PDA

צפה בגרסא המלאה : איזה שתיה הכי אהובה עליכם ..

Motke
20-04-08, 10:32
לדוגמא חורציצה אשכולויות חח

או איזה שוט של יגר דבש, אפטרשוק וכו ..

סתם מתעניין לדעת אם אנשים שותים פרקט או אימפריאל חח

*DAVID*
20-04-08, 10:41
פינקולדה עם תפוזים זה חמוד.
אבל הכי טוב אבסלוט נקי

Mazoz3
20-04-08, 10:59
מה נדלקתם כמה אשכולות אלכוהול נהיו פה..

שייקה
20-04-08, 11:11
בריזר בטעם אננס (אני יודע שזה מעאפן אבל זה טעים רצח)

Motke
20-04-08, 11:16
בריזר בטעם אננס (אני יודע שזה מעאפן אבל זה טעים רצח)

חח לא הייתי קורא לבריזר שתיה (: 3 אחוז לא ?

שייקה
20-04-08, 11:18
:no: :nono: מזלזל אה?

5% :ok: :):):):) אבל זה טעים רצח

P-a-n-1-c
20-04-08, 11:43
אפטר שוק\בד אפל

לא אוהב וויסקי :sweatdrop:

extremeisback
20-04-08, 11:45
מה נסגר?!
מה קרה מדברים על שתייה-חריפה?
אנחנו פורום שאוכלים ושותים מאכלים/שתייה בריאים.
אבל אני שותה אלכוהול רק באירועים/מסיבות,ככה סתם זה לא שווה.

oRen_s
20-04-08, 11:47
מה נסגר?!
מה זה הפאקינג סמל גיי הזה שיש לך בצד

Mr.Bazooka
20-04-08, 12:58
30 מל ליקר קפה
30 מל סמבוקה
30 מל אייריש קרים
30 מל קירסאו כחול

ולהצית עם להביור D:

tomerA
20-04-08, 13:04
תירוש

eyalamzleg
20-04-08, 14:46
דם של פרה

imported_NIR_B
20-04-08, 15:14
מה נסגר?!

אחחחח כמה אתה מעצבן
מה אתה חושב שאם אנשים פה עוסקים בפיתוח גוף הם לא שותים מעשנים ונהנים?
כמעט כולם פה לוקחים את זה כתחביב ולא דרך חיים אז שתוק כבר וחאלס כבר לנסות לדבר בשפה יפה שכולם יראו שאתה הכי חכם בכיתה למרות שזה לא ככה אני בטוחו קיצור שתוק כבר

ואם כבר בריזר.. אננס זה אחד המסריחים יעקוב
אן על אבטיח

Jones
20-04-08, 17:03
נסטי דייאט

Dino Psaras
20-04-08, 17:04
שייק בננות עם תותים וחלב

talll
20-04-08, 17:06
ויטמינצ'יק:XDemoticon: :wiggle:

Duck and Cover
20-04-08, 17:26
Ox שתיתי אצל חבר ממש טחון..אחד הדברים

maorstyle
20-04-08, 17:38
Xl אחרי 2 כאלה ואני נופל סעמק -_-

orel
20-04-08, 18:15
dreamball עם דבש משהו כזה

maorstyle
20-04-08, 18:20
dreamball עם דבש משהו כזה

אחי מה ה msn שלך?

Motke
20-04-08, 19:44
30 מל ליקר קפה
30 מל סמבוקה
30 מל אייריש קרים
30 מל קירסאו כחול

ולהצית עם להביור D:

מה זה כל זה ? זה ערבוב יעני ?

אגב למי שאמר שהפורום הוא למפתחי גוף וכל מני חרטא .. זה לא אומר שאנשים לא שותים אחי .. והפורום הצפיציפי הזה נועד לשטיות ולמה שעולה לאנשים לראש

StaSus
20-04-08, 19:54
Nיץ תפוחים ...

trhetrhe
20-04-08, 21:18
סאוטר רד-בול....אחד הטעימים!!!!

maradona
20-04-08, 22:03
בד אפל ללא ספק
ומי שאומר וודקה נראה לי לא הבין את פותח הפוסט

TheRock
20-04-08, 22:23
קריסטל קולה

extremeisback
20-04-08, 22:30
מה זה הפאקינג סמל גיי הזה שיש לך בצד

מזה הפאקינג ניצול שואה הזה שיש לך בצד, גועל נפש, במחנות השמדה לא היו ככה, תפסיק לריב עם המקרר, רוץ אליו ותהיה החבר הכי טוב שלו.
והסמל שיש לי? זאת אמא שלך יושבת ומחכה בטור שאני יפתח אותה תשרמוטה הזאת הכושלאמה שלה בתחת ובכוס טוב טוב ושתמצוץ לי תזין, שים לב לישיבה הקוקסינלית הזאת.. מי עוד יכולה לשבת ככה חוץ מאמא שלך הצולעת הזאת ?!

