PDA

צפה בגרסא המלאה : תכנית האימונים שלי :)

trx--->sus
14-04-08, 17:57
טוב כידוע לכם אני דל בציוד
היום הגעתי למכון לאימון פתאום מה רואות עינים מוט קצר חדש, (עכשיו יש 2 ואפשר לעשות דאמבלים כבדים ללחיצות חזה ותכפיים) מוט דבליו, 4 פלטות חדשות של 10 קילו (היתה רק אחת פעם), 2 פלטות של 2 וחצי, ופלטה אחת של 1.25 ואחת קילו.
קיצר זאת התכנית:
ABC 3 פעמים בשבוע לצערי מסיביות טכניות בלבד שלא נפרט

A - גב + טרייספס

מתח 5-6 סטים 6-8 חזרות
מסור 3X8-10
טי באר 3X12
פול אובר 3X10

לחיצה צרה 4X12,10,8,6
לחיצה צרפתית 4-3X10
פשיטה דאמבל יד יד 3X7

B - חזה + בייספס

בנצ' פרס 5X12-6 (לפעמים יורד גם ל-4)
בנצ' עליון במכונה 3X8 + דרופ סט
דאמבלים עליון 3X8-10 (שוקל להוסיף לא בטוח)
פרפר במכונה 3X8-10

כפיפה במוט w/ישר - רסט פיוז
מכונה לבייספס - 3X8 + דרופ סט
כפיפה על הירך/פטישים 3X10

C - רגליים + כתפיים (כשיש לי זמן אני מפריד בינהם ומוסיף תאומים לרגליים ועוד תרגיל לכתפיים)
דיפ סקוואט!!! 4X8 ואז אני מוריד משקל ועושה עוד 2 סטים 10-12
לאנצ' 3-4X8-10
פשיטה 3X10

לחיצה במוט מאחורי הראש 4-5 סטים 8 חזרות
הרחקת כתף 3X10 + דרופסט או 2
סופר סט:
הנפה מלפנים + לחיצה במכונה (שעובדת בעיקר על כתף קדמית) 3X8
דאמבלס שארגס 3X8-12

עריכה: בטן וגב תחתון אני דוחף איפה שיש זמן

denous
14-04-08, 18:05
עדיין לא מבין מה הסיבה שאתה עושה 5 סטים לחזה ולחיצת כתפיים.... איפה ההגיון ?
לגבי מתח במקום 6 סטים של 6-8 לך פשוט על 3 סטים של מקסימום...
הייתי משנה את החלוקה לחזה עם טרייספס וגב עם קדמית...
שים ביד אחורית מקבילים במקום תרגיל אחד וגב שים מתח הפוך ככה שגם יד קדמית תעבוד ואתה תוכל להוריד קצת סטים או אפילו להשאיר...

ודרך אגב אחי לא חבל Abc רק 3 פעמים ?
תנסה לתת עוד פעם אחת גבר ו-ab אתה מודע לזה זה לא שאתה חדש מה הסיבה שרק 3 פעמים אחי ?

OverPower
14-04-08, 18:36
בלי לקרוא את התוכנית, למה חילקת ככה? ואין כזה דבר בטן תחתונה

amir
14-04-08, 18:37
הייתי מוסיף תרגיל לתאומים. ומחליף את אימון C ב B

trx--->sus
14-04-08, 19:43
אוקי אני יגיב לכל אחד בנפרד
דנוס - את השורה הראשונה שלך לא ממש הבנתי, אני עושה הרבה סטים של מתח כי אין ברשותי שום פולי שום מכונות למינהם אז אני מנצל את התרגילים החופשיים כמה שיותר אין סיבה לשנות את החלוקה כי כל שריר מקבל מספיק מנוחה כי זה רק 3 פעמים בשבוע. Ab אני לא יכול לעשות כי חזה אני יכול לעשות רק פעם אחת בשבוע מסיבות טכניות (אין לי כוח להסביר למה).

