PDA

צפה בגרסא המלאה : שק איגרוף...

Logout
16-04-08, 19:42
האם לתת בוקסים חזקים לשק איגרוף כל יום כימעט..לא קבוע...סתם לכיף כזה...בלי כפפות או משו...יכול להזיק ליידים או משו? אם כן איך?
תודה והמשך יום מענג..

cono
16-04-08, 19:44
יכול להיות מסוכן אם תיתן איזה אגרוף חזק ואז תעקם את היד או משו (כמו לידרוך על הרגל לא טוב...)
קרה לי פעם אחת שהייתי באגרוף והתאמנתי בלי כפפות וחוטלות וממש עיקמתי את היד... כאב לי שבועות... לא הייתי ממליץ

ArschGesicht
16-04-08, 19:47
נזק לפרק כף היד
אתה יכול לעקם אותו
תעשה שכיבות סמיכה על אגרופים זה יחזק לך אותם
לא אותו דבר כמו שק איגרוף כי אתה לא עובד על טכניקה - ולא שאתה יכול לעבוד על טכניקה בלי מאמן
אבל האגרוף יתחזק

Logout
16-04-08, 19:49
אני שואל כי עכשיו סתם הוצאתי עליו עצבים..הבאתי לו פצצות...לא עיקמתי את היד ולא כלום...באתי לפה שמתי ת'יד על העכבר והכף יד שלי רועדת אחושרמוטההההה.....עדיןן....מבה זה הדבר הזה..

The Iron Man
16-04-08, 19:59
יש לי חבר אחד שור בכיתה היה נותן אגרופים לקיר בכל הכוח
אם הוא שרד את זה ולא קרה לו כלום אז גם לך לא יקרה כלום

xLaes
16-04-08, 20:33
אגרוף לא נכון,דפקת לעצמך פציעה בכף היד,או במפרק.

r0y
16-04-08, 20:37
יואוו אם ככה הלכה לך היד הייתי ממליץ לך להפסיק לעשות את כל סוגי הלחיצות וכל עבודה על הידיים/כתפיים/גב ולא לעשות סקווט ודד ליפט...לדעתי כדאי שתפסיק להתאמן לאיזה חצי שנה ככה עד שהכל יהיה בטוח שלא יקרה כלום ולך תעשה צילום..לך תדע אולי קרה משו

ohad77
16-04-08, 21:21
Logout
אני מתלבט עם לקנות שק איגרוף מה אתה אומר כדאי לי?

The Sun
16-04-08, 21:28
עזוב אותך מאיגרוף מה אתה צריך את זה...
ד"א אמרת שבסוף אתה בטוח בא למפגש לא?
תרשום לארבל שזה סגור

Logout
16-04-08, 22:35
אגרוף לא נכון,דפקת לעצמך פציעה בכף היד,או במפרק.
לא...לא כואב יותר ולא כלום עבר...ולא כאב לי בכל שנתתי אגרופים...רק הכף יד רעדה כזה..לא כואב לי עשיו ולא כלום מרגיש כמו חדש..יכול לסובב את היד והכל...
וה שששאל אם כדאי לקנות..אין לי מושג..לא מבין בזה..אני את שלי קיבלתי חח

Goldberg
16-04-08, 23:38
אחי זה מסוכןןןןן היד שלךךך שלא תעקם אותה חס וחלילהה תפסיד אימוןןןןן

ArschGesicht
16-04-08, 23:45
אחי זה מסוכןןןןן היד שלךךך שלא תעקם אותה חס וחלילהה תפסיד אימוןןןןן
אני על פציעה בשורש כף היד הייתי מושבת לכמעט חצי שנה
מה יפסיד אימון?

Goldberg
16-04-08, 23:56
אני על פציעה בשורש כף היד הייתי מושבת לכמעט חצי שנה
מה יפסיד אימון?

אתה שחיף נכון ?

ArschGesicht
16-04-08, 23:59
אתה שחיף נכון ?
אידיוט..

speed
17-04-08, 00:01
נו, מה הקטע פה, הוא שאל לא על האיגרוף, הוא שאל למה היד רועדת, ת'אמת אחי, זה קורה לי כמעט כל פעם אחריי שאני מתאמן (ובעיקר אחריי משקל גוף או משקולות אבל עם משקולות יד),לעניות דעתי זה בגלל אימון עצים מידיי, אאני יודע שלמשל כיש הפרשת אדרנלין בגל לחץ בגוף ועושים פעילות גופנית למשל מצטבר חומצת חלב בשרירים וזה גורם לרעד הזה והגוךף מנסה לסלק את זה ובגלל זה גם השרירים כואבים, משמע, אתה מחזק את היד, וזה רק השרירים שלך עייפים עכשיו-- עוד יום יומיים יהיה לך מכה יותר חזקה בשק אגרוף בעז"ה תוכל להתחיל לפרוץ כספות חח סתם אחי שיהיה לך ערב פיצוץ! אגב, איך אתה מסתדר עם העכבר עכשיו הא? זה מה שמפריע

xLaes
17-04-08, 00:59
לא...לא כואב יותר ולא כלום עבר...ולא כאב לי בכל שנתתי אגרופים...רק הכף יד רעדה כזה..לא כואב לי עשיו ולא כלום מרגיש כמו חדש..יכול לסובב את היד והכל...
וה שששאל אם כדאי לקנות..אין לי מושג..לא מבין בזה..אני את שלי קיבלתי חח
לא ממליץ לך לקנות,עדיף שתירשם לחוג.

Dino Psaras
17-04-08, 02:26
אם אתה יודע להתאגרף אז זה סבבה לגמרי, בהחלט מחזק את היד ואת האגרוף עצמו..

galrv
17-04-08, 07:46
אתה צריך לדעת איך לתת את האגרוף כי אתה יכול לפצוע את עצמך
אבל בתכלס זה מחזק מאוד את הידיים. יש לי שק איגרוף כבר שנה והוא מצוין.