ניר יא חתיכת-אפס!
זה לא מעניין אותי מה אתה חושב עליי.
''משחק אותה חכם בכיתה'',אני לא משחק אותי אלא ככה אני,וכמו שאמרתי
''לא מעניין אותי מה שאתה חושב עליי''.
והינה אני יענה,לפני כל ה''ספאם'' שיתחיל פה. > > > XL < < <

שייקה
20-04-08, 22:47
מזה הפאקינג ניצול שואה הזה שיש לך בצד, גועל נפש, במחנות השמדה לא היו ככה, תפסיק לריב עם המקרר, רוץ אליו ותהיה החבר הכי טוב שלו.
והסמל שיש לי? זאת אמא שלך יושבת ומחכה בטור שאני יפתח אותה תשרמוטה הזאת הכושלאמה שלה בתחת ובכוס טוב טוב ושתמצוץ לי תזין, שים לב לישיבה הקוקסינלית הזאת.. מי עוד יכולה לשבת ככה חוץ מאמא שלך הצולעת הזאת ?!

ניר יא חתיכת-אפס!
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחח טו-אובבבב חחח הקללה על ניר לא הייתה מצחיקה אבל אחי יצאת גבר על הקללות שדפקת על oren, בואנה פשוט הפצצת בו תחיים שלך חחחחחח קבל ח"ח על הקללות נשמה:clap: :clap: :clap: שיחקת אותה

פינגווין
20-04-08, 22:51
30 מל ליקר קפה
30 מל סמבוקה
30 מל אייריש קרים
30 מל קירסאו כחול

ולהצית עם להביור D:
פליימינג למבורגיני :clap:
בן בן :):):):) של קוקטייל

Logout
20-04-08, 22:57
מזה הפאקינג ניצול שואה הזה שיש לך בצד, גועל נפש, במחנות השמדה לא היו ככה, תפסיק לריב עם המקרר, רוץ אליו ותהיה החבר הכי טוב שלו.והסמל שיש לי? זאת אמא שלך יושבת ומחכה בטור שאני יפתח אותה תשרמוטה הזאת הכושלאמה שלה בתחת ובכוס טוב טוב ושתמצוץ לי תזין, שים לב לישיבה הקוקסינלית הזאת.. מי עוד יכולה לשבת ככה חוץ מאמא שלך הצולעת הזאת ?!

ניר יא חתיכת-אפס!
לא זכור לי שאתה כזה סוס....

extremeisback
20-04-08, 23:02
חחחחחחחחחחחחח.. וואי שי הרגת אותי!!!!
פינגווין,אני רואה בסוף תיהיה סוכן-דוגמניות.
ו''לוג-אאוט'',עם אנורקסים אני שומר על זכות-השתיקה.

*DAVID*
20-04-08, 23:12
לא זכור לי שאתה כזה סוס....
עזוב תן לו להרגיש ראינו את התמונה שלו כמה "הוא סוס"

קודם סתכל על עצמך ואז דבר על אחרים
וחוץ מי זה התמונה שיש לך בצד זאת תמונה "של אימואים"
והם אנשים מפחידים ומסוכנים אז על תשים תמונות שלהם בפורום כמו זה

imported_NIR_B
20-04-08, 23:21

ניר יא חתיכת-אפס!

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח די די אתה אלמוש אני מת פה חחחחחח אתה כזה הומו יוו

extremeisback
21-04-08, 11:31
דויד וניר,אני לא שם עליכם קצוץ.

P-a-n-1-c
21-04-08, 11:41

ניר יא חתיכת-אפס!

בואנה כמה דברים:
א. חלאס לכתוב כמו ילד מפגר ולקלל כל שניה. בחיאת אתה רק מוציא את עצמך עוד יותר ילד.
ב. מה אתה מדבר על שחיפים בתכלאס? אתה מדבר כאילו אתה מינימום קולמן.
ג. תלמד לא להיות ילד מטומטם ולערב הורים כמו אפס. כשפעם אחת תגיד את זה בפנים לבנאדם הלא נכון [שסביר להניח שיהיה רוסי כי רק לרוסים לצערי יש כבוד לאמהות] ותחטוף את המכות של החיים שלך ולא תוכל לעשות סקוואט עד גיל 65 אז אולי תבין.
ד. תוריד את הסמל שיש לך בצד
ה. חלאס בכל אשכול לריב עם אנשים בחיאת תתבגר ותבין שאתה זה שיוצא פה המעפן.
ו. מה זה המשקה הכי אהוב XL??? הוא התכוון משקה אלכוהולי מה אתה ילדה??
ז. פעם אחרונה שאתה כותב על השואה בצורה הזאת אתה מבין? תתחיל לפתוח את העיניים ולקרוא מה שאתה כותב. אני מבין שאף אחד מהמשפחה שלך לא ניצול שואה ותכלאס טוב שכך [והפעם ברצינות], כי אם יש לך קרוב משפחה ניצול שואה ואתה מדבר ככה מצבך רע, רע מאוד.

Dino Psaras
21-04-08, 11:43
החיים שלך ולא תוכל לעשות סקוואט עד גיל 65 אז אולי תבין.