אובר פוואר - אני הסברתי למה אני מחלק ככה ואיפה אתה רואה שכתבתי בטן תחתונה

אמיר - עוד פעם מסיבות טכניות אני לא יכול לשנות את הסדר ואת החלוקה מסיבות טכניות וספוטר

תודה לכולם יאללה להגיב עוד

trx--->sus
16-04-08, 18:37
עשיתי היום את אימון B ובפעם הראשונה בחיי (חח) עבדתי עשיתי לחיצה עם דאמבלים (בשיפוע עליון) עשיתי משקל מאוד נמוך (14 קילו ביד) וזה היה ממש בדיחה אבל רק רציתי לבדוק את התרגיל רק יש לי בעיה אחת איתו:
איך לעזאזל אתם מביאים את הדאמבלים למקום שממנו אתם צריכים להתחיל את התרגיל? אם לא הייתי ברור אז תגידו

Logout
16-04-08, 18:49
בנצ' פרס 5x12-6 (לפעמים יורד גם ל-4)
לא הבנתי את הקטע הזה...טוב שלא רשמת בין 1-100....
4 ו12 זה לא כל כך דומה :/
ולמה ששאלה למעלה....אני שם אותם קודם על הבירכיים...ואז נישען אחורה יחד עם היידים...ואז זה כבר איפה שהן צריכות להיות..ואז פשוט מתחיל ללחוץ :)

talll
16-04-08, 18:55
עשיתי היום את אימון B ובפעם הראשונה בחיי (חח) עבדתי עשיתי לחיצה עם דאמבלים (בשיפוע עליון) עשיתי משקל מאוד נמוך (14 קילו ביד) וזה היה ממש בדיחה אבל רק רציתי לבדוק את התרגיל רק יש לי בעיה אחת איתו:
איך לעזאזל אתם מביאים את הדאמבלים למקום שממנו אתם צריכים להתחיל את התרגיל? אם לא הייתי ברור אז תגידו

או כמו שlogout אמר מעליי,או שאני מבקש עזרה ממישו שיעביר לי משקולת אחת שאני בשכיבה

trx--->sus
16-04-08, 21:07
בנצ' פרס 5x12-6 (לפעמים יורד גם ל-4)
לא הבנתי את הקטע הזה...טוב שלא רשמת בין 1-100....
4 ו12 זה לא כל כך דומה :/
ולמה ששאלה למעלה....אני שם אותם קודם על הבירכיים...ואז נישען אחורה יחד עם היידים...ואז זה כבר איפה שהן צריכות להיות..ואז פשוט מתחיל ללחוץ :)
אני עושה פרמידה חבר :)

denous
16-04-08, 21:19
כוס אמא שלהם מה אתה דפוק אחי ?!
בכסף של המכון את היכול לעשות חדר כושר בבית אפילו קטן עדיף מהחרא הזה מזה בעיות טכניות גועל נפש של מכון אחי תבע אותם ! :huh:

trx--->sus
16-04-08, 21:23
כוס אמא שלהם מה אתה דפוק אחי ?!
בכסף של המכון את היכול לעשות חדר כושר בבית אפילו קטן עדיף מהחרא הזה מזה בעיות טכניות גועל נפש של מכון אחי תבע אותם ! :huh:
המכון של הקיבוץ אז אם אני תובע אותם זה כאילו אני תובע את אמא שלי ואם הכסף של המכון אני לא יכול לעשות כלום כי הוא בחינם :):):):)

denous
16-04-08, 21:26
המכון של הקיבוץ אז אם אני תובע אותם זה כאילו אני תובע את אמא שלי ואם הכסף של המכון אני לא יכול לעשות כלום כי הוא בחינם :):):):)

:):):):) איזה ביאוס אחי לא נורא...
אין לך אפשרות לגנוב כמה דברים מהמכון ? :)

Logout
16-04-08, 23:23
אני עושה פרמידה חבר :)
אההה..חח..מסטול אני...
חשבתי שאימון אחד אתה עושה 4 פעם 10 פעם 8...חחחחח:wiggle:

trx--->sus
17-04-08, 14:27
:):):):) איזה ביאוס אחי לא נורא...
אין לך אפשרות לגנוב כמה דברים מהמכון ? :)
כבר היתה לנו גניבה מהמכון אבל אני איש הגון