PDA

צפה בגרסא המלאה : עזרה \ תהייה.

orel
13-04-08, 23:35
תמיד אחרי שאני אוכל ארוחות כבדות, סטייל 150-200 גרם חזה עוף ועוד איזה 200-250 גרם תוספת וסלט ירקות ושומן איכותי אני מרגיש ממש עייפות, אני כאילו פתאום נרדם והראש מסתובב - יש הסבר הגיוני לתופעה המוזרה?, על הדרך אני אנצל ואשאל איך מולטי ויטמין של Centrum, למרות שזה זול יחסית זה יכול לספק צרכים?

eL!RaN
14-04-08, 06:40
תמיד אחרי שאני אוכל ארוחות כבדות, סטייל 150-200 גרם חזה עוף ועוד איזה 200-250 גרם תוספת וסלט ירקות ושומן איכותי אני מרגיש ממש עייפות, אני כאילו פתאום נרדם והראש מסתובב - יש הסבר הגיוני לתופעה המוזרה?, על הדרך אני אנצל ואשאל איך מולטי ויטמין של Centrum, למרות שזה זול יחסית זה יכול לספק צרכים?

מוזר
זה או שאתה אוכל ולא שותה מספיק מיים או שאתה לא ישנת כמו שצריך !!

תקפיד לישון כמו שצריך סדר יום מסודר

bojank
14-04-08, 10:27

כל האוכל הכבד יורד לכיבה (מן הסתם) והוא דורש המון דם כדי לעזור לפרק את האוכל וכשיש כל כך הרבה דם בקיבה אז פחות דם מגיע לראש וזה מה שגורם לעייפות ולסחרחורות טיפה.

תנסה לאכול יותר לאט זה אולי יעזור

orel
14-04-08, 11:55
תודה רבה על התשובה, יש קשר גם בין העייפות הזאת ובין זה שנהיה לי קר?
אשמח לקבל מידע בנושא, זה קשור גם איכשהו לח"ח דרך אגב?
תודה. ומה בקשר לצנטרום הזה חח?

orel
14-04-08, 14:27
bump.. where arsan\m0sh3\yoggie\shlomik\gilgranot\carnivore\shi kolm when we need them?
:(

superguitar
14-04-08, 18:01
חחח^
העייפות באה בגלל שקשה לגוף לעכל מנה גדולה כל כך ...זה למה חשובה מאוד ארוחת הבוקר
בשביל להכין את מערכת העיכול (לגרום לה להתחיל לעבוד עוד פעם אחריי 8 שעות שינה)
שתה מים לפני ואחריי זה יעזור לעכל...
ותנוח...לא קרה כלום סהכ עייפות לך לישון =]

hasman90
14-04-08, 18:02
בטח חח הקיבה שלך עובדת ככה זה :/ בגלל זה אומרים לא לנהוג אחרי ארוחה גדולה כי הקיבה עובדת חזק ומרגישים עייפים