PDA

צפה בגרסא המלאה : כמה שאלות לגבי שרירי בטן

IdanPro
12-04-08, 20:25
שלום רב ותודה שנכנסתם..

1. האם לכל בנאדם יש בבטן 8 שרירים עיקריים רק פשוט צריך לעבוד קשה בשביל להוציא את ה2 האחרונים? או שזה פשוט גנטיקה ויש כאלה שיש להם ויש כאלה שאין להם.
אני יודע שזה נשמע טיפשי כי לכל בנאדם יש את אותו מספר העצמות\שרירים בגוף פשוט זה מוזר כי אני אישית עובד מאוד קשה על בטן ועדיין כלום ואני מכיר עוד הרבה אנשים שגם כמוני מצד שני אני מכיר כאלה שלא ממש משקיעים בבטן ובכל-זאת יש להם.

2. איזה תרגילים אתם ממליצים לעשות? ואני מדבר על תרגילים שנותנים תוצאות ברורות אפילו אם התרגיל קשה רצח. אם אפשר פירוט מלא כולל זמני מנוחה,סטים,חזרות+-

3. אני מתאמן על בטן כל יום (6\7ימים בשבוע) האם זה בריא? הבנתי פעם שאפשר להתאמן על שרירי הבטן המון מכיוון שזה שרירים גדולים?
מצד שני אני יודע שאחוז נכבד מפיתוח שרירים זה מנוחה.

חזרתי להתאמן לא מזמן ואני מאוד מקפיד על הבטן כי זה החלק שאני הכי אוהב ושהכי יפה ובריא וכו' בגוף.
כרגע יש תוצאות סבירות+ אבל זה לא מספיק לי.
אני מקפיד על תזונה נכונה כמו שעון לא אוכל לחם (אולי 2 פרוסות אם אכלתי ארוחה בלי פחמימות)
בקיצור כמו שצריך אבל אני מרגיש שהתרגילים שאני עושה לא כל-כך עושים משהו ואני רוצה לשנות למשהו של מתקדמים.
התרגילים שאני עושה כיום לבטן
1. שוכב על הגב רגליים למעלה חצי מקופלות עולה פעם אחת עד הסוף פעם שניה חצי ככה עושה 3 סטים של 30 חזרות.
2. שוכב על הגב ומרים כדור ומעביר אותו מהידים לרגליים תוך-כדי הרמת החלק העליון של הגוף והרגליים. 3 סטים 20 חזרות
3. תופס תמיכה עם 2 הידיים עומד באוויר ומעלה את הבירכיים לכיוון החזה. 3 סטים 15 חזרות

אני ממש רוצה להגיע למצב שגם אם אני לא מאמץ את הבטן השרירים יבלטו בצורה בוטה :)
תודה רבה לכל מי שקרא הכל :)
ולעוזרים בהחלט תודה מראש.
עידן ושיהיה לכולנו שבוע טוב וחג שמח.

The Sun
12-04-08, 20:33
אוי לי

noamlevi95
12-04-08, 22:46
מלפני שאתה קורא בכלל אל תעבוד כל יום על בטן!!!

http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=938&CategoryID=82&Page=3

tomerA
12-04-08, 22:58
פעם ביום זה כלום אחי לפחות פעמיים אם יש לך כוח אז 3.
אבל אם 3 אז לא יותר מידי כי אז הם ייהיו גדולים מידי וזה לא יפה.

xZiPeR
12-04-08, 23:04
^ ואללה אחי .. אני מאמן בטן 19 פעמים ביום בשיטת מייקלואיסטייל האגדית והידועה והבטן שלי נראת בנזונה .. כל עוד אתה לא לוקח אבקות אסטרואידים אז הבטן שלך לא נהיית גדולה מדי.

IdanPro
13-04-08, 11:48
מלפני שאתה קורא בכלל אל תעבוד כל יום על בטן!!!

http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=938&CategoryID=82&Page=3

תודה רבה קראתי והשכלתי :)

לכל שאר האנשים שהגיבו בנסיון להצחיק\לזלזל גם תודה :)