חחחחחח פתאום בגיל 65 אתה קולט אותו מתחיל להשתקם לעשות סקוואטים רק עם המוט :sbb2:

Logout
21-04-08, 11:45
חחחחחחחחחחחחח.. וואי שי הרגת אותי!!!!
פינגווין,אני רואה בסוף תיהיה סוכן-דוגמניות.
ו''לוג-אאוט'',עם אנורקסים אני שומר על זכות-השתיקה.
אה?

P-a-n-1-c
21-04-08, 11:49
חחחחחח פתאום בגיל 65 אתה קולט אותו מתחיל להשתקם לעשות סקוואטים רק עם המוט :sbb2:

ראסמי אחי המצב בארץ מבחינת היחס והכבוד להורים הוא על הפנים. תאמין לי אצלי בשכונה אפילו להגיד "בן :):):):)" בצחוק לא מעיזים...
אני רואה אנשים כמו האקסטרים הזה והמסטיק בזוקה הזה שכל מה שהם יודעים זה רק לקלל אמהות ולהגיד שסבתא שלך נפטרה וכו', זה פשוט עצוב ואני מקווה שבאמת יקרה להם מה שאמרתי למעלה. שיגידו פעם אחת מילה לא נכונה לבנאדם הלא נכון וסלמאת.

Dino Psaras
21-04-08, 13:14
ראסמי אחי המצב בארץ מבחינת היחס והכבוד להורים הוא על הפנים. תאמין לי אצלי בשכונה אפילו להגיד "בן :):):):)" בצחוק לא מעיזים...
אני רואה אנשים כמו האקסטרים הזה והמסטיק בזוקה הזה שכל מה שהם יודעים זה רק לקלל אמהות ולהגיד שסבתא שלך נפטרה וכו', זה פשוט עצוב ואני מקווה שבאמת יקרה להם מה שאמרתי למעלה. שיגידו פעם אחת מילה לא נכונה לבנאדם הלא נכון וסלמאת.

אתה צודק..

אצלנו בחברה' דווקא יש את הצחוקים האלה אבל זה רק עם החברה' הבאמת טובים. עם סתם אנשים אין מצב שאני אקלל הורים או משהו בסגנון.

The Sun
21-04-08, 17:15
אצלנו רק בין חברים זורקים אחד לשני "למה אתה בן :):):):)" וכאלה... לאנשים שאני לא מכיר אני בחיים לא יגיד משהו על אימא\אבא\סבא\סבתא כי לך תדע.

פינגווין
21-04-08, 18:03
פאניק איזה ידדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדד

CriminaL
21-04-08, 18:06

ניר יא חתיכת-אפס!
עוד פעם אני אשמע מהפה שלך מילה על ניצולי שואה אני אדאג לשחזר לך איך היו המשרפות מקרוב.

Rendi Orton
21-04-08, 18:06
פאניק זה היד שלך בצד?

P-a-n-1-c
21-04-08, 18:08
פאניק זה היד שלך בצד?

של אבא שלי..

סתם כן מן הסתם זאת היד שלי, למה שאני אשים יד של מישהו אחר? :\

Rendi Orton
21-04-08, 18:10
של אבא שלי..

סתם כן מן הסתם זאת היד שלי, למה שאני אשים יד של מישהו אחר? :\
לא יודע..יש כאלה..אחלה יד אחי.

CriminaL
21-04-08, 18:12
לא יודע..יש כאלה..אחלה יד אחי.
שפשף 4 פעמים ביום תהיה לך גם יד כמו של דימי :bully:

P-a-n-1-c
21-04-08, 18:13
שפשף 4 פעמים ביום תהיה לך גם יד כמו של דימי :bully:

זאת יד ימין ואני משפשף עם שמאל :emb1:

CriminaL
21-04-08, 18:13
זאת יד ימין ואני משפשף עם שמאל :emb1:
חחחחחחחח אני עדיין נשארתי עם הכפות רגליים :XDemoticon:

yonip
21-04-08, 18:14
extremeisback,
1.איך אתה יכול להגיד לLOGOUT אנורקס,
אתה היקף יד 34 ככה אמרת אתמול או שלשום לא ? לLOGOUT יש יותר.
2.וחוץ מזה לפי התמונה שהייתה לך בצד אתה ממש ממש לא יותר גרוע ממנו.
3.מה זאת הנעלים המכוערות האלה ? של אימואים נטחנים.
4.לבחורה בחתימה שלך יש שיערות מתחת ללחי השמאלי של התחת יא מסריח.
עריכה:
PANIC אחת הידים!!! מה הנתונים שלך?

P-a-n-1-c
21-04-08, 18:14
חחחחחחחח אני עדיין נשארתי עם הכפות רגליים :XDemoticon:

:shok1: :shok1: :shok1: :shok1: :shok1: :shok1: :shok1: :shok1: :shok1:

מה זאת הסטייה הזאת!?#?!@#?!@?#!@?#!@

CriminaL
21-04-08, 18:16
:shok1: :shok1: :shok1: :shok1: :shok1: :shok1: :shok1: :shok1: :shok1:

מה זאת הסטייה הזאת!?#?!@#?!@?#!@?#!@
:):):):) צחקתי יא מבול :idea:

The Sun
21-04-08, 18:29
דימה תעלה כבר תמונות לגולשים יא נקניק צ'וריסוס

extremeisback
21-04-08, 19:53
עוד פעם אני אשמע מהפה שלך מילה על ניצולי שואה אני אדאג לשחזר לך איך היו המשרפות מקרוב.

