PDA

צפה בגרסא המלאה : חיטוב.

=amit=
14-04-08, 12:37
אוקי,
החלטתי שאני עושה חיטוב D: (http://www.israelbody.com/showthread.php?p=675236&posted=1#post675236)
עכשיו אני יודע שאני צריך להיות במאזן קלורי שלילי,
אבל מה שאני לא יודע זה כמה אימונים של אירובי וכמה אימונים של משקולות לעשות בשבוע ואיך לסדר אותם.(יום מנוחה וכאלה..)
אז אם תוכלו לעזור לי אני אשמח!
ימים שבהם אני לא יכול להתאמן הם ימים שלישי וחמישי.
ימי שבהם אני יכול להתאמן הם:
ראשון שני,רביעי ושישי.

imported_NIR_B
14-04-08, 12:40
חח מזה כמה אירובי? כמה שיותר יותר טוב כפרה
בקשר לאימונים, לדעתי תעשה אותו דבר שעשית שהית במאסה..זה לא משנה, רק תזהר עם המשקלים אל תחשוב שתוכל לעשות אותם משקלים שהית עושה במאסה
אתה תוכאל הרבה פחות, הגוף יהיה יותר חלש
אז אל תדאג זה קורה לכולם..

=amit=
14-04-08, 12:51
חח מזה כמה אירובי? כמה שיותר יותר טוב כפרה
בקשר לאימונים, לדעתי תעשה אותו דבר שעשית שהית במאסה..זה לא משנה, רק תזהר עם המשקלים אל תחשוב שתוכל לעשות אותם משקלים שהית עושה במאסה
אתה תוכאל הרבה פחות, הגוף יהיה יותר חלש
אז אל תדאג זה קורה לכולם..
לא ממש הבנתי..
תגיד לא עדיף לי לעשות אימון מחזורי?

denous
14-04-08, 12:59
לפני שאתה מתחיל הכל...
תכנס למאזן קלורי נייטרלי למשך שבוע לדוגמה בפסח זה הולך בדיוק ואז תתחיל עם גרעון שלילי...
אם תשאל פה אלף שאלות ותפתח אלף דיונים לא תבין כלום וכבר לא יעזרו לך...
לך לאתר המקורי www.israelbody.org כנס למאמרים על תזונה ותקרא את המדריך לחיטוב אתה תלמד שם הרבה דברים אתה תצטרך גם לבנות דברים אתה תצטרך לעשות המון דברים.
לגבי האירובי את המחליט אם לעשות או לא כמובן שמומלץ לעשות ואם עשית אתה צריך להחשיב את הקלוריות שאתה שורף שם בשריפת קלוריות היומית שלך ולהתייחס לזה גם בתפריט...
זה קצת מסובך נשמע לך כרגע אתקרא את המדריך ותבין !
שיהיה בהצלחה וחג שמח.

=amit=
14-04-08, 13:54
לפני שאתה מתחיל הכל...
תכנס למאזן קלורי נייטרלי למשך שבוע לדוגמה בפסח זה הולך בדיוק ואז תתחיל עם גרעון שלילי...
אם תשאל פה אלף שאלות ותפתח אלף דיונים לא תבין כלום וכבר לא יעזרו לך...
לך לאתר המקורי www.israelbody.org כנס למאמרים על תזונה ותקרא את המדריך לחיטוב אתה תלמד שם הרבה דברים אתה תצטרך גם לבנות דברים אתה תצטרך לעשות המון דברים.
לגבי האירובי את המחליט אם לעשות או לא כמובן שמומלץ לעשות ואם עשית אתה צריך להחשיב את הקלוריות שאתה שורף שם בשריפת קלוריות היומית שלך ולהתייחס לזה גם בתפריט...
זה קצת מסובך נשמע לך כרגע אתקרא את המדריך ותבין !
שיהיה בהצלחה וחג שמח.
אם אני לא טועה קראתי אותו ממזמן.. אני אקרא שוב לרענון חח
ובפסח אני יהיה בחוץ לארץ (שם יהיה קשה להכנס למאזן קלורי שלילי חח S:)
אני יקרא את המאמר ואם יהיו לי שאלות אני ישאל פה.