PDA

צפה בגרסא המלאה : כמה שאלות על ניפוח..

tomiv
16-04-08, 11:18
אני מתאמן כבר למעלה מ8 חודשים.. לאחרונה המליץ לי המדריך בחדר כושר לעבור לאימוני ניפוח..
אני עולה במשקלים במכשירים אבל בגוף לא רואים את זה כל כך.. אז עברתי ל6-8 חזרות בכל מכשיר.. והעלתי משקלים.. רציתי לדעת אם זה מומלץ ? או שיש שיטות יותר טובות לנפח את הגוף.. מה שחשוב לי במיוחד זה הידיים אותם אני צריך לנפח הכי הרבה.. הבעיה שלי זה ביד קדמית שהיא יחסית קטנה בהשוואה למשקלים שאני מרים 15 קילו כל צד ויש אנשים שמרימים 12 וחצי או 10 עם יד יותר גדולה משלי.. מה ההמלצות שלכם ?

amitbatito
16-04-08, 11:49
ההמלצה שלי תתחיל לאכול

שחר
16-04-08, 13:38
מסקנה : טכניקה נכונה לעיתים חשוב יותר ממשקל כבד...

LHO
16-04-08, 14:25
אין דבר כזה לעבוד בתדירות קבועה בחדר כושר במשך 8 חודשים בלי לראות שינוי
אתה לא אוכל מספיק , תתחיל להגביר תכמויות ותקפיד על אוכל בריא לא סתם זבל.

דבר שני אל תסתכל על משקלים של אחרים
אם משקולת של 7.5 קילו מגרה לך מספיק את השריר אז תעבוד עם 7.5
סתם לעלות במשקל לא יתן לך תועלת ואפילו יגרום לנזק עקב עבודה לא נכונה.
תשאיר את האגו מחוץ לחדר כושר

LittleNigga
16-04-08, 14:50
אחי תעיף תמושג "להתנפח"ף אף אחד לא יענה לך...

ItaiK
16-04-08, 20:43
לנפח D:

gil-Nissim
16-04-08, 21:01
לך תנפח את הזין, ותחזור.

יש לך כנראה מאמן מעפן, וגם אתה לא אחד ששופע ידע.

tomiv
17-04-08, 22:25
דבר ראשון אני עובד נכון.. זה בטוח אני לא עושה שטויות וסתם מעלה משקלים.. השאלה שלי הייתה על מספר החזרות.. אני גם אוכל נכון ולא רוצה לאכול יותר מידי כי אחוזי השומן שלי הם 16 אחוז ואני לא רוצה להשמין יותר מידי.. עכשיו זה לא שלא רואים תוצאות פשוט בידיים ספציפית אני לא מרגיש הבדל החזה בטוח שגדל במשקלים אני מעלה רק שהעובי של היד לא גדל.. זאת הייתה הבעיה שלי.. עד עכשיו עבדתי עם 12 חזרות כל סט נגיד אני מרים 10 קילו 12 חזרות בטח שזה מגרה לי את השריר אבל אני יכול גם עם 12 וחצי קילו לעשות 12 חזרות.. לעומת זאת אם 15 קילו אני יכול לעשות 6-8 חזרות ואני מתכוון חזרות טובות בלי לזייף .. השאלה מה כדאי לעבוד עם 6-8 חזרות עם משקל גבוה יותר או 12 חזרות משקל נמוך יותר שהמטרה שלי היא להגדיל את המראה של השרירים בידיים לא יודע איך אתם בדיוק קוראים לזה אבל אני אומר ניפוח.. זאת הייתה השאלה..

ואם הייתי שופע ידע לא הייתי בא לשאול אותכם כאן.. בשביל זה שאלתי..
אם אתה קובע שיש לי מאמן מעפן סבבה אבל תסביר לי למה אם אתה יכול.. למה זה לא מומלץ לעבוד עם 6-8 חזרות.. ?