מה אתה מסוגל לעשות? חוץ מלשפשף כל היום..

Logout
21-04-08, 20:32
מה אתה מסוגל לעשות? חוץ מלשפשף כל היום..
בונא ילד תוריד פרופיל!
רק לדבר אתה יודע..לאיים עם דוד שאם אתה בא למיפגש הוא מת...אז יאללה בוא למיפגש בימקום לזיין במוח באינטרנט סבבה?

Mr.Bazooka
21-04-08, 22:04
דבר ראשון אני מקלל אנשים שמציקים לי ואם אני מקלל אז זה עד שהם יבכו לי ויבקשו
סליחה בדיוק כמוך..אגב פאניק ציירו לך סמיילי במיוחד :cry:
מתבכיין כמוך בדיוק.
דבר שלישי בחיים שלי אני לא יגיד משהו על ניצולי שואה כי יש לי ניצולי שואה במשפחה
אוקיי?יש גבול כמה קללות של נאצי אפשר לתת על שואה בחיים אני לא ירד..
מבחינתי הסכסוך שלנו עם הקללות והעקיצות רק ימשיך אני יכול לתת לך הפסקת אש זמנית אתה לא מדבר עליי ואני לא יוצא עליך אגב מי מה שזכור לי באחד האשכולות אמרת לי חלאס יא מציק אתה כמו עלוקה על אנשים ומיד אחרי זה עקצת אותי באשכול אחר אז מזה אומר עליך? יא חתיכת ארמדיל עם תחת של זיקית
דבר שלישי אקסטרים יא חתיכת בן :):):):):):) :):):):):):) בתחת שלא תעיז לדבר על השואה מי יתן ותידרס על ידי רכבת באוף סיזן יא אוכל בתחת תספיק לעשות פוזות ואל תהיה הומו ותתחיל פה עם כל אחד יא חתיכת טמבל..

Motke
21-04-08, 22:07
ואיי ואיי איזה פוסט זה ניהיה .. מה עם ההודעה הראשית ? חח

Rendi Orton
21-04-08, 22:09
ואיי ואיי איזה פוסט זה ניהיה .. מה עם ההודעה הראשית ? חח
ברוך הבא לישראל בודי :fellow:

Bullet
21-04-08, 22:11
וודקה רדבול אבל עם Xl

P-a-n-1-c
21-04-08, 22:11
דבר ראשון אני מקלל אנשים שמציקים לי ואם אני מקלל אז זה עד שהם יבכו לי ויבקשו
סליחה בדיוק כמוך..אגב פאניק ציירו לך סמיילי במיוחד :cry:
מתבכיין כמוך בדיוק.
דבר שלישי בחיים שלי אני לא יגיד משהו על ניצולי שואה כי יש לי ניצולי שואה במשפחה
אוקיי?יש גבול כמה קללות של נאצי אפשר לתת על שואה בחיים אני לא ירד..
מבחינתי הסכסוך שלנו עם הקללות והעקיצות רק ימשיך אני יכול לתת לך הפסקת אש זמנית אתה לא מדבר עליי ואני לא יוצא עליך אגב מי מה שזכור לי באחד האשכולות אמרת לי חלאס יא מציק אתה כמו עלוקה על אנשים ומיד אחרי זה עקצת אותי באשכול אחר אז מזה אומר עליך? יא חתיכת ארמדיל עם תחת של זיקית
דבר שלישי אקסטרים יא חתיכת בן :):):):):):) :):):):):):) בתחת שלא תעיז לדבר על השואה מי יתן ותידרס על ידי רכבת באוף סיזן יא אוכל בתחת תספיק לעשות פוזות ואל תהיה הומו ותתחיל פה עם כל אחד יא חתיכת טמבל..
וזה הסמיילי שהמציאו עליך:
:bot: זה יעני כי אתה חכם ומבין בהרבה דברים כמו צבא[בעיקר], סמים, מסיבות טבע, טראנס ועוד כמה דברים ששכחתי.
דבר נוסף זה שאין לך כבוד בשיט להורים. אתה חתיכת אפס מקלל אמהות\סבתות אין לך בושה תגיד לי??? איך אתה בכלל מסוגל להגיד "אבא שלך נפטר" "סבתא שלך נדרסה"? אתה בכלל קורא מה שאתה כותב? אני לא יודע מה המוצא שלך, אבל את החינוך שלך בבית אתה לא קיבלת וכמו שאמרתי אני רק מקווה ליום הזה שתגיד למישהו בפנים משהו בסיגנון הזה והוא יכניס לך כאלה פצצות שלא תוכל ללכת שבוע ורק אז אתה תבין שאמא זה מעל הכל.
עוד משהו זה שתפסיק כבר לקלל כמו ילד, תתחיל לכתוב ולדבר כמו בנאדם ולא לקלל כמו ילד בכיתה ד' "ארמדיל עם תחת של זיקית" ?? מה נסגר איתך בנאדם?

