PDA

צפה בגרסא המלאה : כמה מנות חלבון לקחת ביום ללא אימון??

אלקנה
20-04-08, 15:01
אני עובד על תוכנית חיטוב Ab ויש לי שלושה ימי מנוחה בשבוע (שבהם אני עושה אירובי) בימיי האימון אני לוקח שתי מנות של חלבון חצי כף לפני האימון וכף וחצי אחרי. כמה מנות בעצם אני צריך לקחת ביום מנוחה??? בהנחה שהתפריט שלי זהה לגמרי לתפריט תזונה לחיטוב שמופיע פה באתר.

LittleNigga
20-04-08, 17:09
למה אתה לוקח חצי סקופ לפני וחצי אחרי ?!?!?!

superguitar
20-04-08, 20:26
כף אחת אחריי אמורה להספיק... אתה לא צריך לקחת כף לפני אימון

לגבי השאלה :אתה בדרך כלל אמור לקחת בבוקר ולפני שינה אבל תיקח לפי התפריט

אלקנה
20-04-08, 22:20
חברה אם תסתכלו בתפריט חיטוב של האתר כתוב שם במפורש לקחת חצי כף לפני האימון וכף וחצי אחרי, וזה מה שאני עושה. הבעיה שנוצרה לי היא שלא כתוב שם כמה לוקחים ומתי ביום ללא אימון...

Rendi Orton
20-04-08, 22:22
אתה לא אמור להעתיק ולקחת לעצמץ תתפריט,זה אמור לשמש לך כדוגמא איך אמור להראות תפריט חיטוב מבין? יכול להיות שהתפריט לא מותאם לך ואז סתם אתה לא תרד כמו שצריך וחבל..

look
20-04-08, 22:45
אני לא רואה שום פסול בלקחת סקופ לפני ואחרי בחיטוב. אחלה מקורות של חומצות אמינו וזה יעזור לשמר כמה שיותר שריר.
אם כבר אתה מחליט לקחת 3 סקופים ביום,
עדיף לקחת 1 בוקר 1 לפני אימון ו1 אחרי. אבל זה נראה לי מיותר הסקופ של הבוקר זה סתם להתעצל לבשל.

עריכה:
עכשיו ראיתי ת'שאלה,
ביום ללא אימון תיקח אחת בבוקר ואחת בערב..

אגב, אחי, תשלים ת'חלבון מי גבינה לפי התפריט ולא ההפך. תראה עד כמה חלבון אתה מגיע, עד כמה אתה צריך להגיע וככה תשלים את החסר.

CriminaL
20-04-08, 23:00
תלוי בתפריט שלך ובכמות חלבון שיש בו,אני אישית ביום ללא אימון לא משתמש באבקה כלל.

look
20-04-08, 23:03
תלוי בתפריט שלך ובכמות חלבון שיש בו,אני אישית ביום ללא אימון לא משתמש באבקה כלל.
ח-י-ט-ו-ב אחי. מקורות לחלבון איכותי וחומצות אמינו.

CriminaL
20-04-08, 23:07
ח-י-ט-ו-ב אחי. מקורות לחלבון איכותי וחומצות אמינו.
אין קשר לחיטוב יש מקורות חלבון מעולים גם באוכל מוצק שמתאימים לחיטוב ולהפך בחיטוב עדיף לקבל את המזון במצב צבירה מוצק שיהיה יותר שובע.

look
20-04-08, 23:42
אין קשר לחיטוב יש מקורות חלבון מעולים גם באוכל מוצק שמתאימים לחיטוב ולהפך בחיטוב עדיף לקבל את המזון במצב צבירה מוצק שיהיה יותר שובע.
מי אמר שזה סוטר אוכל מוצק ?

CriminaL
20-04-08, 23:44
מי אמר שזה סוטר אוכל מוצק ?
*סותר
לא אמרתי שזה סותר ,אבל עדיף נניח במקום שייק חלבון בבוקר לאכול 3 יוגורטים(סתם דוגמא).

אלקנה
21-04-08, 01:20
תודה רבה לכם עזרתם לי מאוד.