PDA

צפה בגרסא המלאה : Your Ticket to the Gun Show

-Alex-
12-04-08, 13:53
http://www.t-nation.com/article/bodybuilding/your_ticket_to_the_gun_show

אני מצטער שזה לא מתורגם !

אבל אחד המאמרים היותר טובים ! משכיל מאוד !
:sbb4: :sbb4: :sbb4:
תודה ל T-NATION

avibh
12-04-08, 15:50
קראתי מאוד מעניין.תודה

The Sun
12-04-08, 16:40
התחלתי לקרוא, התייאשתי באמצע.
קצת ארוך לי בשביל מאמר באנגלית שמתרכז בעיקר בעבודה על הידיים שלא הכי מעניינת אותי.

shikoLM
12-04-08, 16:56
לאחר קריאה מהירה של כמה פיסקאות מדובר בעוד מאמר שבמקרה הטוב מלא בטעויות גסות (בטח בכל מה שקשור בניתוח תנועתי).

Rendi Orton
12-04-08, 16:57
...

OverPower
12-04-08, 17:23
לאחר קריאה מהירה של כמה פיסקאות מדובר בעוד מאמר שבמקרה הטוב מלא בטעויות גסות (בטח בכל מה שקשור בניתוח תנועתי).

אז לא לקרוא? שלא יטעה אותי.............

-Alex-
12-04-08, 20:54

אתה יודע מה הורג אותי ! שאם זה היה סתם איזה מאמר אז ניחה !
מאמר ב T הוא בדרך כלל מאנשים שקצת מבינים (Christian Thibaudeau), אבל אתה יודע יותר תמיד !
אני בדרך כלל לא מגיב בגסות אבל... אני מבקש ממך יפה אל תגיב לפוסטים שלי תודה !

shikoLM
12-04-08, 21:27
הערצה העיוורת שלך לכותב זה או אחר באמת ראויה לערכה.

ציטוט קטן מהמאמר האהוב שלך.
In the table above, note that relatively fast movements (concentric 1-2 seconds or less, negative 2-3 seconds) will involve primarily the biceps, while slower movements (concentric over 2 seconds, negative 4-5 seconds or more) will rely more on the brachialis. A supinated (palms up) grip makes the biceps do most of the work, while a pronated (reverse) grip shifts the stress to the brachioradialis. A semi-supinated (hammer) grip is best for really hitting the brachialis, and it works the brachioradialis as well.
ילדים יקרים נסו למנות כמה טעויות קיימות בקטע הנ"ל (רמז לפחות שלוש).
אם אתה רוצה אפשר להמשיך עם קטעים נוספים.