Mr.Bazooka
21-04-08, 22:14
וזה הסמיילי שהמציאו עליך:
:bot: זה יעני כי אתה חכם ומבין בהרבה דברים כמו צבא[בעיקר], סמים, מסיבות טבע, טראנס ועוד כמה דברים ששכחתי.
דבר נוסף זה שאין לך כבוד בשיט להורים. אתה חתיכת אפס מקלל אמהות\סבתות אין לך בושה תגיד לי??? איך אתה בכלל מסוגל להגיד "אבא שלך נפטר" "סבתא שלך נדרסה"? אתה בכלל קורא מה שאתה כותב? אני לא יודע מה המוצא שלך, אבל את החינוך שלך בבית אתה לא קיבלת וכמו שאמרתי אני רק מקווה ליום הזה שתגיד למישהו בפנים משהו בסיגנון הזה והוא יכניס לך כאלה פצצות שלא תוכל ללכת שבוע ורק אז אתה תבין שאמא זה מעל הכל.
עוד משהו זה שתפסיק כבר לקלל כמו ילד, תתחיל לכתוב ולדבר כמו בנאדם ולא לקלל כמו ילד בכיתה ד' "ארמדיל עם תחת של זיקית" ?? מה נסגר איתך בנאדם?
חח אהבתי תסמיילי :)
כבוד להורים?אני יכול ללמד אותך ואתה מדבר כאילו בחיים לא קיללת הורים של מישהו
ואל תדאג בקטע עם המכות לא יקרה כי אני בן אדם חברותי אבל אני נכנס במי שזה מגיע לו
בקשר לצבא אני צודק סמים ומסיבות טבע אני גם מבין ואתה יודע את זה ואתה סתם אומר כדי להציק כל מה
שאני אומר זה על סמך ניסיון אישי בדברים ונסיון של אחרים
חג שמח

P-a-n-1-c
21-04-08, 22:16
חח אהבתי תסמיילי :)
כבוד להורים?אני יכול ללמד אותך ואתה מדבר כאילו בחיים לא קיללת הורים של מישהו
ואל תדאג בקטע עם המכות לא יקרה כי אני בן אדם חברותי אבל אני נכנס במי שזה מגיע לו
בקשר לצבא אני צודק סמים ומסיבות טבע אני גם מבין ואתה יודע את זה ואתה סתם אומר כדי להציק..
חג שמח

בטח שאתה מבןי בזה אחי גאון אחי גאון אתה מבין בהכל. מי גאון? בזוקה גאון. מי הרמטכ"ל הבא? בזוקה הרמטכ"ל הבא. מה עם צנחנים חמוד? שמעתי מכניסים אותך לפלס"ר בלי גיבוש... שמעתי בכיתה ו' הציעו לך להיכנס לשייטת ואמרת שאתה לא רוצה למה היית באמצע טראק בברזיל במסיבות טבע לא?

בנוגע לכבוד להורים איך אתה יכול להגיד שיש לך כבוד להורים?? כל תגובה שניה שלך זה "אבא שלך קיבל סרטן" "סבתא שלך מתה" "אמא שלך :):):):)" - זה כבוד להורים???

denous
21-04-08, 22:17
פחחח פאניק אתה מצחיק רשמת תגובה על לקלל אמהות גם כאן וגם כמה דפים קודם...
אתה מדבר על כבוד של אנשים לאמהות של אחרים...
איך יהיה לאנשים כבוד לאמהות של אחרים שאין להם בכלל כבוד לאמא שלהם ?
אני נראה לי הילד היחידי ביישוב שיש לו כבוד לאמא ואבא שלו שאם אבא שלי יוריד לי סטירה אני אתן לו את הלחי השנייה ויוריד את הראש...
גועל-נפש מה שניהיה עם הדור הזה אנשים מתחילים לעשן בגיל 13-14 מדליקים סיגריה בשולחן ליד אבא שלהם בשישי....
אני עצמי מכיר חבר שאמא שלו מסיעה אותנו אומר לה סתמי מתחיל לקלל אותה כאילו בצחוק ולא חסר לעוד אנשים ככה....
שלא נדבר על אנשים שמקללים את האמהות ואבות של עצמם כמו מטורפים שלא נונתים להם שקל למסטיק.
כבוד של הדור הזה ברצפה.
אקסטרים אני לא יודע בן כמה אתה אבל אתה מתנהג כמו ילד קטן עשה טובה לכולנו ולעצמך תתבגר וחאלס עם כל הקללות האלו אני לא נכנס לאתר כדי לשמוע זיוני שכל וקללות מטורפות מכל בן אדם שמעורבים בהם ניצולי שואה קצת כבוד בן אדם לא משנה מה הגיל שלך תן קצת כבוד זה המינימום שאתה יכול לעשות...

Motke
21-04-08, 22:18
חאלס לגנוב את רעיון הפוסט עם השיחה "החברותית" שלכם ..

