, שהרמת ידע שלו בתחום שואפת לאפס, אבל בעצם מה אפשר לצפות מאדם עילג, שלא ידוע מהם משמעויות של מילים בסיסיות?

אתה לא מפסיק עם ההמצאות, אה. . . ? ? ? ? ? אתה יודע, מותק, לא נראה לי שכל המתאמנים אצלך במכון כושר לא עושים את אחת מהדברים שהזכרת? הרי כולם הולכים לישון בלילה, נכון? גם כולם אוכלים - זה גם נכון ! וגם כולם מתאמנים. ועוד משהו קטן ששכחתי לציין, כולם גדולים ומנופחים כמו רוני קולמן ! אם כולם היו מקשיבים לשיטות שאתה ממציא ומשקר לעצמך, האדם הכי גדול היום היה בגודל דרדס ! אז אתה אומר חוץ מקריאטין ואבקת חלבון זה בזבוז כסף? אז אמרת ! למה שנקשיב לאדם עילג כמוך, שמתיימר להיות שקרן, ממציאן ולהאכיל אותנו בסרטים שהוא מוכר לעצמו? בוא תזכיר לנו, איפה הוצאת את התואר שלך? אפילו 12 שנות לימוד אין לך, אתה רוצה להתעסק בפיתוח גוף, ועוד להמציא מיתוסים שהורסים לנו את הענף. הייתי שם אותך בפיתוח לכלוך, לא בפיתוח גוף - אתה עילג מידי בשביל זה.

------------------------------------------
שתול של מי? זה לא ברור? שתול של ישראלבודי! היום פה כבר מספר משתמשים שכיביכול המליצו על תוספים ודחפו לאנשים תאוריות רק כדי שיקנו את התוספים של החברה.

לפי מה שאתה אומר אני לא מבין אם כך מה הZMA עוזר. אתה טוען שרמות הטסט נקבעות ע"י הגוף ואין דרך לשנותן, אז מה עידוד ההפרשה עוזר? אם לגוף יש רמה קבועה של טסט אז את מה בדיוק אתה מעודד? להפריש עוד הוא לא יכול את זה אתה אמרת, אז מה כן הוא עושה?
אני לא מוצא שום סיבה לקחת את התוסף הזה לפי הטיעונים שלך.

האבקת חלבון אין בא מה להוכיח כעובדת היא חלבון פשוט ואף אחד לא מצפה ממנה לקסמים. אבקת חלבון היא מטעמי נוחות וכסף בלבד.
הקריאטין הוכח מחקרית שעובד, ויודע מה אני קניתי קריאטין והוא לא עובד עליי, בזבוז כסף? כן, אבל אני לא יכולתי לדעת שהוא לא יעבוד עליי. יש סיכוי גבוהה שהוא כן יעבוד ועליי הוא לא עבד.
אין לי שום ידע לגבי החומרים בZMA אבל אני יודע שאם הוא כן היה עובד היו מחקרים חותכים שזה עובד ואז לא היה כן שום ויכוח, אבל מכיוון שאין הוכחה מדעית ומנסיון של אנשים בפורום שאמרו שחוץ מי זה שהם ישנו יותר טוב בלילה לא קרה להם שום דבר אני יכול להסיק שאו שהמוצר לא עובד או שעובד ברמות לא מורגשות. אם יש לך הוכחה מדעית כלשהי שהמוצר כן עובד אני ישמח לראות אותה.

כשהתכוונתי לאכול-לישון-להתאמן התכוונתי בצה הטובה ביותר. יכול להיות בן אדם שכן, הוא הולך להתאמן אבל יש לו חרא תוכנית אימון, כן הוא אוכל אבל יש לי חרא תפריט, כן הוא ישן אבל לא מספיק. אם בן אדם ישן כמו שצריך יאכל כמו שצריך ויתאמן כמו שצריך הוא יגדל בצורה הטובה ביותר שהגוף שלו יכול. אני לא טענתי שכולם ענקים במכון שלי ולא טענתי שהשיטה שלי זאת "השיטה" אני לא ממציא שום דבר שאני אומר, כול מה שאני אומר מבוסס על ידע שנצבר בעזרת קריאה בפורומים\מחקרים\ספרים שונים.
אני לא מבין מה קשורה רמת ההשכלה שלי העילגות שלי ועוד כל מיני קללות שזרקתה עליי לפיתוח גוף. רק לפי צורת הכתיבה שלך שהיא מאד מתגוננת ניתן להבין שאתה נמצא בעמדה נחותה. אני לא מכיר אותך ולא יודע כמה שנים למדת וזה גם לא מעניין אותי, כרגע אני שופט אותך לפי ההודעות שלך בפורום והאדם שאני רואה זה אדם חסר ביטחון עצמי, מבולבל ומפוחד.
אם אתה רוצה לקיים דיון ברמה גבוהה אין לי בעיה תחליט מתי שאתה רוצה אני פה מתי שבא לך.