Mr.Bazooka
21-04-08, 22:19
בטח שאתה מבןי בזה אחי גאון אחי גאון אתה מבין בהכל. מי גאון? בזוקה גאון. מי הרמטכ"ל הבא? בזוקה הרמטכ"ל הבא. מה עם צנחנים חמוד? שמעתי מכניסים אותך לפלס"ר בלי גיבוש... שמעתי בכיתה ו' הציעו לך להיכנס לשייטת ואמרת שאתה לא רוצה למה היית באמצע טראק בברזיל במסיבות טבע לא?

בנוגע לכבוד להורים איך אתה יכול להגיד שיש לך כבוד להורים?? כל תגובה שניה שלך זה "אבא שלך קיבל סרטן" "סבתא שלך מתה" "אמא שלך :):):):)" - זה כבוד להורים???
בקשר למה שאמרתי לךעל הצבא צחקתי איתך אתה לא מזהה ציניות
בחיים אני לא יקלל תהורים שלי או ירביץ להם חס וחלילה בחיים שלך לא אמרת
יא בן :):):):) כוס אמא שלך?לא מאמין לך גם אם תוכיח לי שזה נכון..
לא מביןבהכל אבל יש לי ניסיון רב..שכחתי שאתה המבין הכיגדול בכל דבר
חוץ מתהתבכיין בפורום על הצבא שבקושי אתה נמצא בו חודשיים לא עשית שום דבר
בקשר למסיבות כל אחד והטעם שלו וכן הייתי במועדון של פסיכודאלי בברזיל
ובארץ אני יוצא למסיבות טבע זה שטויות..
חבל על כל העקיצות האלה זה לא יתן לך שום דבר לי אישית אין כוח ריב איתך
אתה רוצה לעקוץ..תעקוץ גם אני ימשיך עם זה אתה רוצה לדת מהקטע הזה ולעשות הסכם שלום סבבה מצידי ארק אל תזיין לי תשכל עם השטויות שלך..
סתם שאלה אישית מה אתה מצפה שתמצא נחמה בפורום על זה שהיית חודשיים בצבא
ואתה מתבכיין?כאילו שלא ידעת למה אתה נכנס אז למה לבכות כמו ילדה.

P-a-n-1-c
21-04-08, 22:20
פחחח פאניק אתה מצחיק רשמת תגובה על לקלל אמהות גם כאן וגם כמה דפים קודם...
אתה מדבר על כבוד של אנשים לאמהות של אחרים...
איך יהיה לאנשים כבוד לאמהות של אחרים שאין להם בכלל כבוד לאמא שלהם ?
אני נראה לי הילד היחידי ביישוב שיש לו כבוד לאמא ואבא שלו שאם אבא שלי יוריד לי סטירה אני אתן לו את הלחי השנייה ויוריד את הראש...
גועל-נפש מה שניהיה עם הדור הזה אנשים מתחילים לעשן בגיל 13-14 מדליקים סיגריה בשולחן ליד אבא שלהם בשישי....
אני עצמי מכיר חבר שאמא שלו מסיעה אותנו אומר לה סתמי מתחיל לקלל אותה כאילו בצחוק ולא חסר לעוד אנשים ככה....
שלא נדבר על אנשים שמקללים את האמהות ואבות של עצמם כמו מטורפים שלא נונתים להם שקל למסטיק.
כבוד של הדור הזה ברצפה.
אקסטרים אני לא יודע בן כמה אתה אבל אתה מתנהג כמו ילד קטן עשה טובה לכולנו ולעצמך תתבגר וחאלס עם כל הקללות האלו אני לא נכנס לאתר כדי לשמוע זיוני שכל וקללות מטורפות מכל בן אדם שמעורבים בהם ניצולי שואה קצת כבוד בן אדם לא משנה מה הגיל שלך תן קצת כבוד זה המינימום שאתה יכול לעשות...

שמע אחי אצל רוסים לא תראה דברים כאלה.. אולי תראה אבל זה מאוד מאוד מאוד נדיר. אצלנו אמא זה מעל הכל.

בזוקה ג'ו זה שיש לך כבוד לאמא שלך זה טוב ויפה, אבל כדאי שתתחיל לרסן את התגובות שלך על אמהות של אחרים.

בנוגע לצבא אמרתי לך - כשתגיע לצבא דבר איתי, עד אז אין לך זכות לשפוט אותי ולהגיד שאני בכיין.
אחרי לצנחנים

Mr.Bazooka
21-04-08, 22:22
שמע אחי אצל רוסים לא תראה דברים כאלה.. אולי תראה אבל זה מאוד מאוד מאוד נדיר. אצלנו אמא זה מעל הכל.
תעשה טובה..אולי לכם יש כבוד לבנות ולהורים אבל אצלנו במאפיות בשכונה
יש להם כבוד עד הבקבוק וודקה שאחר כך הם מחפשים לריב מכות עם כל אחד שלא בא
להם טוב לעין..אבל עדיין בכל מקום יש תפאק הזה.

P-a-n-1-c
21-04-08, 22:23
תעשה טובה..אולי לכם יש כבוד לבנות ולהורים אבל אצלנו במאפיות בשכונה
יש להם כבוד עד הבקבוק וודקה שאחר כך הם מחפשים לריב מכות עם כל אחד שלא בא
להם טוב לעין..אבל עדיין בכל מקום יש תפאק הזה.

מה הקשר בין זה לבין כבוד להורים?

Mr.Bazooka
21-04-08, 22:23

בזוקה ג'ו זה שיש לך כבוד לאמא שלך זה טוב ויפה, אבל כדאי שתתחיל לרסן את התגובות שלך על אמהות של אחרים.

בנוגע לצבא אמרתי לך - כשתגיע לצבא דבר איתי, עד אז אין לך זכות לשפוט אותי ולהגיד שאני בכיין.
אחרי לצנחנים
שוב..ידעת למה אתה נכנס אין טעם לבכות שאתה חודשיים בצבא ועוד כשאתה ג'ובניק מת
כאילו רבעק על מי אתה עובד?למה התגייסת בכלל אם אתה מצטער על הגיוס שלך

Mr.Bazooka
21-04-08, 22:24
מה הקשר בין זה לבין כבוד להורים?
כי ראיתי כמה מהם יוצאים בסט של קללות ומכות לאבא ולאמא שלהם בחלון מה תגיד על זה?
כבוד זה לא רק להורים כבוד זה לכולם..מה יתן לך להיות חרא של בן אדם לכולם
אבל העיקר תהורים לכבד או להפך?לא אתה ולא אני תלית שכולה תכלת..
אגב חג שמח..

P-a-n-1-c
21-04-08, 22:25
שוב..ידעת למה אתה נכנס אין טעם לבכות שאתה חודשיים בצבא ועוד כשאתה ג'ובניק מת
כאילו רבעק על מי אתה עובד?למה התגייסת בכלל אם אתה מצטער על הגיוס שלך

כי זה חובה?

ועדיין לא ראיתי התייחסות שלך לגבי הקללות שאתה מעמיס על אבא\אמא\סבתא של אחרים.. ועוד איזה קללות משהו לוקסוס

Mr.Bazooka
21-04-08, 22:25
כי זה חובה?
לא ניכנס לזה עכשיו..

Mr.Bazooka
21-04-08, 22:26
כי זה חובה?

ועדיין לא ראיתי התייחסות שלך לגבי הקללות שאתה מעמיס על אבא\אמא\סבתא של אחרים.. ועוד איזה קללות משהו לוקסוס
שוב פעם כשאני אוכל עצבים אני לא רואה בעיניים ואני בטוח שגם אתה ככה ובעצם כולם ככה.

P-a-n-1-c
21-04-08, 22:31
שוב פעם כשאני אוכל עצבים אני לא רואה בעיניים ואני בטוח שגם אתה ככה ובעצם כולם ככה.

אתה צוחק עליי יעני? "אוכל עצבים" כאילו מי ישמע זה כולה פורום מה אתה חי בהוליווד אה??

Mr.Bazooka
21-04-08, 22:33
אתה צוחק עליי יעני? "אוכל עצבים" כאילו מי ישמע זה כולה פורום מה אתה חי בהוליווד אה??
מה הקשר הוליווד?:sad:
שוב פעם מדבר בכללי ובפורום יש דברים שמעצבנים קצת אין מה לעשות..
קיצר עזוב שטויות כמו שאמרתי מקודם רוצה להשאיר את כל העניין מאחורינו
סבבה לא רוצה לא צריך אני אין לי כוח לריב יותר..

The Sun
21-04-08, 22:34
יש בעצבים חלבון איכותי? כמה זה לקילו?

קיצר חבר'ה Peace תרגיעו תשטויות

Mr.Bazooka
21-04-08, 22:36
יש בעצבים חלבון איכותי? כמה זה לקילו?

קיצר חבר'ה Peace תרגיעו תשטויות
חוחוחו
בלעת ליצן על הבוקר סאן (גוקו)

The Sun
21-04-08, 22:37
משו כזה... גם אתה הבאת בי אחת מהבזוקה ג'ו אה?

Mr.Bazooka
21-04-08, 22:40
בחור טוב אתה :d

P-a-n-1-c
21-04-08, 22:41
משו כזה... גם אתה הבאת בי אחת מהבזוקה ג'ו אה?

אחי אתה ג'ובניק מסריח :):):):):):) בתחת והוא קרבי אש תיזהר במילים שלך שהוא לא יביא לך איזה נגב בראש אה???

Mr.Bazooka
21-04-08, 22:43
אחי אתה ג'ובניק מסריח :):):):):):) בתחת והוא קרבי אש תיזהר במילים שלך שהוא לא יביא לך איזה נגב בראש אה???
LOL זה מוכיח כמה אתה ילד מסכן
קיצר סבתא שלך פרוצה כמו ווינדוס
XP בימיו הטובים
שלום על ישראל יא אוכל בתחת

P-a-n-1-c
21-04-08, 22:44
LOL זה מוכיח כמה אתה ילד מסכן
קיצר סבתא שלך פרוצה כמו ווינדוס
XP בימיו הטובים
שלום על ישראל יא אוכל בתחת

"אני אף פעם לא מקלל קרובי משפחה, יש לי כבוד "

אפס

Mr.Bazooka
21-04-08, 22:45
]"אני אף פעם לא מקלל קרובי משפחה, יש לי כבוד "[/b]

אפס
LOL זה נשמע כמו אחד מהיציאות של פעם "חלאס דיי נווו פוס פוס" לך תנגב תדמעות מהלחיים
אני הצעתי לך להפסיק תריב ואתה המשכת כמו הומו חח

CriminaL
21-04-08, 22:46
מיץ קרבורטורים.

פינגווין
21-04-08, 22:47
מיץ קרבורטורים.
עישנו עם זה פעם נרגילה :):):):)

Rendi Orton
21-04-08, 22:47
:):):):) אחרי תגובה 77 חשבתי הולך להיות סולחה...
חלאס לריב,תשלימו..

CriminaL
21-04-08, 22:49
עישנו עם זה פעם נרגילה :):):):)
בסדר קווקזים עם מוזר חחח :lol:

פינגווין
21-04-08, 22:51
בסדר קווקזים עם מוזר חחח :lol:
חחחחחחחחח לא היה לנו מים לכד אז אנחנו מחפשים בבגז'
פתאום איזה אחד מוציא תמים הירוקים של זה, וצועק "שמעו אני חושב זה מים מזוקקים זה טוב"
אז מלית ברירה ניסינו חחחחח

P-a-n-1-c
21-04-08, 22:51
LOL זה נשמע כמו אחד מהיציאות של פעם "חלאס דיי נווו פוס פוס" לך תנגב תדמעות מהלחיים
אני הצעתי לך להפסיק תריב ואתה המשכת כמו הומו חח

צודק אחי ככה זה הג'ובניקים אנחנו מסריחים מזדיינים בתחת אבל אתם הקרביים במיוחד בפלס"ר צנחנים שפיצים אש
תגיד רגע אותך ישר מכניסים לעזה לא? יעני אתה לא צריך טירונות אימון מתקדם וכו'.. קטן עליך מה זה באת לשחק בקקה??? אתה בנוי להרוג לא להתאמן אתה שפיץ

Mr.Bazooka
21-04-08, 22:53
צודק אחי ככה זה הג'ובניקים אנחנו מסריחים מזדיינים בתחת אבל אתם הקרביים במיוחד בפלס"ר צנחנים שפיצים אש
תגיד רגע אותך ישר מכניסים לעזה לא? יעני אתה לא צריך טירונות אימון מתקדם וכו'.. קטן עליך מה זה באת לשחק בקקה??? אתה בנוי להרוג לא להתאמן אתה שפיץ
:shok1: :shok1: :shok1:
אתה עושה מעצמך צחוק אני במקומך לא נכנס לפורום הזה יותר..
LOL:bye1:

P-a-n-1-c
21-04-08, 22:56
:shok1: :shok1: :shok1:
אתה עושה מעצמך צחוק אני במקומך לא נכנס לפורום הזה יותר..
LOL:bye1:

קיצר אני זזתי להעמיס בירה שיהיה לך ערב מענג
למרות שבטוח יהיה לך ערב טוב כי יש שמועות אתה נוסע עכשיו לברזיל

Mr.Bazooka
21-04-08, 22:57
קיצר אני זזתי להעמיס בירה שיהיה לך ערב מענג
למרות שבטוח יהיה לך ערב טוב כי יש שמועות אתה נוסע עכשיו לברזיל
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחח

רק אל תתפרע עם הבירה כן?:laughing:

yonip
21-04-08, 22:58
חחחחחחחחח לא היה לנו מים לכד אז אנחנו מחפשים בבגז'
פתאום איזה אחד מוציא תמים הירוקים של זה, וצועק "שמעו אני חושב זה מים מזוקקים זה טוב"
אז מלית ברירה ניסינו חחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחח זיןןןןןןןן ואיך היה ?

Motke
22-04-08, 09:53
איך זה פלאיר למבורגיני ? מישהו שתה את זה ? או שרק אני בור בקוקטילים חח

The Sun
22-04-08, 09:54
פליימינג למבורגיני... וזה אחד הדברים השווים

Motke
22-04-08, 09:58
כמה כזה דבר עולה בברים ? ואיך זה בא בשוט אחד ? או יותר ? הסבר פליז

The Sun
22-04-08, 10:03
שוט אחד שמדליקים... תלוי איפה אתה שותה בת"א זה בין 40-50 שקל לשוט

Motke
22-04-08, 10:06
שוט אחד שמדליקים... תלוי איפה אתה שותה בת"א זה בין 40-50 שקל לשוט

לא זול אהה ? וזה טעים כאילו אתה מרגיש טעם או שנטו גועל נפש של אלכוהול ?

The Sun
22-04-08, 10:11
לומר לך ת'אמת... לא זוכר כבר שתיתי את זה לפני הצבא... לפני שנתיים :| מאז רק בירה וויסקי

Motke
22-04-08, 10:15
חח jonny waker ? חח
אוקי סבבה , תודה (:

פינגווין
22-04-08, 17:35
חחחחחחחחחחחחחחחח זיןןןןןןןן ואיך היה ?
חחחחחחחחחח וואלה סביר, היה קצת מוזר בגרון אבל ככה סבבה פחות או יותר :laughing: